Ať už v životě plánujete cokoli, užijte si Z JÁDRA DOBROU CHUŤ.
V každém chlebu je „něco navíc“ pro extra chuťový zážitek, každý je unikátní a každý vás osloví svou jedinečností. Chleby Z jádra dobrý neobsahují žádné přídatné látky a díky přírodní aromatizované směsí (zápaře) mají jedinečnou chuť, příjemnou vůni a jsou krásně vláčné a nadýchané několik dní.
Trojský chléb
Obsahuje bambusovou vlákninu, která chlebu dodává jemnou strukturu. Trojúhelníkový tvar dodává pak chlebu jeho unikátní vzhled.
Chléb Darken
Sladový extrakt dodává chlebu Darken, lahodnou, lehce nasládlou karamelovou chuť a mimořádně tmavou barvu kůrky i střídky.
Himalájský chléb
Obsahuje „elixír mladosti“, jak je přezdíváno plodům goji. Hranatý tvar dodává pak chlebu jeho unikátní vzhled.
Alpský chléb
Obsahuje celozrnnou pšeničnou obilovina a má bohatý obsah zrnin.
Chleby z Jádra dobré si můžete koupit jako balené nebo teplé dopečené (ne rozmrazené) přímo na prodejně. Chleby z jádra dobé udělají i ze zdánlivě obyčejného jídla nevšední gurmánský zážitek.
Z JÁDRA DOBRÝ TROJSKÝ CHLÉB S DOMÁCÍ BYLINKOVOU PAŠTIKOU
Suroviny
- Trojský chléb Z jádra dobrý
- 600 g kachních jater
- 50 g slaniny nakrájené na kostičky
- 2 cibule
- 2 stroužky česneku
- 120 g másla
- 3 PL oleje
- 30 ml smetany
- 50 ml červeného vína
- 2 PL bylinek: tymián, rozmarýn, bazalka
- Sůl a pepř
Postup:
Cibuli nakrájíme nadrobno a na rozpálené pánvi osmažíme společně se slaninou dvě minuty. Přidáme kachní játra, česnek a smažíme další dvě minuty, následně přilijeme červené víno a směs vaříme tak dlouho až se skoro všechna tekutina odpaří. Do takto připravené směsi přilejeme smetanu, přidáme směs bylinek, osolíme, opepříme a povaříme další tři minuty. Uvařenou játrovou směs rozmixujeme do hladka a necháme chladit.

Z JÁDRA DOBRÝ CHLÉB DARKEN S CIBULOVOU POMAZÁNKOU
Suroviny:
- Chléb Darken Z jádra dobrý
- 6 červených cibulí
- 125 g mascarpone
- 2 PL olivového oleje
- 50 ml vinného octa
- 50 ml balsamica
- 80 g třtinového cukru
- Sůl a pepř
Postup:
Cibuli oloupeme, nakrájíme nadrobno a na rozpálené pánvi opečeme dozlatova, osolíme a opepříme. Po upečení do cibule přidáme třtinový cukr, balsamico, vinný ocet a ještě podusíme pět minut. Do schlazené cibulové směsi vmícháme mascarpone.

Z JÁDRA DOBRÝ ALPSKÝ CHLÉB SE ZIMNÍM SALÁTEM
Suroviny:
- Alpský chléb Z jádra dobrý
- 6 mrkví
- 4 jablka
- 1 malý celer
- 1 malý křen
- 5 PL smetany ke šlehání
- Citronová šťáva
- Špetka soli
- Směs ořechů
- Cukr
Postup:
Mrkev, jablka, celer, křen oloupeme a na nahrubo nastrouháme, křen na jemno. Smícháme smetanu, olivový olej, citronovou šťávu a cukr. Zálivku smícháme s nastrouhanou směsí a přidáme směs ořechů.

Z JÁDRA DOBRÝ HIMALÁJSKÝ CHLÉB S BRUSINKOVÝM MÁSLEM
Suroviny:
- Himalájský chléb Z jádra dobrý
- 100 g másla
- 40 g amerických brusinek
- 2 PL zrnité hořčice
- Pomerančová kůra
- Himalájská sůl a citrónový pepř
Postup:
Máslo smícháme s hořčicí a pomerančovou kůrou.
Trochu osolte, opepřete a vmíchejte nahrubo nasekané
americké brusinky a necháme vychladnout.

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.
eMimino kartička