Nechce se vám dnes vařit? Hotové polévky SALVEST Prestó jsou ideální alternativou

S kolegyněmi v redakci jsme měly možnost vyzkoušet polévky Prestó, které jsou opravdu rychlé na přípravu a usnadní vám přemýšlení nad tím, co uvařit. Navíc jsme byly příjemně překvapené, když jsme zjistily, že se jedná o nutričně vyvážené polévky ze stoprocentních BIO potravin.

Nechce se vám dnes vařit? Hotové polévky SALVEST Prestó jsou ideální alternativou SALVEST Prestó polévky jsou vhodné pro děti od 3 let. Zdroj: Redakce.

Konkrétně jsme vyzkoušely tyto dva druhy polévek:

Jednoduché a chutné

Prestó jsou lahodné a nutričně vyvážené polévky vyrobené výhradně z BIO surovin. Neobsahují žádná uměle vyrobená aromata ani konzervační látky a jsou vhodné pro celou rodinu, a to i pro děti od tří let. Některé polévky jsou lehce pikantní, jiné jemné a krémové. Polévku jen otevřete, zahřejte a servírujte. Navíc jsou vhodné pro vegetariány a vegany. Otevřené balení můžete skladovat při běžné pokojové teplotě. Polévka je připravená za 2 minuty v mikrovlnné troubě nebo za 5 minut v hrnci/kotlíku.

Jak nám polévky chutnaly?

Andy velmi mile překvapilo složení polévek.

Andy: „Polévky jsou super záchrana, když nestíhám nebo se mi prostě nechce vařit. Dát si čínskou polévku už mi přijde jako čuňačina. :-) Moc nám chutnala hrášková, super je do ní přidat ještě trochu česneku a dochutit podle sebe a nemá chybu! Uvařeno za 5 minut. Určitě doporučuji!"

Jiřina zkusila polévku ohřát klasicky v horké vodě i v mikrovlnné troubě.

Jiřina: „Polévky jsou velmi jednoduché na přípravu. Chuťově nám byla bližší polévka mrkvová. Hráškovou jsme si dochutili krutony a lžičkou olivového oleje a byla taktéž výborná. Za mě je to skvělá alternativa k domácím jídlům nebo na cesty. Zasytí a hlavně – je zdravá."

SALVEST Prestó jsou nutričně vyvážené polévky z BIO potravin. Zdroj: Redakce.SALVEST Prestó jsou nutričně vyvážené polévky z BIO potravin. Zdroj: Redakce.

Nají se celá rodina

Ivě polévky moc chutnaly, z jednoho pytlíku se najedla celá čtyřčlenná rodina.

Iva: „Mně více chutnala mrkvová, manželovi zase hrášková. Ocenili jsme rychlé jídlo na sobotní oběd, stačilo jen ohřát a doladit trochou zeleniny a opečenými tousty."

Jíťa především oceňovala krásné balení produktu a skvělou manipulaci s obalem, odtržení rohu a následné vylévání polévky bylo snadné a nehrozilo nežádané rozlití.

Jíťa: „Tohle bylo naše první rodinné seznámení se značkou Salvest a její řadou Prestó. Testovali jsme balení 2 porcí bio polévky z mrkve a smetany a 2 porce bio hráškové polévky s mátou. Po ohřátí polévky jsem se na základě vzhledu a vůně rozhodla nabídnout mrkvovou klukům a hráškovou manželovi a sobě. Balení oficiálně obsahuje 2 porce, ale věřím, že se z něj nají i rodiče s 1 až 2 malými dětmi. Od značky určitě vyzkoušíme i smoothies nebo ovocné kapsičky."

Na výletě nebo během hektického dne

Naše Klárka není zrovna „polévkář“, ale hotová polévka od Salvest jí zaujala tím, že ji lze podle výrobce ohřát i na ohni. Rozhodla se proto tuto estonskou hotovku otestovat v terénu a vzala ji s sebou o víkendu na výlet.

Klárka: „Musím říct, že jsme si na mrkvové moc pochutnali. Jedná se o opravdu hustý krém, takže s chlebem nám množství vystačilo pro čtyři lidi. Kromě bohaté chuti, která byla ještě díky ohni umocněná, oceňuji také jednoduchou manipulaci s obalem. Polévka šla i bez nůžek úplně v pohodě otevřít a do ešusu nalít. Co se týče ceny, na první dobrou se zdá být docela vysoká. Když si částku rozpočítáte mezi dva až čtyři lidi a připočtete, jak kvalitní má polévka složení, je za mě 150 Kč úplně v pohodě."

Polévky SALVEST Prestó jsou skvělou svačinkou i na výletech. Zdroj: Redakce.Polévky SALVEST Prestó jsou skvělou svačinkou i na výletech. Zdroj: Redakce.

Zuzka se nad balenými polévkami ošívala. Ráda vaří a rozmixovat vývar s pečenou dýní, přidat smetanu a zakápnout olivovým olejem je pro ní zážitek, o který se nenechá jen tak někým připravit. Polévky jí tak několik dní ležely v šuplíku vedle špaget, cizrny, čočky a čínských polévek. Pak však nadešel rychlý pracovní den - přejezd na schůzku, další schůzka online, rychle doběhnout domů, vyvenčit psa, vyřídit všechny nepřijaté hovory, zbytek zkusit přijmout včas, jeden kurýr akorát přijel, druhý nechal zásilku na parcel shopu, třetí na recepci v práci, ze které před hodinou odjela.

Zuzka: „Že mám hlad jsem si uvědomila až v momentě, kdyby byla černočerná tma i během nejparnějšího léta. S vděčností jsem otevřela šuplík trvanlivých potravin a běhěm tří minut si ohřála polévku Prestó. Já pak polívku v klidu, ale díky hladu šupito presto, snědla a byla spokojená."

Závěrečné hodnocení redakce

V redakci jsme se shodly na tom, že Prestó jsou velice chutné, zdravé polévky na oběd, cesty, večeři nebo jen jako rychlá svačinka. Pokud vás zrovna nenapadá, co doma uvařit a nebo se vám jen nechce, doporučujeme Prestó všemi deseti.

Estonská značka SALVEST

Estonská značka SALVEST vznikla v roce 1946. Za svou tradicí si hrdě stojí. Dbá na kvalitu, udržitelný přístup a prvotřídní suroviny. Jejím cílem je, aby si každý mohl snadno a pohodlně pochutnat na kvalitních a chutných pokrmech. Výhradním distributorem estonské značky SALVEST pro český a slovenský trh je rodinná firma Health Academy, která chce druhým nabízet jen to, čemu sama věří.

Polévky Prestó jsou naplněné vitamíny a energií až po okraj:

Podívejte se do oficiálního e-shopu značky SALVEST, kde naleznete také ovocné kapsičky, šťávy, příkrmy a další zajímavé produkty »

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...