MAM – Milujeme děti a děti milují nás!

  • Komerční sdělení
  • 25.06.17

Značka MAM Vám již více než 40 let přináší výrobky pro miminka, které v sobě spojují atraktivní design i lékařsky prokázanou funkčnost, všechny produkty jsou totiž vyvíjeny ve spolupráci s vědci, lékaři a designéry.

*

Velkým oblíbencem maminek po celém světě se stala lahev MAM Anti-Colic, díky jejímuž používání je u 80 % novorozenců sníženo riziko koliky a minimalizována plynatost a výskyt regurgitace (Odborná studie, Rakousko 2011, testováno s 73 maminkami dětí trpících kolikami/Průzkum trhu, USA 2010, testováno s 35 maminkami dětí trpících kolikami).

Díky patentovanému dnu s větracími otvory může vzduch při krmení volně odcházet, děti vzduch nepolykají, mohou pít svým vlastním tempem a jsou tak uvolněné jako při kojení. Jemná savička lahve se navíc u dětí těší velké oblíbenosti – 94 % dětí ji kladně přijme (průzkum trhu 2009-2014, testováno s 1349 dětmi). Neméně významným benefitem je pro maminky po celém světě také samosterilizační funkce lahve, díky které je lahev během 3 minut hygienicky čistá!

Dalším nepostradatelným společníkem miminek jsou dudlíky. Dudlíky značky MAM jsou vyvinuty ve spolupráci s ortodontisty a dětskými zubními lékaři tak, aby snížily riziko křivých zoubků a nesprávného skusu. Díky jedinečné sametové savičce Dento-Flex je krček dudlíku v průměru o 60 % tenčí a 4krát měkčí než běžné silikonové dudlíky. Zoubky tak získají větší prostor pro svůj růst a riziko zkřivení zoubků se tak sníží.

Sortiment výrobků MAM je opravdu široký, kromě lahví a dudlíků zahrnuje také dětské hrnky, kousátka, pomocníky pro krmení a kojení, pomůcky pro péči o ústní dutinu a mnohé další. Z krásných, ale hlavně lékařsky funkčních výrobků MAM si jistě vybere i ta nejnáročnější maminka!

Témata článku