Snažilkovský deníček - Montička XXIII.

Snažení

Krásný nový týden všem! Právě jsem dojedla smaženej sýr s hranolkama a sotva dejchám:) Jsem dnešní odpoledne nějaká vysmátá, doufám, že mi to dlouho vydrží:)

V pátek jsme měli s manželem sraz ve městě, šli jsme do pojišťovny skrz auto. Pak si příjdeme domů a tam na nás čekalo „překvapení“. Prostředkem lustru nám kape od sousedů voda. Oba jsme vyrostli v domku a tak jsme pořádně nevěděli, co dělat:) Nejdřív letíme k sousedům o patro vejš. Tak nikdo neotvírá. Tak volám policajtům. No prostě komedie:) Nakonec kolem sedmé přijel nějakej chlap z havarijního aby zjistil, že to nebyla žádná prasklá voda ani topení, ale jak byla ta bouřka, tak jim prostě zateklo balkonem. No a my jsme bez lustru. Do dneška jsme nenašli odvahu zkusit ho rožnout. Byl celej nabobtnalej, teď je samá bublina a kapku změnil barvu. Neuplavali jsme, fleky na stropu už uschli, jen jsem celý pátek nespala a čekala, kdy začne zase pršet. A když začalo, šla jsem kontrolovat strop:)

V sobotu manžel odjel k jeho rodičům na brigádu. Nahazovali tam nějakou stěnu či co. Já jsem se vrhla do leštění kachliček, pečení buchty a pak jsem jen tak lenošila.

A co se týče mé vysmátosti:) Na večeři si manžel přál krabí tyčinky. A jak si je tak loupal, hups a jedna byla na zemi. Naštěstí byl manžel rychlejší, než Monty a tak ji stihl sebrat. Pak slyším další hups:) Tentokrát hopsala po kuchyňské lince. Dostala jsem takovej záchvat:) Když jsem je loupala posledně já, dopadlo to stejně. Nebo ještě hůř. Monty byl rychlejší než já:) A pak sedíme u stolu, manžel nabírá první sousto a hups:D Hranolka je pod stolem:) No konec. Umírala jsem smíchy.

Takže holky se smíchem jde všechno líp! Smějme se na celý svět, chechtejte se nahlas, když je vám ouvej, poskočte si a zakřičte juch juch:) Hned Vám bude líp.

Mějte se pohádkově a nevzdávejme se!

Vaše Montička

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 01.09.03 08:04

Ahojky Montičko a snažilky :)

O víkendu jsem byla slaměná vdovička, tak jsem měla čas jen pro sebe (do soboty večera, pak se mi vrátila malá z tábora) no a jak myslíte že tráví samotu závislá snažilka?:) No jasně, tady u vás:) Stáhla jsem si Tvůj deníček Montičko od samého začátku, zatím jsem se čtením skončila na čísle VII., a holky, jste mi o 100% bližší, znám vás díky tomu mnohem mnohem víc:) Bylo to krásné počtení takhle zpětně, místy smutné, místy plné nadějí, místy velikého štěstí…prostě jak šel život…

Co se mi na deníčku moc líbilo, to byla domluva snažilek na testy. Nevím, nepostřehla jsem, jestli se to zachovalo do dneška… Nebo se to možná neujalo, protože samozřejmě to vždycky dopadlo ne pro všechny očekávaným dvoučárkovým štěstím…Jenže mě se právě nejvíc líbila ta reakce od vás, snažilce, které to nevyšlo, kdybyste viděli, kolik podpory, kolik krásných slov a soucítění bylo i mezi řádky. Jste moc fajn holky, moc vám všem přeju miminka do bříška, ale na vaše místo tady další super snažilky, aby bylo pořád kam se obrátit, když se nezdaří…samozřejmě jen na nezbytně krátkou dobu:)

Montičko, to znám, jak jsi popisovala souboj s večeří:) Máme doma dva velké hafíky a jak se něco šustne v kuchyni, už jsou tam a čekají. Pokud nejsou na zahradě, tak preventivně se i válejí buď u vchodu do kuchyně, nebo hafík radší přímo pod stolem, tam to má nejjistější:) Kromě nich máme ještě 3 kočky, ale ty v době vaření jsou jistojistě mimo dům, protože ty na rozdíl od psů na tu linku v nestřeženém okamžiku klidně vyskočí, prostě výchova žádná, mravy pokleslé:)

Dneska máme stávku, tak se do školy nejede, ale malá se jede zapsat na další rok kláves, takže do našeho krajského (je to ještě tak vůbec?:) městečka stejně musím a vykonáme alespoň nezbytný nákup nějakého ošacení do školy, malá roste jak z vody, to zas bude větrák v peněžence. Ale jinak je to holka šikovná, dostává kapesné 30,– Kč týdně a z toho si na parádu, která je nadstandartní (tričko nad pupík, džínová sukně se sněrováním - vloni) přidává polovinu sama:) Je fakt, že co se týče peněž, tak je děsně bezelstná, včera ztratila 20,– při cestě na nákup a tak jsem jí chtěla vytrestat tím, že jsem jí podávala jako kapesné jen 10,– Kč. A řekla mi: maminko, tak si to nech, já si počkám do příštího týdne, já mám těch korunek v kasičce dost:) A šoupla mi tu desetikajdu do kasičky:) Tak nevím: je tak nezištná, nebo se pro 10-tikorunu nebude trhat?:)))))

Přeji krásné pondělí a já netrpělivě neočekávám ve čtvrtek odlet na MS:) Pemýšlím, jestli se mi sabotáž rakety tenhle měsíc povedla:) Maličké příznaky by byly:))))

Papa Diny

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.03 08:28

Ahojky Diny,

vzpomínám na chat a držím palečky, aby ty maličké příznaky skončily krásným a velikánským bříškem. S tím souběžným testováním - dej vědět, kdy to plánuješ, budeme na tebe myslet (touhle dobou jsem v půlce, takže testovat solidárně s tebou by nemělo smysl, ale já si to pak vychutnám! :-)
Takže tfuj, tfuj, tfuj, ať nepřiletí…
 Peta

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 01.09.03 08:29

Ahojky holčinky, tak se taky hlásím po víkendu. Skoro tu v práci usínám celý víkend jsem totiž někde cestovali a domů se chodili jen trošku vyspat. No já to vedu, kdyby jste viděli můj byteček, nevypráno, všude nějaký nepořádek :-))))))) Ale to nevadí zvládnu to přes týden.
V sobotu jsme vyrazili to Žatce na dočesnou. Byla to taková akce domluvená během půl hodinky. Našli jsme na internetu kamaráda, kterého jsme neviděli 10 let, bylo to super setkání.
V neděli jsme byli s manželovýma rodičema v Praze, trošku jsme je protáhli po památkách a pak jsme byli na návštěvě u mojeho bráchy. Tak jsem se pomazlila s holčičkama a načerpala nějakou tu energii a je mi fajn.

Montičko, to jsi mě teda rozesmála, představuju si vás jak honíte po bytě krabí tyčinky a mám tu záchvat smíchu.

Přeju všem krásný týden a hlavně tlusté II všem, těhulkám přeju ať je netrápí žádné nevolnosti :-) Ahojky Maru

mia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.03 08:46

Zdravím,
teda Montičko k Vám bych se hned pozvala na večeři, to by bylo veselé odreagování. Minulý týden jsem se do deníčku ani nepřidala, mám nějaký útlum, asi je to tím, že mi s zářím začíná zase obvyklý kolotoč a já se trošku děsím jak to ve zdraví zvládnu. Řešení samozřejmě existuje, odejít z práce, ALE vzhledem k tomu, že bychom rádi mimi, tak to není dobrý tah, né že by jednoho státní podpora kolem dětí vytrhla, ale …
No tak to jen jako omluvu, já to zase nějak skoulím.
Minulé pondělí přišla MS, kterou jsem čekala, a po které jsem plánovala se snažit, v sobotu jsem změřila BT a ta byla 37 což dle mých třech referenčních cyklů je teplota konce ne začátku cyklu, včera i dnes již byla o něco nižší (36,8 a 36,7), ale fakt nevím, asi musím do lékárny pro TT, ale opravdu nevím jaký výsledek, mě potěší, či zklame, mimi chci, ale antibiotika jsem dobrala den před začátkem tohoto cyklu, v těle snad zůstávají až 10 dní, takže zase nehopsám radostí.

Všem Vám přeji příjemný týden a splnění všech přání, jednotlivě nereaguji, ale to neznamená, že Vaše strasti a radosti neregistruju a nemyslím na Vás.

zdraví Mia

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 01.09.03 09:15

Ahojda holky!!!

Tak tu máme další týden. Snad bude pro nás všechny úspěšný :-D

Montičko - přímo to před sebou vidím… :-DDDD Není nad to být v pohodě!!!!

Diny - já očekávám MS koncem tohoto týdne, takže pokud vydržíš do příštího týdne, pochopitelně pokud nedorazí MS - moc si nefandim, spíš přijde, potvora - tak bychom mohly společně v pondělí ráno otestovat, co ty na to?

Holky já jsem měla nabitý víkend, docela bych si dala ještě jeden, abych si odpočinula. V pátek jsme opékali buřtíky a hráli kroket /bože, jak se to píše????/ s kamarádkou a jejím manželem a měli ssebou svého tříměsíčního Petříka… no, co vám mám povídat, je to zlatíčko :-D Ovšem zjistila jsem, že nejsem vůbec trénovaná, po půlhodině držení na ruce, jsem dostala normálně křeč - měli ze mě srandu… :-)
V sobotu jsem dopoledne byla v Kolíně s mamkou - chce si předělat koupelnu a kuchyň, takže jsme objížděli obchody. Po obědě jsem vyrazila do Kutné Hory, kde se vdávala kamarádka, abych ji okoukla :-) a odpoledne vzala maminu a opět jsme jeli po obchůdkách, tentokrát do Prahy, kde je otevřeno cca do 21 hod..... Večer jsem padla jak mrtvola :-D
Včerejšek byl ve znamení uklízení, vaření, praní, no zkrátka toho všeho, co přes týden nestíhám. Dnes bych si nejraději hodila nohy nahoru a relaxovala :-D

Přeju vám všem pohodový a usměvavý týden, jak už krásně předeslala Montička :-)

Kaitlin

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 01.09.03 09:39

Snažilenky hlásím se mezi vás na PŘÍPADNÉ pondělní testování. MS se má dostavit o víkendu :-) Maru

Roxana
Povídálka 35 příspěvků 01.09.03 09:40

Ahoj snažilečky!!!
Návštěva u paní doktorky dopadla výborně!
Ale nejdříve trochu popořadě. To víte, že v čekárně ve mě byla malá dušička.Pak si mě sestřička zavolala dovnitř a ptala se na poslední MS.Po chvilce si mě paní doktorka zavolala do ordinace.
Byla trochu zmatená, protože se mě začala vyptávat na to tělísko MIRENU,kterou mi koncem března vyndavala. Řekla jsem jí, že to mám venku a že mám 9 dní zpoždění.
Udělala mi vnitřní ultrazvuk a ihned mi řekla, že jsem těhotná.
Pak jsme se domluvily na příští kontrole na 10.9., kde zkontroluje, zda plod v pořádku roste.Ptala se mě na práci-řekla jsem jí, že dělám na směny a že září chci ještě udělat a od října bych chtěla být doma a věnovat se dcerce, která zítra nastupuje do 1. třídy!
Před zaměstnavatelem své těhulkovství tajím a řeknu jim to 1.10.
Jinak všem snažilkám moc děkuji za morální podporu a přeji brzy také // testíky.
Doma bohužel inet nemáme, ale když přijdu za kolegyní do práce, tak ne emimino juknu, nebo budu navštěvovat inet kavárny, protože budu zvědavá jak pokračujete holčičky!!!
Mějte se hezky Roxana.

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 01.09.03 09:54

Ahojky holčiny,

Tak tu máme nový optimistický týden ? že jo Montičko :-)

My jsme byli v sobotu v ZOO ? byl tam krásně ale těch lidí ?hrůza? .

Roxanko ? moc ti gratuluju k potvrzení těhulkovství, úžívej si to a až budeš mít odkud dej o sobě vědět.

Tak vidím že příští týden bude testovací, tak na Vás holky budu moc myslet. Víte že Vám to moc přeju.

Tento týden by měl být u mě ve znamení plodných dnů a OVU a tak kdyby jste si na mě někdy po večerech vzpomněli tak prosím o držení palečků ať vše co má doběhne zdárně tam kam má :-) :-) :-) To jsme ale praštěný co :-)

Mějte se krásně, a těším se na další pozitivní zprávičky a události.

Ahoj Petra

Roxana
Povídálka 35 příspěvků 01.09.03 09:57

Jo jsem v 5-6 týdnu těhotenství:))).Jen tak pro úplnost.Datum porodu připadá na konec dubna 2004!
Mějte se krásně
Roxana.

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 01.09.03 10:12

Teda,vy jste všechny takové aktivní.To je hrůza.To já měla víkend vyloženě spací.Byla jsem nějaká unavená a nebylo mi dobře.Tak jsem bacila dusila čajíkem a vitamíny.Miláček by l u rodičů opravovat střechu,tak jsem byla taky slaměná vdova.
Maminka měla v pátek narozeniny.První narozeniny,ke kterým jí nepřál tatínek.Snažili jsme se jí to s Rambíkem vynahradit.Nechala jsem jí udělat krásnou kytici z růží a byla moc dojatá.A řekla,že s přeje,aby těch,co má ráda.už nikdy neubývalo a bylo jich čím dál,tím víc.No,snad se to vyplní.:-)
Tak se mějte fajn a vašim těhutestíkům přeji hodně //.
Nafteta
P.S. Těším se na srazík.Pokud mi to dovolíte,tak se zúčastním,abych se nacpala koblihou a vyslechla snažidrby.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.03 10:54

Ahoj holky,

vím, že jsem hrozná ostuda a ozývám se po tak dlouhé době ( a ještě ke všemu jsem opět anonym). Minulý týden byl u mě ve znamení návratu z dovolené a nemohla jsem se z toho v práci nějak vzpamatovat. Už je ale líp.
O víkendu jsme byly s naším hafanem na Krajské výstavě ve Varech a musím se pochlubit - vyhráli jsme vítěze třídy.

Kaitlin, Maru - také se hlásím do klubu pondělního testíku. Tak hurá na // :)))

Roxanko - gratuluji k 6tt a přeji jen to nejlepší těhulkovství.

Taky musím říct, že se poslední dobou cítím strašně unavená, dovedu si teď zdřímnout i během dne a přesto večer vždy padnu za vlast. Že by to byly první příznaky???? No nevím.
Přemýšlela jsem, že bych si vzala 6.9. dovolenou a přijela do Prahy na srazík, ale zatím nemůžu nic slíbit na 100%.

Moc Vás všechny zdravím a slibuji, že se příště s psaním polepším.

Gucci

Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 01.09.03 11:33

Ahoj holčiny,
hlásím se po delší době, jen abych Vás pozdravila a přečetla si deníčky, které jsem propásla.
Mám za sebou špatné období - zemřel mi můj milovaný dědeček, bylo to nečekané a já byla první, kdo se to dozvěděl z celé naší rodiny. Byl to šok jako blázen. Jeden den se s ním směju a druhý den tady není a už nikdy nebude.......­.............­.....Byl to neuvěřitelně chytrý a vzácný člověk, s náručí otevřenou pro každou mou bolístku. Je to hrozné. Nechci sem vnášet žádné chmury, protože ty se mimískům nelíběj :-)). Ale určitě mi to pomůže chodit sem, mezi Vás. Takže se na mě nezlobte, musela jsem se trochu vypovídat a zatím pa pa Kajdula

Roxana
Povídálka 35 příspěvků 01.09.03 11:46

Ahojky Kajdulo!!!
Předem přijmi upřímnou soustrast.
Je to skoro 2 měsíce co manžílkovi zemřela babička(já jsem si jí samozřejmě přivlastnila) a byla to i má babička.
Večer si šla lehnout a ráno už nevstala.Byla jsem první, kdo jí našel.Je to hrozný pocit a vím jak se cítíš.
Chce to čas,jak se říká že ten vše zahojí.
Myslím na ní velmi často,v duchu si s ní povídám,ale smutek pomalu přabolívá a teď myslím na toho malého tvorečka, který ve mě roste a snažím se být veselá a v pohodě.
Držím palečky, aby ses s tím co nejlépe vyrovnala.
Roxana.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.03 12:39

Ahoj holky,

tak jsem zase po menší pauze tady, opět jsme s Maruškou zmizely, tentokrát za mojí babičkou na chalupu. Bylo to bezva.
Ve čtvrtek jsem byla v Pronotalu, tak už mám termín na laparoskopii - 19. 9. Já jsem si myslela, že hned druhý den mě pustí, ale chtěj si mě tam nechat od čtvrtka do pondělí. To se mi vůbec nelíbí, tak doufám, že je ukecám a v sobotu půjdu domů. Vůbec se mi tam nechce, nemocnice nesnáším a hlavně, ještě nikdy jsem nebyla víc než pár hodin bez Marušky a ona beze mně. Přes den budou hlídat moji rodiče, naštěstí mají zrovna oba volno, večer manžel.

Montičko - to byla super večeře :o)

Kajdulo - s dědečkem je mi to moc líto, já sama jsem ani jednoho nepoznala, ale zato mám naprosto super babičku

Kaitlin - zeregistrovala jsem srazík, tak se hlásím, ráda vás zase uvidím

Ahoj Lipka

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 01.09.03 12:46

Ahojte holky moje!

To jsem ale ostuda, že vůbec nepíšu. Ale od té doby, co chodím opět do práce, prostě nestíhám. Jak některé víte, nefunguje mi v práci inet (ovšem blýská se na lepší časy, snad mi to příští týden po téměř třičtvrtě roce rozchodí!) takže si v noci přečtu deníček, ale reagovat už nemám sílu. Ale pozorně všechno registruju! To zase jo!
Dneska jsem ale doma. Taky „stávkuju“. V práci nemám žádnou práci, tak jsem tam ani nešla :o).

My jsme měli víkend pracovně odpočinkový. Byli jsme na chalupě obligátně sekat trávu. V sobotu dopoledne byly koloběžkové závody do vrchu, to jsem se neúčastnila, páč to bych umřela, vypadly by mě plíce a upadly by mě nohy a odpoledne zas byl turnaj ve stolním fotbale - to je jak se šíleně točí těma tyčkama, co na nich jsou přidělaný ty pumprdlíci, tak to jsem taky nehrála, páč bych si určitě zlomila ruce. Takže jsem se jen aktivně koukala, hecovala a točila a fotila. Naštěstí bylo i krásné počasí, severu se nějak ty deště vyhnuly obloukem, až včera cestou do Prahy jsme několikrát projížděli docela šílenými slejváky a bouřkami.
Příští víkend chceme jet na hory do Pece a pak se cestou zpět stavit u ségry a konečně se řádně pokochat neteřinkou. Naposledy jsem jí viděla v porodnici a příští pondělí jí už bude měsíc!! Bože, to to TAK letí! Snad budu mít nějaké nové fotky…

My jsme zatím ve stadiu čekání na další Mistrovství (cca 12.9., kdyby nepřišlo, tak bych se teda vůbec nezlobila, páč jsme se hodně „snažili“, ale na 99% je odlet jasný), a pak už se začne zase něco dít. Injekce, UTZ… No, těším se jak malý dítě :o).

Ty krabí tyčinky mi připomněly, jak jsem dneska honila po kuchyni mlíko. Nějak jsem se špatně trefila v ledničce do dvířek a krabice místo do přihrádky hupsla na zem, mlíko začalo vesele vytékat, tak jsem ho rychle čapla, jenže vzhůru nohama a ještě mi vyklouzlo, takže další pokus, jenže to už byl veškerý obsah všude po kuchyni, já se v tom válela, páč mi v tý óbrlouži ujely nohy… no, Peťane, natoč to! Když chce člověk zabránit katastrofě, tak je zbrklý a pochopitelně to je 100× horší :o).

Kajdulo, s dědečkem je mi to moc líto. Já měla jen jednoho a když odešel, myslela jsem, že to nepřežiju. Byl to ten nejzlatější člověk na světě a proti všemu a všem mě bránil.

Holčiny, mějte se moc fajn a už se nemůžu dočkat srazíku!
Pa, Lucka

Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 01.09.03 13:22

Ahojte všechny snažilenky!!!
LUCIJE, ROXANO, LIPKO: Moc děkuju za Vaší podporu!!!Ani nevíte, jak mi Vaše slova pomáhají. Občas si říkám, že lidem okolo nosím smůlu - zemřelo mi mé vlastní dítě, teď dědeček a mnohem víc dost nepříjemných věcí.......A když vidím, že vy ostatní jste na tom úplně stejně, tak asi nejsem smolař a zahrává si se mnou jen život............
Všem, které čekají MS a budou testovat, přeju jen a jen samé //, co Maru?Držím všechny palečky:-)

Pa Kajdula

mia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.03 14:33

Zdravím, také já přišla čerstvě o dědečka, a dost ti rozumím.
Ale asi to tak být má, jen to pravnouče by mu bývalo jistě udělalo radost. Mám však ještě babičku a ta mě nutí být statečnější, protože ona to chuděrka nese dost těžko.
NO že nejsi jediná tě asi nepotěší, ale … moc o tom sama nemluvím a když jsem četla tvůj příspěvek vlastně se mi ulevilo, takže ti moc děkuju.
Od pomáhání všeho druhu tu jsme
 mia

Jane01
Povídálka 39 příspěvků 01.09.03 15:03

Ahoj holky,

zdravím v novém týdnu. Dnešek byl ve znamení nejen nástup do školky naší princezny (MŠ naštěstí nestávkovali, jinak bych si ji asi musela vzít s sebou do práce) ale i návštěva mého gynekologa.
Mám po 3.Mistrovství po potratu takže jsem se měla dojít ukázat jak to semnou vypadá.
Doktůrek vypadal spokojeně, ale já moc nejsem. Našel mi tam streptokoka, takže jsem vyfasovala 3 krabičky bobulí a s léčením mám začít až po skončení následující MS, teď že bych to už nestihla.
Samozřejmě jsem se ho zeptala, jestli se teda i přesto můžeme snažit. Řekl že to na to nemá vliv, dá se to přeléčit i když bych byla těhotná. Taky jsem ho vyzpovídala co se týče vitamínů : takže mě dal klasicky vitamín E, kyselinu listovou říkal že brát můžu, ale to prý cituji ?na dělení buňěk vliv nemá ,spíše až v prvním trimestru?, a potom i Pyridoxin, což je vitamín B6.
Taky jsem se ho vyptávala na polohu dělohy, a hned věděl o co mi jde :-).

Montičko ? to je dobře že už se ti vrací dobrá nálada. S těma krabíma tyčinkama jsi mi připomněla historku, kdy tchýně je zapoměla rozbalit z igelitků a smažila je i s tím !!
To byl ale smrad !

Holky je začátek měsíce, v práci mám fofr, to by mně lidi ukrkali kdyby nedostali peníze včas, ale určitě se ještě tento týden ozvu.

Mějte se krásně

Jana

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 01.09.03 15:07

Holčinko, je mi to moc líto, ani já jsem nepoznala nai jednoho svého dědečka. Měl jsem jen babičky jedna mi umřela, ale byla jsem čerstvě propuštěná z nemocnice kde jsem ležela se špatnou páteří, takže nadopovaná vším možným a musím přiznat že jsem to moc nevnímala. Druhou babičku mám u sebe v bytě a děsím se toho okamžiku.....­.............­..
Přeju ti moc sil a uchovej si báječného dědečka ve svých vzpomínkách, přece se na tebe bude pořád usmívat tam seshora a bude pořád s tebou.
Děkuju za přáníčko, uvidíme.......
 Maru

Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 01.09.03 15:48

Maru,
jsi zlatíčko, i když mi Tvá slova vehnala slzy do očí, máš asi pravdu. Pamatuji si ho přesně tak, jak o sobě rád říkával - že je jura a zdravější než my všichni dohromady.
Dědeček byl do poslední chvíle fit, jednou si stěžoval, že ho bolí mezi lopatkami - tak se jelo na pohotovost. Prý obyčejná chřipka.....
Za týden se bolesti opakovaly s větší intenzitou, takže rovnou nemocnice a OBOUSTRANNÝ ZÁPAL PLIC!!!Druhý den jsem tam hned dopoledne volala, abych jen řekla, že na něj moc myslím a že ho zítra přijdu navštívit. Bylo mi jen řečeno:„Je nám líto.........­..“.Hrozné je, že tady zůstala nemohoucí babička......­...........
Jsem ráda, že se alespoň dožil mojí svatby, protože mého manžela nazýval „svým parťákem“ a určitě je rád, že je tady někdo, kdo na mně dává pozor místo něj........
Moc děkuju za Tvou podporu. Jste opravdu úžasné holčiny:oD

Ještě jednou děkuji pa Kajdula

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 01.09.03 17:16

Ahoj snažilky, předsnažilky i těhulky!!!

Minulý týden jsem měla dovolenou, byla moc prima - byli jsme se podívat na Vizovickém trkobraní a pak jsme se jěště potulovali po Moravě - což bylo moc prima, ale moc jsem si neodpočinula. Takže dneska, první den v práci, si připadám jak bez života. No zachvíli pokvačím domů, tak asi skočím rovnou do postele. Už se těším (((((((-:

Diny - taky občas zabrouzdám do starších vydání deníčků - člověk se tam dočte i spostu dobrých rad, které tu byly mezi všemi snažilkami uváděny a je to opravdu prima počteníčko - když tam jsou gratulace ke // na testících.

Moc se mi taky líbilo to skupinové testování - bohužel jsem začala dneska špinit - i když stále ještě doufám, bohužel asi ke konci týdne odletím na MS a nebude proč se testování účastnit ))))))))-:

A tak alespoň přeju holkám - Kaitlin, Maru a Gucci, aby na testíku našly krásné a tlusté //

Kajdula - je to moc líto s tvým dědou

Mia - moc moc moc držím palečky, ať tam najdeš //

Roxana - moc gratuluju - hlavně se opatruj, ať je vše tak jak má!!! Já jsem chtěla mít dubnové miminko - no bohužel viz výše nám to asi nevyjde - tak alespoň tobě moc držím palečky!!!!

Petra - pozdě ale přeci - moc gratuluju k řidičáku - a hlavně ti přeju tisíce km bez problémů !!!

Lipko - budu držet všechny palečky, aby to všechno dobře dopadlo a brzy tě po zákroku pustili domů

Lucka - no s tím mlékem jsi mě pobavila - i já jsem poslední dobrou hrozně nešikovná - včera jsem si opařila ruku párou z hrnce - není to nic vážného, ale bolí to ještě dneska jako čert )))))))-:

Jana - tak brzké uzdravení a krásné snaženíčko

Hoky, mějte se všechny moc prima a hezký celý týden

Tif

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 01.09.03 17:47

Ahojka holčičky!
Kajdulko to je mi moc líto já jsme o dědečka přišla před dvěma lety a bylo mi taky ouvej, ale když si řekneš že tě bude tam sezhora hlídat a opatrovat tak je to všechno potom lehčí.
Já jsem od té doby zaila pár situací kdy jsme di říkala, že mi dědeček dělá strážného anděla, a v neposlední řadě to bylo když jsem se nabourala v autě.
Nicméně, za pár dní mi skončí MS a tak se potom uvidí jestli bude snažení nebo ne. ROzhodla jsme se totiž že dám teďka šanci mé nové práci a budu se na ni na 100% soustředit a proto se mi vyčistí hlava od myšlení na to jak mi nejde zatím otěhotnět, no a proto se na tu práci vrhnu apak bude snažení pro radost a ne z musu.
Holky moje, začala jsme tento měsíc ukzkově, dnes jsem se ani nehla z kanclíku, ach jo, mám too nad hlavu a nevím kam skočit.
Mějte se moc hezky a všechny se mi opatrujte, papa
Míša - Velchi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.03 18:15

Ahoj, holčiny!
Zdraví nepřihlášená Petulka. Konečně jsem se dostala k deníčku. Uff, takhle večer, už mám pořádný absťák :-))) Ale vzhůru do toho, neb nemám příliš času.

Montičko Koukám, že máte doma pěkně veselo. To je dobře. Máš pravdu - se smíchem jde všechno líp. Taky přidám jednu „zvířátkovou“ příhodu. Naše kočka se naučila chodit nás budit. Vypadá to asi tak, že o víkendu si stoupne pod okno od ložnice a zhruba v dobu, kdy manžel obvykle vstává do práce (tedy těsně před šestou) začne vydávat…no, mňoukání se to ani nazvat nedá…jakési kvílivé zvuky. Zatím jsem ji nezabila.

Diny Strašně moc ti přeju, aby se ve čtvrtek žádný odlet nekonal a ani příštích devět měsíců ne. A kdyby to náhodou nevyšlo, tak moc nesmutni. Budu na tebe myslet a držet ti palce.
To je hezké, jak čteš ty deníčky zpátky. To už by skoro vydalo na román, co jsme tu napsaly.

Vzpomněla jsem si při tom, ani nevím proč, na takové ty nakukující snažilky, co nemají odvahu se přidat, protože vypadáme jako příliš uzavřené společenství. Takže, holky, žádný strach - je fakt, že se známe už dlouho, ale naše srdíčka jsou otevřená i pro vás a rády vás mezi sebou uvítáme. A jak vidíte u Diny, poznat nás není zase tak těžké :-).

Maru Jak tak koukám, vypadá to u vás asi tak, jako u nás :-))) Jenom to ne vždycky zvládnu přes týden a spíš bych řekla, že je to stav dlouhodobého rázu :-) Kéž by se MS nedostavila a dostavila se druhá čárka.

Mio Přeju ti, aby se to v práci uklidnilo. U nás je teď taky pěkný blázinec. Doděláváme projekty na příští rok a nějaké další věci. A na všechno bylo jako obvykle včera pozdě.

Kaitlin Sice taky nevím, jak se to píše, ale kroket taky občas hráváme. Je to manželova oblíbená hra. Já mám rači petanque, kde mám aspoň občas šanci na výhru :-)) (Jednou mi klientka vyprávěla, jak to někde hrála a řekla, že hráli peting :-)) Doufám, že žádný odlet nebude a v pondělí bude pozitivní testík.

Roxano Moc gratuluju. Pořádně si to štěstíčko užívej a koukejte být oba zdraví a v pořádku.

Petulinko Každý večer budu preventivně usínat se zaťatýma pěstičkama a myšlenkou na tebe :-)

Nafteto Já tě viděla v pátek, jak spěcháš s tou kytkou domů, ale to jsem ti vlastně už psala. Doufám, že na srazík přijdeš, pokaždé tam na tebe vzpomínáme!

Gucci Připisuju si tě na seznam na pondělní držení palečků. Přeju, ať to vyjde!!

Kajdulo To je mi moc líto. Vzpomínám, jak mi bylo, když před třemi lety odešel můj děda. Dneska už si umím představit, jak sedí někde v nebíčku a dívá se na nás a občas si říkám, jak se mi směje, občas mu zamávám… Ale tenkrát to bylo moc těžké. Drž se a přijď se sem vyplakat, kdykoli budeš potřebovat.

Lipko Tak 19.9. na tebe budu moc myslet. Nešlo by v nejhorším odejít domů na revers? Těším se na tebe na srazíku, ještě se sice neznáme, ale stejně.

Lucije Myslím, že s mlíkem teda zatím vyhráváš. Já se hihňám, jak kdyby mě lechtali, tak doufám, že si klienti nebudou myslet, že mi taky hráblo :-)))

Jane Tak když doktor řekl, že se snažit můžete, tak se snažte o 106 :-))) Přeju, aby vám to brzy vyšlo! Tys mi zase připomněla, jak se moje sestra rozhodla, že bude dělat smažené nudle a zapomněla je před tím uvařit, taky prima smrádek.

Mějte se moc krásně. Snad bude zítra víc času.
 Petra

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 01.09.03 18:22

Ahojky snažilenky!

Roxanko: ještě jednou blahopřeji k teď už potvrzenému těhulkovství! Hodně štěstíčka! A prosíme si pár těhubacilků:)

Kajdulo: je mi to moc líto. Posílám obrovské pohlazení a obejmutí. Koho si nosíme v srdíčku, ten nás nikdy neopouští!

Jsem ráda, že krabí tyčinky měly takový úspěch a dověděla jsem se, že jsou i tací,kdo je smaží v igelitu:) Brečela jsem smíchy:) Že bych dnes poprosila manžela, aby uvařil večeři? To by bylo veselo a nových zážitků:))))

Jsem ráda, že jukáte i do starších deníčků. Někdy je umění se v tom množství informací zorientovat:)
Holky, kdepak je náš slavný HUJER?:) Já bych vyfasovala hujera lenocha tak možná:)

Jdu vařit večeři, případné komediální zážitky popíšu zítra:)))
Už vám někdy hořely špagety? Mě jo:) Na čundru v kotlíku:))))) A zrovna tam přijel nějakej dětskej tábor a koukal se na nás, jak nám to jde:)))

Mějte se krásně

Pá Montička

janine
Stálice 93 příspěvků 01.09.03 18:30

Ahoj holčiny,

hned jak jsem si přečetla deníček a vaše příspěvky mi je lépe. Mám teď „divné“ období. Po návštěvě své doktorky se cítím dosti bídně. Asi si nechám poradit ve Studiu pro ženy, zda by mi někohonedoporučili, někoho, kdo mě spíše povzbudí než znejistí a dostane do kolen. Čeká mě už poslední hodina na cvičení, už jsem objednaná i na prohlídku potřebnou před mobilisací páteře. Tak třeba mi to pomůže.

Roxano - moc gratuluju. Je to krásné počteníčko, když líčíš jak doktorka řekla JSTE TĚHOTNÁ. Tak se opatruj a s tou prací máš recht.

Všem pondělním testovatelkám budu držet palce a jsem zvědavá třeba z toho testování vzejde zase slušná úroda těhulek. Já se nepřidám, teď akorát zápasím s rudou mrchou. Někdy příště snad…

O víkednu jsme byli s manželem v IKEA. Koupili jsem kontejner ke stolu a hledali inspiraci pro další nábytek. Pak jsme jeli slavit narozeniny kamarádky syna, už 5 let. Strašně to uteklo, vzpomínala jsem, jak jsem ho poprvé chovala v porodnici, jak na mě mžoural a já mu říkala ahoj na světě, já jsem tvoje tetka. Měl fantasticky klidnej výraz. Kamarádka už čeká druhý a já nic. A to jsme to druhý chtěli mít souběžně.

Maru, Petulinko - jak užíváte CLOMHEXAL a máte nějaké vedlejší příznaky? Já začnu ve čtvrtek, tak jsem zvědavá co bude a nebude.

Mějte se fajn, přesně jak píše Montička a já se o to budu taky snažit.

Papa a pěkný týden

Janine

Roxana
Povídálka 35 příspěvků 01.09.03 18:40

Ahoj holčičky snažilky!!!
To víte, že Vám všem(nebudu jmenovitě vypisovat) prskám co nejvíce těhubacilků a všem přeji aby se toho zázraku v podobě malého krásného uzlíku dočkaly!!!
Manžel mi teď dost hladí bříško(zatím to vidět není) a dcera mi ho pusinkuje. Je to roztomilý a byla moc pyšná, když to říkala mým i manželovým rodičům.
Má ségra to věděla samozřejmě předem z telefonu a sms. Ta už jde pomalu do finále je ve 35 tt a už si pomalu pere malý věcičky.Možná že na mě taky prskla těhu bacilek:))).
Takže ještě jednou prsssssk, prssssk a přeji úspěšné testování a brzy // čárky!!!
Vaše Roxana.

Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 01.09.03 18:47

Milá Mio,
děkuju za Tvou podporu. Bylo to nečekané…I když mě se o tom asi týden před dědečkovou smrtí zdálo, ale říkala jsem si: „Náš dědeček? Nesmysl!!!To je náš jura a všechny nás přežije.“Po dědečkově smrti se mi bráška svěřil s tím, že jemu se to samé zdálo o 3 měsíce dříve.....
Ještě jednou děkuji. A jestli jsem ještě ulevila i Tobě, moc mě to těší.

Pa Kajdula

Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 01.09.03 18:51

Milé holčičky,
MONTIČKO a PETULKO: Moc Vám děkuji za podporu. Nechtělo se mi ani do deníčku jít, ale nechtěla jsem být posera...........
A jsem strašně ráda, že jsem sem šla a Vy všechny mi tolik pomáháte......
Jsem strašně ráda, že jste…

Kajdula

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.03 22:35

Ahojky, gratuluji k těhulkovství !
Chtěla jsem Ti říct, že jsem o týden napřed - jsem v 6-7 týdnu. 10.9 jdu také na kontrolu, jak mimís roste a termín mám kolem 20.dubna. Mohla bych Tě poprosit o telefon? Ráda bych s tebou občas konzultovala takové ty věci kolem těhotenství, když jsme skoro stejně.
Díky Alfinka - ( telefon 608839621)

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 02.09.03 08:21

Ahojky holčinky, tak mám epterý a já tu v práci usínám a usínám. Včera byl manžel nějakej protivnej z práce, tak jsem z toho nemohla usnout, no trošku jsme se poškorpili, ale to bude dobrý určitě to znáte všechny.
Jo holky včera jsem vám úplně zapoměla napsat, že Maky v pátek z nemocnice propustili a dr. jí dokonce dovolila jet i na tu dovolenou. Takže teď si užívá manžílka po dlouhé době odloučení a moc vás pozdravuje.

Kajdulko, já jsem taky moc ráda, že se tu všichni tak navzájem držíme „nad vodou“, je to super pocit a jsem moc ráda, že jsme tu jedna pro druhou.

Roxanko přeju moc moc štěstíčka a pohodové těhostenství. Taky dychtivě čekám na prskanečky :-)

Janine přeju ti s doktrokou štěstíčko ať to brzo vyřešíš ke spokojenosti.
K tomu Clomhexalu, já už ho neberu ale brala jsem ho rok¨. Teď si dávám hormonální pauzičku před případným IVF. A k případným nežádoucím účinkům: Někdy je to na spaní za chůze, někdy pobolívá bříško nebov něm píchá, na gauči místo manžela budeš chrupkat ty, takže se báječně vyspinkáš protože to prostě jinak nepůjde, chodila jsem 13.-14. den cyklu na UTZ vnitřní a tam sledovali jak rostou folikuly a sliznice, případně mi píchli injekcičku a nastaly dva tři dny snaženíčka. No kdyby jsi chtěla ještě nějaké podrobnosti tak písni určitě si ještě vzpomenu.

Montičko tak co jak dopadla večeřička. U nás naštěstí vp ohodě, jelikož jsem měly zbytky a tudíž se jen ohřívalo v mikrovlnce .-))))

Lipko, budu na tebe moc moc myslet a přeju ať je všechno v pohodičce a nebolí tě bříško.

Petluko, no neboj já to včera taky neuděla, vyprala jen jednu pračku a trošku pouklidila ale nic moc :-))) Taky to budu mít na celý týden.

Petulinko tak co holka, držela jsem pěstičky zaťaté, tak to musí vyjít.

Velchi, přeju hodně štěstíčka v práci a uvidíš,ž e i to mimi na sebe nenechá dlouho čekat :-)

Jane, to je super,ž e už ti povolili snaženíčko,t ak přeju hodně štěstíčka.

Tak já půjdu něco popracovat a zase se pak mrknu co je u vás nového Maru

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.09.03 10:13

Ahoj holky!

Už jsem se na vás těšila. Dnes ráno jsem se v městské dopravě dostala až do 4. autobusu a i ten byl pěkně nacpaný, tak jsem si říkala, já se snad na emimčo nedostanu - no o práci mi nešlo… :-D

Lucije - ha, ha, ha - živě tě vidím, jak se válíš po zemi a já se tu řehtám jako kůň… promiň :-DDDD

Jane - držim palce, ať to všechno dobře dopadne a na Vánoce jsi už s bříškem! :-)

TEDA TO PSANÉ JANE PLATÍ PRO VŠECHNY!!!

Kajdulo - je mi líto, že smutné loučení s blízkým člověkem potkalo i Tebe. Trhá to srdíčko. Krásně o něm píšeš.

Tifany - to je škoda, čím větší parta na testování, tím více srandy!

Velchi - neupracuj se nám! Jak se říká: „všeho s mírou!“ :-)

Petulko - petanque jsem nikdy nehrála. Kroket mě bavil, docela mi to šlo a kdyby kamarádky manžel nebyl záškodník a občas mě schválně neodpálil úplně mimo hru, tak jsem vyhrála :-)

Petulinko - držim palce, tak chci slyšet výsledky :-D

Montičko - musím se pochlubit, že díky Mojžíšce mám Hujera v kapse :-D. Hořící špagety? Já zas nikdy nezapomenu jak manželovi chytl omastek v hrnci a já měla ohořelou digestoř, černé zdi.....

Janine - jdu zítra na 5. hodinu. Tak jsem zvědavá. Já se teď cítím být v pohodě, teda nevím, co budu říkat po víkendu, když přijde MS… (jak seš na tom s chráněním se při cvičení? Já jsem vydržela první cyklus, tenhle už ne…)

Maru - tak ať tělíčko mile překvapí přírůstkem do rodiny :-D Jo a děkuju za informace o Maky. Psala jsem jí, ale neozvala se, tak jsem se bála, aby bylo vše OK.

Mějte se krásně, já se jdu dnes odpoledne nechat zkrášlit ke kosmetičce.

Kaitlin

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.09.03 10:20

opakování matka moudrosti, takže:

SRAZ V PRAZE

ČTVRTEK 11. ZÁŘÍ 2003 od 16:00 hodin
v Koruně (dole na Václaváku) v prvním patře, v naší oblíbené „KOBLÍŽKÁRNĚ“

na všechny se moc těším!!!
Kaitlin
PS: napíšu pozvánku i k Brusinčiným těhulkám

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 02.09.03 10:27

Ahoj holky moje,

díky moc za podporu, že na mě budete myslet.
Lipka

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.09.03 12:38

MÁM JE TAM!!!:-)

Snažilky, klepou se mi ruce…jela jsem dnes když jsem odvezla malou do školy kolem lékárny a skřítek pokušitel mě nahlodal a 2 testíky se octly v mé kabelce…říkala jsem si…že vydržím…ale nedalo…byla jsem u mamky na kafi, když si odskočila nakoupit, tak jsem vlítla na WC a … ta těhotenská čárka vylezla jako první!!!!! Byla okamžitě krásně jasná:) Brečela jsem a nevěřím tomu snad ještě teď!!!! A to mám do odletu na MS ještě 2 dny, nepočítala jsem s tím, cítím se jak v jiném světě!!! Vím, co všechno se ještě může stát, ale já se moc bála, jestli budeme moct otěhotnět a … ano:) Teď prosím „Adélku“, to je krycí název pro miminko, aby se držela vším co má, aby od nás neutekla a aby jí pan doktor potvrdil:)

Ale i se všemi těmi strachy jsem šťastná:) Jen doufám, že není moc velké procento pozitivních testů vadných:)

Diny

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 02.09.03 12:50

Ahojky snažilky!

Brrrr to se nám ochladilo. Jsem ráda, že už nejsou ta příšerná vedra, ale tohle je zase mooooc velká zima. Dokonce jsme si včera doma přitopili ještě starýma gamatama, ale v nejbližší době nám budou dělat nové topení, tak už se těším, jaké potom teprve bude teploučko.

Kajdula: je těžké vyrovnat se, když ti odejde navždy tvůj milovaný člověk. Přeji ti, aby tě to brzo přebolelo a zůstaly ti na dědečka jen krásné vzpomínky

Lipka: měla jsem naprosto stejné pocity jako ty, když jsem musela na vyšetření do nemocnice. Přeji ti, aby laparoskopické vyšetření dobře dopadlo a brzo tě pustili domů k Marušce.

Jane: bobule nechť streptokoka zahubí a mímísek a't se v bříšku brzo zabydlí.

Diny, Maru, Kaitlin, Gucci: doufám, že jsem na žádnou snažilku testovatelku nezapomněla. Holčiny budu vám moc držet palce, aby se vám objevily // na TT.

Maru: pozdravuj Maky a ať je na sebe opatrná.

Mějte se krásně
ahoj Jitka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 02.09.03 12:52

DINY, blahopřejiiii­iiiiiiiiiiii, to je super zpráva. Tfuj, tfuj, to pro štěstí :-)). Měj se krásně a opatruj se.

Jitka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.03 13:01

Ahoj, holčinky!
Jsem poslední den v práci před dovolenou. Večer odjíždíme do Itálie na Montaš a budete mi moc chybět. Ale jedeme jen na pět dní, tak to snad nějak bez vás překlepu :-) Včera jsme balili asi do jedné do noci. Ne teda, že bychom byli takové lemry, ale přijela jsem z práce až v devět a balení fakt nenávidím, takže mi to moc rychle nejde.
Držte mi palce, protože u volantu se bude střídat manžel s tchánem a ten je, bohužel, pověstný svým usínáním :-( Problém je, že nikdo jiný řídit nemůže. Kamarád nebude chtít řídit cizí auto, navíc dlouho nejel, a já se svým týden starým řidičákem a rychlostí max. 65 km v hodině také nejsem vhodným kandidátem pro evropské dálnice :-)

Tifany Kdepak pozdě, mně se může gratulovat pořád :-))) O víkendu jsem třeba vyměnila kolo, to jsem ale holka šikovná :-) Manžel stál nade mnou a radil - on prostě chce, abych všechno uměla, kdyby se něco stalo.

Velchi Koukám, že na práci už ses pěkně vrhla! Nezapomeň taky odpočívat. A ne abys pro samou práci nestíhala deníček! Budu ti držet palečky, aby vám to co nejdříve vyšlo, aby ses nám úplně neudřela :-)

Montička Hihi, špagety mi sice nehořely, ale připomělas mi jednu starou „kolejní“ příhodu. Kuchyňka byla jedna na konci chodby a jak to tak bývá, křičelo se „voda“, když se někomu začala vařit. My jsme si s kámoškou postavily vodu na čaj někdy kolem sedmé a když jsme se asi v devět sprchovaly (to byla záležitost tak na třičtvrtě hodiny, protože ve sprše se kecalo nejlíp), slyšíme z kuchyňky „voda“ a hroznej smích. Už vám někdy tekla konvice po sporáku?

Janine Myslím, že na změnu doktorky je nejvyšší čas. Opravdu potřebuješ někoho, kdo tě povzbudí a všechno ti vysvětlí. Přeju ti, abys někoho takového co nejdříve našla. Já změnila doktora v červnu a jsem teď moc spokojená. I když má pořád plnou čekárnu, zatím se mi nestalo, že by něco odbyl nebo mi na nějakou otázku řekl, že s tím se nebudeme zdržovat, jako ten před ním.

Roxano Díky za prskanečky!!! Chytám jak střelená :-) Úplně mě dojala představa, jak ti dcerka pusinkuje bříško, to musí být nádhera!

Maru Tak to byly včera nějaké skvrny na slunci. My se taky poškorpili, i když to je možná slabé slovo. Jenže protivná jsem u nás byla já. Když já to balení a odjíždění fakt nesnáším. Když je to pak za mnou, tak jsem samozřejmě ráda, že jsem někde byla a tak, ale ty odjezdy! Už jsem uvažovala o nějaké terapii :-)))
Díky za zprávičky o Maky. Jsem ráda, že je všechno v pořádku.

Kaitlin To mě právě na kroketu točí, to záškodničení. Honza z toho má vždycky takovou škodolibou radost :-) Když já pořád ve všem prohrávám, ach jo. Jediné, v čem svého drahouška porazím, jsou kuželky a občas ten petanque.

Diny No to je nádhera! Tak ať se Adélka hezky zavrtá a vykoukne za devět měsíců.

Pondělní testovatelky Držím palečky a všem vám to (však víte co) moc přeju!

Mějte se moc krásně, budu se na vás těšit v pondělí.
 Petra

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 02.09.03 13:03

ahoj berušky,
sedím v práci zabalená do dvou svetrů a klepu se zimou.Možná zítra,když budeme hodní,tak nám trošku zatopí:-)

Velchi - moc se neupracuj:-)

Petulko - gratuluji k prvním ujetým kilometrům,škoda,že ta restaurace není už tak fajn.

Kaitlin,Maru a další - v pondělí vám budu držet palce,aby se vám objevily //

Montičko - jsem ráda,že máš tak užasnou náladu:-) já se taky hlásím k Hujerovi lenosti

Diny - prostě jen gratuluju:-)))

Roxano - taky gratulace:-))

Kajdulo - dokážu si představit,jak se cítíš.Nám vloni umřela babička,bohužel byly ještě povodně a tak jsme zaní vůbec nemohli dostat,protože byla na druhém břehu Vlatvy. Moc často na ní myslím a mrzí mě,že se nedočká svýho vnoučátka

Jinak já jsem se přehoupla do 12 tt,žaludek se uklidnil a chutě se šíleně změnily.Vždycky jsem byla na sladké jídlíčko a teď se můžu utlouct po mase.Filip se mi strašně směje.Minulý víkend jsem si u tchýně zamluvila knedlo vepřo zelo -MŇAM,MŇAM. Tento víkend jedu za svojí rodinkou a tam budu mít svíčkovou.
Stal se ze mě strašný lenoch.Většinu práce vykonávám do 18:00 a pak už jsem mrtvá.Spát jdu kolem 20:00 a pak uiž jen chodím čurat,usínám a chodím čurat:-). Váha se zatím nezvedla,bříško se trochu rýsuje.
Každopádně jsem na vás přišla zase prskout toho krásnýho bacila:-)))Monitory připravit a prssssskkkkkkkkkk.

Mějte se moo krásně a doufám,že konečně dorazím na srazík.
pa Magráta

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.09.03 13:34

Snažilky moje, jsem tu ještě jednou…

Maru, Kaitlin, Gucci - nezlobíte se na mě? Já jsem totiž přečetla až teď, že se chystáte testovat v pondělí, jéééé, já jsem zradila…nejdřív to tu sama píšu a pak … ale fakt jsem to nevěděla:-( Tak držím moc palečky a jestli ten můj testík mluví pravdu, tak ať vás všechny uvidím v Májovém deníčku:) Strašně moc bych ho chtěla psát pro májová miminka:)

Vaše Diny

PS: Pořád si říkám, jestli jsou ty těhu testy spolehlivé…někdo tu říkal, že nééé, ach jo:( No i když jsem nechtěla tak brzy, přece jen jsem se domluvila na příští úterý k dr. tak uvidíme…kdo má tohle čekání vydržet????

Gucci
Povídálka 20 příspěvků 02.09.03 13:59

Ahojky Diny,

to víš, že se na Tebe nemůžeme vůbec zlobit. To čekání je nesnesitelné.­....!!!!!
Sama se snažím vydržet, abych nebyla předčasně zklamaná a vyhlášené testování ostatních snažilek mi dodává odvahu a sílu to vydržet.
Moc Ti přeji, aby Ti dr. v úterý jen potvrdil pozitivní těhu testík :)))) a ty jsi si užívala těhulkovství a v květnu mimíska v náručí.

P.S.: Co znám kolegyně z okolí, vždy jim TT vycházely spolehlivě. Snad tě tím potěším. :)))))

Pa Gucci

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.09.03 14:37

Diny - to je paráda, tak zatím tichá gratulace!! Určitě se na tebe nezlobíme! Obzvláště, když máš takové krásné výsledky :-D z toho má člověk hned radost.

Držim ti palce, aby to bylo opravdu tak a zároveň všechno v pořádku. Užívej si to a neboj, úterku se dožiješ :-DDDD:
Já se pokusím do pondělí vydržet… :-)

Kaitlin

SIMCIK
Stálice 57 příspěvků 02.09.03 14:57

Ahoj holky !

Konečně mám trochu času psát. V pátek jsem předala hotovou zakázku, tak snad teď bude trochu volněji.
V sobotu jsem s týdenním zpožděním odlétla na MS. Už jsem si chystala TT a myslela si, že tentokrát to určitě vyšlo, ale bohužel. Trochu jsem to oplakala ( trochu víc ), ale už je to v pohodě.
V pondělí šla manželovo dcera do první třídy, tak jsme něco natáčeli. Verča tam vypadá tak důležitě. Je moc šikovná a manžel je na ní také moc pyšný. A potom jsme jeli do Pronatalu pro injekce. Začala jsem s přípravou na druhé IUI. V neděli jedem na ultrazvuk, tak uvidíme.

Diny ? moc, moc gratuluji a držím palce

Montičko ? jsem ráda, že je tatínek už doma a v pohodě. To tvoje vaření mě pobavilo. Já takový postřeh v chytání jídla nemám, protože mi z jedné strany sedí kocour a z druhé pes.

Roxano ? gratuluji k potvrzení těhulkovství, hezky si to užívej

Kajdulo ? posílám ti velké pohlazení, já také stále vzpomínám na svou nejmilejší babičku.

Jane ? držím palce, ať bobule zaberou co nejdříve a streptokoka vyženou

Lipko ? držím palce, ať ti laparoskopie dopadne dobře. Pokud nebude naše IUI úspěšné tak mě čeká také laparoskopie.

Mějte se moc krásně. Čauky Simčík

claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 02.09.03 15:34

Milá Diny,
moc Ti gratuluji, ten pracovní název Adélka je kvůli tomu, žes to zjistila dnes a dnes má svátek??
Ty TT testy jsou podle mne spolehlivé asi takto: i když tam druhá čárka není, těhotná být můžeš, pokud tam ale je a jasná, máš v moči látku, která se tvoří jen u těhotných a těhotná být musíš!!!! Asi je ze všeho nějaká úúúplně malá pravděpodobnost selhání, ale věř tomu, že ne a že ukazují správně.
Claudie

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 02.09.03 15:35

Diny - moooc blahopřeju k dvěma čárkám, přeju pohodové těhotenství a krásné, zdravé miminko na závěr :o).
 Lipka

janine
Stálice 93 příspěvků 02.09.03 16:28

Ahoj holky moje zlatý,

tak jsem se konečně dostala k našemu deníčku.

Diny - obrovská gratulace, jsem úplně na měkko!! Tak se opatrujte a přeji krásné těhulkovství. A to má dneska krycí jméno Adélka svátek!!!

Petro - dík za podporu. Víš, já se na všechno zeptám, když cokoliv potřebuju a to všude kde potřebuje. Myslím, že jsem vcelku průbojná. Spíš je problém, že jsem nastudovala veškeré dostupné informace, je ze mě gynekolog amatér, mám toho na mysli moa a to je asi špatně. Chybí mi ty praktické zkušenosti, takhle se moc stresuju co je, jak má být, co by kdyby a tak. A doktorka na mě zírala, když jsem jí kladla své dotazy, bylo jí to zkrátka nepříjemné.

Maru - dík za tvé informace. Já ho mám brát 2 x denně 1 tabletu po dobu tří měsíců. Nejvíc mě štve, že si mě nepozvala na ultrazvuk ani na další kontrolní odběry, prostě nic. To se mi zdá jako lehkomyslnost. No, asi se mě chce zbavit, abych se příliš neptala a nezjišťovala. V českém zdravotnictví někteří lékaři chtěj, abysme se my pacienti chovali jako ovce. Dělali co se řekne, nepřemýšleli a slepě poslouchali.

Holky, prosím o doporučení doktorky v Praze, která je přístupná komunikaci, je fajn, no, vždyť vy asi víte … Za každý kontakt předem dík.

Potvrzuji účast na srazu. Těším se a doufám, že jsem to nezakřikla, aby vše vyšlo jak má.

Mějte se zatím moc fajn

papa Janine

Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 02.09.03 18:00

Ahoj kočandy,
zdravím Vás až teď přes den nebyl nějak čas a dost práce:))

DINY: Obrovská gratulace ke //!!! Jupííííííí!!!!!!Dal­ší šťastná snažilenka!!!Krásné těhotenství bez všech těch nevolností a na konci to nejkrásnější miminečko:o)))

LIPKO: Držím palečky!!!Co my nejsme pro ty malé drobečky schopné udělat, viď?! Vydržet jen tu nepříjemnou chvilku v nemocnici a pak už se budeš jen radovat z krásného těhulkovství:)))

MONTIČKO: Teda velitelko, krásně jsi mě rozesmála Tvým receptem na výborné „kotlíkové“ špagetky:o)))

MAGRÁTO: Jéééééé to to letí!!!Už 12.týden?Přijde mi to jako včera, když jsme se radovali s Tebou z Tvého těhulkovství:oD
Tak ať to krásně utíká a Ty už držíš svého mimíska u sebe:o)))

MARU: Držím všechny palečky při pondělním testování tfujtfujfuj!!!!Vza­la jsi si mustr od Maky, viď?Jen tak dál!!!
Plno pozdravů pro Maky a jedno veliké pohlazení na bříško, aby už nikdy nezlobilo:oD

SIMCIKU: Budu moc držet palečky při druhém pokusu........
A zlanařím i všechny kolegy v práci, jen jestli to pomůže,o)

JANINE: Strašně ráda bych Ti „dohodila“ nějakou fajn doktorku, ale protože nejsem z Prahy, tak Tě musím zklamat......­........

Pro dnešek pa pa Kajdula

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 02.09.03 18:08

Ahojdá snažilenky a úspěšné testovatelky!

Viď DINY:) Zatím jen potichoučku polehoučku gratulujiiiii­iiiiiiiiiiii!!!!!!

Maru: příhoda z vaření večeře žádná:( :D Tvořila jsem jen čínské nudle s kuřecím masem, co zbylo od oběda. Že bych zkusila uvařit třeba rajskou? To jsem v životě nedělala:)))) I když aby nebyla červená celá kuchyň:) Já vaření moc ráda, ale rajská jde mimo mě:) Juuuu teď jsem dostala chuť na tiramisu:) Asi ho budu muset zase někdy stvořit:)

Manžel se právě podíval na Montyho (psa) a sdělil mu nic jsem ti nedal Cpal se nějakým čokoládovým vajíčkem a Monty na něj hladově koukal:) Má smůlu, musela mu stačit miska granulí:)

Holky, nejste některá přes kytičky? Já mám domě dvě orchidee a ani jedna nekvete:( A já bych tak chtěla, aby měly tak krásný květy, jako když jsem je koupila. Chytré rady přijímám zde:)

Mějte se nádherně, vzhůru do snaženíčka a do dalšího krásného dne

Pá Montička

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 02.09.03 19:03

Ahojte holky!
Jsem moc ráda že na mě myslíte, a doufám že se neupracuju, no alespoň můžu bojovat se svojí závislostí na chatu :D každopádně, moc gratuluju DIny a doufám že má pravdu s tím červnovým miminkem pro mě, no uvidíme holky, nic neslibuju pokud bude chtít tak si nás najde ne?
Opravdu jsem tedka docela v pohodě, akorát v práci nevím z které do které jinak, se mám moc dobře, jsem zdravá, rudá mrcha už zase odchází - hurá a budeme moct pokračovat ve snažení, ale tentokrát žádný stres ani nic nutného, prostě jen tak polehoučku apokud to vyjde budu ráda.
No vždyť to všechny znáte.
Opatrujte se, a mějte s emoc hezky
 Míša

Roxana
Povídálka 35 příspěvků 02.09.03 22:33

Ahoj snažilky!!!
Dnes šla dcera poprvé do školy a já byla víc nervozní, než ona. Od 4.30 jsem nemohla spát a pak se mi zdály divoké sny.
Celé prázdniny nám totiž dcera tvrdila, že se do školy vůbec netěší, že se jí tam nechce a že se bojí špatných známek.
Dopadlo to ale nad očekávání výborně:)))
Je moc spokojená, má příjemnou paní učitelku a celý den mi opakovala, že chce aby už byl zítřek, jak moc se jí chce do školy!
Doufám, že jí ten elán vydrží a mě nervíky při psaní úkolů:)).

Petro: Přeji krásně prožitou dovolenou, hlavně jeď opatrně a šťastný návrat domů

Diny: Moc Ti gratuluji ke // čárkám, přeji aby Ti to doktor potvrdil tak jako mě minulý týden:)))

Maru:Díky že nás informuješ o Maky,zrovna jsem si na ní dneska vzpoměla, jak se má.Držím palečky aby jí už bylo dobře.
PS: Nejsi odněkud ze Severních Čech?Psala jsi o dočesné v Žatci-já jsem z Chomutova:)

SIMCIK: Vím, jak jsi se musela cítit, když jsi odlétla na MS, uvidíš, že se jednou zadaří a mimísek se zakuklínkuje-prskám pár těhu bacilků:)))

Montičko: Kytičky mám moc ráda, ale s orchidejí zkušenosti bohužel nemám,. Moc jsem se bavila u příhody s krabími tyčkami:))) Jen tak dál.

Kajdulko:Včera jsem Ti psala, že vše zahojí čas, ale dnes jsem psychicky nevydržela to, jak by babička byla pyšná na svou pravnučku, kdyby jí viděla jít s kornoutem a taškou na zádech do školy a rozbrečela jsem se. Manžílek mě uklidňoval,ale bolí to moc. Takže Tobě přeju hodně síly a sobě taky!!!

VŠEM OSTATNÍM SNAŽILKÁM: Ještě jednou prskám na monitor miliooon těhu bacilků!!! Prsssssky prsssk a holky chytejte!!!
Přeji hezký den.
Pa Roxana.

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 02.09.03 23:15

Ahojky snažilenky,

tak se po dlouhé době hlásím. Akorát mám teda velké mezery. Je tu spousta nových snažilek, které tímto moc vítám a taky dvoučárkových testovatelek kterým mooooc gratuju a přeju zdravíčko.
A co u nás nového? Krom toho že už máme roční slečnu a chodícího čertíka? No s ekzémem bojujeme tak na střídačku. Párkrát jsme byli téměř čistí, ale momentálně se zase horšíme. Dneska jsme byli na vyšetření v dětské fakultní nemocnici v Brně. Téda musím vám říct, že něco takového jsem nikdy neviděla. Snad v nějakém seriálu. Vypadalo to tam spíš jak v bance. Prostě úplně jiný přístup a prostředí, než jsme zvyklí.
Dostali jsme tuny mastiček a ponaučení. Mám z toho hlavu jak balón. Ale jsou to první doktůrci, kteří nás necpou hormonama.
A snaženíčko? No přiznávám, že nám Lenička dává takové kapky, že prostě není moc sil a nálad. Nojo, manžílek je už někdy dost naštvaný, ale když člověk žehlí a uklízí po nocích (i do 3 do rána) a ještě vstává k dítěti tak to fakt moc nejde. Každopádně druhá MS stále nikde a už mě to táhne do lékarny pro testík. Nevím přesně který den cyklu jsem, ale už je to přes 30.

Montičko - příhoda s krabíma tyčinkama je super. To jsem se nasmála. :o)

Na našich stránkách přibyly fotečky s Leniččiných narozenin, tak kdyby jste chtěli tak kukněte.

Pomalu budu končit. Tak jsem vám tu vpadla, snad to neva. Krásný zbytek týdne.

Ajka+Lenička

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »