O Tomáškovi, který se neměl narodit

O životě

Ani ses neměl narodit a teď tady spinkáš vedle mě a já hladím tvou maličkou ručičku a jsem moc šťastná. Všechno sis vybojoval a já věřím, že takový budeš celý život a jen tak se nedáš. Moc tě miluji, chlapečku můj.


6 komentářů


10 komentářů

Tomášek a Matyášek
3 komentářů


4 komentářů

Pokud někdo nečetl mé deníčky, doporučuji nejdříve si je přečíst, abyste byli v obraze. Už je to více jak 8 měsíců, kdy jsem se stala podezřelou céčkařkou a kdy jsem si vyslechla ortel, že bude lepší jít na potrat, že jsem ještě mladá a že až se zjistí co a jak, tak si můžu udělat dětí ještě deset. Jak už víte, po poradě s celou rodinou (ne všichni byli za jedno) jsem se rozhodla v těhotenství pokračovat, ale tento deníček nechci psát o tom špatném, co bylo, ale hlavně o tom, jak to celé dopadlo.

Někdy bylo těhotenství opravdu za trest :-) Do 6 měsíce jsem zápasila s nevolností, ale vše mi opět vynahradilo to, že Tomášek krásně prospíval a i přes špatné prognózy nedonošení se přehoupl 36. tt a začalo mi být naprosto skvěle. Zvládala jsem věci, které mě normálně unavily :-)

Díky předchozímu porodu jsme se domluvili na CS a nastal den D, kdy jsem nastoupila a v poledne jsem byla převezená na operační sál. Slyšela sem o CS spoustu strašných historek, a tak jsem byla připravená na vše :-) Nikdy by mě nenapadlo, že je to tak krásný, bezbolestný porod:-) Cítila jsem určitý tlak a tahání, které mi můj lékař předem oznámil, a trochu hůře se mi dýchalo. Konečně jsem poznala, jak se asi cítil ten vlk, když si matka koza přišla pro svá kůzlátka a rozřízla mu břicho :-D, ten ale chudák neměl spinal. Když jsem zaslechla pláč malého, už jsem vnímala jen ten uzlíček a snažila jsem se ho přes plachtu zahlédnout.

Pak následovala noc na JIPce, kde jsem tedy nemohla vůbec spát a přemýšlela nad Tomáškem. Nakonec jsem si ho tam vybrečela a hned se i přisál :-) Druhý den jsem byla převezena na pokoj, kde jsem vyskočila jako rybka, bez jediné bolesti jsem mohla v klidu i tancovat. Tomášek je zlatíčko a kojení nám šlo hned skvěle, a tak nás brzy pustili domů. Tam na nás už nedočkavě čekal Matyášek a můžu říci, že nic nevykouzlí úsměv na tváři dítěti víc než sourozenec :-)

A tak jsme doma. Nemůžu se na toho broučka vynadívat. Budí se tak po 4 hodinách a je to úžasný uzlíček, který se i ze spaní pořád usmívá:-) Strašně mě obohatil už jen tím, že se vyplatí dát na svůj rozum, poslechnout srdce a bojovat, pokud je jen malá šance. Obětování pro děti má vždy smysl.

A jak je to s mojí nemocí? Přestala jsem ji řešit. Lékaři se mnou zacházejí jako kdyby se nic nestalo, jsem pouze podezřelá :-D V prosinci mě čekají další testy, které rozhodnou o tom, co bude dál, ale to teď neřeším. Uvidíme, jak vyjdou testy, a pokud vyjdou opět hraniční nebo pozitivní, odvolám léčbu ještě alespoň o rok, pokud to jen bude možné, protože teď chci být pro své kluky. Stále držím lehkou dietu, těším se na dobré zprávy a nepochybuji zatím o tom, že budou :-)

Všem moc děkuji, protože za tu dobu, co jsem vydala deníčky o této nemoci, mi přišla spousta zpráv a poznala jsem díky tomu hodně fajn lidí. Přišla jsem na to, že v tom nejsem sama a že i ve virtuálním světě se najde spoustu lidí, kteří mě podrží a někdy i nakopnou. Vlastně až na jednu špatnou reakci na mě a nemoc, kterou možná trpím, jsem se setkala jen s pozitivním ohlasem. Jsem moc ráda, že jsem s tím vyšla na světlo boží a jsem ráda za to, že jsem třeba i někomu pomohla, že se na něj ostatní nebudou dívat skrz prsty.

Ještě jednou mockrát všem děkujeme a všem maminkám, které trápí nějaké neduhy, přeji hodně štěstí a zdraví. Také moc myslím na maminku, která má HIV, a té posílám spoustu sil.

Také všem slibuji, že poslední deníček, ten už opravdu poslední vydám, až budu vědět výsledky, a tím vaše trápení s mým slohem ukončím :)

Hodnotilo 29 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Run
Generální žvanilka 20201 příspěvků 21.05.12 08:41

Je nádhernej, hlavně na tý třetí fotce! Gratuluju :kytka: A předchozí deníčky jsem četla, držím palce a hlavně - jsi dáma, žádná lůza! :hug: ;)

 
Run
Generální žvanilka 20201 příspěvků 21.05.12 08:43

Ovšem to body taky nemá chybu :palec:

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 21.05.12 08:55

Gratuluji :kytka:

Já měla v druhém těhotenství protilátky na syfilis. Nález hraniční, národní laborkou vyhodnocen jako že zřejmě falešně pozitivní.
Nikoho to nějak extra netankovalo, jen mi gyndařka řekla, že si mám zajet do Motola, aby si mě hlídali. Přes celou Prahu, tehdy ještě neřidič, s malinkým miminkem? Pak přišli úplně jiné události a já to pustila z hlavy. A najednou jsem byla zase v tom. Začlo to hlodat, co když to tenkrát bylo opravdu - způsob nakažení by tu bohužel byl. A pak přišli odběry na konci prvního trimestru - a nikdo nevolal. Až po další kontrole jsem si prohlédla průkazku, kam mi sestřička zapisovala výsledky testů - v té „mojí“ kolonce jedno krásné slovo - negativní.
Takže přeju ti, aby to u tebe dopadlo stejně :hug:

 
M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16488 příspěvků 21.05.12 09:28

Kamčo tvůj příběh jsem sledovala a moc jsem vám drželo vše co šlo :-)

Moc gratuluji k krásnému chlepčkovi a přeji mu i tobě hlavně hodně zdraví!!

Věřím, že bude vše v pořádku a posílám spoustu sil :hug: :kytka:

 
M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16488 příspěvků 21.05.12 09:30

Gladys reakce samozřejmně na tebe nebyla, omlouvám se za zmínění :kytka: nějak jsem špatně klikla.

 
Susanna
Generální žvanilka 21069 příspěvků 21.05.12 09:42

Gratuluju ke krásnému chlapečkovi :kytka:
Až teď jsem přečetla i tvé předchozí deníčky a klobouk dolů, jsi skvělá.
Užívej si jen a jen krásné chvilky se svými kluky :mavam:

 
dituleska
Kelišová 6093 příspěvků 21.05.12 09:44

Kamčo gratuluji k malému,je dopravdy krásný.Nemoc kterou máš hraniční je doopravdy lehké v dnešní době dostat,znám těch lidí spoustu,někteří se nakazili blbostí,někteří ani neví kde.Ale tyto lidé jsou plní síly a ty jí máš v sobě taky!!!přeji ti aby vše dobře dopadlo!! :kytka:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 21.05.12 09:52

Moc gratuluju, sledovala jsem vás a jsem moc ráda, že to takhle dobře dopadlo. HOdně zdraví všem :kytka:

 
Katka86
Generální žvanilka 20662 příspěvků 21.05.12 10:03

Kamčo ještě jednou moc gratuluji :* Já ti říkala,že to všechno dobře dopadne :* Tomášek je nádherný,stejně jako jeho bráška,takže si pořádně uživej roli dvojmaminy.Přeju vám všem moc zdravíčka :kytka:

 
Genovesa
Extra třída :D 10978 příspěvků 21.05.12 10:22

Teda Kamilo, teprve dnes jsem si přečetla Tvé deníčky a jsem z Tebe ZDĚŠENÁ. Nechápu, jak se v naší republice s bující narkomanií někdo může domnívat, že hepatitida typu C je nemocí prostitutek a narkomanů :roll: ! Čemu se divíme, když žijeme ve společnosti, kde pěstuje v profi provedení ve sklepě marjánu kamarád mého tatínka - šedesátiletý „strejda“, který dle mého dosud neuměl do pěti napočítat a prostitucí se s gustem živila (živí?) spolužačka ze základky?
Prostituce a drogy už dávno nepatří někam do jiného světa „tam dole“, už není tam mezi narkomany, ale tady a mezi námi.
Mrzí mě, že jsi si prošla pocity studu, když není proč.
Jsem ráda, že to vypadá, že se s nemocí brzi rozloučíš jako se špatným snem a jestli ne, z Tvých deníčků vím, že jí pěkně naložíš a zameteš s ní řádně, jak si zaslouží!
Obdivuju Tvoji sílu a bojovnost, vždyť už jsi toho notně prožila a jen Tě to zocelilo. :hug:
Sama se snažím řídit tím, co mi vždycky babička říkala - Bůh nakládá každému tolik, kolik zvládne a unese. Ty jsi toho živým důkazem.
Tak zvedni hlavu hodně vysoko, podívej se na ty blbce a pomysli si něco o pr.eli, jo? :lol: :pankac: :pankac:
A až někdy budeš mít zas respekt z bíleho pláště, představ si ho sedět na záchodě. Fakt to pomáhá, já to tak dělala u zkoušek na výšce a tak mě to otrkalo, že dnes se v poho obejdu i bez toho :mrgreen: :mrgreen: .
Blahopřeju k nádhernému synovi a přeju celé rodině jen a jen zdraví. :kytka:

Příspěvek upraven 21.05.12 v 11:06

 
pipiinka
Extra třída :D 10606 příspěvků 21.05.12 10:23

je krásnoučkej :kytka: a pro mě jsi frajerka,žes to vše zvládla a nedala na negativa jiných :pankac: :hug:

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 21.05.12 10:26

Blahopřeju k chlapečkovi. :kytka: Ať ti splní to, že děti, které být nemělz jsou nakonec nejhezčí a nejchytřejší.

 
tweetydee
Neúnavná pisatelka 19976 příspěvků 21.05.12 11:04

Kamčo, krásný příběh, nádherný chlapeček. Oběma přeji jen to nejlepší a hlavně ZDRAVÍČKO!!!!!!! :andel: :hug:

 
Alyss
Extra třída :D 10471 příspěvků 21.05.12 11:08

Gratuluju k Tomáškovi, oba kluci jsou moc krásní.

A držím palce, ať ten poslední deníček je stejně pozitivní jako tenhle (a že určitě bude ;) )

 
marra  21.05.12 11:15

Zlato, verim ze malej tobe doda spusty sil do dalsiho boje s tou svini nemoci,mas opravdu krasne dva ogárky a preju vam jen zdravi a samou radost.Verim,ze vse zle cim sis prosla,ti bylo vraceno na detech a ty i tvuj partner budete mit spokojeny zivot.DRZTE SE!a neopoustej nas virtualni svet :hug:

 
Dellynka  21.05.12 11:26

Kamčo,moc a moc gratuluji k Tomáškovi.Je krásný :hug: .Život je boj,ale stojí za to žít.Přeju Vám do života spoustu štěstí a radostí.

 
veny1
Kelišová 6077 příspěvků 21.05.12 11:48

Taky se připojuji ke gratulaci. Ať ti dělaj kluci jenom radost a hlavně všem ZDRAVÍ! :kytka:

 
katyca
Závislačka 3379 příspěvků 21.05.12 12:05

Kamčo moc gratuluji ke kouzelnému chlapečkovi. :kytka: A také ať je brzo lépe, vím jak jste si protrpěli. :hug:

Vany není reakce, blbě jsem to zmáčkla :roll:

Příspěvek upraven 21.05.12 v 12:06

 
Maky.p
Generální žvanilka 24227 příspěvků 21.05.12 12:12

Moc moc gratuluji a přeji hlavně zdravíčko :kytka: Malej je nádhernej!

 
Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 21.05.12 12:38

Kamčo, až teď jsem četla tvé deníčky, smekám před tvou sílou! Drž se! :hug:
Neznám tě, nikdy jsem nebyla v podobné situaci, proto nechápu tu tvou HAMBU. Co je ti do okolí, proč je tak důležité, co si myslí? Tys nic neprovedla! Proč by ses měla stydět? Tví blízcí to pochopili/pochopí a jsou ti oporou. Ti ostatní ti můžou být víš kde. Ano, asi můžeš být nebezpečná pro své okolí, to je ale jediná věc, kterou bych si opravdu hlídla. Mám asi jiný přístup k životu a okolním lidem :think:
Buď silná, a jak jsi zmiňovala radu dotorky, buď zdravá! :hug:

 
Caty  21.05.12 12:39

Kamčo jsi skvělá a kluci nádherní. Moc moc gratuluji.Aťn jste všichni šťastní a jen a jen zdravíčko přeji. :hug:

 
Simsim
Kecalka 339 příspěvků 21.05.12 12:42

Ahoj Kamco, sleduju tvuj pribeh od sameho zacatku a moc ti gratuluji ke krasnym synum! Drzim palce, at ti vysledky vyjdou negativni! :hug:

 
Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 21.05.12 12:43

Kamčo jsi velká bojovnice a i já díky za tenhle deníček :srdce: užívej si to malý - velký štěstí!!!!

 
zulok
Echt Kelišová 9217 příspěvků 21.05.12 12:58

Kamča, ty si jednoducho siláčka a všetko, čo ťa postretne obrátiš na dobré a vyhráš, a verím, že chalani sú po Tebe a že všetko pekne zvládnete.. Ešte raz gratulujem k Tomáškovi a veľmi sa tším, že už je pri vás a môžete sa z neho všetci tešiť.. Pozdravujeme Matyáska ;)

 
Jura007
Neúnavná pisatelka 18319 příspěvků 21.05.12 13:21

Kamčo, moc gratuluju k Tomáškovi - přeju, ať ti kluci dělají jenom samou radost… :kytka:

 
MacinkaCZ
Závislačka 2900 příspěvků 21.05.12 13:25

Kami každopádně seš tady celebrita :) ani bys nevěřila kolik lidí se tady na tebe ptalo jak si byla v porodce :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.05.12 v 13:26

 
Petrlis
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 21.05.12 13:34

Veliká gratulace k Tomáškovi, můj syn se taky narodil 7. 5. :D Až teď jsem si přečetla tvoje předchozí deníčky a musím říct že si fakt statečná jak si vše zvládla, jak fyzicky tak hlvně i psychicky. Věřím že i nadále bude vše dobré. Hodně zdraví Tomáškovi i tobě. Držím palce :hug:

 
nonina
Závislačka 3845 příspěvků 21.05.12 13:38

Kami, moc gratuluju k porodu krásného Tomáška. Věřím, že další testy ukáží, že to byl planý poplach - i když mohl mít vážné následky. Hodně radosti do dalšího života a ať Ti kluci dělají samou radost! :kytka: :hug: ;)

 
martina75
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 21.05.12 13:54

Moc ti gratuluju ke krásnému chlapečkovi a držím palce at tvuj boj s nemocí dopadne dobře :hug:

 
petrusepetrus
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 21.05.12 14:05

Kamil delší dobu jsem tu nebyla,tak dodatečně gratuluji k malému je nádherný.Taky obdivuji Tvou odvahu a odhodlání,přejeme Vám jen samo radost a hlavně zdravíčko

 
Frema77
Kecalka 292 příspěvků 21.05.12 15:57

Moc gratuluji ke krasnemu chlapeckovi a hlavne mamince za neuveritelnou statecnost! Bude to bojovnik po ni :-)

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 21.05.12 16:33

Kami gratulace k malému, je krásný a ty nejsi žádný Béčko, ne každý by se rozhodnul ze strachu o sebe stejně :palec:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 21.05.12 16:36

Moc gratuluji a jsi moc statečná, že jsi to takhle zvládla opravdu klobouk dolů :potlesk: :kytka:
Přeji moc štěstí a hlavně zdravíčka :kytka:

 
MegK
Kelišová 7106 příspěvků 21.05.12 17:06

Kamčo moc gratuluju :kytka: :*
A přeju ti ať ti kluci dělají jen radost a nemáš žádnou starost.
ať máš pořád důvod se smát a nikdy neplakat :hug:
A držím pěsti ať výsledky výjdou co nejlíp :hug: :mavam:

PS:Kdy se Tomášek narodil :think: ,
já to nějak úplně zaspala :oops: :roll:

Příspěvek upraven 21.05.12 v 17:08

 
asha
Nadpozemská drbna 29546 příspěvků 21.05.12 17:10

Jee, Kamco, to UZ??? Moc gratuluju! :kytka: Mas krasnyho chlapecka…mas dva krasny chlapecky! Uzivej si tohle minimimi, at vam to spolu klape! A ja taky verim tomu, ze dalsi zpravy budou jen dobry :palec:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 21.05.12 18:08

Všem moc děkujeme za gratulace i to ostatní :kytka:
O porodu a narození sem nemluvila schválně dopodrobna aby muj deníček nebyl brán jen jako porodní:-) proto že sem zde jednou vyřkla že porodní deníček nenapíšu:-) ale Tomášek se narodil 7.5 s váhou 3200 a 50cm a měl obtočenou šnuru pevně kolem krčku a těla že bylo velké štěstí že šel cs..

Moje hamba.Už sem to tu párkrát vysvětlovala proč ale přemýšlím o tom už celé odpoledne a myslim si že tahle moje vlastnost byla zapříčiněná hlavně v dětství.nikdy sem v ničem nevynikala a vlastně skoro celé dětství sem byla ta co nic neumí,má prušvihy,na co šáhne to skazí.Ve škole zase ta nejmenší,pak zase a s nejmenšíme prsama:-D.Prostě vždy sem měla nálepku outsaidra nebo třídního šaška. :mrgreen:
V pubertě sem se snažila s toho vymanit a když sem zjistila že to prostě nejde tak sem se začla držet těch nejhorších proto že alespon tam sem vynikala.

Pak se ze mě stala žena a konečně sem si vybudovala to své místo a pozici a konečně mě už začli vnímat jako dospělou a konečně sem byla v něčem dobrá.Stala se ze mě dobrá žena,skvělá matka s určitým postavením ve společnosti a možná tohle vše ve mě spusobilo že nechci aby na mě měl někdo ošklivej obrázek proto že si sobecky a možná namyšleně myslim že sem dobrej člověk a nechci zapadat do žádné škatulky.
Jsem ted zvyklá že se mnou jednaj lidi hezky stejně tak jako já s nima a mrzelo mě že se na mě někdoo kouká jako spatra jako na fetačku a hlavně že takle se ke mě chovají lékaři. :? Pak sem ale rychle pochopila že tohle není něco co by o mě dělalo nějakej obrázek že jak mě lidi vidí nebo nevidí je mi jedno a že většina mě beztak bere jako hodnou osobu a takovou jaká sem at mám céčko béčko nebo cokoliv jinéého:-)Proto sem také začla psát deníčky abych ukázala ten vývoj a to že se vlastně není za co stydět:-).

Ted jsem už o dost silnější a nepochybuju o tom že by se někdo rozhodl jinak než sem se rozhodla před 8 měsíci já.Je pravda že sem měla celé ěhotenství trauma zda to doklepeme až do konce.Brala sem silné dávky léku na játra a dvakrát zažila jaterní záchvat:-) kdy sem jela do nemocnice s tim že určitě umřu:-) ale jinak sem nepochybovala

 
radúna
Extra třída :D 11343 příspěvků 21.05.12 18:27

Kamčo, zlatíčko, Tobě i Tomáškovi a vlastně celé rodince přeju jen to dobré :hug: . Tomášek je krásný a moc :D . A moc ti držím palce, aby to dopadlo dobře.
;) :hug: :hug: :hug: :hug: .

 
MegK
Kelišová 7106 příspěvků 21.05.12 18:50

@Kamča.dalmatinka jsem ráda,že to dobře dopadlo
a že jsi neupudstila od svého slova že Tomáška donosíš.
Jsi statečná a správná žena a určitě aj přes všechny trápení už bude jen dobře.
A pokud ne,tak nám o tom napiš.
Beztak tě máme rádi a nebo aspoň ti co tě měli šanci trošku poznat :*

Tomášek si vybral pěkné datum.
Taky jsem se narodila 7. :) je to pěkné číslo.
Určitě mu přinese štěstí :kytka:

Příspěvek upraven 21.05.12 v 18:51

 
LadyRebeka
Extra třída :D 12740 příspěvků 21.05.12 19:18

@Kamča.dalmatinka do života tvého i tvého syna, Ti přeji jen to nejlepší a hlavně moře zdraví, protože když není to, není nic. Gratuluji ještě jednou k narození syna. :srdce: :hug:

 
Evelline
Závislačka 4562 příspěvků 21.05.12 19:43

Kamčo gratuluji k malému :srdce: … přeju ještě hodně sil :-) ale hlavně spokojenou rodinku a užívej si to! jsi skvělá a silná ženská :hug: :hug:

 
Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 21.05.12 19:44

moc gratuluju k Tomáškovi, je nadherný :) Držím pěstičky ať všechno dopadne dobře :kytka:

 
eginka
Kecalka 455 příspěvků 21.05.12 20:17

Tvoje to slovo „neresim“ hovori o obrovske sile voli :potlesk: :potlesk: :potlesk: Clovek niekedy musi vytrpet vsetko aby nakoniec dokazal vyrovnat sa v danej situacii. A prajem tebe a malemu Tomaskovi vela zdravia a stasta :kytka:

 
KačuliKačka
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 21.05.12 21:26
Kamčo,

moc gratuluji k narození Tomáška :hug: Máš ho zaslouženě za to, jak odvážná jsi byla jak urputně jsi bojovala a nedala ses :palec: Smekám!!!!

A zároveň Vám celé rodince držím pěstičky, at už jsou jen samé pozitivní a dobré zprávičky, at kluci rostou do krásy a pevného zdravíčka a ty si užíváš jen samé šťastné dny :palec: :palec:

 
petramrk
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 21.05.12 22:51

Gratulace k obou krásným dětem a přeju hodně síly ke zvládnutí všech nástrah, které Ti život přichystal, ale podle tvých deníčků vidím, že to určitě zvládneš!!! :D

 
miricool
Kelišová 5049 příspěvků 21.05.12 23:04

Gratulace ke krasnemu chlapeckovi a preji jen to nejlepsi at se mu na svete libi :kytka:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 21.05.12 23:56

Kamčo jsem brzda, já vůbec nevím, že už je malej na světě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Je strašně krásnej, je to kus chlapa :pankac: :dance: :dance: :dance: Jen mě zarazilo, že jsi druhý den po císaři byla jak rybka, já se nemohla tři dny pohnout :lol:

:hug: :hug: :hug:
 
kufnerka
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 22.05.12 00:55

Kamčo tvé deníčky jsem četla (snad mohu tykat), máš obrovskou sílu a ta ti pomohla se dobře rozhodnout. Máš krásné dětičky, přeji ať ti přinášejí jen samou radost a tobě samotné přeji ať tvé testy v prosinci vyjdou negativní. :hug: :hug: :hug: Hodně štěstí a zdraví :kytka: :kytka:

 
Anonymní  22.05.12 08:59

Omlouvám se za anonymitu, ale manžel touto nemocí také trpí a s ohledem na něj tu nechci psát pod přezdívkou.

Kamčo, párkrát jsem ti taky na céčko reagovala a už tenkrát jsem psala, že jak se to člověk dozví, tak je zdrcen - já byla přesvědčená, že mi manžel zemře. Volal mi to ráno, akorát jsem byla na schodech v práci a pak jsem na nich seděla a brečela..... Ale jak se člověk pídí a poznává víc věcí, tak zjišťuje, že to sice není nic příjemného, ale je to řešitelné a snad i vyléčitelné (i když to současné testy nedokáží potvrdit na 100%).

Manžel už to ví rok a půl. Doktor, který mu na to přišel, nezapomněl do telefonu poznamenat: no, teď můžete přemýšlet, jak jste k tomu přišel… Pěkně jízlivě. Můj manžel je slušný a spořádaný člověk, který nikdy s drogami nepřišel do kontaktu. Ale měl hned na počátku svého života tu smůlu, že se narodil předčasně a musel dostat dvě transfuze krve. V roce 1982 nejen že se o nemoci nevědělo, ale tím spíš neexistovaly testy na odhalení. Teď je pacientem pana doktora Husy v nemocnici v Brně Bohunicích a ten je milionovej :-)

Léčbu prozatím odložil, chtěli jsme dítě a při léčbě je otěhotnění nepřípustné. Byl to pro mě docela zápřah, měla jsem pocit, že volím mezi manželem a dítětem. Ale i on to tak chtěl. Bohužel během minulého roku jsme si prošli dvěma potraty, ale musím říct, že nikdy nebylo naše pouto pevnější. Teď jsem těhotná potřetí, jsem v 18tt a manžel ještě stále vyčkává. Snad už všechno klapne :)

Kami, takže ještě jednou, držím palce!! Ale tvůj přístup je už tak známkou toho, že to zvládneš a až se pro léčbu rozhodneš, tak vše půjde jako na drátkách :kytka:

 
tentadora
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 22.05.12 12:58

Kamčo, gratuluji k synáčkovi a k tomu, že jsi to navzdory všem dotáhla do krásného finále.
A tiše závidím tvůj druhý den po CS s chutí tančit.
Já rodila CS 10.5. (dcerka byla v poloze koncem pánevním a s mou porodní anamnézou - nitroděložní úmrtí ve 40tt. - šňůra kolem krku, prostě nikdo nechtěl nic riskovat)a do tance mi nebylo ještě ani včera :oops:
Jizva pořád táhne, jako bych měla pod břichem moc utáhnutou gumu od tepláků, vstávání taky nic moc.. ale pro ten uzlíček štěstí by člověk vytrpěl mnohem víc ;)

Přeji ti, aby ti život nekladl už další překážky a mohla jsi si konečně začít v klidu užívat krásného rodičovství :kytka:

 
mag
Extra třída :D 10933 příspěvků 22.05.12 19:49

Kamčo, především moc gratuluji k Tomáškovi :srdce:

Je skvělé, jaký vývoj vše u tebe má a věřím, že poslední deníček bude o tom, že se nemoc nepotvrdila.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama