Omluva a vzkaz

O životě

Toto je příběh naivní a mladé dívky, která se bezhlavě zamilovala do zákonu přitažlivosti.

Začalo to dokumentem o zákonu přitažlivosti. Jmenuje se The secret. Je to tajemství světa, vesmíru a energie…Shrnu to v pár větách.

Vše, na co myslíme, nám vesmír dá. Takže pokud myslíme na dluhy, vždy budeme mít dluhy. Pokud myslíme na štěstí, budeme mít štěstí. Vše je to o tom, co máte v hlavě a čím se ve svém čase zabýváte. Vím, vypadá to divně, ale funguje to, zažila jsem to a dodnes to používám.

Byla jsem v tom ale nováček a byla jsem až moc nerozvážná. Léto 2012 jsem si pořídila sešit s názvem „sešit přání a vděčnosti“. Jelikož pokud si něco přejete a dostanete to, měli by jste být za to plně vděční, abyste měli motivaci, že to funguje, a aby vám vesmír dával víc a víc. No začalo to maličkostmi, jako že jsem si napsala průběh cesty na kurz s mojí kamarádkou a do slova a do písmene se to splnilo. Nebo že jsem si sepsala jeden týden den po dni práci s mým milovaným koněm, co jsem chtěla bychom se naučili, a taky to vyšlo…

Ale pak samozřejmě došlo i na vztahy. Nikoho jsem neměla, byla jsem sama, chodila do práce a každý den jezdila za koněm, večer najíst, do postele a druhý den na novo. Snila jsem o nějakém chlapovi, co má rád koně nebo co jezdí na koni. Jelikož jsem velký fanda do westernu, westernových košil, chapsů a klobouků, nějaký cowboy by se šiknul. Takže jsem se do toho pustila, vyrobila jsem si nástěnku, kde jsem si stříhala různé fotky cowboyů, ale nikdy né takové, aby jim byl vidět obličej. Tu nástěnku jsem si vystavila v pokoji a vždy, když jsem šla spát, tak na to koukla.

Nějaké „kousky“ jsem našla, ale nevyšlo to. Pak ale přišla chvíle, kdy si mě přidal jeden z cowboyů do přátel na Facebooku. Já byla blbá, viděla jsem klobouk na hlavě, tak jsem to potvrdila. Dohodli jsme si první rande, přijel vlakem z Prahy, dali jsme si sraz v jedné kavárně. No schůzka docela slušná, rozuměli jsme si, měli jsme o čem povídat - o koních, o rodeu (jezdil rodeo na býcích) a tak nějak spíš jen o těch koních. O rodině, o práci ani řeč. Já byla unešená, chlap to byl docela hezký, pro mě starší (bylo mi 21 a jemu 36). Tak jsem měla radost, že by někdo takový měl o mě zájem.

Jeli jsme spolu na první rodeo, kde jel jízdu také. Byla jsem na něj docela hrdá, na lidech bylo vidět, že na nás pořád koukají atd. Tak jsem si říkala, že jsou asi rádi. No asi po měsící vztahu na dálku mě přes sms napsal, co já prý na to, kdyby si mě chtěl vzít. A já blbá kráva s vyhlídkou na krásnou svatbu na ranči, napsala, že by to bylo úžasné. On vzal batoh, přijel zase vlakem z Prahy (přiznal se, že prý řidičák propil, ale že už má prej za chvíli konec „trestu“), a oznámil mi, že už nikam nepojede, že chce být se mnou. O ubytování ani o možnosti nějakého bydlení vůbec neměl zájem. Prostě chtěl být se mnou.

A tak se „usídlil“ u nás na ranči v hospodě. Majitelka ranče je taková moje vrbička a docela dobrá přítelkyně, takže nám nabídla, že bychom mohli být u ní v baráku, co ho nepoužívá, jelikož je v devastovaném stavu. No ano, proč ne. Jenže devastovaný stav, to si neumíte představit jaký. Záchod ani sprcha tam nebyly, elektřina taky ne, takže jsme museli natáhnout prodlužovák od souseda. Měli jsme jen jednu velkou lampu, koupili jsme si kotel a prostě jsme tak i topili i vařili (byl už prosinec). Koupali jsme se v lavoru a na WC chodili do hospody. Až teď jak to píšu, se mi z toho zvedá žaludek, jak jsem mohla být tak hloupá…

Můj cowboy totiž neměl práci a já každý den dojížděla smradlavá a unavená do voňavý vymazlený kanceláře - jsem účetní. Mé okolí ze mě bylo hotové a snažili se mi samozřejmě otevřít oči, ale na mě to neplatilo.

Přišel Silvestr a samozřejmě chlastačka na ranči. „K“ se mi přiznal, že nemůže pít tvrdý, že pak vyvádí. Tak jsem si pro sebe koupila rum a colu - mé oblíbené pití, ale s mírou :) a on tam pil jen pivo. Ale to jsem ještě nevěděla, že mi potají usrkával i ten rum. Samozřejmě se vožral jako dobytek a ještě mě stačil škrtit, vláčet po zemi. Facku jsem dostala taky. Jako z horroru jsem se mu schovávala v té tmě u koní, přejíc si, aby mě už nikdy nenašel. Nechtěla jsem ho vidět, byl to najednou uplně jiný člověk, jiný obličej, mimiku měl až takovou pokřivenou. Ještě tu noc jsem zavolala mámě, která pro mě okamžitě poslala taťku. Tu noc jsem se sice moc nevyspala, ale za to jsem cítila zase domov, čisto a bezpečno, hlavně i teplo!

„K“ prosil. Jasně, neměl tu nikoho, jen mě, že prý si to hodí a takový nesmysly. Já mu blbka řekla, že s ním do toho baráku už nejdu. Když už, aby zařídil nějaký byt. No to jsem si naběhla! Nakonec jsem si byt našla sama a vše jsem si taky zařídila sama, akorát že mě při stěhování „K“ doprovodil a zase tam zůstal. A já platila vše sama - byt, koně, sebe, jeho, jeho psa…Ještě k tomu v bytě nebylo nic, takže nějakou výbavu.

Takhle to nešlo do nekonečna. Najednou jsem neměla na fakturu od T-mobile, přidala se záloha na elektřinu, ustájení a už to jelo. Měla jsem dluhy! Počátkem února už jsem rezignovala a začala mu nadávat, že to takhle nejde, že si musí najít slušnou práci. Proč nemá práci, když je to normální zdravej mladej chlap??? No něco ve stylu, že ať se nebojím, že práci najde. Tak mi to nějak vše bylo divný a díky internetu jsem si ho trochu proklepla. Našla jsem, že má 5 exekucí, samozřejmě zdravotku i socku (v minulosti se pokoušel něco jako podnikat) a ještě pár dalších věcí. Najednou mi to vše docvaklo. To divadlo, jak mi na vše kýval, jak byl ze mě tak odvařený, jak mě chtěl mít pořád u sebe, jak se chtěl hned ženit. Začala jsem organizovat úprk. Nebylo to jednoduché, protože vždycky, když se napil, měla jsem doma peklo.

Chtělo to vymyslet nějak politicky. I při sexu jsem musela zavřít oči, bylo to nechutný, nechat na sebe vlézt člověka, kterého pomalu, ale jistě nenávidím. Pamatuju si přesně styk, po kterém jsem měla takový zvláštní pocit, seděla jsem ve sprše na zemi a nechávala stékat po mě tu horkou vodu (na antikoncepci jsem samozřejmě dávno neměla).

Přišel březen a já se rozhodla. Neměla jsem naftu, a tak jsem oznámila, že budu spát u rodičů, bydlí totiž ve městě, kde pracuji, tudíž můžu chodit pěšky. Nechala jsem ho v tom bytě, neměl ani na jídlo, ani na granule pro jeho psa, ale mě už to bylo jedno. Cejtila jsem, že už bude dobře, ale vyhráno jsem teda ještě neměla. Musela jsem mu říct, ať opustí můj byt, že už mu platit nic nebudu a že si nepřeju, aby mi plencal energie, na které nemám. Chvílema nechápal, ožíral se a ještě mi před sousedy dělal ostudu - co jsem se dověděla, protože jsem tam samozřejmě nebyla. Měla jsem tam ale docela drahý foťák a počítač celkem asi za 40 tisíc, tudíž jsme ho vylákali s kamarády do hospody a já měla čas to tam trošku „protřídit“. Na to konto, když to zjistil, mi vyměnil zámky. Pohrozila jsem, že už to takhle nejde a že to budu řešit s policií. Pak zbystřel, omluvil se a zámky vrátil. Pořád to byl kolotoč emocí, jednou děvka, podruhé zase ta nej, co tak miluje. :D

Jednoho dne jsem to prostě nevydržela, když jsem měla jistotu, že je pryč a mám čas, vzala jsem tátu a šla vše odstěhovat. On pak přišel jen do prázdného bytu, kde měl připraven batoh, se kterým sem vlastně přijel. O týden později jsem bohužel zjistila, že jsem těhotná. Běžela jsem to říct mamce. Ta zkoprněla, ale já jí rychle vysvětlila, že to dítě nechci, že už mám i předoperační na potrat. To se odehrálo celkem rychlostí blesku. Byly tam sice dohady a hádky, že to dítě „K“ chce a že jsem vrah a že se o dítě postará atd. Ale to už jsem měla oči otevřené. Jasně, že mě to moc trápilo, ale viděla jsem, jak se dokáže postarat sám o sebe, natož o nás dva. :( Před zákrokem jsem to tak necítila. Nejhorší byl týden po zákroku, kdy jsem brečela při každém kroku, myslela na to dítě, které se mělo narodit. Napsala jsem mu dopis, vše jsem mu tam vysvětlila, dokonce jsem si i musela přiznat, že bych ho i z poloviny asi nenáviděla. Bylo to opravdu těžké.

Z dluhů jsem se nějak vytáhla, pomohla mi rodina i šéf v práci. Věděl vše, protože já moc na to, že se stydím, nejsem. Ať si myslí, že jsem pipina, ale pro mě to byla obrovská zkušenost, za kterou jsem ráda. Konečně jsem pochopila, že svého koně sice miluju, ale v životě existují mnohem lepší priority než mít tátu cowboye.

Nyní už od konce dubna (já vím, jsem supernaspídovaná) bydlím se svým nynějším partnerem, kterého bych nikdy nevyměnila. Je to sice cizinec, ale rozumím si s ním jako s nikým. Je tolerantní, pracovitý a ani nemyslím na to, že by se neuměl postarat o rodinu. On by pro rodinu dýchal.

Nyní jsem v 7+1tt a jsem moc šťastná, že mi toto vesmír dal. Jinak bych ty oči nikdy neotevřela a pořád bych cítila, že mě o něco ošidil, že mi nedal něco, co jsem si přála. Ale tak to nefunguje. To, co si nejvíce přejete, ať pozitivní věci či negativní (přání je pro vesmír i to, že si stěžujete - peníze, práce).

Já si v dopise na rozloučenou pro to mrně omlouvala a prosila, aby se co nejdříve vrátil, jen s jiným otcem a asi se tak stalo. :)

Díky za přečtení. :)

Hodnotilo 34 lidí. Score 2.9.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 19.09.13 00:16

Tak přeju hodne štěstí.
Nemůžu si pomoct… nechápu jak můžeš s někým takovým spát a ještě bez antikoncepce. Proste to nechápu…

 
Olivyia
Kecalka 220 příspěvků 19.09.13 00:25

To byla tedy tvrdá zkušenost. Ale životní filosofie má určitě něco do sebe… jenom bych změnila adresáta. Věř mi, že vesmír sám o sobě nezmůže vůbec nic.
Jinak krásné fotky :srdce: a přeju ať se vše tentokrát vydaří

 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 19.09.13 00:33

Jinak Tvoje filozofie se mi líbí, souhlasím:)

 
jeudiii  19.09.13 00:57

Ty jo co na to rict, snad jen hodne stesti a zdrave mimi. a s vesmirem souhlasim ;-)

 
BABIES
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 19.09.13 02:50

Film The Secret jsem videla a souhlasim :)) Jinak Te chapu, vim co dokaze zamilovanost… podle Tvyho popisu byl ten chlap fakt nechutnej, jeste, ze ses ho zbavila!!! :palec:

 
kve-tinka
Závislačka 4032 příspěvků 15 inzerátů 19.09.13 07:18

Vesmír :palec: ale nehopsla jsi do druhého vztahu + dítě po takové zkušenosti moc rychle?? a ještě cizinec..snad to není muslim…jinak hodně zdravíčka Tobě i miminku :hug:

 
Barčí1411
Závislačka 3183 příspěvků 19.09.13 07:40

Vyjadrim se pouze k pointe denicku :) - :potlesk: :palec: A drzim palce at Ti to vyjde a hodne zdravicka pro prcicka :kytka:

"Jinej kraj - jinej mrav… Kazdemu vyhovuje neco jineho, toz smele do toho a opatrujte se! :kytka:

 
lucka83
Hvězda diskuse 46085 příspěvků 60 inzerátů 19.09.13 08:23

Tak to je teda tvrda zkusenost. Preji hodne stesti v tomhle vztahu :kytka:

 
aajulinka
Závislačka 3960 příspěvků 19.09.13 08:53

No nevím, zda nejsi trošku víc nezodpovědná.. :roll:
Spíš s chlapem, který tě mlátí, využívá a ty ho nenávidíš bez jakékoliv ochrany a potom, když si najdeš jiného, hned s ním otěhotníš zase?? nevím jestli jsem to pochopila dobře, ale nejste spolu ještě ani rok, to je každý nový vztah a chlap nejlepší na světě.. no snad tentokrát opět nenaletíš :?

 
svycarka
Kelišová 6886 příspěvků 19.09.13 09:03

Tak me napada nemel ten „k“ nahodou fenku pittbula? docela mi to sedi na Meho byvaleho kamarada…

 
teretere
Kecalka 141 příspěvků 19.09.13 09:34

Fíha, no tak to je teda megarychlost, aspoň pro mě. Za rok a něco 2 vztahy, 2 těhotenství, 3 bydliště a vůbec tolik změn a zvratů, každý svého štěstí strůjcem.
Každopádně přeju, ať se z cizince nevyklube taky nějaké nemilé překvápko, zamilovanost je „sviňa“ :mavam:

 
Katie So
Kelišová 5421 příspěvků 19.09.13 10:30
:hug: :hug:
 
radúna
Extra třída :D 11338 příspěvků 19.09.13 11:24

Hm, docela drsná zkušenost. A drahá.
Každopádně ti přeji do života už jen otevřené oči a bystrý úsudek, ať už jde o cokoliv.
:kytka:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 19.09.13 11:47

A nedal ti vesmír i to dítě cos dala pryč? Je to ale nespravedlivej vesmír když ti dá dvakrt to cos odmítla…

Jinak teda to bereš hopem.
hsi s někým od května a už těhotná 8o 8o 8o 8o

 
Kobliha51
Extra třída :D 12792 příspěvků 19.09.13 12:07

Stane se. Moc to přeju hodně štěstí, zdraví a lásky. Doufám, že o tom druhém partnerovi víš vše, co se dá zjistit. I přes to se to někdy nepovede, ale je to přece jen lepší start, víš, do čeho jdeš. :mavam:

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 19.09.13 12:19

Březen - utíkáš od bývalého, duben už bydlíš s novým a a za pár měsíců jseš těhotná s cizincem, je úžasný, znáš ho sice málo, ale přesto zase bez antika. No na to, že jsi účetní, kde jsou důležitá přísná pravidla jseš sama velmi lehkovážná, zbrklá, naivní. No prostě holka ať ti to výjde, ale jako máma bych z tebe byla na palici.

 
Aletheia
Kelišová 6212 příspěvků 19.09.13 13:06

Jistě jsi velmi zodpovědná žena, tvé jednání tomu nasvědčuje ;)

 
Monculee  19.09.13 13:11

Ach bože, to je mi líto :(… jak já jsem vděčná za toho svého hodného muže :srdce: Moc ti přeju najít štěstí v tvém novém vztahu :kytka:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14424 příspěvků 19.09.13 13:18

Zákon přitažlivosti funguje, s tím naprosto souhlasím - mimochodem, velmi hezky o něm píší třeba Jerry a Esther Hicksovi (Požádej a je Ti dáno) nebo (pro mnohé přijatelnější formou) Pierre Franckh.

Nicméně ospravedlňovat jím dokonce potrat zdravého dítěte, které sis pořídila vlastní nezodpovědností, to už hodně přesahuje meze.

Hlavně, že ses „v dopisu pro to mrně omlouvala a prosila, aby se vrátil s jiným otcem“. :roll: :roll: Neexistuje žádné VRÁTILO (!) - miminko není žádná věc, kterou bys mohla vrátit, když se Ti zrovna nehodí a vyzvednout si ho, až se rozhodneš. Dítě, které k Tobě přišlo, jsi nechala zabít - dá-li Ti teď osud jeho bratříčka nebo sestřičku, možná by nebylo od věci postoj k životu přehodnotit… a místo trapných výmluv na zákon přitažlivosti s pokorou přijmout zodpovědnost za vlastní život a za život svého dítěte.

 
P.e.t.r.a
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 19.09.13 13:23

Dokument jsem taky viděla a jeden čas se tím i hodně řídila. Jedna osoba, kterou jsem měla moc ráda, mi poslala knížky KOUZLO a KLÍČ, který jsem si moc přála a já byla fakt pečlivá - denní zápisky vděčnosti, přání… Krátce na to zemřela a já to dodnes nemůžu pochopit. Přiznám se, že od té doby jsem už na knížky nesáhla a nic nepíšu, ale… stále jsem vděčná za práci, zdraví, syna… A pořád si myslím, že na tom, co si přejeme a jak smýšlíme, něco je. Prostě si to přitáhneme. Já si takhle přitáhla spokojenost v práci ( ještě větší :) ), úspěšné přijímačky na VŠ…
Ale taky jsem měla blbou zkušenost. Krátce potom, co jsem začala s „Tajemstvím“ jsem si „přitáhla“ taky naprosto úžasnýho chlapa, ani nevím, jestli jsem si ho přála, ale asi jo. Tmavé vlasy, oči, na pohled drsňák a citem uvnitř, Rak… Žádný slušňák, ale aby nás měl rád. Zpočátku to tak vypadalo, ale jak to skončilo… Prostě blbě. Od té doby už si asi nic nepřeju… No, že bych zase začala :)

Jinak taky držím palce, abys už byla šťastná, možná jsi tuhle zkušenost potřebovala a chápu, jak to myslíš… Já kdybych taky neměla jeho, asi by mě nikdy nenapadlo, na co všechno si dát pozor.
Každopádně si už asi jenom přej vše nej a VĚŘ tomu, protože si taky myslím, že je docela brzy na takovouhle změnu a nový vztah, ale kdo ví… Třeba to klapne. Hodně štěstí! :kytka:

 
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 15992 příspěvků 19.09.13 13:25

@BohunkaP Bohužel, je to přesně tak…

 
Weru
Hvězda diskuse 46868 příspěvků 19.09.13 14:57

8o Vesmir?

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 19.09.13 16:01

@Weru :lol: jojo vesmír. :lol:

Já si někdy přijdu tak normální až sem divná. Nechci brát taky nikomu jejich víru, at je to vesmír, andělé, buh nebo satan, ale myslím si že takové berličky hledá jen někdo kdo neví kudy kam, ale v případě umyslného potratu je to spíš k smíchu.

Nelíbí s e mi tyhle teorie a schovávní se a zabalení do ružového papírku.

Tak řeknu na rovinu jsem kráva, nechtěla sem dítě s takovim chlapem a jsem tak blbá že to odnesl muj plod. :nevim: pak to beru. zachovala bych se stejně

 
samanta2208
Kelišová 5668 příspěvků 19.09.13 16:28

O vesmíru vyprávěj těm co se snaží 4 roky otěhotnět… :zed:

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 19.09.13 17:29

Hele, holky, prosit, aby se miminko vrátilo, jde. Já prosila taky, nečekala jsem, že se vrátí ve stejném těle, prosila jsem jeho duši, aby mi odpustila a vrátila se zpátky ve vhodnější dobu.
Ale vykládat tohle lidem, kteří jsou jinak založení, nemá smysl.

Suďme hlavně sami sebe, a ne někoho, koho jsme nikdy ani neviděli!

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 19.09.13 17:59

@Petullka82 já taky věřim že se duše dítěte muýže vrátit, ale jen když zemře dítě nějak tragicky, nebo samo odejde ještě v prenatálním čase, ale určitě se nevrátí duše dítěte které jsme sami zabili, to by přece nedávalo smysl, proč by se vracelo když jsme byli tak hloupé a poslali ho pryč??

 
berry4
Nadpozemská drbna 28326 příspěvků 19.09.13 18:03

Držím pěsti, všechno zlé je pro něco dobré :kytka:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 19.09.13 19:00

Drzim ti paleky, verim na zakon pritazlivosti ;) ;) ;) :palec: :palec:
nema cenu psat co jsi udelal spatne, co dobre, ta pointa je jina-dokazala si a pochopila, ze ne vsechny prani jsou stastna rozhodnuti ;) ;)
At uz jsi jen stastna a je mi fakt lito toho miminka nenarozeneho :( :( :(

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 19.09.13 19:11

@Kamča.dalmatinka Protože spolu jako blízké duše máme něco prožít. Sama za sebe mám pocit, že je tady, jako můj druhý syn.

 
Aletheia
Kelišová 6212 příspěvků 19.09.13 19:59

@Petullka82 ale oni spolu nic neprožili, ona se ho prostě zbavila. Konec tečka :nevim: nedělala bych z toho něco spirituálního když to udělala ona sama bez ohledu na vesmír

Příspěvek upraven 19.09.13 v 19:59

 
beckie
Závislačka 4132 příspěvků 19.09.13 20:25

Hm, hm, hm… Tak něják nevím. Na jednu stranu si narazila hlavou do zdi a dokázala si vstát a jít dál. Obdivuhodné. Na druhou stranu mě z toho trochu mrazí. Přeci jen, ten potrat, to je na mě silná káva. Tedy spíš to, jakým způsobem si k němu přistoupila. :nevim: :nevim: Lehkovážně si otěhotněla a ještě lehkovážněji se „toho zbavila“, protože bys dítě stejně nejspíš napůl nenáviděla. Uf.

Ale to je jen můj osobní pocit. Každý má právo na svá rozhodnutí. Tak ať už je jen a jen dobře.

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 20.09.13 08:08

@Aletheia Pokud na to koukáš z pohledu mého, či-li z pohledu toho, že žijeme už x-tý život a naše duše je věčná, nemůžeš nikdy nic takového tvrdit.
A já v to plně věřím. Ano, mohla to být chyba. A vždycky je šance ji napravit!

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 20.09.13 08:43

@svycarka ano, Isis, a Amy, ale Amy byla u babičky, Izinku jsme měli u sebe, byla zlatíčko :srdce:… Jinak, díky holky, že mě tak odsuzujete, ani jsem nečekala nějaký kladný komentáře, jen podotknu jednu věc, ani nevíte, jak mi to „shrnutí“ docela pomohlo :D a že jsem nezodpovědná? Antikoncepci jsem brala pravidelně, ale mám problémy s močákem, a tak jsem brala antibiot. takže se to možná překrylo.. ale když už jsme u toho, přece je to naše věc, dítě chceme oba, a jsme moc rádi. Přece se tady nebudu omlouvat za to, že jsem znovu těhotná. :roll: Každý ať si zamete před svým prahem… To co se stalo už nevrátím. Já jsem spokojená a nic mi nechybí. Netřeba ohlížet se zpět…! ;)

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 20.09.13 08:48

@Petullka82 Děkuji moc, cítíme to stejně… ;)

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 20.09.13 08:49

@samanta2208 Né každý to hned umí používat. Viz já :)

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 20.09.13 08:54

@P.e.t.r.a :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: gratuluji :) Nemá smysl tady ospravedlňovat vesmír :D zní to divně a fanaticky :) možná jsem to sem vůbec neměla psát… Tenhle příběh je jen zlomek toho špatného, co se mi v životě stalo, určitě je spousta takových, kteří jen potřebují nějakým stylem ventilovat, protože nejlépe pomůže, když se o problému mluví že jo.. :) Kdybych nebyla tak otevřená, tak se z toho všeho zblázním. Ale jen takovéhle zkušenosti mě dělají silnější a silnější. No nic, všem hezký den ;)

 
aajulinka
Závislačka 3960 příspěvků 20.09.13 09:05

@karkullinka promiň, ale podle toho co jsi psala, tak si antikoncepci nebrala pravidelně (na antikoncepci jsem samozřejmě dávno neměla). takže ano, jsi nezodpovědná
Jsi spokojená a nic ti nechybí.. to je v pořádku, ale to jsi byla i s „K“ na začátku vztahu, když jsi plánovala, že si ho vezmeš ;)

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 20.09.13 09:14

@Aletheia Ano, jistě moc dobře víš, o čem tu píšeš :) Sorry, ale já jsem prostě zase zastáncem toho, že chudáků je na světě dost. A mít dluhy ještě než se dítě narodí, a ještě k tomu takového otce, no pardon!!! Lehkovážně jsem otěhotněla, to ano! Ale potrat rozhodně lehkovážný nebyl. To se fakt na mě nezlobte, ale přesně jak tu někdo psal, každý je svým štěstím strůjcem. Což by se o tom miminku říct nedalo! A já nikde nevidím, že bych se v článku schovávala za zákon přetažlivost, nebo za vesmír. Několikrát jsem psala, že jsem kráva… jsem, a dost velká, a umím to i přiznat. :roll: Zákon přitažlivost jsem přestala používat už v tom prosinci, kdy jsem viděla, co jsem si to provedla. Já sama!! Na nikoho ani na nic to nesvádím. Jen jsem chtěla předat životní zkušenost. :,(

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 20.09.13 09:16

@aajulinka Ale už jsem nepsala o tom, že jsem na ní neměla potom, co už jsem byla s tímto přítelem ;) Jinak pro váš klid.. „K“ jsem znala z Facebooku :D „F“ znám už hodně dlouho, jen trvalo než jsme si k sobě našli cestu… A teďka zase do mě děvčata…! ;)

 
Deniska2000
Kelišová 5332 příspěvků 20.09.13 09:20

Vesmír je teda opravdu nespravedlivej, protože v tom případě bych já nemohla přijít o 2 miminka, na která doma čekal milující manžel a sestřička. No nic, víc se k deníčku vyjadřovat nebudu.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14424 příspěvků 20.09.13 09:21

Protože spolu jako blízké duše máme něco prožít. Sama za sebe mám pocit, že je tady, jako můj druhý syn… prosit, aby se miminko vrátilo, jde. Já prosila taky, nečekala jsem, že se vrátí ve stejném těle, prosila jsem jeho duši, aby mi odpustila a vrátila se zpátky ve vhodnější dobu.

To jsou ubohé, trapné berličky svědčící jen o neschopnosti přijmout zodpovědnost za vlastní rozhodnutí. K rozhodnutí dobrovolně se zbavit zdravého dítěte patří i psychická bolest - výčitky, trápení, často celoživotní. Žena, která se takto rozhodne, by měla být schopna postavit se ke svému činu čelem.

Ano, měli jste spolu na tomto světě něco prožít - dostala jsi šanci. Tu šanci jsi odmítla, dítěte ses zbavila - dokonce ani ne proto, že by třeba bylo nemocné… ale proto, že se Ti jeho příchod zrovna nehodil. Ono neodešlo dobrovolně, samo - chtělo přijít, chtělo žít… protože, přesně jak píšeš, tu mělo s Tebou něco prožít. Tys mu to neumožnila - a prohlášení ve smyslu „vesmír mi ho pošle znovu“, je tak neuvěřitelná sebestřednost, sobeckost… zcestně pokřivený výklad všeho, čemu rádoby „věříš“… že nad tím zůstává rozum stát. Možná přijde, možná ne, možná někdy někde jinde… ale rozhodně ne na Tvoje objednání. A vlastní vinu nesmažeš tím, že si u vesmíru objednáš příchod dítěte jindy, kdy se Ti to hodí… opravdu nemám vůbec slov pro podobný způsob uvažování.

Každá podobná teorie, když už se jimi zabýváš, Ti řekne, že dostaneš vždycky to, co sama vysíláš (zákon rezonance, když už se bavíme o těch zákonech). Kdo vysílá dobro a lásku, k tomu se vrací.

Co jsi vyslala Ty - dobrovolným potratem zdravého dítěte (z důvodu, že mělo z Tvého hlediska nevhodného otce a nehodilo se Ti zrovna do krámu) - pro to asi nemám ani pojmenování. Žij si každopádně se svou berličkou spokojeně.

Příspěvek upraven 20.09.13 v 09:27

 
Deniska2000
Kelišová 5332 příspěvků 20.09.13 09:23

@Petullka82 No, pokud se Tvoje zabité miminko vrátilo v podobě Tvého syna, tak bych se velice obávala, aby mi to synek jednou nevrátil i s úrokama. To je teda uvažování :-(

 
Deniska2000
Kelišová 5332 příspěvků 20.09.13 09:26

@BohunkaP Souhlasím!!!

 
aajulinka
Závislačka 3960 příspěvků 20.09.13 09:38

@karkullinka prostě jsi do toho šla opět po hlavě a bez rozumu, pro mne nezodpovědnost.. ale co, jedno tvé dítě by bylo chudák, protože by mělo děsného otce a zadluženou matku, tak ses ho zbavila, u druhého dítěte za čas nebude otec taky ten pravý, tak ještě že existuje babybox :mrgreen: :mrgreen:
A to, že si prosila dítě které jsi zabila o to, aby se vrátilo co nejdřív zpět.. myslíš, že by se dítě vrátilo k někomu kdo ho jen tak zabil :roll: o to může prosit maminka, která o miminko přišla nedobrovolně..

 
svycarka
Kelišová 6886 příspěvků 20.09.13 10:34

@karkullinka aha.a on se jmenuje kamil vid? jestli ano, tak me tedy prekvapuje, co se z nej stalo. 8o 8o 8o

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 20.09.13 11:21

@svycarka Tak teď tomu nerozumím, ty jsi psala, že ti to připomíná kamaráda, a teď se divíš… ty ho znáš nějak jinač? Nedivila bych se zase já :D pač on je ve všem dycky nevinně, že jo :) Jestli je to on se asi nemusím vyjadřovat :zed: :zed: :zed:

 
svycarka
Kelišová 6886 příspěvků 20.09.13 12:39

@karkullinka no popis mi sedi na Kamila a ten mel pittbulku amy.js ho naposledy videla asi pred 5 lety.on byl sice takovy nezodpovedny vetroplach ale zenske by vlas na hlave nezkrivil. a vim to, byydleli jsme spolu.byl jako muj bracha. proto, jestli je to on, me to prekvapilo, ze se z nej toto stalo :nevim:

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 20.09.13 13:01

@svycarka Já nebyla první ani poslední, na kterou vztáhl ruku. Ano, má dvě tváře, jednu jako mílius, a druhou, když se vožere… víš.. to pak jde všechna sranda stranou. Co se u nás ve vesnici navyváděl.. A co mi vyprávěla jeho dcera.. pcha.. tak si ho asi moc neznala.. ale výhrůžky, že mi zastřelí koně, nebo něco v tom smyslu, bylo na denním pořádku, prostředky na to měl, a byl takovej blázen, že by to i udělal.. je to chudák nemocnej..

 
svycarka
Kelišová 6886 příspěvků 20.09.13 13:01

Aha tak je to kamil, nasla jsem vas na FB…

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 20.09.13 13:02

@svycarka někdy jsem si říkala, že by nebylo marné zasvětit policii, někdy to bylo opravdu až vyhrocené, ale co je nejhorší je to, že Kamil si myslí, že jednal v pořádku. naštěstí mám vše schované, zprávy.. taky svědky… no až tak :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Můj (ne)plánovaný porod


Reklama