Outfit pro vašeho prcka na podzim: Otestujte ho právě vy

Zobrazuji pouze komentáře k článku Outfit pro vašeho prcka na podzim: Otestujte ho právě vy, zpět na článek můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
262
24.10.22 12:42

Boty jsou v kombinaci černo-modro-oranžová a černo-růžová. Testovala by dcera.

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.22 12:41

Testování

Boty jsou k dostání ve dvou barevných provedeních a to: modro-černo-oranžové a černo-růžové. Testoval by chlapec ;)

  • načítám...
  • Zmínit
370
24.10.22 12:39

Modro-černo-oranžové a černo-růžové. Bylo vy to pro kluka :)

  • načítám...
  • Zmínit
233
24.10.22 12:37

Boty jsou modro-oranžové a černo-růžové
Testovala by dcera

  • načítám...
  • Zmínit
138
24.10.22 12:35

Modro-černo-oranžové a černo-růžové, testoval by chlapec

  • načítám...
  • Zmínit
185
24.10.22 12:35

Boty jsou kombinacích černo-modro-oranžová a černo-růžová a testoval by náš syn.

  • načítám...
  • Zmínit
325
24.10.22 12:27

Modro-oranžové a černo-růžové :)

  • načítám...
  • Zmínit
2484
24.10.22 12:27

Boty jsou v barevných kombinacích černo-modro-oranžová a černo-růžová a testoval by náš syn.

  • načítám...
  • Zmínit
60554
24.10.22 12:24

Boty jsou buď růžovo-černé nebo modro-černo- oranžové.

Testovala by holka :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
428
24.10.22 12:23

Boty jsou modro-oranžove a černo -růžové
Testoval by chlapec

  • načítám...
  • Zmínit
293
24.10.22 12:21

Boty jsou k dostání v barevných kombinacích černo- růžová a černo-modro-oranžová. Testoval by chlapec.

  • načítám...
  • Zmínit
181
24.10.22 12:20

Černorůžová a modrooranžová. Testovala by holčička :D

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.22 12:20

Barevnost botek je modro-oranžovo černá, nebo černo-růžová. Testoval by můj syn, který s námi tráví spoustu času venku z důvodu rekonstrukce domu, kde zatím není žádné teplé místo. Využili bychom na maximum

  • načítám...
  • Zmínit
14
24.10.22 12:17

Boty jsou k dostání v dvou barevných kombinacích a to: modro-černo-oranžové a černo-růžové. Testovala by holčička

  • načítám...
  • Zmínit
388
24.10.22 12:14

Boty Bongo jsou v barvě : modro-černo-oranžové a černo-růžové. Testoval by náš syn :)

  • načítám...
  • Zmínit
86
24.10.22 12:11

ALPINE PRO

Botičky mají v modro-bílé a nebo v růžovo-černé barvičce :srdce: a sadu oblečení by testoval můj syn. Bydlíme na horách takže tento typ oblečení maximálně využíváme :andel: ;)

  • načítám...
  • Zmínit
159
24.10.22 12:00

Boty jsou buď modro oranžovo černé nebo černo růžové. Testovala bych pro kluka.

  • načítám...
  • Zmínit
4381
24.10.22 11:57

Modro-oranžové a růžovo-černé, testování by se nám líbilo, nosil by kluk.

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.22 11:57

Boty jsou v barvách: Modro-černo-oranžové a černo-růžové. Testoval by syn.

  • načítám...
  • Zmínit
105
24.10.22 11:40

Boty Bongo značky ALPINE PRO jsou k dostání ve dvou barevných variantách: modrá (modro-oranžová) a šedá (černo-růžová).
Outfit by získala holčička.

  • načítám...
  • Zmínit
142
24.10.22 11:37

Holka

Modro-černo-oranžové a černo-růžové. Testovala by holčička.

  • načítám...
  • Zmínit
4225
24.10.22 11:31

Boty jsou v barvách: Modro-černo-oranžové a černo-růžové. Testoval by syn.

  • načítám...
  • Zmínit
20
24.10.22 11:29

Boty jsou k dostání ve dvou barevných provedeních.
Modro-cerno-oranzove a cernoruzove :srdce:

Testovala by holčička ;)

  • načítám...
  • Zmínit
78
24.10.22 11:26

Boty jsou v nabídce ve dvou variantách:
Modro-oranžové a černo-růžové.

  • načítám...
  • Zmínit
250
24.10.22 11:25

Ve dvou variantách, a to modro-oranžové a černo-růžové ☺️️ a testovala by moje dcera ❤️️

  • načítám...
  • Zmínit
188
24.10.22 11:17

Boty Bongo jsou k dostání v barevné kombinaci modro-černo-oranžové nebo černo-růžové. Testovala by holčička

  • načítám...
  • Zmínit
1143
24.10.22 11:16

Boty jsou v nabídce ve dvou variantách - modro-oranžové a černo-růžové. Testovala by dcera :P

  • načítám...
  • Zmínit
2602
24.10.22 11:14

Boty jsou modrooranzovocerne a ruzovocerne. Testovala by holčička ;)

  • načítám...
  • Zmínit
224
24.10.22 11:12

Boty jsou k dostání v kombinaci oranžovo-modré a růžovo-černé. Outfit by testoval syn :)

  • načítám...
  • Zmínit
42
24.10.22 11:10

Boty Bongo jsou v provedení modro-cerno-oranzove a nebo cerno-ruzove
Testovat bude chlapeček

  • načítám...
  • Zmínit
2228
24.10.22 11:10

Boty Bongo jsou k dostani ve dvou barvach, modro/cerno/oranzove a cerno/ruzove. Testoval by syn 3,5.

  • načítám...
  • Zmínit
97
24.10.22 11:04

Botky Bongo jsou k dostání modro-černo-oranžové nebo černo-růžové. U nás by outfit testoval kluk.

  • načítám...
  • Zmínit
289
24.10.22 11:03

Botky Bongo jsou oranžovo modro černé.
A druhé jsou růžovo černé :)
Testovat bude holčička ♥️️

  • načítám...
  • Zmínit
2143
24.10.22 10:56

Modrooranžové a černorůžove provedení.
Radi by jsme testovali s naši holčičkou :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
1500
24.10.22 10:48

Boty jsou ve variantě šedá nebo modrá. Oblečení by testovala holčička :)

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.22 10:45

Nikollnelli

Boty jsou černo-růžové a černo-oranžovo-modré. :oops: :P
Můžou testovat chlapci i holky ;)
Outfit pro holčičku. Moje dcera by měla po 1. Takové boty :andel: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
46
24.10.22 10:44

Boty jsou k dostání v modrooranžové a černorůžové variantě. Outfit pro holčičku

  • načítám...
  • Zmínit
2047
24.10.22 10:43

Modro-černo-oranžová a černo-růžová, testoval by chlapec

  • načítám...
  • Zmínit
258
24.10.22 10:43

Modrooranzove a cernoruzove

  • načítám...
  • Zmínit
463
24.10.22 10:43

Boty Bongo jsou černo-růžové nebo modro-oranžové. Testovat může kluk i holka.

  • načítám...
  • Zmínit
293
24.10.22 10:41

Boty jsou černo-růžové a černo-oranžovo-modré. Outfit pro holčičku.

  • načítám...
  • Zmínit
221
24.10.22 10:37

Dvě provedení. Černá s růžovými doplňky a modro-černo oranžové. U nás by testoval kluk.

  • načítám...
  • Zmínit
24523
24.10.22 10:35

K testování můžu nabídnout děvčátko i kluka :)

Jinak boty jsou ve dvojím barevném provedení, buď modro-oranžové nebo v černo-růžové variantě.

  • načítám...
  • Zmínit
2096
24.10.22 10:32

Body jsou ve variantě modrá (modro-oranžová)a šedá (šedo-růžová). Oblečení by bylo pro chlapečka. Pro dceru v tak malé velikosti není :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.22 10:31

Jsou dvě barevná provedení bot Bongo: modro-oranžová a černo- růžová. Testovala by holčička.

  • načítám...
  • Zmínit
24.10.22 10:30

Modrooranžové a černorůžové…
Outfit pro holčičku :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
414
24.10.22 10:22

Modrá a šedá

  • načítám...
  • Zmínit
206
24.10.22 10:21

Boty bongo maji 2 provedeni, modrooranzove a cernoruzove, mam chlapecka:)

  • načítám...
  • Zmínit
173
24.10.22 10:20

Alpine Pro nabízí dvě barevné varianty bot Bongo: modro-oranžové a černo-růžové. Outfit by byl pro holčičku =) děkujeme.

  • načítám...
  • Zmínit
303
24.10.22 10:20

Boty Bongo jsou k dostání v těchto barevných variantách: modro - oranžové, černo - růžové. Testování - holčičí, vel. 134 nebo 104.

  • načítám...
  • Zmínit