Bolest v srdci stále zůstává

O životě

A způsobuje další a hlubší rány. Aneb co jsem se opět dozvěděla.

Nevím ani jak začít. Je toho ve mně tolik, že bych nejradši zapojila nějaký přístroj na můj mozek a ať si to počítač píše třeba sám. Jestli jste četly můj předešlý deníček o rozchodu s mým přítelem a nalezení nového tatínka,tak budete vědět o co se vlastně jedná. Pokud ne, doporučuji přečíst, abyste pochopily, proč si tu znovu vylévám své bolestné srdce.

Jak jsem psala, nedokáži pochopit jednání některých EXpřítelů a největší vrchol je EXpřítel v RD mých rodičů. Takže já se sem od přítele vracím jak do cizího, jelikož je stále nakvartýrovaný v mých dvou pokojích. Když se s ním snažím bavit o důležitých věcech, co se týče tedy např. toho bydlení, dostane se mi uražené a jízlivé odpovědi, že co to řeším, že to není můj barák, ale mých rodičů, tak ať se laskavě uklidním. No chápete to? Za tohle bych vraždila, ale jelikož jsem ve 20. tt nechci se nervovat a předčasně třeba rodit.

Korunu tomu nasazuje vždy když přijde se svými trapnými a opět jízlivými otázkami, já jsem se bavila, on je tu strašně sám atd. Tak já jsem dcera vlastních rodičů, on se sem přestěhoval, pravda se mnou, ale už spolu krucinál nejsme, tak proč mi tohle říká a dělá? Když mu řeknu, že to není jeho a věc a slušně ho poprosím, jestli by mohl vynechat ten tón, kterým se mnou jedná, urazí se a já si opět vyslechnu, jaká jsem špatná atd. A mimochodem, že se cítí strašně sám? To je vlastně důvod proč píšu tento deníček.

Vážené dámy, on se cítí tak sám, že si založil nový profil na Lide.cz, aby nikdo nepoznal že si píše s dámami přes seznamku, kterým je 2× víc jak jemu. Nevím jestli je EX přítel tak debilní, pardon za to slovo, ale vždy se zapomíná odhlásit a na mě tu pak vyjedou dvouhodinové romány o tom, co těm DÁMÁM píše. Stačilo mi vidět tu tlustě vyznačenou větu, ještě napsanou CapsLockem, že už mladou holku mít nemůže, že mladé holky jsou jen nafrněné barbíny a nic neumí ani doma atd.

Holky chápete to? Já mu celé dva roky vlastně skoro sloužila, a tady, u mých rodičů nehne ani prstem a dělá jen bordel a napíše tohle? Tak proč krucinál se mnou byl a zplodil se mnou dítě? PROČ? Teď tu opět brečím nad klávesnicí, jelikož se mně to velice dotklo, už jen z pohledu jeho bývalé přítelkyně, že jsem mu dala vlastně vše a on to jen takto zahodí. Čekám na den, kdy mi z toho nicku napíše výhružný vzkaz, jak je v oblibě jeho přátel, psát mi na Fb, jaká jsem svi***, mrcha a že jsem ho jen obrala.

Dámy, varuji vás, pokud se tohle stane, bude ze mě vrah. Jelikož už to nedokáži trpět. Holky, strašně to bolí, když si vzpomenu na ty jeho sladké řeči, jaká jsem úžasná, krásná atd., a pak 45letý ženský napíše, že mladou holku v jeho věku(je mu 24) mít nemůže, že si s nimi nerozumí a nemá je rád, jelikož to jsou jen krávy? Proč nemůžu mít normální život bez starostí? Můžu, ale proč mi TOTO STVOŘENÍ pořád háže klacky pod nohy?

Čekám na den, kdy si sem ty fuchtle přitáhne, a to se nedožije rána. Tohle je sice barák mých rodičů, on se tímto brání, ale já jsem jejich dcera a on už je tu jen nájemník. Tak poslední slovo tu mám já s rodiči, ale byla by to nevýslovná drzost, kdyby si sem nějakou starou dámu přitáhl. To nevím, jak bych rozdýchala. Kdybych se vrátila z víkendu od přítele a v mé posteli se válela napůl nahá ženská… No, už ted mě chytá amok…

Holky, jdu se raději vybrečet a povídat si s miminkem, jelikož já už tohle nezvládám… Je mi hrozně úzko… Bolí to, ale co mám dělat? :-(

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
kikina2004
Kelišová 6552 příspěvků 20.01.11 16:12

NoeBi a proc ho rodice nechytnou za limec a nevyhodi????Vzdyt Te jen zbytecne stresuje,coz asi zrovna dobre v Tvym stavu neni????Lenka

 
jaaaanina
Echt Kelišová 8618 příspěvků 20.01.11 16:13

Ahojky, četla jsme oba tvoje deníčky, ale asi mi uniklo co na to tvoje rodiče. Proč ho porostě nevyhodí? On tam má trvalé bydliště? Jestli ne tak
normálně kufr před vrata, vyměnit zámky a je to! A on by nemohl vůbec nic. A nenervuj se , ono se mu to všechno vrátí. Opatruj se a držím palce

 
ibolia
Kecalka 361 příspěvků 20.01.11 16:28

Ahoj, taky nechápu, proč ho tvý rodiče jednoduše nevyhodí.
Jinak držím palce, ať ti všechno dobře dopadne.

Příspěvek upraven 20.01.11 v 16:28

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 20.01.11 16:44

Zlato jestli tam nemá trvalé bydliště tak tam nemá žádná práva! Přesně, kufr před vrata a vyměnit zámky. A třeba i zavolat policii kdyby se chtěl násilím dostat dovnitř nebo tě třeba obtěžoval hulákáním pod okny.

Uvědom si, že tím ničí tebe a hlavně miminko! Co on, ty sebe i mimi ničíš tím že se s ním ještě nervuješ! hlavu vzhůru, tyhle rozvýřený vody se brzy uklidní a bude zase dobře. Musíš tomu ale pomoct.

:hug:

Příspěvek upraven 20.01.11 v 16:44

 
madlenka73
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 20.01.11 17:06

S předešlými názory se nedá jinak,než souhlasit. Pokud nemá trvalé bydliště tak vykopnout. Jestli ale ano,pak chápu,že situace je téměř neřešitelná či řešitelná s velkými obtížemi a to už je pak případ pro právníka. :zed:
Nicméně,soustřeď se na miminko a na chlapa se vys..,až ten nádherný uzlíček budeš držet v náručí,budeš nevýslovně šťastná a láska pro tebe i to malé se časem určitě najde v podobě nového tatínka.

 
Katka_LEE
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 5 inzerátů 20.01.11 18:15

No nevím…žasnu…já být rodičema, kluka chytnu za flígr a vyhodím ho pryč! :nevim: :cert: prosím tě můžeš napsat co na to vaši?????
Holka drž se, tohle by mě vytočilo taky, ale já bych ho prostě vyhodila a víc bych o něm slyšet nechtěla :pocitac: :pocitac:

 
Anonymní  20.01.11 18:18

Já myslela, že trvalé bydliště nemá vliv na to … no zkrátka, že toho člověka můžeš vyhodit, ikdyž má u tebe trvalé bydliště. Že tralé bydliště je čistě z evidenčních důvodů - čili to je místo, kam chodí dopisy, výpisy, popř. kontroly, když jsi na nemocenské… Vyhodit ho nelze, když má nájemní, podnájemní (či podobnou smluvu, ve které je uvedeno, že tam bydlí..)… A pokud má nájemní smlouvu na dobu neurčitou, nelze ji vypovědět? Právě z toho důvodu, že již nejste partnery?
Proč ho nevyhodí rodiče?? Já bych nemohla bydlet s někým kdo mne takto zklamal… :nevim:

 
Anonymní  20.01.11 18:23

Jinak zákon o trvalém bydlišti: 133/200 Sb. §10.

 
Anonymní  20.01.11 18:24

Pardon zákon 133/2000 Sb. to je.. jedna nula mi utekla :-)

 
rezinka29
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 20.01.11 19:32

Souhlasím s anonymní…trvalé bydliště nic neznamená…absolutně nechápu tvoje rodiče…!!!
A co tvůj nový přítel, u něho bys nemohla být nastálo? Tohle neprospívá ani tobě ani miminku…a pokud tě nový přítel chce i s miminkem je nejlepší chvíle skočit do vztahu rovnýma nohama.
Každopádně držím palce ať ti ten chudák zmizí ze života, absolutně nesnáším když někdo kňourá…natož chlap :poblion:

 
piskotek11
Kecalka 184 příspěvků 20.01.11 20:52

s prominutim ale ja bych toho parchanta vykopla a bylo by mi fuk jestli ho tam rodice chtej nebo ne ty jsi jejich dcera tak mu proste zbal veci a at tahne ke vsem certum vzdyt tam mas snad veci slovo nez on ne ?! nezlob se nemyslim to zne ale proc si vylivas srdicko kdyz s tim nic nedelas ?? neber to jako urazku nebo to ze te nejak odsuzuju jen mi to pride divne kdyz si nekdo stezuje na sveho ex pritele jaky neni hajzl a vi ze ho muze kdykoli vykopnout tak proc to neudela a co se tyce rodicu vubec bych to neresila…

 
NoeBi
Stálice 77 příspěvků 20.01.11 21:57
DĚKUJI

Holky děkuji vám všem za podporu,už vypadáže seto sand hne k lepšímu uvidíme…já se ted hlavně těším z každého maličkého začínajícho pohybz mimíska…

 
JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 20.01.11 23:53

Proč ho rodiče nevypakujou? A jak moc s ním sdílíš společné prostory? Jen nějaké pokoje a nebo i postel? Ty máš nového přítele? Vědí o sobě navzájem?

 
Ajla
Echt Kelišová 8384 příspěvků 21.01.11 00:24

presne tak at ho vasi vykopnou, ikdyz pravo na to mas i ty..ja bych ho vyrazila jen by letel…a co to je za cloveka ktery tam sam zustava to mi nejde do hlavy…Sbal mu veci, psotav pred barak a vymenit zamek…Nebo mu dej ultimatum ze do tydne bude pryc a je to..Tohle trpet fakt nemusis a mimi musi mit klid..A za dalsi prece mas svou hrdost na to aby se rozvaloval v tvym pokoji a nechtel odejit..Udelej s tim neco ty nebo rodice

 
radusa
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 21.01.11 15:19

NoeBi -taky mi nějak nejde na rozum,proč ho tam ještě rodiče snáší :nevim: Nemá cenu,aby ses trápila nad chováním takového primitiva !! Nestojí to za to.
Nenervuj se ,už kvůli mimískovi.Teď jsi nejdůležitější ty a mrňousek :wink: A tu fuchtli mu přeju -dojede na to sám-až si najde nějakou brécu,která brzo zjistí,co je to za vo.. :twisted: Pak bude ještě škemrat… :pankac:

 
palošek
Závislačka 2639 příspěvků 21.01.11 20:46

Jak tak píšeš, asi nemáš štěstí na chlapy, viď? Nebo ses spletla jen s tímhle? Já bych ho hnala. :pocitac: :pocitac: :pocitac: A rodiče na tuto situaci nic???? :nevim: Hlavně ty dávej na sebe a mimiska pozor a hlavu vzhůru, zas bude líp. :kytka:

 
elchirk
Echt Kelišová 8936 příspěvků 21.01.11 21:19

Taky nechápu, proč ho tvoji rodiče nevyhodí a pokud to udělat nechtějí, tak až nebude doma, sbal mu veci, vyměň zámky, věci dej před dveře a sbohem. A pokud u vás má trvalé bydliště, tak to jde soudně zrušit a důvod, že jste se rozešli bude nejspíš dostačující.

 
Vivik
Kecalka 474 příspěvků 21.01.11 21:31

Toho chlapa teda absolutně nechápu. Bydlím s přítelem u jeho rodičů, ale ani ve snu bych si nedokázala představit, kdyby se stalo (zatloukám to na dřevo), a my se rozešli, že bych tu zůstala. 8-o Bylo by mi to nevýslovně trapný.
Má ten člověk vůbec nějakou hrdost? :-o

 
Pettulle
Extra třída :D 11504 příspěvků 22.01.11 19:13

Taky se celkem divím, že jste mu už dávno nesbalili kufry a nevypakovali, než se takhle stresovat a s tím trvalým bydlištěm? To opravdu není žádný problém, pokud on na tom baráku nemá žádný vlastnický práva, tak se můžete sebrat a jít na úřad a odhlásit ho. Já to takhle chtěla po mámě, protože jsem se jinde nahlásit nemohla, ale ona mi řekla, že na baráku mam vlastnický právo a že to nejde, ale přitom jsem to vlastnictví nikde nedohledala a podle všeho tam ani není, nevím. Jinak si myslím, že to nechává otevřený kvůli tobě (ty diskuze z Lidé.cz), aby sis to přečetla a akorát se rozčílila. Takže ho vypakujte a to co nejdřív. Držim palce.

 
mertinka
Kecalka 397 příspěvků 23.01.11 16:48

No opravdu nechapu,on zadnou hrdost nema ale ty ji mit prece musis a prestat se trapit ,toto nikam nevede.Nechapu tvoje rodice,meli by snad stat na tve strane,to ze si zbali veci a jde by melo snad byt automaticke ,kdyz jste se rozesli.promluv si s rodicema ,ze te to takhle jen vycerpava a jak se citis a musite to resit.Vlastne si to ani neumim predstavit zit s expritelem.jeee ja bych se tu napsala jeste jak mne tvuj denicek vytocil.Nekteri chlapi ,jestli vubec se jim chlapi muze rikat jsou vazne na zabiti ,ale to se musi resit a ne ze se nechas stresovat a trapit.Tak uz se tesim na novej denicek ,ktery bude plny lepsich zprav :palec:

 
Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 23.01.11 20:50

Zakladatelko- a můžeš nám tedy odpovědět? Co na tvého ex tví rodiče? Proč ho nevyhodí?

 
NoeBi
Stálice 77 příspěvků 28.01.11 10:55
nevím

nevím proč ho nevyhodí…jako já se mezi ně cpát nebudu..at si to s ním vyřeší samy..já se ex vyhýbám máme každý už svou místnost a já se věnuju ted jenom sobě amiminku…užívám si pohyby…a každičkou chvilenku si s ním povídám…

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama