"Co zase vařit?" Tyhle kuchařky zaženou nudu v kuchyni

Pokud jste si do nového roku předsevzali zbavit se každodenní otravné otázky "Co zase vařit," pak pro vás máme několik užitečných tipů. V Bazaru jsme pro vás vybrali několik originálních kuchařek, které vnesou inspiraci i do vaší kuchyně.

"Co zase vařit?" Tyhle kuchařky zaženou nudu v kuchyni

Dobroty pro nejmenší

A začněme hned od nejmenších. Pokud si lámete hlavu nad tím, co uvařit vaší vybíravé ratolesti, sáhněte po knížce Vaříme pro kojence a batolata. Bestseller od Annabel Karmel obsahuje hned 200 rychlých, snadných a hlavně zdravých receptů. Co zdravého připravit větším jedlíkům, zase poradí praktická kuchařka Vaříme malým dětem od 2 let. A co takový dezert? Inspiraci, co pro mlsné jazýčky, hledejte v Piškotové kuchařce.

Tipy na chutná jídla a svačinky pro ty nejmenší najdete také na eMiminu. Stačí se podívat do kategorie Recepty

Exotické chutě

Nic neoživí každodenní rutinu tak jako kousek exotiky. K tomu dobře poslouší kuchařka Vše o asijské kuchyni. Provede vás totiž základy exotické kuchyně a navrch přidá i několik zajímavostí o vzdálené destinaci. Pokud se necítíte na velké experimenty, pak je tu Jamie po italsku. V kuchařce od slavného kuchtíka najdete přes 120 zbrusu nových receptů od risotta přes pečená nebo dušená masa až po špagety.

Rychle a chutně

Že vás na velké změny moc neužije? Pak volte tradiční recepty v novém kabátu. Zlaté recepty. Kniha obsahuje hned 1295 receptů, bez kterých se neobejdete. Nespornou výhodou je, že recepty zvládnou jak pokročilí kuchaři, tak úplní začátečníci. Jestli vás nebaví u plotny trávit dlouhé hodiny, mrkněte do kuchařky Minutové variace. Dobroty z Reader's Digest zvládnete opravdu v řádu minut.
Stejně jako recepty z knížky Studená kuchyně. Tak trochu jiná kuchařka je jako dělaná pro ty, kteří si nepotrpí na teplé večeře, a přesto se chtějí dobře a zdravě najíst.

Hlavně zdravě

Pokud jste si do nového roku předsevzali vařit nejen chutně, ale taky zdravě, začněte u srdíčka. Vaříme pro zdravé srdce obsahuje desítky neotřelých receptů, které chutnají a zároveň neohrozí váš krevní tlak, hladinu cholesterolu ani vaši postavu. Dobře vašemu tělu udělají i recepty z bestselleru Život bez pšenice: 30 minutová kuchařka. Populární kniha rozebírá nejen důvody, proč oblíbená pšenice nepatří na váš talíř, ale také to, jak ji z jídelníčku úspěšně vyřadit.

Podle jaké kuchařky doma vaříte? Dejte nám vědět v komentářích.

Témata článku

Přečtěte si také

Čas na piknik a grilovačku

Čas na piknik a grilovačku

Odpolední sluneční paprsky lákají k příjemnému relaxu na dece a teplé večery vybízejí k posezení na zahrádce a ugrilování něčeho dobrého na zub. Užijte si léto se vším, co k němu patří. Potřeby na...

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
8453
13.1.17 20:01

Skvělé tipy na luštěninová a jiná bezmasá jídla má Kuchařka ze Svatojánu.

  • Zmínit
  • Nahlásit