Už pečete na Vánoce? Otestujte s námi Kváskování – mouky od Penamu

Mouky jsou základem každého pečení. Ať už se rozhodnete péct cukroví, kváskový chléb, štolu nebo vánočku. Právě teď hledáme 30 testerů, kteří rádi pečou a kteří by s námi chtěli otestovat mouky od Penamu Kváskování.

Penam Kváskování mouka v pozadí s upečenými croissanty v popředí S Kváskováním zvládnete upéct jak cukroví a chleba, tak třeba i křehké croissanty. Zdroj: Penam

Co budete testovat?

30 testerů otestuje „na vlastní troubu“ kvality Penam mouky Kváskování.
Každý tester pak dostane celkem 4 druhy mouky:

  1. Žitná mouka celozrnná: Potřebujete založit a udržet kvásek? Pak tohle je ta nejdůležitější mouka, která by vám neměla chybět.
  2. Žitná mouka chlebová tmavá: Slouží na založení a udržování kvásku, ale zároveň se také výborně hodí, když chcete upéct žitný nebo žitno-pšeničný chléb.
  3. Pšeničná hladká polosvětlá mouka: Díky této mouce upečete kváskový chléb, croissanty nebo focacciu.
  4. Pšeničná hladká světlá mouka: A jestli máte chuť na domácí rohlík nebo bagetu, pak se hodí tato mouka. Kromě toho s ní upečete také pizzu nebo křehké těsto, třeba cukroví.
4 druhy mouk Kváskování od Penamu Řada Kváskování nabízí 4 druhy výběrových mouk. Zdroj: Penam

Kváskování – Ideální mouky pro domácí pečení

Základem úspěšného kváskování je kvalitní mouka. Penam mouky Kváskování jsou výsledkem spolupráce s domácími pekařkami, fanoušky kváskování. Mlynáři tak používají zrna pšenice a žita té nejvyšší kvality, které velmi šetrně melou. Nepřidávají do nich ani žádné jiné látky.

Jak testovat?

Do testování se můžete přihlásit v termínu od 29. 11. do 5. 12. 2021. Napište nám do komentáře: Jaký rodinný recept byste s námi, pokud vás vybereme, sdíleli?

Námi zvolení testeři budou informováni soukromou zprávou, že byli do testování vybráni a bude s nimi domluven další postup. Pokud vás vybereme, nejpozději do 14 dní od obdržení balíčku:

Co máte udělat teď?

1. Jste náš tester? Pak stačí do komentáře pod tento článek napsat odpověď na výše uvedenou otázku.

2. Nejste ještě náš tester (nevidíte možnost přidání komentáře)? Zaregistrujte se, a až vám přijde soukromá zpráva, že jste byla schválena, tak postupujte podle bodu 1.

Objevte tipy a triky, jak si konečně založit pořádný kvásek a zvládnout tak kváskování »

Témata článku

Velikost písma:
8.12.21 07:47
  • načítám...
18
6.12.21 11:07

Podělila bych se s vámi o rece :? pt na vánočku.

  • načítám...
zelenoockaelen
5.12.21 23:57

Podělila bych se o recept na chleba, vánočku a housky :srdce:

  • Upravit
29
5.12.21 22:56

Podělím se i recept na pletené housky :jazyk:

  • načítám...
5.12.21 21:48

Náš rodinný recept těsto na pizzu a také bych vyzkoušela cukroví

  • načítám...
362
5.12.21 18:07

Určitě bych si z mouky upekla můj oblíbený, výborný chléb, který u nás nesmí nikdy chybět. A ještě bych zkusila z těchto mouk upéct cukroví :srdce:

  • načítám...
2899
5.12.21 18:00

Teď by se asi nejvíc hodilo podělit se o recepty na cukroví…

  • načítám...
4381
5.12.21 15:25

Určitě recept na bozsky kvaskovy chleba. Kvaskuji už od března moc me to baví a.to sladké peceni s LM. Mouky od penamu jsem ještě nezkusila. Rada otestuji na sve rodině.

  • načítám...
14
5.12.21 13:05

Podělila bych se o můj upravený recept na boloňskou omáčku. Je famózní

  • načítám...
5.12.21 11:41

Podělila bych se o recept na skvělý francouzský quiche ❤️️

  • načítám...
213
5.12.21 09:52

Budeme péct s dcerkou vánočku

  • načítám...
470
5.12.21 04:56

Koláče s povidlim ty rodina miluje

  • načítám...
15
4.12.21 23:20

Žádný rodinný kváskový recept nemáme, ale podělila bych se o recept na naše oblíbené kváskové chleby :)

  • načítám...
sexana
4.12.21 22:57

Upekla bych skvělou vánočku a koláče. :palec:

  • Upravit
40
4.12.21 21:27

Linecké

Rakouské Linecké 🍀

  • načítám...
21
4.12.21 21:18

100let starý rodinný recept na perníky

  • načítám...
96
4.12.21 18:55

Recept na chléb a bagetky

  • načítám...
220
4.12.21 14:53

Ráda bych se podělila o recept na vánoční cukroví, ještě bych vymyslela který.

  • načítám...
4.12.21 01:52

Ráda se podělím s mým receptem na pizzu, nebo i koblihy

  • načítám...
3.12.21 21:26

Na pecivo

  • načítám...
153
3.12.21 21:21

Podělila bych se o recept na domácí chléb a housky

  • načítám...
3.12.21 18:37

Recept na vánoční cukroví a vánočku.

  • načítám...
46
3.12.21 17:58

Využila bych na domácí pečivo, croissant a vánoční cukroví :-)

  • načítám...
202
3.12.21 13:49

Recept na domácí chléb

  • načítám...
21
3.12.21 13:42

Využila by som na vianočné pečenie sladkostí! :dance: :srdce:

  • načítám...
105
3.12.21 13:38

Podělila bych se o recept na chléb, croissanty nebo pizzu. :D

  • načítám...
51
3.12.21 13:37

Domáci chlebík

Vyrobila by som pre celú rodinku domáci kváskový chlebík zo žitnej múky. :mavam:

  • načítám...
3.12.21 12:33

Určitě o jeden z nepřekonatelných receptů mé babičky. Ale bude hodně těžké vybrat který. :D

  • načítám...
3.12.21 11:38

Podělila bych se o recept na svíčkovou od mojí babičky. Dělala úžasnou, takovou jste jistě ještě nejedli. Tajnou ingrediencí v ní je totiž med. :srdce:

  • načítám...
3.12.21 07:54

Tak určitě recept na domácí chléb.

  • načítám...
92
2.12.21 22:48

Mám recept na výborné kaiserky :)

  • načítám...
876
2.12.21 22:27

Naše skvělé domácí rohlíky a loupáčky :srdce: :dance:

  • načítám...
1118
2.12.21 21:19

Na cukroví, ale i sváteční vánočku :)

  • načítám...
345
2.12.21 19:24

Na perníčky :dance:

  • načítám...
56
2.12.21 15:56

Blíží se Vánoce a s nimi pečení, takže buď recept na ihned měkké perníčky (stále nemáme zaděláno) nebo recept na vanilkové rohlíčky. :srdce:

  • načítám...
66
2.12.21 14:53

Oblíbený jablečný koláč

  • načítám...
151
2.12.21 12:27

Sdílela bych recept na vánočku, pečeme celoročně nejen na Vánoce :D

  • načítám...
88
2.12.21 11:51

..

Na nějakou ovocnou buchtu třeba s jablicky

  • načítám...
6
2.12.21 11:36

Jee, já bych upekla Honzovi buchty, chleba, luxusní rohlíky… Už teď se mi sbíhají sliny :P

  • načítám...
pepina.vlasko
2.12.21 10:12

Dokonalý jablečný koláč. Piškotový korpus s jablky, skořicí a cukrem :srdce:. Doma jej všichni milují :D.

  • Upravit
21
2.12.21 07:53

Ten nejlepší linecký koláč bych s vámi sdílela :*

  • načítám...
147
2.12.21 06:50

U nás doma je hodně oblíbený i u dcery italský chléb, který peču několikrát do měsíce. Lze do něj přidat i olivy nebo sušená rajčata s bylinkami, tuto variantu zase dělám pro přátele. Je důležité, aby krásně vykynul, proto bych moc ráda vyzkoušela nové mouky, jak to s nimi půjde a moc ráda se podělím o recept.

  • načítám...
72
2.12.21 05:08

Já osobně bych s dalšími sdílela náš recept na domácí výborné a jednoduché housky. Které u nás vždy dělám s domácí pomazánkou a jsou hned pryč 😊

  • načítám...
258
1.12.21 23:20

Poctivě buchty s povidly :srdce:

  • načítám...
43
1.12.21 22:09

Určitě bych sdílela recept na nějakou ovocnou buchtu, nebo perník

  • načítám...
1.12.21 21:12

Povidlové buchty mňam 😍

  • načítám...
12
1.12.21 21:02

Pizza těsto

Skvělé pizza těsto :srdce:

  • načítám...
1109
1.12.21 20:38

Já bych sdílela recept na koláč s boruvkami nebo s broskvemi, který máme už od babičky a její babičky, a je stále super a děti ho mají rádi, je takový nadýchaný

  • načítám...
259
1.12.21 20:37

Sdíleli bychom s vámi recept na mňamózní koláč s ovocem nebo na bábovku

  • načítám...
68
1.12.21 19:45

Já bych sdílel recept na výborný škvarkový chleba  :)

  • načítám...