Reklama

Snažilkovský deníček - Brusinka III

Snažení

Ahoj všechny snažilky, tento deníček píši již v pátek abych předešla divokým snům. Totiž hned první příspěvek měl docela dramatickou předehru:) Poté co jsem se přihlásila k pravidelným pondělním startům našeho týdeníku ? štěbetníku jsem požádala Šárku o nějaké detaily k zasílání a jelikož nemám doma počítač tak jsem sepsání deníčku nechala na pondělí ráno. Chodím do práce docela brzy, takže uveřejnění deníčku kolem 910 hodiny nic nebránilo.

Ale jako na potvoru jsem v neděli začala prskat, smrkat, hrozná bolest hlavy a v noci jsem si naměřila i lehce teplotu. Hlavou se mi pořád honily myšlenky jak bych příspěvek zařídila, kdybych byla doma, že to prostě nemůžu. Holčiny mají tolik příspěvků, starší deníček by byl strašně nepřehledný atd. No úplně jsem měla noční můru, budila jsem se snad 5× během noci se zmatenými sny :-)) No prdlouš :-)

Tudíž protože jdu v pondělí (vlastně dnes) ráno na včelku a do práce dorazím později, už tu bude na vás deníček čekat a ranní ptáčátka můžou psát do čistého :-)

Rozrůstáme se každým dnem co? Tento týden by to chtělo zase nějaké dvoučárkové. Tak holky do toho ať nám to tu pěkně koluje :-)

Alienko ? vypadáš nadějně. Snad bude radostná zprávička :-)

Všimly jste si, že tu budeme mít brzy i zoologickou? Jednak se nám tu objevila spoooousta psíků a pak......tuleni :-)))) Možná i nějaké to prasátko by se našlo. Mám klávesnici často plnou drobků a občas tu a tam i něco vyšplouchne. A s tím otlapkáváním monitoru? Co snažilka to zamlžený monitor..... viď Romíšku :-)

Zřejmě nám tu ale vyhynou tučnáci. Taková roztomilá zviřátka. No jo, ale díky akci Hujer zřejmě nebudou mít šanci :-))

Tento týden se mi nepodařilo cvičit alespoň 3× :-) Pouze jsem se jeden večer lehce zmítala na koberci a následně protahovala a přitom sledovala Duška a tučnáky. Mám na mysli středeční nominační lví večer. V sobotu mám naplánovaný výlet ? tentokráte s kamarádkou. Jestlipak zase zabloudíme :-)) No koukám, že tento deníček je opravdu plný zvířat.

Tak ještě si neodpustím zmínku o Veruně :-))

Musím na ní prozradit, že je to velmi nespolečenská želva. Ve čtvrtek jsme měli návštěvu rodičů z obou stran a byla přítomna i kamera. Klapka tedy už nikoliv. Tchán to zvlád bez asistence :-))) Těšila jsem se, že budeme mít Verunu konečně pořádně zdokumentovanou a ono nic. Sice ve večerních hodinách většinou spí, ale někdy ji přece jenom šramot a hlahol vyburcuje zpod kořene. Tentokráte nic. Tak snad druhý den manžel něco natočil, než odvezl kameru zpět k rodičům :-)) Nejen přísloví jaký pán, takový pes. I na želvy to pasuje. Zkrátka je po paničce :-)) Také kameru moc nemusím :-)) Ale budu se muset otrkat, protože v rodině manžela je natáčení běžná záležitost :-)

Ještě vám povím jednu veselou historku… z narozeninové­ho dárku.

Kamarád manžela slavil narozeniny a jako jeden z dárků jsme mu předali láhev rumu -bez rumu. Naplnili jsme jí čajíkem Roibos (barvou asi nejvíce vyhovující) a ještě tam manžel dolil něco rumu.

Myslela jsem, že na to kamarád brzy přijde, přeci jenom uzávěr byl porušený a při bližším prozkoumání bylo vidět i slabounké zakalení :-) Ještě se manžel smál, jaká by byla psina, kdyby náš ?sranda dárek? putoval dalšímu majiteli :-) třeba jako úplateček. To by asi v případě rumu nehrozilo :-) Dárek sice nekoloval, ale přesto manžel ?uspěl? :-)

Druhý den mi kamarád volal a ptal se jestli ten rum byl od nás. Sešlo se mu totiž spousta darů a i další rum. No a pak popsal, jak vzal rum do práce, pěkně naložil do mrazu a chystali se s kamarády dát si panáčka. Napřed jim připadalo divný, že rum promrzl a hlavně chuťově se jim příliš nepozdával. Popsala jsem co to vlastně v rumu bylo a kamarád dodal, že tento vtípek se skutečně vydařil. Manžel měl nelíčenou radost. Škodák :-)))

Holčiny žádné nové termíny mistrovství jsem nedostala, takže případně odkazy najdete v minulých deníčcích.

Kdyžtak hromadně vložím do některého z příspěvku (pokud zase něco obdržím)

Hujera za minulý týden získává (jak alespoň tuším) minimálně sourozenecká dvojice P+P (Pavka a Petina), které jsou tento týden na horách. Třeba se vrátí i o něco početnější :-))

Pokud jsou mezi námi další Hujeři, také gratuluji.

Mějte se všechny moc krásně a dvěma čárkám zdar!!!!

Pa, Martina


Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 10.02.03 07:06

Teda,Brusinka!
Ještě, že jsem našla tyhle stránky.Tady se tak bezva relaxuje.A pohoda a klid jsou pro nás snažilky stejně důležité, jako pro bříška.
Já jsem si o víkendu skutečně užívala.Ve čtvrtek to začalo tím, že mého tatínka odvezli do nemocnice s nedoléčeným zápalem plic(den před tím ho pustili, že už je zdravý).V pátek jsem šla darovat krev,jako každého čtvrt roku.To bylo v pohodě.A pak volal můj snažílkovský mužský protějšek, že má migrénu a při ranním vstávání omdlel.A jak padal, tak se praštil o postel.Lahůd­ka.A moje maminka,celá smutná z našeho táty,řekla, že teď už si mě můj přítel může vzít.Je oficiálně praštěný.
Jinak se snažím odpočívat a trochu jsem zhubla.Někde jsem si přečetla,že holky s nižší váhou snáze otěhotní.Tak na to jdu od lesa.Nebo spíše od svých kalhot,do kterých jsem se pomalu nemohla vejít.
Tak já jdu zase pracovat.Mějte se fajn a pa pa, snažilenky moje.
Martina

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 10.02.03 07:23

Ahojky všem,
já jsem mezi vámi nováček. Poslala jsem něco o sobě Alici, dozvěděla jsem se, že tyto údaje sbírá, aby byl přehled. Já jsem teď o víkendu dobrala Clostilbegyt - něco na podporu „výroby“ vajíčka. Tak tento týden uvidím, jestli se nám po něm podaří mimi. Po ročním bezvýsledném snažení se mi tomu zatím nechce moc věřit, že byt tak najednou. Přeji všem hezký den, jdu se zařadit do pracovního procesu.
Ahoj Jitka

 
Martik4
Povídálka 47 příspěvků 10.02.03 08:07

Ahoj všechny snažilky, zase nový týden a nový deníček, to je paráda. Zdá se mi, že ten čas utíká čím dál tím víc. Já dnes čekám MS, tak doufám, že se nikde nebude flákat a přijde co nejdřív, ať se můžu vrhnout na další měsíc (už 11.). Brala jsem 1. balení Clostylbegytu, bohužel nezabral, po OVU vidu ani slechu, tak snad příští měsíc. Mějte se krásně dvoučárkově.

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 10.02.03 08:35

Ahoj snažilky!!!

Zdravím vás při pondělku! Právě jsem na Mistrovství Světa..... ovšem očekávaném po poslední HA :-))

Hujera jsem za minulý týden rozhodně nevyhrála, jak píšeš Martino (Brusinko), taky mám za sebou jedno zmítání na koberci :-(( ale tento týden určitě vyhraju - dneškem začínaje chci cvičit denně!!! :-)))) (to jsem zvědavá, jestli mi to nadšení vydrží :-) - držte mi palce! )

Mějte se všichni krásně a přeju všem pohodový týden!!

Šárka (Kaitlin)

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 10.02.03 08:47

Ahojky všichni,
zdravím vás v novém týdnu. Tak já dnes čekám MS, i když bych byla nejradši aby už se vůbec nedostavila mám nepříjemný pocit, že nejpozději zítra dorazí. Včera večer mě nějak začalo pobolívat břicho, takže příznaky Ms docela jasné. No uvidíme, budu informovat. Deprese jsem si zakázala, tak se to zatím snažím brát sportovně (i když to určitě zase obrečím). No pryč s pesimismem a vzhůru do pracovního procesu. Mějte se hezky Maru

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 10.02.03 08:49

Ahojky holčinky,
tak je tu další týden a moje mistrovství se fláká někde bůh ví kde. Test o víkendu byl negativní :o((
Teď bych už chtěla, aby ta ms přišla a já se mohla vrhnout do nového snaženíčka. Dnes je to 30. den cyklu. Holčiny nevíte, do kdy je to normální? Kdy bych měla jít k doktorovi na vyvolávačku?
Lestrus: vítám tě tady u nás a přeju moc a moc štěstíčka a brzy nějaké to miminko v bříšku.

Papa Romík.

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 10.02.03 08:50

Lostris - omlouvám se za tu zkomolenou přezdívku, ale já jsem si to nezapamatovala.

 
Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 10.02.03 08:51

Ahojky, holčinky!!!
Tak jsem se vrátila s třídeních hor, ale na Hujera to asi nebude, i když jsem uběhla celkem asi 75 km na běžkách. Ale přece jenom chodit pravidelně cvičit, to je nad moje síly. Přemlouvám se, že bych začala chodit běhat, ale nevím, zatím asi zůstane u přemlouvání.
Pozvánka na mistrovství pořád nepřichází a to už ji očekávám 41. den. Tak asi počkám ještě do konce týdne a navštívím pana doktora.
Přeji všem krásný, pohodový týden.
 Petra

 
Leeila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.03 09:01

Ahoj Snažilky.
Mám příšernou depku. Právě jsem si přečetla nááádhernej příspěvek od Johanky z porodu a mám slzičky nakrajíčku. Já čekám MS až poslední týden v únoru. Taky máte těhotenský příznaky i když nejste těhotný. Mě se to stávalo zezačátku (v létě) a teď. Je mi zle, jak cítím nějaký jídlo tak se mi navaluje. Když se najím mám co nělat abych se.......(nepo­blinkala - elegantněji řečeno). Těhotná ale asi ještě nejsem. Manžílek je pěkně nachcípanej a prská kudy chodí. Doufám že to nechytnu. Taky jsem ho přesvědčila na ten zinek. Postavila jsem to před něj a řekla, že to bude pěkně papat. Nejdřív rezolutně prohlásil, že on žádný piluli nejí. Potom si přečetl, že je to dobré na potenci a měl dotaz, jestli se tím může předávkovat, haha, chlap - na co asi myslí.
Pěkně se snaždě, ať je nás Snažilek pořád míň a míň.

Leninka

 
Alusha
Kecalka 173 příspěvků 10.02.03 09:56

Ahoj Snažilky,

zdravím Vás při pondělku a přeji zároveň krásné ráno.

U mě nic nového, dnes jsem 20. den cyklu, o víkendu jsme se snažili, tak uvidíme.

Vitamíny bereme 14 dní. Miláček papá pravidelně a vůbec mu to nevadí. To jsem moc ráda, že má k tomu takový přístup.

Porod Johanky jsem si taky přečetla a musím uznat, že mě to strašně dojalo, musela jsem zatlačovat slzy. Moc hezký.

Přeju krásný den všem a já se jdu se zapojit do pracovního procesu. Od rána jsem nic neudělala.

Ahoj. Alusha.

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 10.02.03 10:03

Ahojky
Pěkné pondělí a zdravím vás všechny v dalším deníčku. Jak já se na vás těšila. Pořád jsem si říkala co bude nového za příspěvky a kolik přibude lidiček a kolik čáreček.

Kaitlin: už z tebe bude aktivní snažilka? Tak hodně hodně štěstíčka a ať se daří.

Maru: nesmutni třeba to není příznak MS ale těhotenství :-)

Leeilo: má MS by se měla dostavit kolem 22.2. a těhotenské příznaky pociťuji neustále.Momentálně je to kovová chuť v ústech. Tento příznak mám poprvé :-) tak skrytě doufám že to není jen klamný příznak ale že by přece jen už ?. No nebudu předbíhat událostem ale naděje umírá poslední.

Brusinko: další Mistrovství Světa by mělo být 22.2. U mě chodí bez včeličky, ale plus mínus.

Lostris: vítám tě mezi náma.

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 10.02.03 10:32

Díky všem za přivítání!

Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli když máte ovulaci provází ji trochu bolest a hlen. Já co jsem teď dobrala ted clostilbegyt naměřila jsem nižší teplotu, ale hlen není. Dříve než jsem to začala brát jsem tyto průvodní znaky měla vždy.

Ty příznaky těhotenství jsem už na sobě také pozorovala, většinou tlak v prsou a trochu nevolno. Vždy ale přesně dorazila MS.
ahoj jitka

 
Gabina2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.03 10:34

Ahoj snažilky moje!
Tak to já jsem pro změnu z mistovství světa zpátky :), ale snaženíčko skončilo ještě dřív než začalo :(, protože jsme nějaká nachcípaná se zvýš. teplotou. Ach joooo! Pochybuju, že by se nějakému mimískovi ke mě teď chtělo :( No řešit to nebudu, protože nic stejně nevyřeším a jenom bych z toho měla těžkou hlavu.
Samozřejmě vítám všechny nové snažilky- ať se tu dlouho neohřejete!
A všem nadějným (ne)čekatelkám MS přeji ať dorazí nejdřív za 9 měcíců!!!
 Gábina

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 10.02.03 10:45

Lostris: no když mám ovulaci tak mě asi bolí hodně hlava. Stalo se mi to teď dvakrat za sebou-nejaký zachvat migreny nebo co to bylo. Jinak me vetsinou boli bricho jako při MS a mám hlenový výtok. Tehotenské příznaky si vsugerovávám pořád a i když si říkám že na to nesmím myslet je to silnéjší než já.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.03 11:00

Ahojte,

vsetky vas srdecne zdravim:o) A prajem prijemny zaciatok tyzdna.........
Chcem Vas poprosit o radu :
Dnes sme boli opat v novom centre, bolo tam hadam 30 ludi,ale dalo sa to za2 hdoiny zvladnut,len jedno ma hrozne zranilo, mali sme pokracovat vysetrenim ovulacie o tyzden,dnes som bola na krvi, ale pan doktor ma cely buduci tydzen dovolenku! A ziadny iny ho nezastupuje:o(
Na moju ot., co dalej????? Mi bolo povedane, ze ved aj v marci mam cyklus!
Mam uz dost problemy so zvladanim pocitov,tak som celu cestu do prace preplakala...­........Uz 2 roky a nieco robime vsetko mozne,tak aj mesiac je pre mna vela…Uz nechcem ,aby s nami takto jednali,citm sa tak biedne, lenze bez doktorov sa dietatka nikdy nedockame.
Stale premyslam o tom darcovstve, o ktorom som Vam uz pisala, mam toho naozaj dost. Lenze v kutiku duse verim a dufam, ze sa nam to podari s manzelom, viem,ze pisem bez hlavy a paty,ale viem, ze Vy ma pochopite....­.....Vzdy idem do centra s nadejou a vzdy odchadzam viac a viac sklamana......
A ta rada : Mam sa vratit do predchadzajuceho centra,alebo hladat dalsie alebo ist na darcu,alebo co vlastne?
Majte sa krasne, prajem Vam len vsetko dobre:o)
 Ivana

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 10.02.03 11:17

Ivanka:Tvuj přibeh je smutný.Lidská lhostejnost je hodne bolestiva.Mysliš že by se dalo najit centrum kde by k vam měli lepsi pristup?Pokud ano tak bych to asi riskla.V tom prvnim centru to neby taky 100?Nemám žádné zkušenosti a je mi to všechno moc líto.Asi bych hledala lidské pochopeni a zkusila ještě jednu zmenu.Snad ti nekdo kdo o tom ví víc poradí.Hodně štěstí a málo slziček.Marketa

 
Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 10.02.03 13:16

Ahoj všechny snažilky,

ráno jsem byla u doktorky a když jsem odcházela tak jsem si připadala fakt jak hysterický nedospělák. Není důvod panikařit (co by měly dělat ty z vás, kteří se už podrobují různým procedurám a nebo mají zjištěny nějaké ty překážky.). Ukázala jsem doktorce menstruační kalendář (zatím jen 2 měsíce) a moc tam tu ovulaci zdá se neviděla. Ale k tomu sama řekla, že to chce ještě nějakou dobu měřit. Ale v momentě, kdy začala vypisovat manželovi papírek na zhotovení spermiogramu, už se mi rozklepávala brada. Jasně, jsem již poučená, je to to nejlacinější a ?nejjednodušší? vyšetření v celé té řadě vyšetření.
A pak vyslovila ?centrum asistované reprodukce?. Ono se to nějakou dobu potáhne, než bude manžel vyšetřený (ihned jsem žhavila tydlyfon, abych manželovi naservírovala i správně tel. číslo a tam jsem rovnou zjistila, že nejbližší termíny jsou začátkem března). Trochu mě to zprvu zaskočilo, že už teď hovoří o asistované reprodukci, protože jsem se různě dočetla, že až po roce snažení se pár podrobuje zkoumání. Ale zase už mi věk také moc nenahrává, tak abychom zřejmě neztráceli moc čas.
Také doktorka zmiňovala možnosti prášků na podporu ovulace (teď to možná nějak komolím, ale tuto oblast jsem zatím nezkoumala, jelikož jsem věřila, že mě to mine), ale zatím mi žádné dávat nechce, až zjistíme, jak to bude s manželovýma mrškama :-))) No je možné, že mě to také čeká, dopování hormonama :-( Jasně, teď to vidím dramaticky a přitom je to to nejmenší že, co se podstupuje.
Je to ostuda, ale rozbrečela jsem se tam jak malej harant. Měla jsem na sebe děsnej vztek. To je hrozný, že to vůbec neumím ovládnout , ty slzy. Zaskočilo mě, že to bylo takhle ráz na ráz. Testing manžela atak. Ale lepší vědět zavčas, kde je zakopanej pes.
A provokačku mi nezobla. Byla jsem tak rozvrkočená, že jsem se ani nezeptala proč. No když to nebudu mít zase nějakou dobu tak tam asi pošupajdím znová, protože s manželovýma výsledkama tam půjdu zdá se až koncem března. No prostě odcházela jsem od ní řvoucí a ještě i po cestě do práce jsem bojovala s pláčem. Vím, že není důvod, co by jste měly dělat vy, které už tyhle martýria podstupujete.

Tak jsem se vám tu vypovídala, omlouvám se za uslzený příspěvěk.
Ptala jsem se na to otěhotnění, když nechodí MS a to mi řekla, že to možné je.

Ptala jsem se zda to znamená, že funguje ovulace i přes absenci MS a to mi řekla, že takhle to není, ale že třeba může být ovulace i vyprovokovaná stykem. No nejsem z toho moudrá.

Nafteo: pozor ať nejsi moc hubená. :-) Když pak klesne procento tělesného tuku pod zdravou hranici (tuším kolem 10%) tak mohou být zase poruchy cyklu apod.

Lostris: vítám Tě. Máš krásný nick. Úplně mě to svádí psát Lotříku :-)

Šárko (Kaitlin) téééda, Ty máš ale závazek :-))) To bude mít manžel doma modelku :-)

Petulko: To je ale pěkný,takových kilásků. Co přední běhy? Nejsi mrtvoň? Mě vždyky odumírají ruce :-)) Ale je to asi tím, že moc neběžkuju :-)

Ivanko: no to je paradox, Tebe trápí s liknavostí a mě zase zaskočí jak věci dostávají spád. Rozhodování teď nemáš jednoduché, ale přeji abys měla ?šťastnou ruku? ať při výběru centra, nebo volby možnosti dárce. S tím dárcovstvím se připojuji k názoru, který tu už padl, že pokud by mělo hrozit, že by manžel se k miminku stavěl s pocity ?že to není jeho krev? a mělo by to znamenat nějaký problém, že bys to snad odhadla hned.

Leeilo: přeji aby Tvé žaludeční stavy nebyly známkou nějaké střevní chřipky či jiné choroby :-)))

Gabi: koukej se uzdravit ať jsi brzy tuleň :-)

Přeji hezký začátek týdne, pa Martina

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 10.02.03 13:44

Ahoj Brusinko,
nedalo mi to abych ti hned po přečtení tvého příspěvku nenapsala. Přesně vím co teď cítíš. Prožila jsem si to také s tím rozdílem, že jsem si pláč vždycky donesla až domů. Vlastně poprvé jsem zavolala kamarádce, která nečím podobným taky prošla a šla jsem se jí tam vybrečet, protože manžel byl služebně pryč. Já se u doktorky vždycky proměním v úplného tupouna, který jenom kouká co mu to zase říkají za hrůzy, ale nezmůže se na slovo. Ale uvidíš, že nic není tak hrozné jak to na první pohled vypadá. Spermiogram je pro chlapa docela hračka (posuzuji podle vlastního manžela). A mě naopak dali hormonální prášky hned a pak teprve poslali manžela na spermiogram. Takže jsme se pilně cpala hormanama a pak se zjistilo, že manželův spermiogram není taky úplně v pořádku. No mohla jsem si pár měsíců ušetřit, ale teď už je to jedno. Je fakt hrozný jak dlouho všechyn vyšetření trvají. než vůbec objednají, než jsou hotové výsledky atd. Teď už čekáme na kontrolní spermiogram a když vyjde opět špatně tak nás rovnou čeká centrum asistované reprodukce. Musím říct, že díky tady tomu deníčku jsem schopná tohle už i vyslovit a pomalu se s tím vyrovnávám. Ale jde to opravdu pomalu, ne že bych doma neslzela.....
No nevím jestli jsem tě dokázala alespoň trochu potěšit, ale když to beru podle sebe, mě vždycky potěšilo, že jsem našla někoho kdo prošel nečím podobným a neměla jsem pocit, že jsem na to úplně sama.
Ale Brusinko věř, že u tebe třeba nebude vůbec nic třeba a brzy se ti splní, že budeš mít krásné miminko. Tak zatím přeju hodně síly Maru

 
Gabina2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.03 13:58

Ber to tak, že je lepší, že se něco děje hned a neodkládá se to na pozdější dobu…a ono se to mezi tím třeba vyřeší samo :). To bych ti moc přála!!!
Tak naděje na „přestup týdne“ k těhulkám jsou zatím: Maru, Petulka a Romík!!!! Takže držím palce ať se přestup podaří!!!
 Gábina

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 10.02.03 14:34

Ahojky holčinky moje milovaný, co já bych bez vás dělala? Já mám děsnou depku.

Gábino: jsem ráda, že ve mě věříš, ale jak už jsem psala, v sobotu (den očekávaného mistrovství) jsem si dělala test a byla tam jedna jediná malinkatá čárka! Po druhé nebylo ani vidu ani slechu.

Teď očekávám ms a nějak nepřichází, moc bych chtěla nejít na vyvolávačku, ale možná mě to nemine. Pořád si říkám, že je to první měsíc snaženíčka a že není důvod se deprimovat, ale ono to nějak nejde. Manželovi o svých pocitech raději nic neříkám, on už je ze mě na prášky, takže to odnášíte vy tady na emiminu. Říkala jsem si, že do září nebo října budu v klidu, ale nějak mi to nejde. Sice při pohledu na tu jednu čárku jsem nebrečela, ale pak jsem se rozbrečela u komedie s Edie Murphym jen proto, že se tam hádal s nějakou holkou. Já už fakt cvokatím.

Ivano: je mi líto, čím procházíš, ale možná bych být tebou zkusila toto: zavolej do toho centra a zeptej se kdo zastupuje tvého doktora. Možná jsi jen narazila na nějakou špatně naladěnou sestru a nechtěla se obtěžovat s odpovědí. Pokud ho opravdu nikdo nezastupuje a jsou tam takhle nepříjemný, tak pouvažuj o změně centra. Jinak co se týče dárcovství promluv si s manželem, ať ti řekne, co si o tom myslí a možná budeš překvapená a ani mu to vadit nebude. Přeji obrovskou náruč štěstí a lásky a to miminko pak příjde samo třeba zrovna, až to nebudeš vůbec čekat.

Brusinko: úplně tě chápu, já jsem taky strašná s tím, že nedokážu udržet slzy. Už tolikrát mi to zkomplikovalo život, já se ale nedokážu ovládat. Pořád je to dobrý, dobrý a pak se mi najednou kutálejí slzy jako hrachy a nic už nezmůžu. Držím palečky, zatím není vůbec nic ztraceno.

Díky, že mě necháte se takhle vykecat.

Romík.

 
Gabina2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.03 14:45

Romiku…co není může být!!!! Zkus si udělat testík za pár dní!!!! Třeba to už nebude tak beznadějný ;o)
 Gábina

 
Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 10.02.03 14:51

Ahoj holky,

zdravím Vás všechny při pondělku a doufám, že po tomto víkendu se za chvíli některá z Vás ozve se skvělou zprávou. Jak už jsem psala, tak si všechny příspěvky čtu až doma, takže píšu s malým zpožděním. V pátek jsem si zase domů přinesla spoustu čteníčka, a když to manžel viděl, zděsil se, abych na tom nebyla závislá. Ale pak jsem mu dala něco přečíst a byl nadšený a říkal, že to je tak něco pro mě. Což má pravdu. Škoda, že nemám internet doma? Ještě mě napadlo, jsem zrovinka nezaměstnaná a pokud by někdo věděl o prima práci v administrativě apod. v Brně, budu ráda, když se ozve (alkl@atlas.cz).

Pro Maky a pro ostatní něco málo o měření BT, jak mi radila gynekoložka:
Teplota si měřím ráno hned po probuzení, nesmí se vstát a pak ji měřit. Měřím ji asi 5 minut v pochvě, ale lze měřit i v konečníku. Naměřené údaje si zapisuji do tabulky, kterou mi dala gynekoložka. Teplota se pohybuje kolem 36,6 ? 36,8 °C. Jakmile začne teplota stoupat nad 37°C, přichází ovulace, a tak honem do postýlek . Není-li vajíčko oplodněno, teplota zase klesne. Je-li oplodněno, teplota neklesá. A ještě jedna věc, teplota se nemusí měřit ve stejnou hodinu!!
A co nevím a zajímá mě:
Je možné, že by ovulace proběhla za kratší dobu než 24 hodin?
Je možné, aby ovulace proběhla a teplota nestoupla?
Budu ráda za odpovědi.
Dandy: Díky, až mi bude nejhůř, určitě se ozvu, zatím jsem v pohodě.
Paty: Myslím, že je důležitý věřit hlavně sobě. Astroložka Ti sice vyřkla ortel, ale i hvězdy se někdy pletou. Já mám mít prý dost těžký život-podle numerologie a zatím žiji nádherně. Takže to hoď za hlavu. Osud můžeš zvrátit. Jo a vtípek se poved, nečetla jsi náhodou ?Proč muži neposlouchají a ženy neumějí číst v mapách?? Mě se to docela líbilo, dost věcí tam sedí. Manžel mě našel na str.113 ? prý jsem to celá já.
BDanča: Díky, věřím tomu až moc, tak jsem celkem v pohodě. Mimochodem, jak jsem si začala měřit BT, zjistila jsem, že jsem jedna z těch, co nemají ovulaci uprostřed cyklu ? snad ji ale mám.

Mějte se hezky dvoučárkově nebo nad 37!
Alenka

 
Amalie
Kecalka 153 příspěvků 10.02.03 15:05

Ahoj všem snažilkám!

tak jsem si tentokrát u deníčku posmutnila. Brusinko a Ivanko nebuďte smutné, uvidíte, že se najde řešení. Chápu Vás, protože i pro mne to všechno kolem touhy otěhotnět znamená hodně bolesti. Někdy mám pocit, že už z toho cvokatim. Představte si, že už je to 10 dní co jsem měla MS, už jsem si udělala dva těhotenské testy a ani to mě nestačilo jako důkaž, že nejsem těhotná!!! MS trvala místo sedmi dní jen tři, byla slabá a mám samozřejmě všechny těhotenské příznaky na světě!!! Ta psychika je šílená, je až nepochopitelné, že si dokážu ve své hlavě naprogramovat kratší a slabší MS, nevolnosti a bolesti prsů. Přitom je zkrátka vyloučené abych byla těhotná. No ale pryč s chmury!!!
S panem doktorem jsem se domluvila, že od příští MS (jestli dorazí) začneme s hormonálníma injekcema na vyvolání ovulace. Jen mne trochu zarazilo, že třeba nevyžaduje vyšetření průchodnosti vejcovodů, tím spíš, že dost trpím na záněty močových cest a ty jsou přeci jen dost blízko. Tak uvidíme, asi budu muset začít trochu více důvěřovat profesionálům, mám totiž tendenci asi zbytečně o všem přemýšlet.
No tak jsem se rozepsala až dost. Chtěla bych vám všem poděkovat, e-mimino mi strašně pomáhá, tím spíš, že v podstatě nemám nikoho s kým bych se o tom všem mohla bavit a s přítelem to není ono:o)))

Amálie

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.03 16:02

Holčiny zlatý,

díky moc za povzbuzovací slova, zase jsem to obrečela :-))) Zítra to bude dobrý. Dneska se asi bulení hned tak nevyhne, tak jsem si ten pláč zafixovala :-)))

Gábi : taky si říkám, že je lepší dát věci do pohybu zavčas. Jen mě to nějak zaskočilo.
Maru : už jsem taky s manželem téma spermiogram nahodila a je to dobrý, je pohodář a nijak se neofrňoval (jakože snad ješitnost atak).
Nevím, jak na tom všeobecně muži jsou, ale vycházím-li z jejich všeobecného strachu z doktorů (tak zde snad není na místě, nebudou mu ho trhat :-)) a pak, že se jedná o lehce choulostivou záležitost, typovala bych malé nadšení z úkonu.
Romíku : kvůli tomu breku jsem měla téměř fobii ze svatby. Že se uroní nějaká ta slza, je normální, ale měla jsem strach, že se rozvzlykám nebo přinejmenším moc rozeslzním. Pak se mi to špatně zastavuje :-)) Nakonec jsem to nějak zvládla, jen jsem při podpisu horko těžko zadržovala kapající nos. No naštěstí jsem jim to tam neposmrkala :-))
V sobotu ze mě manžel měl dost, rozbrečela jsem se dokonce u večerní soutěže „Hodina pravdy“, když ta poslední rodina nevyhrála a dcerka se jim tam rozbrečela. Pěkně jsem jí sekundovala. Snažila jsem se to maskovat smíchem, nepovedlo se :-))
Díky a pa,
Martina

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 10.02.03 16:08

Brusinko a Ivanko! Moc vám držím palečky, ať srdíčko a dušička dlouho nebolí, i když vím, že to asi bude chvilku trvat. Každopádně my vás máme rády a jsme tu pro vás.
Já se taky kapku začínám bát, protože budu čekam na MS poprvé bez včeličky, ale s tím Utrogestanem a pak mám přijít k doktorce a prý se na to podíváme Takže tam půjdu kapku nervní a budu se klepat… Ale zatím času dost, tak proč se stresovat:)

Mějte se všichni moc a moc krásně!
Pá Monťule

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 10.02.03 16:17

Já u té „hodiny pravdy“ bulela taky:))))) Měla jsem husí kůži a slzu v oku chi chi teda kdyby jen jednu:) Nejsme úchylný?:) Snad ne, ale je fakt, že bulím při každé ne zrovna vhodné situaci…
Kupodivu svatbu jsem zvládla bez větších problémů, ale bála jsem se toho hodně:) Rozbrečela jsem se až když jsem uviděla brečet taťku (ještě nikdy jsem ho brečet neviděla) a to mě dostalo…
Posledně jsem dostala ránu pod pás v práci a brečela jsem i v tramvaji… Snažila jsem se to maskovat, ale pak se tam objevil manželův svatební svědek a já jsem se rozbrečela jak pako… Měl tam svou novou slečnu a ta si asi myslela, že jsem šílená:) Když jsem se trošku vzpamatovala, psala jsem mu SMS, jako že jsem docela normální, že mě manžel nebije a tak:-))))) Šmankot, jsem se rozepsala:-)
paá Monťoule

 
Hanulka1
Závislačka 2968 příspěvků 10.02.03 17:47

Ahojky holky,
pěkný nový týden plný tulení a dvou čárek.
**Romíku :Pokud je cyklus delší než 38 dnů, měla by jsi jít k lékaři.
**Brusinko Hlavu vzhůru. Třeba teď když to svěříš do rukou lékařů, tak z tebe všechno spadne a budeš těhule coby dup

Jinak přeji všem brzké dvě čárečky na TT. Ti kdo děláte ovu trestíky nak na ovu testíku dvě čárečky přeji a pak hned na **TT******

 
Hanulka1
Závislačka 2968 příspěvků 10.02.03 17:53

Jééé, ono se mi nevyplo to tučný psaní
No musím se polepšit

 
Alienka
Nováček 5 příspěvků 10.02.03 18:27

Milá Brusinka a všetky snažilky!!!!!!!

No tento krát je to tu smutnejšie a niektoré článočky sa ťažko a smutno čítajú.....ale verím tomu,že sa to všetko na dobré obráti a potom len budeme spominať ne tieto dlhé a neúprosné chvíle čakania -(kiežby to už bolo za nami).
Ale asi to má takto byť a musíme tým prejsť a pretrpieť si to a potom príde tá sladká a túžobne očakávaná chvíľa,ktorá bude trvať krásnych deväť mesiacov.Prajem to vštkým nám................

No a ja neprispejem tiež ničím veselým.
V sobotu som to predsa len nevydžala a utekala som si kúpiť testík.Chodila som okolo neho ako okolo horúcej kaše a ani som nemala odvahu sa ísť na neho pozrieť.Nakoniec to manžel nevydžal a s istotou to išiel vyhodnotiť.No a už v jeho tvári som videla sklamanie.Snažilky, v sobotu sme mali dočinenia s jednou čiarkou a tá nás teda dosť prekvapila.
No a dnes ráno prišla MS,takže je to všetko v háji a môžem povedať,že to môj optimizmus poriadne skosilo.Takže momentálne sa vyrovnávam s neúspechu
a premýšlam nad ďalším mesiacom.

Brusinka vieš,akosi som si už začínala myslieť,že to vyšlo…A keď som si prečítala tú tvoju vetu pre mňa,takmer som sa rozplakala.

Toto som prežívala pred viac ako 4-mi rokmi,keď sme sa takmer rok pokúšali o bábo.Po roku som sa objednala k doktorovi a so skleslou hlavou som mu vyrozprávala moje trápenieTen ma pekne vyšetril a pri ultrazvuku mi v brušku našiel klbko ktoré malo už 1,7 cm!!Bolo to najkrajšie vyšetrenie u lekára s ktorého som odchádzala s tehotenskou knižkou.A môj vonku čakajúci a nič netušiaci manžel sa na mňa prekvapene pozeral,keď som mu to oznamovala.Bolo to krásne a tak nejak som si to predstavovala aj teraz.

Najviac ma zapáli pri srdiečku,keď sa ma náš drobček smutne opáta,kedy budeme mať to bábätko.Každý večer sa modlí za to k Ježiškovi.

Takže toľko o mne.Mám s toho všetkého také obavy aby som neprepadla smútku .....

A preto kedy sa len dá idem za vami na emimino a hneď je mi lepšie.............

A čo poviete na môj cyklus.Mávam MS raz za 55 dní potom za 71 dní..Čiže jeden mi úlpne vynecháva.Tak mám iba raz za dva mesiace ovuláciu a trafiť sa do nej.....to ma desí............

Holky moje,takže som nepriniesla nič veselé,ale snáď to čoskoro niekto prelomí (ja to asi nebudem).

Brusinka je mi ľúto tvojho nepríjemného zážitku s lekárkou a prajem ti aby si na to čo najskôr zabudla a čo najskôr sa vrátil optizmus a úsmev na tvoju tvár a na tvár všetkých nás snažiliek.

Prajem vám všetko krásne a na záver si dovolím dodať ešte niečo:

DAJ MI SILU,ABY SOM VEDELA PRIJAŤ TO ČO ZMENIŤ NEMOŽEM.
DAJ MI ODVAHU ZMENIŤ TO,ČO ZMENIŤ MOŽEM
A DAJ MI MÚDROSŤ,ABY SOM VEDELA ODLÍŠIŤ JEDEN OD DRUHÉHO.
Veľa síľ a šťastia,Alienka.

 
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 10.02.03 19:26

Ahoj holky,
dneska je to nějak smutný čtení.
Brusinko a Ivanko - je mi moc líto, že jste u doktorů pochodily tak špatně.
Maru - nebuď smutná, určitě se brzo zadaří
Alienko - stejnou otázku dostávám od naší berušky. Nejvíc mně vždy dostane, když začne vyprávět jak mi bude ze vším pomáhat, jak si s ní bude hrát /chce sestřičku/, to je krásný :o)).
Jinak já jsem byla dnes na vyvolávačce a po MS mně doktorka poslala na krevní testy, tak jsem zvědavá jak dopadnu. Na podzim jsem měla hladinu hormonů 2,8, normálně prý je okolo 70.
Tak se mějte všichni moc hezky a smutek pryč.
 Lipka

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 11.02.03 06:50

Ahojky!
Možná píšu až moc často,ale nemám si o svých ženských problémech s kým pokecat.Moje láska je sice super,ale věšet chlapovi na nos problémy MS není to pravé ořechové.
A propo,mám dotaz.Poradí mi nějaká dost vzdělaná holčina?Slyšela jsem, že v době MS se dá miminkoi počít taky.Prý někdy ze začátku.Tak nevím.Jinak podobnou událost očekávám v neděli.Vitamíny baštím,snažím se jíst hodně ovoce a být docela v pohodě.Snad to bude k něčemu.Abych už brzo nemusela zamačkávat slzičky,jako když jsem četla Johančino líčení porodu.Bylo to něco tak úžasného, jak z toho sálalo štěstí a pýcha.
Ach jo,mám predmenstruační deprese.A také jsem se tradičně osypala.Už aby to bylo.A začne zase snaženíčko.
Tak zatím pa a brzo nashledanou.
Martina

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 11.02.03 07:07

Ahojk Lostris!
Hrozně se mi líbí Tvoje přezdívka.Řeka Bohů je má oblíbená kniha.Fandím každému,kdo se tak neúnavně snaží,aby měl mimi.Ve svém okolí budím údiv nad tím, že ve svých 24 letech si chci komplikovat život miminem.Dneska si chce každý užívat.Já mám dojem,že jsem si užila dost a tak si stelu hnízdo.A má láska Daneček mě v tom naštěstí podporuje.Moc Ti přeju,aby Tě už brzy navštívil nějaký mimísek a mohly jsme se potkaávat u těhulek.
Pa pa.Martina

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 11.02.03 07:20

Přeji všem krásný den,
jak tak jsem si všechno pročítala zjistila jsem, že se ve mě asi ještě úplně nerozjely mateřské pudy (i když vzhledem k věku by měly /30/). Po ročním marném snažení jsem zatím ani slzu neuronila, že se nám nedaří, možná to je tím, že je roním v práci. Měla bych se dát dohromady po psychický stránce, kdyby to šlo, nejlépe změnit práci, protože ta má současná mě deptá, vymáhám pokuty :(

Alenka: Já zas k tý BT mám jiné informace, že má být v první fázi nižší, jak píšeš, poté následuje přibližně okolo 14. dne ještě mírný pokles a na to hned náhlý vzestup nad 37 stupnů. A do postýlek bychom měli při tom poklesu. Potom mi doktor řekl, že teplotu měřit ve stejnou dobu. Tak teď nevím, kdo má pravdu.

Dnes jdu k doktorovi, tak se ještě ozvu jak jsem tam dopadla. Teď jsem odhodlaná na co všechno se ho zeptám, ale až vlezu do ordinace, jak se znám, budu mlčet jako zařezaná.

Držím vám všem palečky, ať je tu už nějaká těhule.
Ahoj Jitka

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 11.02.03 08:52

Tak už jsem zpět od doktora. Když jsem vlezla do ordinace hned se omlouval, že mě nemůže prohlédnou, neboť má zablokovaná záda. Tak jen můžu doufat, že jsem v pořádku, že clostilbegyt neměl žádný z vedlejších účinků, jak bylo popisováno v příbalovém letáku.
Potom mrknul do menstr.kalendáře a usoudil, že jsme se měli včera s manžílkem tulit. Já nato, že jo, ale že snížení teploty neprovázel hlen, který jsem měla v předchozích měsících. Tak na to se tvářil neurčitě, ještě jednou se omluvil, že je nepohyblivý a řekl ať příjmu před očekávaným termínem MS. Tak zase vím kulovku, ale myslím si že se asi MS dostaví.
Zatím ahojky Jitka

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 11.02.03 10:00

Ahojky
Tak první se potřebuju kapičku vypovídat. Plodné období podle výpočtů skončilo a MS má přijít až příští víkend. A teď nevím na čem jsem. Pobolívá mě chvilkama břicho a mám děsně zvláštní chuť v puse takovou jako bych tam měla kovovou lžičku. Buď si zase vsugerovávám těhotenské příznaky a nebo že by to teď bylo opravdu? Asi nemá smysl dělat si teď už test? Já bych chtěla vědět na čem jsem ta nejistota a nevědomost je děsná. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti.Nevíte o nějakých testech se kterými se nemusí čekat na vynechanou MS? Ať jsme nebo nejsem těhule každopádně bych to děsně ráda věděla pokud možno hned teď.

Brusinko: Tvoje reakce na verdikt paní Mudr jsou naprosto normální. Taky bych to obrečela a nadávala bych na osud proč právě mi. Ale ber to tak že alespoň budeš vědět na čem jste.Proč by ses měla trápit nejistotou a třeba zbytečně oplakat každou MS když takhle budete alespoň vědět ?ano jsme v pořádku neměl by to být problém? případně ?ne, nejsme úplně v pořádku a víme kde je zakopaný pes.? Naber to tak tragicky. Třeba než přijdou výsledky manželových testů tak budete už čekat bebatko. Naděje umírá poslední. Hlavně klid protože nervy dokážou děsné věci. Drž se!

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 11.02.03 10:43

Ahojky holčiny,

Maky: teď si dělat test nemá cenu, 2 čárky se objeví až tak po 10 dnech po oplodnění. Takže zatni zuby a vydrž. Ty příznaky by opravdu mohly znamenat těhulkovství, takže strašně moc držím palce, ať to je pravda. Chápu, že jsi nedočkavá, já jsem úplně stejná!

Brusinko: já jsem na svatbě nebrečela, ale v některých jiných situacích jsem prostě absolutně propadla. Párkrát ve škole nebo když jsme se pohádali s manžílkem atd. Asi to znáš. Je to hrůza, já se prostě občas neovládám a pak jsem na sebe děsně naštvaná.

Romík.

 
Zuzula
Povídálka 45 příspěvků 11.02.03 10:51

Ahojte vsetci,
tento tyzden zacal v dennicku dost pesimisticky. Bohuzial aj pre mna, lebo MS sa dostavila uz v nedelu v noci, kedy ma prebudili hrozne bolesti, bolo mi hrozne zle, musela som si davat studene obklady, aby som nevracala. Az ked mi dal manzel kvapky proti bolesti, som na par hodin zaspala a v pondelok som si urobila volno aby som ten spanok dohnala. Takze v piatok zacinam s Clomhexalom a som zvedava, co to so mnou spravi.

IVANKA: s nasimi lekarmi je to niekedy viac nez hrozne. Tiez som mala negativny zazitok s jednym gynekologom, ktory si myslel, ze pacientky su tu pre neho a nie on pre pacientky. Pripadal mi skor ako vypocitavy financny bankar, ked odo mna pytal peniaze za vysetrenie, ked som nebola objednana. Pritom som mala problem a doriesil mi ho iny lekar, ku ktoremu som hned aj presla.
Preto si myslim, ze by si mala zostat tam, kde s tebou lepsie jednali. To, ze ma doktor dovolenku je pre teba teraz urcite problem, ale isto nie neriesitelny. Ber to tak, ze tu dovolenku mozno potrebuje zo zavaznych dovodov, aj ked to mohol povedat jemnejsie a nie tak, ze aj o mesiac mas cyklus. Ziadny muz na svete /ani odbornik na asis. reprod./ nedokaze pochopit, co zena preziva, ked nemoze otehotniet a to nehovorim o 2 rokoch, ako je to v tvojom pripade. Preto je tazke ti poradit, co mas robit, mozno sa trochu odputat od stresu, ktory prezivas, bude Valentin ? ist na dobru veceru. Hlavne na to pernamentne nemysliet, ono bude lepsie, lebo to co nas nezabije, nas len posilni. Len mi akosi uniklo, preco rozmyslas o darcovstve? Manzel ma zle vysledky? Urcite by som v kazdom pripade najskor vyskusala vsetky moznosti, aby bolo biologicky vase. Ved na oplodnenie v skumavke staci aj to, ked ma manzel jednu jedinu zdravu spermiu.
MARU: tusim sme na tom skoro rovnako. Aj mojmu manzelovi zistili nie moc dobre vysledky spermiogramu, takze som mu naordinovala akesi specialne svajciarske vitaminy a v pondelok ide na kontrolny sper., tak som zvedava, ako zabrali. Tak isto zacinam pomaly rozmyslat, ze asi skoncime v cetre asist. reprod., aj ked zatial doktor hovori, ze na take veci je este cas. Prajem ti vela stastia a uspech v kazdom pripade!
BRUSINKA: potlac slzy, budes ich potrebovat, ked uz budes vyhlasovat do sveta stastnu a radostnu novinu. I ked to uz budu slzy stastia. Urcite sa raz dockas a tiez my ostatne!

Este prosim o radu, komu treba poslat to info o sebe /co vsetko?/. Dik. Zuzana /Zuzula/

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 11.02.03 12:02

Ahojky
Romíku: nepropadej zoufalství. Tvoje pocity jsou úplně normální to už by si po přečtení příspěvků v deníčku mohla poznat sama. Jestli to teď úplně náhodou nevyšlo vyjde to příště neboj. Třeba ještě nebylo dost látek k vytvoření druhého proužku. Jestli se MS nedostaví tak zkus ještě jeden trest. A klidně povídej. No asi budu muset na svůj verdikt čekat do příštího víkendu. Nevím jestli to vydržím :-) co mi jiného zbývá.
Já jsem za tyhle stránky děsně ráda. Jsem moc ráda že jsem vás tu všechny našla. Manžel to naše snaženíčko prožívá jinak než já a vy mě prostě chápete protože víte jak se cítím.Od té doby co jsem tu tak si připadám taková klidnější a víc v pohodě.
Alenko:děkuji za vyčerpávající info ohledně měření BT.Konečně mi to někdo vysvětlil tak že jsem to pochopila hlavně už vím kdy se máme snažit, to my bylo nejasné úplně nejvíce.
Brusinko a Romíku a Monťule: taky mě všechno dojímá a brečím jako želva. Ať je něco moc krásné nebo smutné prostě si slzy dělají co chtějí. Marti taky jsem měla strach že svojí svatbu obilím. Nechala jsem se nalíčit voděodolně ale bylo to skoro zbytečné. Svatbu jsem prochechtala až z nás pan oddávající nemohl a uculoval se taky. Jo jo byla to sranda:-).
Neftea: podle toho co jsem tu vsude vyčetla tak někdy muže plodné období být i o MS. Ale víc o tom nevím a už vůbec ne z vlastní zkušenosti. Na depky se vykašli a hurá do dalšího tuleníčka.To by bylo aby nabylo ne? :-)
Lostris: tak jsi mi v tom měření udělala zase pěkný hokej :-).

Ještě jsem vám chtěla napsat, jak mě minulý týden bolela ta hlava a ptala jsem se jestli nevíte jestli si můžu vzít nějaký prášek tak jsem se na to informovala u své gynekoložky a tady je výsledek kdyby to někdy někdo potřeboval : kdyby bylo nejhůř tak se může paralen a nebo ataralgin.

 
tynka
Stálice 72 příspěvků 11.02.03 13:08

Milé snažilky,
tak už je to tak a jsem také mezi vámi. A to se to všechno seběhlo tak zvláštně.. Teprve nedávno jsem si pořádně uvědomila, jak moc už toužím po miminku. Před měsícem jsem vy:,–(ila antikoncepci s tím, že přibližně za půl roku se s mužem začneme pokoušet. Hned jsem si začala měřit bazální teploty, abych zjistila, jak na tom teď po vysazeni HA můj cyklus bude. V neplodných dnech jsme se s mužem milovali asi dvakrát bez ochrany. Dva dny nato jsem měla pravděpodobně ovulaci, podle teplot, i když byly trochu zmatené. Měla jsem dlouho 36,6 a pak najednou 36,9. To byla podle mého laického názoru doba ovulace. Pak ale zase o 2 desetinky stupně klesla. To už jsem ale druhý den měla šíleně citlivé bradavky a bolelo mě břicho jako před MS. Třetí den mi teplota stoupla na 37,1 a od té doby pod tuto teplotu neklesá. Dneska je to 11. den od pravděpodobné ovulace. Šestý den mám zvýšenou teplotu v podpaží - až 37,5, ale jinak žádné jiné příznaky nachlazení nemám. Bříško už mě bolí jen trošku, ale bradavky mám stále citlivé. 8. a 10. den jsem už nevydržela a udělala si TT. Bohužel s negativním výsledkem. I když u toho druhého se asi po půl hodině objevila slaboučká čárka. Nemá někdo z vás podobné zkušenosti? Zítra ráno plánuji další TT i když tuším, že to nevyjde. I proto, že kovovou chuť v puse a nevolnosti nemám..
Jsem úplně v šoku, co může žena prožívat, když si přeje být těhotná a obdivuji sílu těch, které s takovými pocity musí bojovat tak dlouho, jako některé z vás.
Všem vám přeji hodně štěstíčka při snaženíčku!!!
 Týnka

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 11.02.03 13:22

Ahojky Týnko,
vítám tě u nás, ale jak to tak vypadá, dlouho se tu neohřeješ. Já mám pocit, že už brzy půjdeš mezi těhulky. Ta druhá čárka na testíku hovoří za vše. Můžeš si sice vsugerovat cokoliv, ale HCG hormon v moči teda ne. Takže ta druhá čárka na testíku (i když slabá) zřejmě znamená, že už mimísek čeká u tebe v bříšku. Ono na síle toho proužku prý nezáleží, jak píšeš, byl by to 10 den od pravděpodobného otěhotnění a to je první den, kdy se dá HCG z moči poznat, tak proto byla tak slabá. Přeju ti, ať je to pravda a ať je ten prcek hodně zdravej.
 Romík.

 
Hanulka1
Závislačka 2968 příspěvků 11.02.03 13:49

Ahojky,
Lipko: Okamžitě nakluš k doktorovi. Pokud je MS delší než 38 dnů, tak by jsi se měla poradit s lékařem. A ty píšeš, že přicházi za 55dnů, nebo taky až za 70 dnů, nebo že ti klidně vynechá. Nechci tě strašit, ale budeš potřebovat kapku upravit cyklus. Tak neváhej
Bazální teplota Oté už se tady také psalo. Dejte si do vyhledávače na eMimnu slovo bazální teplota on vám ten článek najde. Je to tam dobře popsaný.
Tak zatím pa pa Hanka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.03 14:42

Ahoj.Připojuju se do deníčku.Jmenuji se Verča a je mi 30Skoro 2 roky se snažíme s mým milovaným mužem o miminko.Z ně­jakého důvodu to pořád nejde.Otěhotním a do 14 dnů je po radosti.Máme jít zítra k lékaři.Manží­lek,moje opora se mnou.Znáte to určitě,jaké to je nepříjemné,když musíte k lékaři.Nenav­štívila jste některá Centrum asis.reprodukce U Apolináře.nebo jiné centrum.Ráda bych věděla,co mi poprvé čeká a jak asi dlouho vyšetření trvají.Radi bychom,aby byla příroda mocná,tak budeme doufat.Papa.A na­pište

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.03 14:43

Ahoj.Připojuju se do deníčku.Jmenuji se Verča a je mi 30Skoro 2 roky se snažíme s mým milovaným mužem o miminko.Z ně­jakého důvodu to pořád nejde.Otěhotním a do 14 dnů je po radosti.Máme jít zítra k lékaři.Manží­lek,moje opora se mnou.Znáte to určitě,jaké to je nepříjemné,když musíte k lékaři.Nenav­štívila jste některá Centrum asis.reprodukce U Apolináře.nebo jiné centrum.Ráda bych věděla,co mi poprvé čeká a jak asi dlouho vyšetření trvají.Radi bychom,aby byla příroda mocná,tak budeme doufat.Papa.A na­pište

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 11.02.03 14:57

ahoj holčiny tak fakt nevím jak to se mnou je.Kovová chuť trva a teď zrovna je mi zle od žaludku a to jsem si zrovna přinesla jogurta že se najim a nemuzu se na nej ani podivat.Tohle snad nemuzu mit vsugerovane nebo jo?No nervy delaji hodne.Jsem asi blazen.Ja bych potrebovala slyšet jistou diagnozu-ANO nebo NE ale musim si ještě víc jak týden počkat.To asi nevydržím.Zbláz­ním se.

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 11.02.03 14:58

Ahojky Veru,
moc a moc tě tady vítám. Přeju štěstí a to miminko příjde, neboj. Tady totiž lítá spousta těhulkovských bacílků.
PS: nejsi náhodou ta Veronika se kterou si dopisuju mailem?
 Romík.

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 11.02.03 15:05

Já ti tak strašně držím palečky, myslím si, že takhle moc si to vsugerovat nemůžeš. Jak už jsem psala, já jsem schopná si vsugerovat i porodní bolesti a kontrakce, ale kovovou chuť v puse ani takovéhle nevolnosti jsem ještě neměla. Takže držím palce a vydrž!!!!!!!
Teď by ten testík byl na 99% negativní a akorát by sis kazila náladu.
Moc na tebe myslím a věřím, že budeš další těhulka u Ed.
Papa Romík.

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 11.02.03 15:11

Tynko: tolik štěstí a ani jsi ho tak brzy nečekala. Ty se máš. Kovová chuť v ústech není přece podmínkou těhotenství. Druhý proužek hovoří za vše i když je slabí. Udělej TT ještě zítra ráno a uvidíš.

 
tynka
Stálice 72 příspěvků 11.02.03 15:15

Ahojky,
moc děkuji za podporu i když tomu zatím moc nevěřím.. Ta čárečka byla opravdu slaboulinká a skoro neznatelná. Navíc se objevila až po půl hodině a na testu psali, že co se ukáže po 5 minutách, nemá už žádnou platnost. No, zítra to zkusím znovu a budu chytřejší..
Já se moc omlouvám, že tady řeším sebe, když máte všechny ostatní taková trápeníčka a depky. Ještě jsem se tady ale pořádně nerozkoukala. Jak jsi na tom vlastně ty, Romíku, s tím snažením??
 Týnka

 
tynka
Stálice 72 příspěvků 11.02.03 15:20

Ahoj snažilko,
taky moc děkuji za odpověď, i když já si zatím opravdu moc jistá nejsem. Zítra se uvidí.. Tobě držím palce, aby ti to tvé snaženíčko vyšlo. Dej mi vědět, budu na tebe myslet.
 Týnka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.03 15:25

Romíku.Já mám tak kovovou chut v puse.Test udělat,má to cenu.Verča

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama