Opičáci - 45. deníček

Rodičovství

Ahoj opičáci a všichni kolem, Hlásíme návrat z divočiny, slezli jsme ze stromů, čistíme boty od hnoje, vyklízíme slámu z kapes a začínáme si přivykat na život ve městě, v Praze, kde nám všem musí být blaze.

Dobrý den, jmenuji se.............. a tohle je můj?????, nebo ne??? kluk??? asi jo .............­........
Musím podotknout, že dneska nevím ani jak se jmenuju a v autobuse jsem při otázce řidiče: „Kam to bude?„, skoro nevěděla co mu mám říct, protože jsem měla plné ruce báglů a tašek, pokukovala po Šimonovi a vůbec, po tak dlouhé době viděla více než 3 lidičky!!!! Jela jsem domů.
Byl to dlouhý, nudný, tichý, a kynoucí čas. Skoro celou dobu jsem kynula na houpačce, na pískovišti, na křesle… prostě na dostřel Šimona, uzavřená na statku bez zvířat a bez lidí. Jen my dva a babi, ach jo babi. Ale občas k nám zavítali listonošky, občas se zastavil někdo z okolí a občas jsme prošli vesnicí a potkali i 2 - 3 starousedlíky (upřímně nevím jestli to byl domorodec a nebo chalupář). Ale vždycky se tvářili jako že mne poznávají a rádi mne vidí a náš rozhovor končil skoro pokaždé stejně: „Jo ty bydlíš v Praze, no tak to si žijete, tam je vám blaze…“ Nevím z čeho usuzovali, ale v teplákách a v holinkách bych se po Václaváku asi neprocházela...... a na druhé straně svým „novým BMV" vesnicí neprojíždím, pouze ho tajně přenáším v Šimonově baťůžku spolu s ostatními rodinnými auty.
Naše babi je hodná, ale jenom na víkend. Asi tisíckrát jsem balila a zase vybalovala, tisíckrát jsem odjížděla a zase zůstávala. Nakonec vždycky vyhrál Šimon a rozhodnutí zůstat. Co v Praze???, tady je naprosto spokojený a v pohodě.
Mezi jeho každodenní činnosti patřilo nakrmit slepice (pořádně je nakopnout, protože jak říká babi jsou to mrchy a nenesou) v tom se činil na 1*, nakrmit králíky (v lepším případě je nevypustit z králíkárny, v tom druhém přiběhnout do baráku a šibalsky zavelet: „Mami, kálíček utíkal tam" a už jsme šli chytat) no a pak nakrmit psa a kočky (a když už byla miska plná, tak babi má velkou zásobu misek v kuchyni, tak si posloužím a plním a plním). Ve finále tam měl pes vyskládáno asi šest hrnců a misek naplněných psím žrádlem!!!!!!
Počasí, které nestálo za nic, nám rozhodně nevadilo. Šimon pořád lítal venku, počasí - nečasí. A nejoblíbenější místo byly vždycky louže a nebo blízko svodu, kde voda vytéká a pěkně to stříká a cáká.
Párkrát jsme zajeli vláčkem na Šumavu za dědou. Máme nový poznatek a upozornění pro všechny: Betyna je hodná, ale nesnáší malé děti. Šimon jí šel láskyplně obejmout (tak jak to dělá každý den babi Čertovi) a ta mu dala!!!!!! Nejdříve ho seštěkala a protože se nedal do pláče a na ústup, tak do něj čumákem drcla a odstrkávala ho od sebe pryč, než jsem přiběhla. Táta pak říkal, že prostě nemá ráda nikoho, kdo je stejně velikej jako ona a má oči na stejné úrovni. ZATÍM nikdy nikomu neublížila, ale prostě si jen dělá respekt a tak pro jistotu si raději sama zaleze do boudy a štěká, dokud jí někdo nepřijde zavřít!!!!! Není to žádná novinka, ale je hold taková.
Tak doufám jsem vás neodradila. Tím se nabízí otázka: KDO vlastně pojede na tu Šumavu? Já mam pořád zablokovanou celou chalupu a tady to hezky odpadá. Takže???
Našim vrcholným zážitkem během pobytu na venkově byla návštěva ZOO v Plzni. Musím však dodat, že jsem se opět přepočítala a Šimon se vyznamenal celodenním vyřvávání, kňučením, protestováním a vzdorováním. Na moje nadšení reagoval znuděným pohledem a tak jsem rozhodla že je s kulturou konec. Zbytek prázdnin jsme vytrvali na chalupě u babi.
Teď pomalu přivykáme Šimona na to, že za týden jdeme do jeslí. Zatím stále hlásí do jeslí NE, za babi pojedu vláčkem. Tak to vypadá, že ještě bude sranda.......
Snad se nepletu někomu do deníčkové služby, ale protože jsem ten náš nemohla vůbec najít, zkusila jsem se rozepsat.
Mějte se krásně a pište, pište, pište.
Ahoj Fialka a Šimon (Bišon)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Erzika
Kecalka 248 příspěvků 26.08.05 09:56

Ahoj,ahoj,ahoj

Fialko, super deníček (sláva mu, byl už zapotřebí!!!), já myslela, že se z vás už navěky stali divočáci poustevníci a z té babidivočiny už se nevrátíte!!! Což by teda Bišonovi asi nevadilo,tak ať mu je i v Praze blaze!!!
Verunka je taky taková buranka z Vidlákova, u babiček,slepic a králíků je nejšťastnější, psovi pravidelně a hojně doplňuje žrádlo… Tak jsem zvědavá, jestli jí to vydrží a bude se jí na vesnici líbit i v době, až tam budeme bydlet…
Miluje výlety, nejlépe, když aspoň třikrát vlakem přestupujeme (hrůza, ale co já, kdo má ten bágl pořád tahat!!) a její první věta po ránu, popřípadě hned po odpoledním vyspání je: „mami, kam dneska pojedeme na výlet?“ A když už ví předpokládaný program a cíl návštěvy, tak mě ujišťuje, že tam jistojistě budou mít kočárek a miminko, s kterým si bude hrát. Ona je teda fakt na to miminkokočárkování tak ujetá, že když se v jejím zorném poli vyskytne nějaký nový dosud nevyzkoušený kočárek,tak ho tak na 3 hoďky zabavuje a rovná a vyndává stále dokola peřinky, miminko, sklápí boudu,vozí, upravuje.....­......No maminka jak vyšitá.

Teď je teda Verča v tom pravém ráji, jsem u našich na Vysočině a její sestřenice tady toho hračkového harampádí mají přemíru, takže já mám dost veget a jsem zapotřebí pouze k nakrmení divé zvěře…

Včera jsme byly na houbách, jen jsme vylezly od našich z chaty do lesa, tak jsme se pohybovaly opravdu jen na pár čtverečních metrech a hned byl košík plnej. Verča tam lítala jak zběsilá, honila hříbky a šišky a ve finále byla obalená jehličím, celá od smůly a samozřejmě šťastná jak blecha…

My na Šumavu určitě nejedem, ale bude tam určitě nádherně!!! Jsme až do 11.9. na Vysočině, ale hlavně Borek ten víkend (ostatně jako téměř každej) hrajou,takže bychom neměly šoféra.
Ale určitě bychom vás všechny rády viděly, tak co třeba nějaký srazík aspoň v Praze, třeba koncem září až se všichni vydovolenkujou, třeba ZOO nebo něco podobného…?

No tak to tady začíná být opravdu maso, holky se nějak rozjely, musím je trochu zkrotit… Za chvíli sedáme na kolo a jedme zkrontrolovat kačeny v řece a hlavně na koně, to už se Verunka nemůže dočkat, tak se mějte hezky!!!!!!!!!!

Ahoj
Eržika a Verunka

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 27.08.05 09:29

Ahoj holčiny,

tak jak se vede?? Dnes jen ve zkratce. Jsem u segry.. ta spi po nocni tak hlidam deti.. nebo spis oni me? :D .. a varime s neteri obed pro nase polovicky, ktere pracuji na nasem drivi na zimu D:D:D:D

Co noveho? No Kacka pusu nezavre takze jsem uz nekdy jak balon. Porad se pta na stejny veci, opakuje vsechno stokrat.. no urcite to znate.
Jinak asi vse pri starem.. na mimi se pry tesi tak jsem zvedava…

Ja doufam ze se ¨to blizi, dnesni noc byla silena… mam nejaky bolesti uz tyden, tak to svadim na poslicky, ale dnesni noc nevim nevim… a ted??? Kroutim se tu jak zizala :D

Tak uvidime co z toho bude a ja si ani nepredstavuji co me jeste ceka kdyz tohle jsou bolesti jak blazen :D … ktera to vemete za me??? :D

tak ja mizim … mejte se krasne

Ahoj Jarča 39tt + Kacenka 28 mesicu

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 27.08.05 13:36

Ahojda všem opičatům,
to máme dneska nádherně, co?:-) Fialko, díky moc za deníček, už ho bolo treba:-) A já klidně napíšu ten další, pokud týden vydržíte. Jedem totiž zítra na tu Seč, a jak to tak vypadá, budeme mít na dovču HEZKÉ POČASÍ??!:-) Takže jak jsem už říkala dávno, my na Šumavu nejedem, ale doufám, že vy si to užijete! Je teda pěkně blbý, že Zizíci nemůžou, když už chudáci Fialovi zase drží celou chalupu pro nás - snad se nenaštvou, když nepřijedou všichni? Jo, ale mimochodem, Zizi, nápad se Silvestrem na Brčálníku je naprosto SKVĚLEJ!, a my bysme do toho rozhodně šli, pokud se ještě někdo přidá - co Fialko, Jolano a další…? Pokud by to teda vůbec šlo a pokud ještě není pozdě.

A co jsem to ještě chtěla? Nějak mi to poslední dobou nemyslí, v práci toho je hodně a hlavně - Tedýsek začal zlobit s nočním spaním:-( A to je teda vopruz největší, sice usne kolem osmý večer, ale tak kolem druhý se vzbudí, tvrdí, že chce čůrat, nechá se odnést na záchod a tam mi s úsměvem sdělí: „čurat nechci, jdeme spinkat“. A to se do rána opakuje klidně třikrát, už to trvá tak 14 dní. A poslední týden se nám zase rozkošně posunul budíček na šestou, včera dokonce na 5:30. Jsem úplně vyřízená, protože po večerech samozřejmě pracuju, jindy to nejde, takže se nějak nemám kdy dospat. Přes den sice pak chrní tři hodiny i víc, ale to já neusnu, a radši se snažím pracovat, ale jak jsem vyšťavená, tak mi to nejde… takovej začarovanej kruh, snad to dovča nějak vyřeší a minimálně se dospím… Teda já si tady stěžuju, a to mám jen jedno dítě, navíc relativně hodné a samostatné:-) Tímto se MOC omlouvám Mishicce a Matě, brzo i Jarče a Chillie:-)))

A jak se máte, druhomaminy a těhulky? Jarčo, moc na Tebe myslím, a doufám, že až se vrátím z dovči, bude tu zprávička o Tvém rychlém tříhodinovém pohodovém porodu a malé Štěpánce:-)!!! Chillie už se to pěkně krátí, a pak je na řadě Káťa… A kdo dál Fialko?:-) Ba ne, já vím, Jolana… A Eržika? U nás je teda snažení naplánováno až na příští léto - nejdřív musíme vyřešit byt, a já bych si zase přála jarňátko… si to maluju, co?:-) Poslední dny si navíc poránu říkám, že i jedno dítě je minimálně o jedno víc, než bych si přála:-))))

Tak já budu končit, už nevím, co jsem chtěla, a že toho bylo dost… Prostě mozek už si vzal dovču o den dřív:-)

Šárka & Tedýsek (včera 28 měsíců)

 
Anonymní  28.08.05 14:32

Ahoj holky,
právě jsem dostala zprávičku od Jarči: „Ahoj. Jmenuji se Stepanka Palkovicova, narodila jsem se 28.8.2005 ve 13 hod. Vaha 3640, mira 50 cm.“ Moooooc blahopřejeme a přejeme Štěpánce do života jen to nej… Má šikovnou mamču, že to tak krásně zvládly :-). Olča, Matýsek a Kubík (35.tt)

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 28.08.05 14:45

tak moc moc gratulujem :):):)

magrat a delfinek

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 28.08.05 15:12

Od rána tu vysedávám a furt čekám, slááávááá, už můžeme jít obědvat, Štěpánka už je tu.
No to mám velikánskou radost. Jarča je šikulka a umí hezký narozeninový dárky.
Olčo, přeju tobě i Štěpánce hodně zdraví, štěstí, pozdravuj obě holky a hezky to oslavte.
 Ro

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 28.08.05 20:57

Moc gratulujeme ke Stepance, prejeme vsechno NEJLEPSI!!!!
Lenka&Maty&?

 
LinkaK
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 28.08.05 20:57

gratuluju Jarčo, jsi šikovná mamina a máš určo to nejhezčí miminko.
 LinkaK

 
Anonymní  28.08.05 20:57

Metelka z České Lípy zdraví Jarču a její Štěpánku a přeje hodně štěstíčka a zdravíčka a všechno bolavé ať je zahojeno a zapomenuto a zůstane jen radost a pohoda !!!!
Moc jsem na Tebe myslela…

 
Smokie
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 28.08.05 20:59

Jarčo,
moooooooc gratulujem a Štěpánce přejem do života jen to nejlepší a vám všem hodně štěstíčka a radosti!
Katka s Kubíkem a Tobíkem

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 28.08.05 21:47

Ahoj Jaruško,
tak všechno nej..... nej...... nej… k narozeni Štěpánky.
Hodně zdravíčka a ať jste brzo u segry Kačenky a taťky.
Fialka a Šimonek.

 
mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 29.08.05 08:55

Zdravíme novou kamarádku Štěpánku!!!!
Přejeme Vám celá rodinko hodně štěstíčka a pohodičky, Jarče rychlé zotavení a těšíme se na vyprávění.
mishicka a B+F

 
Anonymní  29.08.05 08:57

Všem u Palkovičů blahopřeji k narození vytoužené Štěpánky a maličké přeji hlavně zdraví a hezký klidný a šťastný život.
Liliana

 
Anonymní  29.08.05 15:10

ahoooj,

Jarčoo, velká gratulace, já jsem ted uz čtvrtý den bez netu a strašně zvědavá, jak jsi na tom, ted šmíruju u bráchy na netu a ono už je to tu. Tak ještě jednou Štěpánce do života vše nejlepší, hodnou ségru a rodiče a..... už jsme na řadě my :)

 
Anonymní  29.08.05 15:12

jeee, já jsem se nepodepsala, tak to bzlo od nás Chillie :)

 
Erzika
Kecalka 248 příspěvků 29.08.05 16:27

Jarčo,
gratulujem!!!!!!!!!­!!

Ať vám holky dělají jen radost, určitě až budeš mít chvilku,tak nám to pěkně popiš a hlavně pošli fotku Štěpánky, jo???
No páni, nešlo to nějak rychle? Jsem zvědavá až hrůza…
Mějte se
Eržika a Verunka

 
Zizi
Kecalka 457 příspěvků 30.08.05 13:07

ahoooj!
Jarčo moooc gratuluju ke Štěpánce,hodně štěstí a zdraví a rychle se z toho zotav a vůbec všechno nej,tak ses té holčičky dočkala,tak si krásně užívej a brzo napiš,jaký to bylo.
Zizi a Tom

 
Zizi
Kecalka 457 příspěvků 30.08.05 13:21

ahoj holky!
Nemám teďka vůbec čas sem chodit,pořád lítám a sháním věci do školy a vůbec se to tak rychle semlelo,že nemám ani vytříděný věci ,co jsou Lukymu malý,tak nevím,jak to budu stíhat,když do školy se jde už ve čtvrtek!!Fuj ani se mi na to nechce myslet.

Tak Fialko,to jste se teda měli pěkně u babi,to si to Šimáno užíval co?S tou šumavou mě to dost mrzí,ale co se dá dělat.Nakonec asi pojedeš sama :-).
S tím silvestrem mě to jen tak napadlo,bylo by to super,ale obávám se,že po tomhle už nás pan Fiala ani neubytuje,když máme vždycky zamluvenou chalupu a pak nejedem :-).A taky jsem si říkala,jestli by někdo třeba neměl možnost nějaké chalupy třeba na vysočině,ta šumava je pro nás hrozně daleko a kdyby bylo něco blíž,tak by to bylo lepší.Ale zase ten komfort na šumavě......no je to prostě super chalupa.Takže pokud nic blíž nebude,tak bysme samo jeli.

Budu muset končit,mám tady hroznej binec a Tom se za chvíli vzbudí.Včera mě tak překvapil,celý den chodil čurat sám,vždycky vystrčil cvrčka z nohavice,udělal záklon a čural,musela jsem se řehtat.
Jo chtěla jsem se zeptat,jestli ještě pijete někdo mlíko z flašky.Tom pořád jo,já teda chci vydržet se sunarem až do tří let,ale nevím,jestli pak nebude problém ho odnaučit pít z dudlíku.Zatím pořád vyžaduje večer před spaním mlíčko a ráno ho v podstatě snídá.No a pořád máme na noc i na spaní po o plinku.

Tak já letím,mějte se krásně a Jarče a ŠTěpánce ještě jednou hodně štěstí.Pa zizi a Tom(dnes 28 měsíců)

 
Anonymní  31.08.05 13:03

Ahoj!

Jarčo, moc ti gratulujeme ke Štěpánce, všem hodně zdraví a štěstí!!!

Podobně jako většina z vás taky nic nestíhám, zase od pondělka pracuju, a zrovna začalo bejt hezky, to je pech :-( Renča se už nepočůrává ani v noci, plíny jsme definitivně odložili. Začalo nám období „a proč“, takže pořád něco vysvětluju a myslím si, jak jsem jí to kvalitně vyložila, načež se Renča znova zeptá „a proč?“, a tak to jde pořád dokola :-)
Na dovolený to bylo o.k., dám fotku do galerie.

Zizi, sunar Renča taky vyžaduje, pije ho pořád ze stejnýho hrnku (AVENT) jako „za mlada“. Taky ráno a večer a taky jí ho budu dávat aspoň do 3 let.

Ahoj Pavlína a Renča

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 31.08.05 13:08

Ahoj opičáci,
nikde nikdo. Koukám že si všichni užívají konečně sluníčka a vyrazili někam ven.
No my jsme dorazili domů, protože nám skončili prázdniny a tak se psychicky připravuji na zítřejší vstávání a přemlouvání a vztekání a podobné akce, které očekávám, že se budou konat. Protože náš obvyklý vstávací čas 9:30 byl tímto týdnem posunut na 7:30 a už tohle způsobilo šok a od zítřka to bude 6:00 hodin. Tak to bude naprostý blázinec. Ale určitě se pochlubím. Šimon pořád hlásí do skolky NE, děti NE, a teď už dokonce i reaguje na autobus NE. Tak to je úplne v riti, protože na autobus jsme ho tam zatím vždycky dostali!!!!!!
Vypozorovala jsem, že na Šumavu vyrážím SAMA. Jste ostudy ostudné, ale co s váma. Jedu chránit čest opičí skupinky, protože s takovouhle morálkou nám příště natroubí a už nás tam nepustí!!!!!!!
K Silvestru na Šumavě - nemožné, protože tam maj od vánoc zavřeno a pouze rodinu a to až do silvestra, kdy si tam zvou pouze svoje známé a kamarády. Takže je mi líto, ale také bych ráda někam vyrazila, bohužel sem to nejde.
Zuste to někdo jiný, kdo není těhotný nebo kdo právě neporodil, což už nás mnoho nezbývá, se poohlédnout po něčem a ještě k tomu blíže k Zizíkům.
Tak se mějte krásně a zítra na nás myslete.
Ahojky Fialka a Šimon-Bišon.

 
Katule1
Kecalka 165 příspěvků 31.08.05 15:17

Ahoj holky,
tak nejdřív velikánská gratulace Jarče k narození Štěpánky!!!! Přejeme do života zdravíčko, moře lásky a hromadu štěstí. Kačenka se určitě těší na sestřičku, co? A já se těším na vyprávění, určitě jste to, holky, zvládly na jedničku.
Teď díky, Fialko, za nový deníček. Príma, už jsem si myslela, že tu normálně „zkrachujem“. Já jsem si říkala, že musíte být se Šimonkem pěkně daleko, když se celý prázdniny neozýváte. Hlavně, že jste se měli relativně dobře (hlavně Bišon:-)))) a držím palce na ten zítřek. O Šumavě jsem nic neslibovla, takže se s náma ani nepočítalo.
Jedem v pátek do Prahy k sestřenici. V sobotu vyrážíme do ZOO, už se těším, jak se tam budu ploužit celý den v propocených šatech a s rostoucím pupkem. Holky, já jsem tak hrozně líná, jestli se nebudu hýbat a vyvíjet nějakou pořádnou aktivitu, tak porod nemůžu absolutně zvládnout. Teď jsem ještě vcelku pohyblivá, teda mohla bych být, kdybych chtěla, ale já nechci!!!! Vyvaluju se na zahradě jak jen to jde. Ach jo, jak tu lenoru vyženu?
Zizi, já dávám Kubovi od roka a půl normální plnotučný mlíko, takže flašku od tý doby nemáme. Za to máme dudlíka na spaní. Dokonce dva. Jednoho do pusy a druhýho ruky. Né a né ho zahodit. doufám, že s ním nepůjdeme do školky! Zkoušela jsem už různý finty, ale nic nepomohlo, tak to nechám prozatím plavat. Šárko, to vstávání ti nezávidím. My zas chodíme do vany tak v devět a usínáme v deset!!! Někdy jsem dosti vyčerpaná. Ale ráno je vstávačka v osm. A odpoledne, kdybych Kubu nebudila, spí snad tři hodiny. Já ho nechávám max hoďku a půl, to by chodil spát o půlnoci.
Jinak nic závratnýho se u nás neděje. Nehody s počůráváním už skoro vymizely, plínku máme na spaní pořád a jen tak bez ní nebudem. Taky začalo období: „Mamí, co to je?“ Například co to je „špatně“. Po dostatečně srozumitelným výkladu se otázka opakuje" A mamí, co to je špatně?" Vztekáníčko taky pokračuje, i když v trošku menší míře a nebo jsem já odolnější:-))) A co Šimonek, Fialko, ja je na tom se vztekáním, je to už lepší?
Už jsem nějaká uvařená, dneska je teda pařáček, jdu vzbudit Kubíka a jdem se ochladit do jeho bazénku. Mějte se hezky.
Katule 25.tt a Kubík

 
fialka2
Kecalka 180 příspěvků 01.09.05 21:09

Ahoj holky
tak jsme to zvládli!!!! JUPÍÍÍÍ. Šimon se do jeslí děsně těšil, elán ho neopustil ani při převlékání, ale co ho srazilo bylo to, že namísto naslibovaných dětí tam byl bohužel ráno první a děti nikde. A spustil takový zoufalý pláč až mi ho bylo líto. Ale paní učitelka ho brzo zpracovala, že by stará láska ke starému autobusu??? To už nevím, každopádně to zabralo a bylo po pláči.
Odpoledne když jsem si pro něho šla, tak to vypadalo že se mnou ani nepůjde, protože děti šli zrovna na zahradu a Šimon bude chybět?!?!?!?!?! Tak nevím, že bych ho tam měla nechávat déle??? No spekuluji o tom, ale zatím jenom spekuluji. To abych to zase nezakřikla a nebylo zítra hned zle.
Tak toliko náš první den po prázdninách a moje velké obavy (naštěstí nenaplněny).
Dneska jsem tu jenom na skok a zítra frčíme na Šumavu.
Mějte se krásně a někdy zase ahoj
Fialka a Šimon.

 
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 05.09.05 08:56

Ahojky,
včera sme se vrátili z dovči, tak ńestíhám, za chvíli musím do práce, takže si vás přečtu až večer. Ale díky Eržice dorazily dobré zprávy i na Seč, takže

JARČO,
OBROVSKÁ GRATULACE KE ŠTĚPÁNCE, MÍRY MÁ ÚŽASNÝ, TAK DOUFÁM, ŽE UŽ JSTE DOMA A MÁTE SE KRÁSNĚ!!!!!!!!!!!!

Šárka & Tedýsek

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 06.09.05 20:59

Ahoj holciny,

vsem diky za gratulace.
Az bude trocha vice casu.. a ja doufam ze bude :D .. zatim teda moc neni protoze se nam narodil Otesanek, ktery jen a jen basti… tak se ozvu… ale o porodu nevim nevim : D.. strucne receno, mit takovy porod s Kacenkou, tak do druheho uz nejdu :D … bolesti dobra, slo to vydrzet, porod taky… ale ty problemy po porodu… hruza.. :D .. no ale stalo to za to…

Fotecky jsou u nas v albicku na dusanovych… postupne se snazim pridavat.

Mejte se krasne

Ahoj Jarca + Kacenka 28 mes + Štěpánka 9 dní

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama