Outfit pro vašeho prcka na podzim: Otestujte ho právě vy

Zobrazuji pouze komentáře k článku Outfit pro vašeho prcka na podzim: Otestujte ho právě vy, zpět na článek můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
24.10.22 14:49

Jsou k dostání ve dvou variantách. Černo- růžové a modro-oranžové. Outfit by získala dcera

  • načítám...
  • Zmínit
139
24.10.22 14:48

Boty jsou ve dvou barevných variantách. Modro-oranžové a černo-růžové. Mame doma 2 syny, takze varianta pro chlapecka. :srdce: :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
87
24.10.22 14:39

Boty se vyrábí ve dvou barevných variantách a to modro-oranžové nebo černo-růžové. Měla bych zájem o variantu pro holčičku :)

  • načítám...
  • Zmínit
417
24.10.22 14:37

Boty jsou v barevném provedení černá/růžová a modrá/oranžová.
Ráda bych variantu pro dceru vel cca 116-120 :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
114
24.10.22 14:28

Modro-oranžové, černo-růžové. Chtěla bych pro chlapečka

  • načítám...
  • Zmínit
2702
24.10.22 14:24

Boty se vyrabu ve dvou barevných provedeních. Černo růžová a modro oranžová. Mela bych zajem o ruzovou variantu pro dceru 6 let.Do lesa chodi casto s tatkou myslivcem

  • načítám...
  • Zmínit
1785
24.10.22 14:15

Boty Bongo jsou ve dvou provedeních a to: modré s oranžovou a černé s růžovou.
Chtěla bych variantu pro chlapečka ve školce by jí využil nejlépe.

  • načítám...
  • Zmínit
58
24.10.22 14:12

Boty jsou ve dvou barevných provedeních. Černo růžová, modro oranžová. Měla bych zájem o holčičí variantu :wink:

  • načítám...
  • Zmínit
58
24.10.22 14:11

Dle popisu boty na stránkách v modré a šedé barvě. Testoval by kluk Kája, 8 let

  • načítám...
  • Zmínit
158
24.10.22 14:09

Modro-oranzove a cerno-ruzove. Varianta holcicka :)

  • načítám...
  • Zmínit
62
24.10.22 14:08

Dvě varianty barev, modrá s prvkami oranžové a šedá s prvkami růžové. Testovala by holka 8let nebo kluk 5let.

  • načítám...
  • Zmínit
613
24.10.22 14:06

Modro-černo-oranžová a růžovo-černá

Ahoj, budu moc ráda za vyzkoušení. Bylo by to pro holčičku.
Přeji hezký den a díky za účast :potlesk: :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
769
24.10.22 14:01

Boty Bongo jsou ve dvou provedeních a to: modré s oranžovou a černé s růžovou.
Bylo by to pro chlapce.

  • načítám...
  • Zmínit
64
24.10.22 13:53

2 varianty, černo-růžové a modro-oranžové

  • napsat jestli bude testovat kluk nebo holka
  • načítám...
  • Zmínit
310
24.10.22 13:51

Černo růžová a modro oranžovo černá
Já bych brala spíš pro holku, ale je to divoška, co má ráda i „klučičí“ barvy :wink:

  • načítám...
  • Zmínit
1977
24.10.22 13:45

Černo-růžové a modro-černo-oranžové.

Zájem bych měla o klučičí set :)

  • načítám...
  • Zmínit
98
24.10.22 13:45

Pro chlapečka modro-černo-oranžová
A holčičku černo růžová

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.22 13:41

Modro-oranžové a černo-růžové

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.22 13:41

Modro-černá a modro-černo-oranžová

  • načítám...
  • Zmínit
194
24.10.22 13:40

Pro holku cerno růžová varianta a pro kluka modro oranžovo černá. Ja bych brala set pro holku :)

  • načítám...
  • Zmínit
119
24.10.22 13:38

Botky jsou k dostání ve dvou barva pro holčičku v černo růžovém provedení a pro chlapečka černomodrooranžové provedení

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.22 13:38

Alpine pro

Boty jsou k dostání ve variantě ruzovo-cerna nebo modro-cerno-oranzove.
Outfit by testovala 5 léta dcerka.

  • načítám...
  • Zmínit
1441
24.10.22 13:37

V modro-černo-oranžové a v černo-růžové

  • načítám...
  • Zmínit
336
24.10.22 13:33

Ve dvou barvách. Černo-růžové, modro-černo-růžové

  • načítám...
  • Zmínit
177
24.10.22 13:32

Boty jsou černo růžové a nebo modro oranžové. Chtěla bych testovat věci pro chlapečka

  • načítám...
  • Zmínit
34
24.10.22 13:25

Modro, černa, oranzova a ruzovo cerne

  • načítám...
  • Zmínit
237
24.10.22 13:24

Boty jsou ve variantě modro-černo- oranžová a černo-růžová :palec: Ráda bych otestovala věci pro chlapečka :)

  • načítám...
  • Zmínit
257
24.10.22 13:23

Modro-černo-oranžová a růžovo-černá. Rádi bychom otestovali boty pro holčičku.

  • načítám...
  • Zmínit
86
24.10.22 13:22

Pro holku. Barvy bot jsou ruzovo-cerna a oranzovo-modro-ceena

  • načítám...
  • Zmínit
165
24.10.22 13:19

Boty jsou k dostání v modro-oranžovo-černé a černo-růžové, brali bychom pro holčičku

  • načítám...
  • Zmínit
2978
24.10.22 13:13

Modro-černo-oranžová a růžovo-černá,. Brala bych pro holku, :)

  • načítám...
  • Zmínit
511
24.10.22 13:11

Barevné provedení bot je :černo-růžová a černo-modro-oranžová. Vyzkoušela bych dívčí variantu.

  • načítám...
  • Zmínit
108
24.10.22 13:10

Boty jsou k dostání v barvách růžovo-černá nebo modro-černo-oranžová. Skvělé testování :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
111
24.10.22 13:06

Boty jsou k dostání v tomto barevném provedení černo, modro, oranžová a černo, růžová. a bylo by to pro chlapečka

  • načítám...
  • Zmínit
117
24.10.22 13:05

Jsou k dostání v černo-růžové a modro-černo-oranžové. Brala bych oblečení pro kluka.

  • načítám...
  • Zmínit
111
24.10.22 13:05

Boty jsou k dostání v tomto barevném provedení černo, modro, oranžová a černo, růžová.

  • načítám...
  • Zmínit
509
24.10.22 13:03

Testovačka

Boty jsou v barevných variantách: růžovo černá a modrooranžovočerná.
Testovat bych chtěla variantu pro chlapečka.

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.22 13:03

Boty jsou k dostání v tomto barevném provedení: černo-modro-oranžová a černo-růžová.
Testoval by chlapeček.

  • načítám...
  • Zmínit
4980
24.10.22 13:03

Jsou k dostání v černo-růžové a modro-černo-oranžové barvě.
Testoval by kluk

  • načítám...
  • Zmínit
318
24.10.22 13:00

Jsou v barvách černo-růžová a modro-černo-oranžové.
Testování pro chalepečka.

  • načítám...
  • Zmínit
274
24.10.22 12:59

Dívčí cerno-ruzove, klučičí modro-oranzovo-cerne. A máme holčinu

  • načítám...
  • Zmínit
83
24.10.22 12:58

Boty jsou k dostání v barevném provedení černo-modro-oranžová a černo-růžová.
Testoval by kluk.

  • načítám...
  • Zmínit
263
24.10.22 12:55

Jsou ve variantě černo-růžová a modro-černo-oranžové.
Brala bych oblečení pro kluka.

  • načítám...
  • Zmínit
283
24.10.22 12:51

Botasky jsou růžovo-černé nebo modro-černo-oranžové ;)

Testovala by holčička :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
297
24.10.22 12:51

Moc rada bych obleceni otestovala s nasim Vojtiskem, je velmi akcni od rana do vecera je schopny behat, skakat venku, prolitavat kaluze, splhat po stromech, momentalne s dedou myslivcem beha v lese a krmi zviratka. Boty jsou k dostani v barevnem provedeni Modro-cerno-oranzove a cerno-ruzove

  • načítám...
  • Zmínit
4882
24.10.22 12:49

Černo-růžové
modro-černo-oranžové

holka

  • načítám...
  • Zmínit
142
24.10.22 12:47

Boty bongo jsou k dostání v barevném provedení Modro-černo-oranžové a černo-růžové.
Boty by testoval chlapec 😁

  • načítám...
  • Zmínit
1003
24.10.22 12:46

Boty jsou kombinacích černo-modro-oranžová a černo-růžová a testoval by náš syn.

  • načítám...
  • Zmínit
198
24.10.22 12:44

Boty Bongo značky ALPINE PRO jsou k dostání v barevných kombinacích černo-modro-oranžová a černo-růžová.
Bude testovať nás kluk:)

  • načítám...
  • Zmínit
38
24.10.22 12:43

Boty Bongo značky ALPINE PRO jsou k dostání v barevných kombinacích černo-modro-oranžová a černo-růžová. 8)
Ráda by otestovala naše dcerka

  • načítám...
  • Zmínit