Těhotné, rozmazlujte se! Co hezkého pořídíte na Bazaru eMimina

Těhotenství je náročné období v životě každé ženy. Často jsme unavené a nemáme náladu nakupovat oblečení nebo potřeby, které stejně užijeme jen chvíli. Dost negativismu! Raději se rozmazlete něčím pěkným na sebe nebo něžným společníkem v podobě kojicího polštáře.

Těhotné, rozmazlujte se! Co hezkého pořídíte na Bazaru eMimina

Letní těhotenské kalhoty

V parném počasí potřebuje těhotná žena nejvíce hezké pohodlné tříčtvrťáky. Těhotenské kalhoty z tenké džínoviny oceníte pro jejich kapsy a praktickou barvu. Pro romantičky zas budou zánovní tříčtvrťáky v jemně meruňkové barvě. Kdo chce zářit, ať zvolí bílé mírně elastické kalhoty z bavlny.


Kojicí polštáře

Ke kojicímu polštáři se přitulíte ráda ještě před porodem. Skvělý je především pro nastávající maminky, kterým se složitě hledá příjemná poloha ke spaní.
Krásný barevný polštář si můžete doplnit polyesterovými kuličkami podle potřeby. Pro náročné maminky je určen 1,5 metru dlouhý relaxační kojicí polštář plněný dutým vláknem a povlečený krásným bavlněným povlakem. Polštář s roztomilými kytičkami je plněný kuličkami, zapíná se na zip a dá se prát.


Tričko nebo halenka

Zánovní červené triko z H&M je velmi pohodlné a díky řasení na bříšku bude hezky sedět v každém stadiu těhotenství. Že si i těhotné mohou užít večer ve společnosti, zajistí tunika s hezkým řasením a třpytivou aplikací. Krásné zelené tričko se přizpůsobí postavě a nebude nastávající mamince zbytečně přidávat kila. Pečlivě vypracovaná halenka s modrými květy je české výroby. V čisté bavlně, ze které je vyrobena, vám bude v létě příjemně a díky pásku si můžete nastavit velikost podle potřeby bříška.


Nakupujete/ Nakupovaly jste v těhotenství jen z povinnosti? Čím hezkým jste se potěšily?

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...