Podzim bez nachlazení? Otestujte s námi ImuBerin na podporu imunity

Zobrazuji pouze komentáře k článku Podzim bez nachlazení? Otestujte s námi ImuBerin na podporu imunity, zpět na článek můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
17441
16.9.24 09:24

Ovoce a zelenina. Občas nějaké vitamíny. Snažíme se být hodně venku.

  • načítám...
  • Zmínit
16.9.24 09:24

Podpora imunity

Každoročně řešíme nekonečné kolečko s rýmami a kašlem, snažím se dávat dětem více ovoce, zeleniny, nějaké vitamíny a být s nimi na čerstvém vzduchu.

  • načítám...
  • Zmínit
272
16.9.24 09:23

Bereme pravidelně vitamíny

  • načítám...
  • Zmínit
470
16.9.24 09:22

Imunitu podporujeme doma vyváženou stravou a doplňky vitamínů C a D. Také častý pobyt na čerstvém vzduchu a procházky na hory.

  • načítám...
  • Zmínit
wjerun
16.9.24 09:16

Imuberin

O své zdraví pečujeme celý rok, nejen v těchto podzimních a zimních měsících.
Kombinací pohybu na čerstvém vzduchu, zdravých jídel - ale anooo, taky rádi mlsáme :mrgreen: také doplňování vitamínů. Hlavně teda vitamín C.
Každý člen rodiny včetně našeho psa má svůj multivitamín postavený na míru - své potřebě. A velice rádi zkoušíme nové druhy, značky. Jsme tomu otevření.
A díváme se hlavně na složení daných produktů :kytka:

  • Upravit
171
16.9.24 09:13

Ovoce zelenina, otužování, vitamíny typu C, D a probiotika, pitný režim, odpočinek a ťuk ťuk nemoci se nám spíše vyhýbají

  • načítám...
  • Zmínit
1500
16.9.24 09:12

Snažím se s dětmi denně být alespoň chvíli na čerstvém vzduchu, 2× týdně děti chodí plavat po celý rok. Užíváme vitaminové doplňky, hlavně vitamín D a probiotika, ovoce a zelenina.

  • načítám...
  • Zmínit
169
16.9.24 09:02

Jsme často venku na čerstvém vzduchu, doma máme chladněji, nepřetápíme. Jíme ovoce a zeleninu. Celá rodina včetně synů 14 a 5 jíme vitamín D a probiotika.

  • načítám...
  • Zmínit
259
16.9.24 08:57

Snažíme se otužovat, trávit čas hodně venku, jíst dost zeleniny a ovoce a k tomu si dáváme vitamín C a hořčík a dětem multivitamíny a imunoglukan 🙂

  • načítám...
  • Zmínit
289
16.9.24 08:53

Všichni užíváme multivitaminy a vitamin C navíc, snažíme se zdravě jíst a být co nejvíce venku 😊

  • načítám...
  • Zmínit
5810
16.9.24 08:51

Samozřejmě se snažíme jíst hodně ovoce a zeleniny, ale od podzimu kupuji i vitamíny jako B komplex a Céčko. Určitě bych ráda vyzkoušela i tyto :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
230
16.9.24 08:51

Imunitu podporujeme doplňky stravy, celoročně dávám dcerce ke svačině ovoce a zeleninu, na podzim omezujeme návštěvu herniček.

  • načítám...
  • Zmínit
178
16.9.24 08:50

Hezký den!
Imunitu podporujeme častým pohybem venku, doplňováním vitamínů (zejména vit. D v zimě) a navíc dávám dětem betaglukany :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
351
16.9.24 08:42

Kromě vyvážené a zdravé stravy a pohybu venku vždycky na podzim kupuji i mix vitamínů na posílení imunity. Ráda proto vyzkouším tento produkt.

  • načítám...
  • Zmínit
362
16.9.24 08:42

Snažíme se být hodně na čerstvém vzduchu, hýbat se a jíst ovoce, zeleninu - pestrou stravu. Dále užíváme vit. D. :andel:

  • načítám...
  • Zmínit
119
16.9.24 08:37

Snazime se jist hodne ovoce a zeleniny, chodime kazdy den na prochazky abychom byli na cerstvem vzduchu na doplnky stravy jsme zatim jeste nepresli, ale jelikoz je syn prvnim rokem ve skolce, tak ocekavam ze budeme muset s doplnky zacit.

  • načítám...
  • Zmínit
45
16.9.24 08:30

Jíme hodně zeleniny a ovoce, malá má i probiotika a pravidelně chodíme na čerstvý vzduch 👍

  • načítám...
  • Zmínit
238
16.9.24 08:26

Zdravá strava, betaglutany, probiotika, omega-3,6.

  • načítám...
  • Zmínit
4039
16.9.24 08:26

Zdravým životním stylem a obcas nejake doplnky v podobe vitamínů.

  • načítám...
  • Zmínit
36210
16.9.24 08:18

Dostatek ovoce a zeleniny, což někdy nacpat do děti je problém takže na podzim dopujeme vitaminy.

  • načítám...
  • Zmínit
173
16.9.24 08:17

Otužování, dostatek ovoce a zeleniny, přes zimu vitamín D

  • načítám...
  • Zmínit
1003
16.9.24 08:16

Kromě obecných doporučení ohledně zdravého životního stylu (jíst zdravé jídlo, pohyb ideálně venku…) ještě užíváme probiotika, betaglukany, kolostrum a multivitamíny.

  • načítám...
  • Zmínit
262
16.9.24 08:08

Omega 3 a snažíme se jíst hodně ovoce a zeleniny :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
2968
16.9.24 08:06

Hodně pohybu, strava, rybí tuk.

  • načítám...
  • Zmínit
205
16.9.24 08:04

Beru pravidelně vitamin C, multivitamín a Omega-3. K tomu se snažím dodržovat optimální jídelníček a pohybové aktivity. Stejně je tomu i u mých dětí.

  • načítám...
  • Zmínit
268
16.9.24 08:00

Imunitu podporujeme zdravými procházkami venku, doplňováním vitamínů v podobě ovoce a zeleniny, ale také zobeme doplňky stravy, které nám pomohou imunitu posilovat :)

  • načítám...
  • Zmínit
250
16.9.24 08:00

Bereme preventivně vitamíny a snažíme se jíst hodně ovoce a zeleniny.

  • načítám...
  • Zmínit
426
16.9.24 07:57

Chodíme ven za každého počasí (pejsek se neptá), otuzujeme se v bazénu a dcera bere vitaminy. Momentálně jsem se vrátila po MD do práce (škola), dcera šla do školky a každé další posilneni imunity by se hodilo 😊

  • načítám...
  • Zmínit
66
16.9.24 07:51

Chodíme hodně ven na čerstvý vzduch na procházky, doma často větráme a papáme hodně ovoce a zeleniny :palec: :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
871
16.9.24 07:51

Dobré jídlo, spánek, pohyb na čerstvém vzduchu, nepretapet doma.

  • načítám...
  • Zmínit
4354
16.9.24 07:50

Synovi davam zatim jen vitamin D, snazim se o pestrou stravu, byt hodne venku. S manzelem hodne ovoce a zeleniny.

  • načítám...
  • Zmínit
730
16.9.24 07:50

Krasny den, snazime se byt co nejvice venku + jist vyvazenou stravu. Jakmile zacne zari davame i doplnky stravy na podporu imunity a zaciname cela rodina :D ale na ty skolkove bacily se mi zda, ze nic neplati :D

  • načítám...
  • Zmínit
844
16.9.24 07:48

Já s manželem bereme C, tříletý dostal v létě k svátku rakytníčka a roční má pouze D s pribiotiky.
S novým nástupem do školky nás asi čekají krušné podzimní dny. 8)

  • načítám...
  • Zmínit
133
16.9.24 07:42

Chodíme každý den na procházku. jíme ovoce a zeleninu, dodržujeme pitný a spánkový režim. :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
851
16.9.24 07:41

My davame vse mozne a je to stale marne. Probiotika, multivitamin, betaglukany a stejne furt neco :zed:

  • načítám...
  • Zmínit
20514
16.9.24 07:39

Tak snazim se ruzne, ale prijde mi, ze tem bacilum je to jedno :lol: Zkousela jsem rybi olej, imunoglukan, draci sirup, samozrejmosti je hodne ovoce a zeleniny, doma nepretapime, chodime ven za kazdeho pocasi… Bylo by fajn, kdyby se naslo něco, co funguje :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
310
16.9.24 07:32

Doplňujeme vitamíny a probiotika, nepretapime byt, chodíme ven v každém počasí. Dcera stejně bývá nemocná od října do dubna 🤦 😀 třeba konečně najdu něco, co zabírá :wink:

  • načítám...
  • Zmínit
19
16.9.24 07:27

My posilujeme hlavně tím, že jíme hodně ovoce a zeleniny. A chodíme se často větrat ven. :)

  • načítám...
  • Zmínit
148
16.9.24 07:25

Jsme hodně venku, doma hodně větráme a děti berou vitamíny.

  • načítám...
  • Zmínit
220
16.9.24 07:23

Zatím se snažíme bohužel marně. Doma větráme, přiměřeně oblékáme, dáváme vitamíny, ale školkové bacily stále vyhrávají

  • načítám...
  • Zmínit
2069
16.9.24 07:17

Podpora imunity

Snažíme se imunitu podporovat doplňky stravy, ale i zdravou stravou a častým pobytem venku a v přírodě.

  • načítám...
  • Zmínit
24538
16.9.24 07:17

Dětem školou povinným dopřáváme multivitamíny ve formě želé medvídků, pro batole používáme rybí tuk a vitamín D. My dospělí užíváme od podzimu vitamin C, nárazově D, zinek. Samozřejmostí je pestrá strava. Snažíme se také mírně otužovat.

  • načítám...
  • Zmínit
81
16.9.24 07:14

Testování Imuberin

S příchodem zimy u starší dcerky nasazuji lichořeřišnici jako prevenci a nebo už když začíná nemoc zvýšim dávku homeopatik. U mladší dcerky se snažím zatím pomocí ovoce, pravidelného pobytu venku a spaní v nepřetopených místnostech.

  • načítám...
  • Zmínit
887
16.9.24 07:00

Testování ImuBerin

Od malička se snažíme podpořit imunitu dětí otužováním. Doma nepřetápíme, chodíme ven za každého počasí a každý den nesmí chybět na stole mísa s ovocem. :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
4385
16.9.24 06:57

Vitaminy, zdrava strava, otuzovani, pohyb

  • načítám...
  • Zmínit
1105
16.9.24 06:57

Jíme hodně ovoce a zeleniny. Chodíme hodně na procházky.

  • načítám...
  • Zmínit
192
16.9.24 06:56

Jíme dostatek zeleniny a ovoce. Trávíme spoustu času venku. Vitamíny žádné nedávám jelikož jsme nenašli ještě takové, které by pomáhali.

  • načítám...
  • Zmínit
Asta135
16.9.24 06:54

Podporuji imunitu dostatkem ovoce a zeleniny, především lokální a domácí, ale ani exotické ovoce není vyjímkou. Dále vitamíny a probiotiky, zdravým a dostatečných pohybem venku za každého počasí.

  • Upravit
18245
16.9.24 06:51

Jsme hodně venku a snažíme se jíst pro tělo přinosne. Děti se imunizuji ve skolce a škole.

  • načítám...
  • Zmínit
238
16.9.24 06:49

Imunitu celé naší rodiny podporuji tak jak mě to naučila moje babička. Snažíme se respektovat rytmy přírody, jíst co co nám právě nyní a tady poskytuje, protože ona nejlépe ví co a kdy potřebujeme. Právě nyní na podzim jsou to jablíčka, dýně, zelí, řepa, mrkev, hrušky, švestky, červenají se šípky a přírodu zdobí trnky, jeřabiny či bezinky, Z našich procházek si nosíme oříšky a houby. Jsme hodně venku a užíváme slunce a když přijdou chladné dny, více odpočíváme. Zkrátka stejně tak jak to dělá příroda.

  • načítám...
  • Zmínit