Podzim bez nachlazení? Otestujte s námi ImuBerin na podporu imunity

Zobrazuji pouze komentáře k článku Podzim bez nachlazení? Otestujte s námi ImuBerin na podporu imunity, zpět na článek můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
118
17.9.24 19:16

Podporuji jak se dá, taková ta klasika - vitamíny ať už z ovoce, zeleniny anebo preparátů. Manžel se i otužuje. U nás doma jsem nemocná stále jen já, snad tato zima bude lepší.

  • načítám...
  • Zmínit
333
17.9.24 18:47

Chodíme na procházky se psem, každý den větráme a každý den jíme dostatek ovoce a zeleniny.

  • načítám...
  • Zmínit
19
17.9.24 18:14

Snažíme se pravidelně chodit na vycházky, doma nepřetápět, jíme dost ovoce a zeleniny od doby, co je dcera na světě. Dále malá bere déčko a my multivitamíny.

  • načítám...
  • Zmínit
41
17.9.24 18:13

Testování

Hodně jíme ovoce, pijeme čaje, vitamin C, procházky a plavání v bazénu. :)

  • načítám...
  • Zmínit
32
17.9.24 16:50

Bereme na střídačku vitamíny (C, B-komplex, D), syn k tomu ještě rybí tuk. Jíme více domácího ovoce a zeleniny než obyvkle. Také si dáváme domácí rakytníkový a zázvorovo-citrónový sirup :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
1131
17.9.24 16:46

Dávám pravidelně vitamín D. Ovoce asi jíme celý rok stejně. Rýmám se stejně nevyhnu často mě nakazí děti v zaměstnání - škole.

  • načítám...
  • Zmínit
36
17.9.24 15:55

Dcera nastoupila do školky a už jsme všichni marodi. Takže jsem zase začala řešit imunitu. Používáme inhalátor, esenciální oleje do difuzéru. Navyšujeme příjem ovoce a zeleniny, přidávám vitamin D dětem.
No na sebe většinou zapomínám 🤔 😀

  • načítám...
  • Zmínit
32
17.9.24 14:58

podpora imunity

Zkoušíme různé podpůrné přípravky zejména bylinného charakteru

  • načítám...
  • Zmínit
483
17.9.24 14:45

Otuzovani

  • načítám...
  • Zmínit
172
17.9.24 14:27

Bereme vitamíny.

  • načítám...
  • Zmínit
92
17.9.24 14:27

Imunita

Především pohyb, spánek, zdravá strava, otuzovani a vitamíny pro podporu imunity. Doplnujeme je ve formě doplňků stravy. Vitamíny C a D nebo ve formě sluníčka. Minerály pro podporu imunity. Doplněk stravy zinek a selen. Bylinky pro podporu imunity. Echinacea a rakytník.

  • načítám...
  • Zmínit
17.9.24 14:19

My posilujeme především vitamíny. Děti zobou ruzné dětské vitamíny s přichutí, já a manžel si dáváme imunoglukan. Snažím se dodržovat dostatek spánku a dávat pozor na oblečení - ať nikdo neofoukne.

  • načítám...
  • Zmínit
51
17.9.24 14:17

Především vitamíny - céčko a další, taky z limonád přejdeme na teplé čaje - zázvor a med. :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
143
17.9.24 14:14

Predevsim jidelnickem, tzn. kvalitni a plnohodnotne potraviny, domaci vareni, ovoce a zalenina..dale pak pohyb venku na vzduchu…a dale doplnky- hliva ustricna, probiotika

  • načítám...
  • Zmínit
262
17.9.24 14:07

Imunitu podporuji otužováním, dostatečným spánkem a doplňky stravy.

  • načítám...
  • Zmínit
22
17.9.24 14:03

Pohyb venku, vitamíny v podobě ovoce a zeleniny a doplňky stravy - vitamíny, minerály…občas i bylinky (ty hlavně já)

  • načítám...
  • Zmínit
166
17.9.24 14:01

imunita

Snažíme se jíst zdravě, cvičit, užíváme vitamín C a zinek při nachlazení i preventivně, pijeme bylinné čaje a hlavně chodíme na procházky.

  • načítám...
  • Zmínit
72
17.9.24 13:52

S dětmi se snažíme trávit společný čas venku, téměř za jakéhokoliv počasí a nevyhýbáme se ani kolektivu aby děti měli kontakt s ostatními.
A samozřejmě konzumace ovoce a zeleniny, nejlépe pokud je z vlastní zahrádky/zahrady. 8)

  • načítám...
  • Zmínit
62
17.9.24 13:51

Podporují jí dostatkem spánku, pohybu a kvalitní stravou teď i zvýšeným přísunem vitamínů c. Moc ráda bych tedy zkusila i tento přírodní doplněk

  • načítám...
  • Zmínit
58
17.9.24 13:31

Pohyb na červstvém vzduchu a kvalitní potraviny

  • načítám...
  • Zmínit
1
17.9.24 13:22

Šumivé tablety (pro nás i pro dceru), pohyb na čerstvém vzduchu, hodně odpočinku, nějaké to ovoce.

  • načítám...
  • Zmínit
3859
17.9.24 13:21

Podzim bez nachlazení?

Snažím se zvýšit příjem ovoce, zeleniny, otužováním, pohybem

  • načítám...
  • Zmínit
272
17.9.24 13:15

Ovoce, zelenina a hlavně pphyb na čerstvém vzduchu 😇

  • načítám...
  • Zmínit
48
17.9.24 12:27

Hodně chodíme ven. Jíme ovoce a zeleninu a doplňujeme celaskonem. A i přes to na mě sedne každý bacil který donese dcera ze školky :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
6594
17.9.24 12:23

Pravidelný pohyb venku za každého počasí, odpočinek, spánek, čerstvé ovoce a zelenina

  • načítám...
  • Zmínit
27
17.9.24 12:14

Snažíme se jíst hodně ovoce, na podzim především jablíčka a v zimě citrusy. Vždycky ale bohužel bojujeme s nekonečnými nachlazeními, doplněk stravy pro imunitu by se opravdu hodil. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
376
17.9.24 10:41

Chodit ven a otužovat se zabírá nejlépe. Vitamin D a dostatek pohybu i odpočinku.

  • načítám...
  • Zmínit
169
17.9.24 10:08

Imunitu posilujeme otužováním, pohybem i v nepříznivém počasí, hodně ovoce
a zeleniny ve stravě.

  • načítám...
  • Zmínit
204
17.9.24 09:58

Všichni se snažíme žít zdravým životním stylem, to je kombinace pohybu a to i v nepříznivých venkovních podmínkách (protože není špatné počasí, ale jen špatné oblečení), vyvážená strava a od podzimu do jara podporujeme naši imunitu různými vitamíny a také zvýšenou konzumací ovoce a zeleniny.

  • načítám...
  • Zmínit
329
17.9.24 09:22

Ovoce, vitamíny

  • načítám...
  • Zmínit
10
17.9.24 09:08

Pohyb, ovoce a zelenina a mimo letni obdobi posilujeme imunitu vit. C nebo hlivou ustricnou

  • načítám...
  • Zmínit
3181
17.9.24 09:04

Ahoj, imunitu podporujeme pohybem, procházkami, ovocem, zeleninou, pitným režimem a samozřejmě i na podzim doplňky stravy ;)

  • načítám...
  • Zmínit
3261
17.9.24 08:59

Vyvážená strava, vitamíny, pobyt na čerstvém vzduchu, pohyb

  • načítám...
  • Zmínit
1602
17.9.24 08:50

Plaveme, hýbáme se, večeře saláty a jíme méně masa

  • načítám...
  • Zmínit
2470
17.9.24 08:16

Pravidelný pohyb a ovoce :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
41
17.9.24 07:53

Pohyb, lehčí strava

  • načítám...
  • Zmínit
90
17.9.24 07:44

Jíme ovoce a zeleninu, procházky se psem

  • načítám...
  • Zmínit
57
17.9.24 07:10

Sport, pohyb, sauna

  • načítám...
  • Zmínit
39
17.9.24 07:09

Doplňky stravy

  • načítám...
  • Zmínit
56
17.9.24 07:08

Hlavně sportem

  • načítám...
  • Zmínit
283
17.9.24 07:06

Baštíme spoustu ovoce a zeleniny, otužujeme se a jezdíme na masáže

  • načítám...
  • Zmínit
6307
17.9.24 06:23

Sport, vitaminy

  • načítám...
  • Zmínit
713
17.9.24 05:46

Vitamíny, ovoce a pohyb na vzduchu :)

  • načítám...
  • Zmínit
113
17.9.24 05:31

Pohybem venku, ovocee a zelenina a doplňky stravy

  • načítám...
  • Zmínit
128
17.9.24 04:09

Vitaminy a doplnky stravy, lehke otuzovani

  • načítám...
  • Zmínit
17.9.24 00:47

Samozřejmě, pestrou, a co nejčerstvější stravou (aneb vaříme sezónně), pohybem na čerstvém vzduchu (aneb ve zdravém těle, zdravý duch), i nějaký ten vhodný doplněk stravy (u nás vede kloubní výživa, vitamín D a B-komplex) má své místo na seznamu dobra pro zdraví. :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
228
16.9.24 23:44

Své dceři dávám NatureVia Omega 3 Smart Kids a probiotika po domluvě s dětskou doktorkou mě dceři jsou 4 roky a je zdravá a snažím se a dělám vše proto aby byla zdravá. Já sama užívám také probiotika a klasický vitamín C a občas nějaký vitamín který je v akci ráda otestuji i tyto vitamíny mám vrozenou vadou ledvin a silné astma jsem ráda že dcera je zdravá proto se snažím dělat vše proto aby to tak bylo i nadále :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
183
16.9.24 23:40

Zejména dostatkem pohybu. Já sportuji venku celoročně a děti se snaží venku trávit dostatek času a navštěvují sportovní kroužky. Také se snažíme jíst hodně ovoce a zeleniny. Od podzimu dětem přidávám vitamíny.

  • načítám...
  • Zmínit
461
16.9.24 23:19

Našemu 14ti měsíčnímu synovi dávám biogaiu a vitamín D. A my s mužem bereme Déčko a k tomu vezmu vždycky nějaký vitamíny co sou zrovna v akci ;)
Rádi vyzkoušíme i tyhle :)

  • načítám...
  • Zmínit
83
16.9.24 23:15

Pěstuejme si hodně své ovoce a zeleniny přes léto, poctivě zamrazujeme a na zimu máme vlastní vitamíny v nejlepší čerstvé podobě, třeba rozmixované ve smoothie a tak.

  • načítám...
  • Zmínit