Je možné být pečlivou maminkou a zároveň trendy ženou?

  • Komerční sdělení
  • 27.03.11

Máte pocit, že s narozením miminka potřebujete mít kdekoliv po ruce spoustu věcí? Plenky, láhev, ubrousky nosíte po různých taškách, batozích a kapsách a nikdy nevíte, kde co máte? Nejen pro rodiče, kteří chtějí i po narození miminka zůstat aktivní, chodit často do přírody nebo do společnosti, máme skvělé řešení v podobě novinky na českém trhu víceúčelových přebalovacích tašek Babymel a Storksak.

*

Máte pocit, že s narozením miminka potřebujete mít kdekoliv po ruce spoustu věcí? Plenky, láhev, ubrousky nosíte po různých taškách, batozích a kapsách a nikdy nevíte, kde co máte? Nejen pro rodiče, kteří chtějí i po narození miminka zůstat aktivní, chodit často do přírody nebo do společnosti, máme skvělé řešení v podobě novinky na českém trhu víceúčelových přebalovacích tašek Babymel a Storksak.

Vše, co potřebujete, má své místo v jedné tašce, která je zároveň i módním doplňkem Vašeho šatníku!

S taškami Babymel a Storksak Vaši přátelé či obchodní partneři nepoznají, že uvnitř máte veškeré potřeby pro péči o miminko, abyste jej mohli kdekoliv přebalit, nakrmit, utřít a učinit vše k jeho dokonalé pohodě.

Kterou si vybrat? Tu, co nosí Angelina Jolie?!!

Záleží pouze na Vašem životním stylu a na tom, co Vy sami máte v oblibě. Pokud jste rodiče, kteří často cestují, máte raději neformální styl oblékání a jste v každém ohledu trendy, není lepší volba než si vybírat z pestré nabídky tašek Babymel.

Pokud jste rodiče, co rádi reprezentují, často se účastníte společenských událostí, schůzek, jistě budete nadšeni taškami značky Storksak, kterými se pyšní i takové hvězdy jako Angelina Jolie, Brad Pitt nebo Jessica Alba. Brad Pitt?!! Ano, nedivte se, přebalovací tašky si oblíbili dokonce i tátové, kteří vědí, že kvalita, praktičnost a skvělý design je základ pro dokonalý život.

Tašky Babymel se vyznačují inovativním a neotřelým designem vhodným pro neformální setkání, výlety za kulturou, do přírody a jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zůstat stále mladí a v pohybu. Všechny tašky jsou vybaveny patentem pro jednoduché a bezpečné uchycení ke kočárku, uvolní Vám tak ruce i ramena, abyste si svou vycházku mohli dokonale vychutnat. Každá taška je vybavena termo kapsou nebo termo obalem na láhev a přebalovací podložkou, kterou můžete také využít k příjemnému posezení v parku. S touto aktivní taškou se prostě nikdy nebudete nudit.

Tašky Storksak jsou navrženy pro rodiče, kteří si dávají záležet na celkovém stylu svého zevnějšku. Jsou svědomitě navrhovány dvěmi maminkami, profesionálkami Londýna. Právnička Suzi Bergman a návrhářka Melanie Marshall vytvořily tašky, které skvěle vypadají a navíc jsou odolné a přizpůsobené aktivnímu přístupu k životu. Právě tyto vlastnosti si na nich cení světové osobnosti, jako jsou Jamie Oliver, Matt Damon nebo již zmiňovaní Angelina Jolie, Brad Pitt, či Jessica Alba. Do každé se pohodlně vejde kromě potřeb pro miminko i notebook, knížka, láhev vody nebo malý nákup. Každá z tašek je vybavena termo kapsou nebo termo obalem a přebalovací podložkou. Jsou to dokonalé tašky pro rodiče, kteří potřebují reprezentovat v každé životní situaci a přitom mít po ruce vše potřebné pro svého malého andílka.

Dokonalé uspořádání, rychlý přístup k věcem a spousta chytrých řešení pro aktivní život!

Co vše Vám tašky Babymel a Storksak mohou nabídnout oproti klasickým přebalovacím taškám nebo kabelkám?

  • Velice kvalitní a odolné materiály
  • Všechny materiály včetně podšívky jsou omyvatelné
  • Mnoho vnějších a vnitřních kapes pro lepší orientaci ve Vaší tašce
  • Spoustu místa nejen pro potřeby miminka, ale i notebook, knížku, láhev vody a malý nákup
  • Tašky Babymel můžete díky jednoduchému patentu připevnit lehce a bezpečně ke kočárku
  • Všitá termo kapsa nebo termo obal na láhev, vám pomohou udržet nápoje teplé nebo studené až 4 hodiny
  • Přebalovací podložku využijete nejen k přebalování miminka, ale stejně tak i při výletech na příjemné posezení