Už pečete na Vánoce? Otestujte s námi Kváskování – mouky od Penamu

Zobrazuji pouze komentáře k článku Už pečete na Vánoce? Otestujte s námi Kváskování – mouky od Penamu, zpět na článek můžete jít ZDE.

Velikost písma:
164
30.11.21 08:01

Ráda bych se podělila o recept na vanilkové rohlíčky.

  • načítám...
91
30.11.21 07:36

Podělila bych se o recept na mandlové rohlíčky (vánoční cukroví).

  • načítám...
12
30.11.21 05:29

Domácí rohlíky a chléb❤️ Milujeme čerstvé domácí pečivo a s novou kvalitní moukou by to teprve bylo něco🤗

  • načítám...
30.11.21 00:22

Vanilkove rohlíčky

  • načítám...
292
29.11.21 23:59

Rozhodně bych vyzkoušela bábovku podle receptu od mé babičky :*

  • načítám...
5
29.11.21 23:02

Skvělý domácí chléb, úžasné poctivé cukroví a nebo recept na naší oblíbenou skvělou pizzu.

  • načítám...
53
29.11.21 22:59

Vanilkové rohlíčky, miluji Vánoční klasiku :)

  • načítám...
29.11.21 22:12

Penam testování

Zabalované tvarohové buchty z pšeničné mouky.

Z žitné mouky rozhodně chleba od mé babičky letos nedožitých 91 let, který bych upekla postaru v kamnech na dřevo v litěném pekáči na 250 zvoní jak z pece.

  • načítám...
1836
29.11.21 21:39

Sdílela bych naši vánočku, recept mám již po mé prababicce a nedám na něj dopustit 😋

  • načítám...
195
29.11.21 21:37

Sdílela bych třenou bábovku.

  • načítám...
388
29.11.21 21:26

Přidala bych recept na náš oblíbený chléb a nebo ještě oblíbenější focaciu :srdce:

  • načítám...
1386
29.11.21 21:04

Určitě je plno věcí. Asi bych udělala maslove croissanty nebo domácí rohlíky a možná bych z toho zkusila udělat cukrovi. Je toho tolik co bych udělala jenom vybrat :mrgreen:

  • načítám...
194
29.11.21 20:51

Linecké a vanilkové rohlíčky

  • načítám...
2016
29.11.21 20:39

Sdílela bych žitno pšeničné chlebánky, z kterých jsou výborné sýrové jednohubky.

  • načítám...
9
29.11.21 20:18

Podělila bych se o recept na briošku

  • načítám...
238
29.11.21 20:12

Vánočku :D

  • načítám...
2485
29.11.21 19:51

Určitě luxusní bábovku, kterou milujeme :pankac:

  • načítám...
209
29.11.21 19:51

Sdílela bych žitno-pšeničný chléb.

  • načítám...
237
29.11.21 19:42

Domácí rohlíčky, pěkně křupavé

  • načítám...
123
29.11.21 19:40

Sdílela bych mé domácí máslové croissanty :mavam:

  • načítám...
412
29.11.21 19:39

Nasdílela bych s vámi recept na nejluxusnější štolu na světě!

  • načítám...
465
29.11.21 19:32

Vyzkoušela bych vánočku a štolu s čokoládou a višněmi, tu milujeme. :)

  • načítám...
224
29.11.21 19:18

Podělila bych se o recept na domácí rohlíky :)

  • načítám...
271
29.11.21 19:16

Recept na foccaciu

  • načítám...
2344
29.11.21 18:55

Recept na kořenové olivové bagetky…ty miluju

  • načítám...
88
29.11.21 18:31

Prezidentovu bábovku

  • načítám...
672
29.11.21 18:13

Peču ráda a často, jak sladké tak slané. Podělila bych se o recept na medový koláč nebo chleba.

  • načítám...
28
29.11.21 18:05

Peču ráda sladké ale i. Chleba podělila bych se o recept na frgale

  • načítám...
695
29.11.21 17:54

Kvůli malé dceři, která má Abkm a alergii na vejce, jsem do našeho rodinného jídelníčku zařadila veganské recepty. Nedávno jsem pekla naprosto skvělé vegan skořicové rolky a o tento recept bych se neváhala podělit.

  • načítám...
28
29.11.21 17:36

Já peču spíše sladké, chleba jsem nepřišla nikdy, jen v pekárně, ale to úplně není ono. Jinak bych se podělila o recept na frgály, které úplně milujeme a mohli bysme je jíst každý týden

  • načítám...
423
29.11.21 17:26

S přítelem jsme milovníci česneku a tak bych se podělil o recept na česnekovou bagetku :srdce:

  • načítám...
128
29.11.21 17:04

S mamkou peceme casto. Kazdy tyden neco jineho a prevazne sladke. Ted mame mini venecky. Na Vanoce bude zase vanocka a domaci chleb.

  • načítám...
204
29.11.21 16:56

Peču často, ale spíše sladké, takže takové Honzovy buchty umím, ale chleba? To je snad zakletá nebo prokletá záležitost. Takže já se ráda podělím o ty povidlové a tvarohové buchty a ocením osvědčený recept na chléb :palec:

  • načítám...
25
29.11.21 16:53

Podělila bych se o recept na to nejlepší kokosové strojkové cukroví

  • načítám...
8853
29.11.21 16:49

Domácí rohlíky a toustový chléb

  • načítám...
42
29.11.21 16:40

Výborné domácí loupacky, nestačí ani vychladnout a jsou skoro pryč :dance:

  • načítám...
218
29.11.21 16:20

Maková buchta, páč tu milujeme všichni 😀 nebo naše domácí cukroví 💯

  • načítám...
60
29.11.21 16:07

Kvaskovani

Kynuty makový věnec

  • načítám...
391
29.11.21 16:01

Domácí housky co mě naučila moje babička

  • načítám...
2702
29.11.21 15:37

Plnenou kynutou babovku :)

  • načítám...
2650
29.11.21 15:18

Když jsou ty Vánoce tak o výbornou vánočku. A tak nějak celoročně o výborný kváskový chleba.

  • načítám...
128
29.11.21 15:08

Určitě v čase vánočním bych se podělila o recept na některý z výborných druhů maminčina vánočního cukroví, který každoročně peču, popř. na rychlé buchty, co děláme doma již několik let.

  • načítám...
131
29.11.21 15:07

Vánočka a domácí rohlíky

  • načítám...
315
29.11.21 15:02

Cukroví - Oříšky pro Popelku.

  • načítám...
128
29.11.21 14:43

Podělím se ráda o quiche a pečivo z chlebového těsta.

  • načítám...
69
29.11.21 14:40

Pizzovnik

Podelila bych se o recept na pizzovnik, slany kolac s chutnou naplni.

  • načítám...
117
29.11.21 14:35

Recept na rychlý chleba :)

  • načítám...
297
29.11.21 14:22

Domaci rohliky :mavam: :P

  • načítám...
247
29.11.21 14:19

Penam

Nejčastěji peču domácí rohlíky, není to však rodinný recept, takže bych vyzkoušela upéct nějaké maminčino vánoční cukroví 😊

  • načítám...
11736
29.11.21 14:09

Linecké a žloutková kolečka. :srdce:

  • načítám...