Na houpačce jménem mateřství

  • Komerční sdělení
  • 12.03.12
*

Je mateřství legrace, radost i zábava? Ano! Ale někdy taky pěkná dřina, stres a vypětí. Právě o tom je nový projekt Mateřství na houpačce, jehož tváří a patronkou je herečka Markéta Častvaj Plánková.

Začátkem března se na webových stránkách rozjel nový projekt s názvem Mateřství na houpačce. Tento web by se měl stát místem, kde se ženy – maminky odreagují, pobaví a podělí s ostatními o své zážitky s dětmi. Markéta Častvaj Plánková ví o mateřství také své. Společně se svým mužem se stará o čtyři děti, má tedy spoustu zážitků a sama dobře ví, že být maminkou není vždy tak úplně jednoduché. „Rozhodla jsem se podpořit tento projekt, protože jsem přesvědčená, že mateřství zdaleka nevypadá tak, jak vidíme v reklamách. Občas dá péče o dítě vážně zabrat, nemluvě o tom, že maminky, které vidíme v televizi, jsou vždy krásně upravené, usměvavé a spokojené. Za sebe můžu říct, že to úplně neodpovídá realitě,“ směje se Markéta.

Díky Markétiným příspěvkům a příběhům ostatních maminek zjistíte, že náročné občas až hororové situace neřešíte jen vy, mateřství totiž dává zabrat všem. Na web můžete vkládat svoje příběhy a fotografie na vypsaná soutěžní témata, a pokud se budou historky ostatním čtenářkám líbit, můžete dokonce vyhrát zajímavé ceny. Mezi třemi příspěvky s největším počtem hlasů od ostatních maminek vybere Markéta ten nejlepší. „Těším se, až si přečtu, co zažívají ostatní. Vždycky, když moje děti něco provedou, mám pocit, že vyvedly něco, co ostatní děti nikdy nedělají. Tak doufám, že se tady dozvím, že jsou moje děti naprosto normální.“

Soutěží se každý měsíc s výjimkou prázdnin, vždy na začátku dalšího měsíce se na webu zveřejní jména vítězů. Těšíme se na vás na houpačce.