Vysavače Electrolux z řady UltraOne do jakékoliv domácnosti

  • Komerční sdělení
  • 27.04.15
*

Extrémně tiché vysavače Electrolux řady UltraOne se vyznačují jedinečnou kombinací prvotřídního sacího výkonu, 100% filtrací prachu a velmi snadným ovládáním s dokonalou manipulací i v malém prostoru.

Pro nejnáročnější uživatele je zde vysavač UltraOne ZUODELUXE+ s dálkovým ovladačem na regulování výkonu a LED displejem. Jedná se o nejlepší model z řady UltraOne. Vybaven je zdokonalenou hubicí AeroPro™ Extreme na koberce i tvrdé podlahy a rotační hubicí AeroPro™ Turbo na koberce. Zahrnuje také integrované příslušenství AeroPro 3 v 1 na šetrné vysávání v těžko přístupných místech.

Sáčkový vysavač UltraOne ZUOQUATTRO je velmi vhodný zejména pro alergiky, pro které je perfektně uklizený domov nezbytností. Díky své dokonalé konstrukci a kvalitnímu filtru Allergy Plus se tento vysavač zařadil do třídy A emisí prachu z vysavače. V portfoliu Electroluxu patří mezi naprostou jedničku, a to díky elektrické trubici AeroPro™ Extreme PowerPro, která zaručí dokonalé vysátí všech nečistot. Dalším plusem je, že ve srovnání s běžným vysavačem vám tento dokáže ušetřit až 60 % energie díky hodnocení AAAA.

Vysavač UltraOne ZUOGREEN+ je ten pravý pro ekologicky smýšlející osoby. Je vyroben z plastu, který je ze 70 % recyklovatelný a co se spotřeby energie týče, tento model využívá o 65 % méně energie než ostatní 2100W modely. Vysavač disponuje tichou, přesto velmi efektivní hubicí AeroPro
Extreme, a tak se hladina hluku vyšplhá jen na příjemných 66 dB.

Pro majitele zvířat je zde sáčkový vysavač UltraOne ZUOANIMAL+. Vysavač je vybaven speciálním anti-pachovým sáčkem na prach a filtrem Allergy Plus™. S pomocí hubice AeroPro Mini Turbo™ snadno odstraníte zvířecí srst z koberců či čalounění. Tvrdé podlahy bez problémů vysajete se speciálně navrženou hubicí AeroPro™ Parketto Pro.

Dalším skvělým vysavačem z řady UltraOne je sáčkový vysavač ZUOORIGWR+ s hubicí AeroPro Extreme. Spojuje v sobě silnou sací sílu, bezhlučnost a skvělé ovládání. Vysavač poskytuje vynikající výsledky na všech površích.

Díky svému vynikajícímu výkonu se staly vysavače UltraOne již 7× vítězi v nezávislých testech produktů na našem trhu. Získaly i světové ocenění za design – Red Dot 2014.

V řadě vysavačů UltraOne najdete i další stejně výkonné modely: ZUOERGO+, ZUOALLFLR+ a ZUOORIGDB+. Všechny si je můžete prohlédnout a zároveň i zakoupit v e-shopu na stránkách Electroluxu.