Jak peklo vydalo Anděla

Porod

Běžte pro tatínka, rodíme!!! Tom doběhl a MUDra řekla to nejkrásnější, co jsem chtěla slyšet. Jdeme na to! :potlesk:

V pátek 6.12. jsme měli monitor, kde doktorka pravila, že kontrakce jsou na 60 a že se tedy nejspíš uvidíme v pátek 13.12., což bylo za týden. Pak jsme hned lítali celý den po obchodech a domů jsme dovalili v 19 hodin. Padla na mě únava, tak jsem to zalomila u televize a ve 20.45 jsem se probudila jakoby nic. Docela spokojená, jak se mi hezky spinká, že se jdu vyčůrat a budu pokračovat ve spánku. Jenže jsem došla na wc, dosedla a chytla mě první brutál kontrakce, kterou jsem celou dobu jejího trvání, nemohouc se z prkýnka zvednout mlátila, doslova spánkem o dlaždičky. :zed: Když to skončilo, neměla jsem nejmenších pochyb, že tohle je ono!! :!

Naprosto vyčerpaná jsem si opět lehla s vědomím, že tímhle to nekončí. V půl 10, po 45minutách, přišla další, u který jsem vylítla z gauče, že to rozchodím, jak jsem to vždycky sledovala na YouTube. Místo kroku jsem upadla na kolena a jak pes na čtyřech jsem si už říkala, že to bude masakr. Co jsem si taky sakra myslela, další přišla za 30 min, 22.30 další, 22.45, 23.00, 23.15. To už jsem lezla do sprchy a po ní šla vzbudit drahouše. Dolezla jsem přes půdu do ložnice a modlila jsem se, ať mě nechytne kontrakce cestou. Na půdě je minimum světla a dost klumpů, o který se přizabít.

Rozsvítila jsem v ložnici, hledajíc něco na sebe říkám „Zlato, jedeme…“ Drahouš ze spaní: „Kam jako??“ „Na diskotéku, vole!“ :lol:

Vyskočil, stihnul mě za něco vynadat, už nevim zač. :think: Ale viděl, že už jsem duchem trošku mimo svět, tak sebral síly a začal se chovat profesionálně. V porodce už nás čekali. Dala jsem echo mojí mamině, která vyšilovala, ať jedem hned už asi v 10, protože tady bylo nasněžíno a bála se, abysme v klidu dojeli.

Takže nás uvítali, že už nás čekají. :roll: Pak si ze mě sestra dělala srandu, že jsme vyjeli 6.12. a dorazili 7.12. :), páč jsme přijeli kolem půlnoci. Monitor už byl otravný a otázky sestry byly nežádoucí, kor při kontrakcích. :roll: Příprava byla taky vtipná - paní mi vsunula hadičku do zadku a nezapomněla poznamenat, že za mnou stojí, načež jsem ji v zápětí upozornila, ať uhne. :roll: Prý to musím udržet. Ha, říkám, já se pos.ru. :nevim: „Ne, vydržte.“ „No ne no,“ říkám jí a převracím se na lůžku, abych doběhla na WC. Ukazovala mi kam.. No a? Já si vlezla na personál. :P Bylo mi buřt, co ta bába kecá, já se potřebovala ihned vyprázdnit.

Sprcha a valím si to do pokoje, kde byly dvě postele - v jedný byla čekající mamina, která vypadala, že jí nic neni. No nebylo, o kontrak­cích nevěděla a za 40 minutách strávených na sále byl její chlapeček venku. Šťastná to žena.

Přišla PA, babice na entou a drsně hlubokým a neskutečně spomaleným hlasem mi říká: „Kam si mys lí te, že le z ete, si my s lí te, že jsem to tu stla la pro vás? Kdo vám ří ká, že si má te leh no ut?“ Mrcha jedna :cert: Ta druhá mi k tý posteli dala tašku, tak asi logicky mě to napadlo, ne?? vrrr :evil: Prej „Budete mít doprovod ne? Tak si buďte na sále.“ :! Tak tuhle porodní asistentku mi byl čert dlužnej. :pocitac: :pocitac:

Bylo něco po 1 hodině a kontrakce byly po 3 minutých. Přišpendlily mě na monitor na bok. V tom přišel drahouš a já byla šťastná, že tam je. Popadla jsem ho za ruku a ihned ho přesvědčená ujišťovala, že už nikdy žádný dítě nechci!!! :zed:

Potila jsem se jak vrata od chlíva a byla přesvědčená, že tohle nemůžu v žádným případě přežít :,(, to bylo po 2 hodině. Další hoďku byly kontrakce minuta trvání a minuta klid. Ve 3 hodiny už jsem vážně koukala po okně, že bych vyskočila. :nevim: Okno ale nebylo, jen luksfery. :roll: Prekérka. :lol:

V půl čtvrtý už to byla jen jedna velká neustávající kontrakce, která jen chodila ve vlnách, ale nikdy nepřestala. :pocitac: :pocitac: To už jsem div ne s olízáním bot doktorce prosila, aby mi píchli epidural, že už opravdu nemůůůůůžu… :x Bába PA na mě prej „Noo, to by musel přijít anesteziolog.“ Kr**a… a co jako? Tak ať mastí, protože stropim cirkus, jestli mě ho odmítnou.

OK, asi za 10 nekonečných minut přišel milý stařík. Jeho hlas mě uklidňoval, jevilo se totiž, že takový bolesti k tomu patří, zatímco já měla pocit, že umírám za živa a vůbec nikoho to nezajímá. :cert: Čekala jsem teda mnohem víc, ale mně to evidentně zabíralo jako ibalgin, na což mě stařík upozorňoval.

No nepomohla jsem si na dlouho. Za půl hodiny mě prohrábla MUDra a pravila „Oxytocin.“ Věděla jsem, že je po pr***i. :,( Epidural zastavil otevírání na 4 cm, což se MUDře nelíbilo, že takový silný kontrakce neustálý, už bych měla tlačit a já jen na 4 cm.

Hm, jestli jsem si myslela, že dosud bylo peklo, bohužel, satan si pro mě přišel až po oxytocinu. :oops: Ta mííírná úleva při epiduralu byla ta tam. Byly 4 hodiny, kontakce už jsem vnímala jen jako smečku koček, která se pere o mojí dělohu a hladově mi ji za živa rve na cucky. Kroutila jsem se jak paragraf, strašně se mi chtělo zvracet a nemohla jsem pochopit, jak dlouho mě nechají takhle mučit.

Díky Bohu aspoň oxytocin udělal práci a za dalších 10 minut jsem byla na 7 cm. Od půl 5 už skoro nevím, co se kolem mě dělo, jen jsem v pravidelným rytmu drtila ruku drahýmu, druhou jsem drtila lehátko a z posledních sil jsem prosila s brekem (slzy netekly, ani nevím proč), ať už je konec, že už opravdu nemůžu.

Bála jsem se, že to nedám, ani dýchat už jsem nemohla a trápilo mě, kdo vytlačí naše miminko, co s ní bude. :nevim: Dali mi kyslík, nějakej oblbovák, nic nepomáhalo na bolest, ale být při smyslech, asi by měli rušnou noc.

Když bylo 6 hodin, byla jsem zoufalá, že můj musí do práce a odjede. Po čtvrt na sedm mi řekl, že jde zavolat do práce. Tak se mi ulevilo, že mě tam nenechá, že jde volat, že nepřijede. :hug: Pak do mě MUDra hrábla, mlela něco o obalech, šťourala a šťourala, nezapomněla přesně ve vrcholu kontrakce - prej musela. No já měla hodně práce, abych jí nenakopla. Za pár minut hrábla znova, prudce vyndala ruku, hbitým pohybem zvedla úchopy na nohy. Ty mi na ně hodila a nevím jak si mě posunula k sobě, rozsvítila a rozkázala sestře (vyměnila se směna, díkybohu) „Běžte pro tatínka, rodíme!!!“

Tom si venku telefonoval a já už skoro tlačila. :lol: Ono se to taky zvrtlo během pár minut. Dělal si srandu, že celou noc tam usíná a pak to nakonec pr***re. :lol: :mrgreen: To tlačení mě nutilo už dloooouho předtím a pořád jen „netlačte“. Jenže mě to úplně dávilo, jak se mi chtělo, už to ani nešlo ovlivnit, zkroutila jsem se v páteři a tělo si tlačilo samo, bez mého vědomí. Tom doběhl a MUDra řekla to nejkrásnější, co jsem chtěla slyšet „Jdeme na to!“ :potlesk:

Najednou jsem posbírala nevim z čeho síly a na pokyn MUDry, počkat na kontrakci, zhluboka nadechnout a tlačit až do konce. Vydechla jsem a ona mě popohnala, nerozdýchávat, nádech a tlačit. Ty vogo, nemám dýchat asi. :nevim: Vidím vlásky. Super, něco to dělá. Na další kontrakci byla makačka, páč hlavička v tom nejširčím místě lezla a já měla pocit, že musím rupnout až na záda (to vaše epino se asi hodilo, měla jsem taky cvičit :zed:).

V hlavě jsem měla takový tlak, že jsem byla přesvědčená, že objem mé hlavy je momentálně dvojnásobný. A kdybych otevřela oči, určitě mi vylítnou bulvy a rozprsknou se o zeď. Tu druhou kontrakci prý jestli ještě můžu, ať pořád tlačím. Čtyřikrát, pětkrát, puf - úúúleva, hlavička venku. No ale nenechaly mě odpočinout a hned ať ještě zatlačim. Třetí kontakce, 3 zatlačení a už jsem cítila, jak zatlačily tvrdý ramínka. A už ji tahali. Šup šup, divný pocit, jak ji vytáhli…

Dali mi ji na prsa, ale řeknu Vám, koukaly jsme na sebe jak ufouni. Já byla tak grogy, že jsem byla ráda, když ji neupustím. Až když s ní v náručí pochodoval kolem mě tatínek, prohlížela jsem si jí a stále mi nedocházelo, že peklo se uzavřelo a ten drobeček je naše láska. :andel: :srdce

Holky, je to opravdu zázrak. Obrečela jsem to, když jsem na ni koukala, jak je nádherná a že je vlastně moje. :* :*

Hodnotilo 66 lidí. Score 3.9.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 27.12.13 00:20

Hura, ufouni, mate to za sebou :mrgreen: gratuluju ;) na cestu do perin jsem se jeste pobavila :palec:

 
PetraPiranha
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 27.12.13 06:13

Krásný příběh, taky gratuluju, mě to čeká v dubnu, tak jsem zvědavá, jak to přežiju :mrgreen:

 
Crystalline  27.12.13 07:32

No ty jsi teda drsnacka :roll:

Denicek se mi nelibi, je prisprostly, svoji stylizaci se hodi nekam do hospody, ne na portal o detech.

 
wra
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 27.12.13 08:36

Teda, tenhle deníček si přečíst před dvěma roky tak si snad radši nechám úplně všechno vybrat, jen abych nikdy neotěhotněla! Proč ty holky tak strašíš? :zed:

 
Run
Generální žvanilka 20186 příspěvků 27.12.13 08:45

No trošku drsný a sprostý styl a typická česká porodnice, utlumit epidurálem, povzbudit oxytocinem.. No já taky žebralala o epi, mě teda zabral opačně, ze čtyř centimetrů okamžitě na osm a začaly tlaky. Ale jsem čím dál tím víc přesvědčená, že jsem asi vyjímka. Nebo se o těch snadných porodech moc nepíše.

 
DanulkaF
Závislačka 2689 příspěvků 27.12.13 08:48

Gratuluji k malinke :-)

Tvuj denicek je uzasny, at si tu pisi nektere o stylizaci a prisprostlosti co chteji… nez to psat jak bibli tak toto me pobavilo a navnadilo s tim ze at to bude sebehorsi tak konec je opravdu zazrak :-)… nam zbyva 14dnu do TP a uz bych i brala nastup kazdym dnem

moc jsem se ted zasmala ikdyz je mi jasne ze v tu chvili by jis to tak nepopisovala :-)

 
Paikea
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 27.12.13 08:56

Tvuj deníček se mě moc líbí :) Už jak název tak celé podání protože to je bez ohledu na těhotné :) Já sem deníčky o porodu vůbec nečetla páč sem prostě nechtěla sme tam je přečtu až tedka když už mám po porodu dvojčat a že u mě se porod vůbec nepovedl, epidural asi stejně jak u tebe, a vůbec kdybych rodila ještě jendou už bez všech oblbovátek!. :) ono to je podle mě nejlepší postupuje to tak jak má :) První deníček pod kterej píšu komentář :) muj muž mě tedka po roce a 2m po porodu řekl když sme byla na tetování jestli to bolest mužu přirovnat porodu.. nooo alepson vím jak to cítí muži tetování nebolelo vůbec.. ale jak píšeš něco o obalech.. to byla bolest opravdu neskutečná..

 
Jahudka87
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 27.12.13 09:26

Gratuluju! Mě se tvůj deníček taky líbí, negativních komentářů si nevšímej. Myslim, žes to řekla, tak jak to je, bez obalu :pankac:
Já když nastoupila do porodnice, tak mi řekli: No nemyslete si, porod není žádná procházka růžovým sadem, hned jsem zpanikařila a řikala jsem si proč mi to sakra nikdo neřekl :lol: Stálo to za to to je pravda. Ale od druhého dítěte mě ten zážitek stejně furt odrazuje :zed:

 
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 21950 příspěvků 2 inzeráty 27.12.13 09:33

Náhodou celkem dobře napsaný, mě zase vadí takový ty růžovoučký, roztomiloučký, okraječkovaný deníčky plný manžů, tuleníčka, snaženíčka, mimísků…

 
mikejla542005
Stálice 58 příspěvků 27.12.13 09:47

Moc pekny denicek. Nechapu co je na nem prisprostleho. Proste klasicky porod :-D zavidim tem kdo meli lehky porod :-) muj porod byl dost podobny akorat bez epiduralu. :-)

 
Edita2
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 27.12.13 09:49

Tak to je teda deníček :palec: Porod mě čeká v březnu a ikdyž teda jsem se dočetla o krušných chvílích napsala jsi to tak hezky a odlehčeně, že se snad i těším až taky nějak podobně vtipně napíši o svém porodu :) :palec: Hold porod není procházka růžovým sadem a je fajn, když tu někdo napíše jak to doopravdy je a nevěší těhotným bulíky na nos. :palec: Líbí se mi tento zápisek. No přeji moc zdravíčka :srdce:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 27.12.13 10:00

Krásný příběh a moc gratuluji :)

 
veve.m
Neúnavná pisatelka 19561 příspěvků 27.12.13 10:08

Mně se deníček líbí a pisatelka píše pravdu, proč by někoho strašila, holt někdo má porod děsný, vím o čem mluvím. Už teď je mi zle, když si představím, žev květnu budu rodit znovu

 
Lucie12345  27.12.13 10:24

Vtipné! :D úžasně napsané. Tak vám přeju jen samou vzájemnou radost :))

 
Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 27.12.13 11:18
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
svycarka
Kelišová 6843 příspěvků 27.12.13 11:45

Moc smajlu, moc radoby vtipnych hlasek…je to drze a divne. kazdopadne k ditku gratulace ;)

 
dendule4
Závislačka 4654 příspěvků 27.12.13 11:49

:mrgreen: mě jsi pobavila :mrgreen: na svůj porod vzpomínám nějak podobně :mrgreen:

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 27.12.13 12:00

V některých momentech jsem se celkem zasmála :-D ikdyž sranda to asi nebyla :hug: gratuluju :kytka:

 
Kacatko83
Závislačka 3552 příspěvků 27.12.13 12:16

Gratuluji teda poradny popis porodu :-)) a i jsem se zasmala u tveho popisu :palec:
hlavne zdravicko preji. :kytka:

 
irenakovarova
Kecalka 460 příspěvků 20 inzerátů 27.12.13 12:48

Super denicek :palec: Krasne a jsi to popsala, gratuluji k miminku :kytka:

 
zolycka
Kelišová 6726 příspěvků 27.12.13 13:20

Tééda, chvílema jsem zapomínala dýchat s tebou :) více než živě popsaný porod a proto i ty různé „výrazy“ odpouštím…protože tento deníček byl teda „real“ :)gratuluju k miminku :kytka:

 
Adba
Nováček 1 příspěvek 27.12.13 13:21

Gratuluji k miminku a chválím deníček :) Čtu skoro všechny o porodu. Mě čeká můj první porod v dubnu a za sebe můžu říct, že mám raději deníčky takové, jako jsi napsala ty, než ty „uňuňané“:) Všechny víme, že porod není peříčko a že jsi ve svém deníčku použila pár „přisprostlých“ slov…no ruku na srdce, která z nás je nikdy nepoužila že, tak na co si budem hrát :) Přeji vám s miminkem spoustu krásných chvil a málo nesnází :kytka:

 
KapkaRosy
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 27.12.13 14:03

Krásně napsané! Jsem dojatá.

 
AniNevim
Neúnavná pisatelka 17000 příspěvků 27.12.13 14:06

@zolycka naprosty souhlas :-)
Gratuluji k preziti a k malicke :kytka:

 
Mišalí
Kelišová 6014 příspěvků 27.12.13 14:10

Kam jako?? Na diskotéku :D tohle mě velice pobavilo :lol: gratuluji k mimísku :potlesk:

 
anake
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 1 inzerát 27.12.13 14:33

Super deníček,, mě se moc líbil a ráda čtu opravdu reálné pocity a popis situace, jak to daná maminka prožívala, než žvásty o ničem :)

:potlesk:
 
1.zizi  27.12.13 14:35

Ja taky zavidim ostatnim lehke porody…ja byla prubezne doma a v nemocnici behe tehotenstvi…v ne­mocnicich jsem stravila nekolik mesicu…mesic pred porodem si e tam uz nechali…vecne do me cpali leky(13 denne!)…a porad se nemohli rozhodnout, jestli mi udelaji cisare, nebo ne…pak 4 dny vyvolavali..cely den bolesti, ktere vzdy vecer prestaly…a posledni den jsem sla vesele s pisni na rtech na obed a sestra mi vynadala, ze zadnyy obed, ale rodit budu 8o…bylo to okolo 12. a za 3 a pul hodiny byla mala venku…prubeh sileny…vecr mi jeste dali neco na spani a ja byla cela oblba…no museli pozaviraqt okna, protoze jsem jim pry strasila ostatni zensky…nevedela jsem o sobe..postrehla jsem jen, ze mi pichali pry epidural…absolutne nijak to nepomohlo…bolest byla tak velka, ze me telo si reklo, ze to proste vzda a omdlevala jsem…4 asistentky mi skakaly po brise a pomahaly malou vytlacit ven…a jakmile byla venku, tak jsem si prisla jak hypochondr..BOLEST KAMZITE PRESTALA…a dokonce jsem odmitala, aby me vezli na sestinedeli na lehatku, ze nejsem prece zadny mrzak. :mrgreen:…no kazdopadne za nasledek to melo to, ze uz dalsi dite nechci :,(…pristup na rizikovce a na porodnim byl skvely, meli se mnou nadlidskou trpelivost…mamka taky prijela s tunou zakusku, chlebicku a sampusu a vsichni krome me breceli :mrgreen:

 
Barčí1411
Závislačka 3183 příspěvků 27.12.13 14:37

:lol: :palec:
Gratuluji k holcicce! :pankac:

Jinak se mi denicek libil - vetsinou denicky o porodu nedoctu, pac jsou nudny. Tohle je realita a nejaky prisprostlosti mi neva a klidne tehule stras… Vsak porod takovy je a at jsou devcata alespon mile prekvapena, ze ony to mely „lehci“ :) Toz hodne stesti a zdravi do zivota prdce ;)

Mmj. - 1. porod docela „sranda“, 2. porod - fujky :lol:

Příspěvek upraven 27.12.13 v 14:39

 
Cooolooorka
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 27.12.13 14:54

Skvěle napsané,..pobavilo mě to, ale i velmi potěšilo :) Děkuji…A gratuluji k miminku, at se Vám daří :)

 
Flooa
Extra třída :D 10623 příspěvků 27.12.13 16:00

Mne se libi, jak jsi to zive popsala, uplne jsem se vcitila do tve kuze a zazit bych to teda nechtela. A ze jsi psala tak, jak se asi vyjadrujes, to je kazdeho vec ;)

 
Talitha
Extra třída :D 13262 příspěvků 27.12.13 16:59

Chválím!!! :mrgreen:
Mám to třikrát za sebou a teď mě to čeká ještě jednou a tohle jsou přesně ty pocity. Zabijte mě, nebo někoho jinýho, nebo mě nechtě skočit z okna, ale hlavně ať je konec! :mrgreen: :mrgreen:

 
Burj Chalifa
Generální žvanilka 24380 příspěvků 27.12.13 17:04

Rádoby ftipné, snad jen pro autorku.

 
verulicek  27.12.13 19:12

„Na diskotéku, vole!“ :twisted: za deset týdnů rodím a tohle je ten z deníčků, který nám bourá iluze :lol:

 
veve.m
Neúnavná pisatelka 19561 příspěvků 27.12.13 19:13

@Burj Chalifa :roll:

 
atominnka
Generální žvanilka 21403 příspěvků 27.12.13 19:42
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
Nanuka
Kelišová 6096 příspěvků 6 inzerátů 27.12.13 19:51

Gratuluji k výkonu a k mimču! Mě se teda tvé podání líbí moc! Je to napsané pěkně od plic, věřím každému slovu a hodně se v tvém porodu vidím.

 
Jůlinka T.
Závislačka 4961 příspěvků 27.12.13 20:09

@Burj Chalifa Docela pro dost lidí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Můj styl humoru…Supééééér. :pankac: :pankac: :pankac:

 
terien
Závislačka 4806 příspěvků 27.12.13 20:26

Konečně deníček u kterého jsem se pobavila :potlesk:

 
verculinek
Kecalka 462 příspěvků 27.12.13 21:36

Gratuluji k holčicčce! Docela si mně vylekala teda : Teď se budu bát ještě víc :)

Hlavně, že vše dopadlo dobře :) :dance:

 
balestra
Závislačka 4655 příspěvků 27.12.13 21:41

Teda, trochu sprostší, než mám ráda. Ale jinak sranda ;) Ufouni jsou nejlepší :lol:

 
Anik6
Závislačka 3663 příspěvků 27.12.13 22:10

Hezky napsane :-)

 
Duckula
Generální žvanilka 23066 příspěvků 27.12.13 23:46

Mooooc hezký :palec:, gratulujeme :hug:

 
petraa.z7
Generální žvanilka 24280 příspěvků 12 inzerátů 28.12.13 22:11

Moc hezky napsane, uprimne, vtipne, bomba :palec: zamala jsem se :mrgreen: i kdyz verim, ze to muselo byt peklo, ale peklo prineslo andilka jak pises :potlesk: :potlesk: moc gratuluji :hug:

 
Katy_86
Kelišová 5644 příspěvků 29.12.13 01:17

Super denicek a gratuluji k miminku :palec:

 
TKovalova
Kecalka 260 příspěvků 29.12.13 08:10

Super deníček! Na 80% jsem to měla stejné! Epidural mi to taky zastavil a pak po půl hodině kapaky na rozjetí. Epiduralu ale rozhodně nelituji, a to jsem byla zarytý odpůrce. I přes to všechno jdu do toho v červenci znovu:-) Fakt skvělý deníček! Blahopřeji k miminku! :potlesk:

 
CokeLady  29.12.13 16:50

Tohle je skvělý deníček pro prvorodičky, co se bojej porodu. No aspoň ať vědí, co je čeká :mrgreen: Mně hrozně rozčilovalo, že mě rodil chlap a porodní asistentka asi 23 let bezdětná, takže ani jeden nikoho neporodil, mně to prostě přišlo nefér aby mi radili :mrgreen:

 
Klariska16
Kelišová 5767 příspěvků 30.12.13 14:37

Jako, že deníčky moc nekomentuji, ale tady musím, super napsáno a myslím, že v hodně případech by si každá určo zanadávala i vulgárně. Já jsem taky v kontrakcích pronesla ty krávo, to je fičák :lol: měla jsem v celku dobrou náladu a snažila se na personál usmívat, jedna z asistentek mi taky řekla, on vás ten humor přejde. Přešel, je to prostě pravda. Tvůj popis je super!!! :palec: Čte se to jako od kámošky :lol: To myslím tak, že když jsem byla s mou kámoškou v kontaktu při jejím porodu, jedna z jejích sms byla-zakázali mi mluvit sprostě, ale kuva já bych píovala, až by okenní tabule praskaly :mrgreen: :mrgreen: No a gratuluju k mimču :mavam:

 
ardnas3
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 30.12.13 20:27

:D Skvěle jsem se pobavila.Moc hezky popsané

 
brumdinka
Generální žvanilka 23312 příspěvků 30.12.13 20:49

:mrgreen: dva ufouni - no tak já to přečetla, a to deníčky o porodech moc nečtu a už vůbec je nehodlám psát i když mám za sebou dva…je to prostě náš osobní zážitek :) ale ten tvůj se mi líbil…je to v záplavě těch mimísek, snaženíčka, tuleníčka a já nevím čeho příjemné zpestření :D tak přeju hodně zdraví a spokojenosti nejen do nového roku :kytka:

 
Ajusk
Ukecaná baba ;) 2199 příspěvků 31.12.13 20:52

Gratuluju k male, ale takový porod bych nechtěla, jeden mi trval 6 hodin a druhý 3 a oba bez větších bolestí a po půl hodinách na sále jsem měla prcky u sebe

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Sbohem, Františku


Reklama