Volný den podle Samuela

Rodičovství

Dneska máme volný den. A když takový den nastane, tak si máma myslí, že bude něco dělat. Ale já se mámu snažím naučit a přesvědčit, že jediné, co musí, je, věnovat se svému miminku.

...
3 komentářů

Začal jsem hned ráno, počkal jsem si, až mě přebalí, a pak jsem do té čisté plínky vytlačil prvotřídní bobek (není nad čistou plínu :-) ) Pak mě máma přebalovala znovu. Pak ani nevím, jak jsem usnul, ale spal jsem až do 8 a abych jí tu radost nějak překazil, hned jsem si pročural pyžamko, ale máma se tvářila pořád vesele, pak na mě navlékla škaredé barevné tričko, o kterém říká, že je frajerské.

Nevzdával jsem to, hned, jak mě oblékla a dala do obýváku lézt, nenápadně jsem přilezl k zelené věci (konvi), která stála vedle skříně a jak tak do ni nakukuji, převrhla se a já jsem celý smáčený volal mámu, ať mě převleče. Máma se tvářila pořád spokojeně. Převlečeného mě dala znovu lézt, šinu si to do kuchyně, kde zkoumám, co mi to máma dobrého připravila a proč mi to dala na zem? Ochutnávám, šklebím se, máma přijde, vezme mě a položí můj oběd na skříň a vysvětluje mi, že je to oběd, ale pro pejska.

Máma myje nádobí, chci jí pomoci, otevírám šuplík a zase zavírám, auuu, moje prsty, už nepomáhám a máma nemyje, utěšuje mě :-) Máma znova myje a já nenápadně odlezu do koupelny, říkám si, co kdybych si umyl ruce, strkám je do záchodu a mám radost z toho, jak to žbluňká, mezitím si máma uvědomila, že je nějaké ticho, přijde, umyje mi ruce v umyvadle a já ji nedokážu vysvětlit, že už jsem si vlastně ruce myl :-) Máma mě nakrmí a dá spát.

Vyspaný stojím v postýlce a povídám si, a když přijde máma, tak se rozzářím. Vezme mě a při přebalování se mi to vymkne z ruky a počurám jí nohu, ou je, máma se mračí. Když lezu plný energie v obýváku, koukám pod stolek a říkám si, co to je? Přežvykuji, máma přijde a už je naštvaná, říká, jak to vysvětlíme taťkovi, to je jeho autoškola. Jdeme na procházku venku je zima a já jsem navlečený, v obchodě u pokladny se mi to už nelíbí a křičím. Křičím až domů. Máma celá nadšená mi říká: dívej, táta je doma, dá mě tátovi, který ještě netuší, jak mu zpříjemním zbytek dne :-)

Nepíši tento deníček se špatným úmyslem, nebo proto, že by mě náš chlapeček nějak obtěžoval, jen že se sním nikdy nenudíme :-D Vypadá jako andílek, ale je to ďábel.

Moc ho milujeme :-)

Hodnotilo 8 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
jediný andílek
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 19.11.12 12:02
:potlesk:
 
zancka
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 19.11.12 13:16
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 19.11.12 13:19

:palec: s dětma se člověk nenudí nikdy :)

 
ejmy
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 19.11.12 13:45

:palec: :potlesk: To mi něco připomíná :lol:

 
mismurka
Závislačka 2838 příspěvků 19.11.12 14:15

Móóóc krásně napsané :potlesk: a ani ve snu by mě nenapadlo, že byste to psala se špatným úmyslem. Moc jsem se pobavila :lol:

 
KIKOLETEK
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 19.11.12 17:04

Už se těším až to nastane u nás :think: :mrgreen:

 
Eteas
Echt Kelišová 8159 příspěvků 19.11.12 21:43

:potlesk: super a kdo to pozná, nechce jinak ;-)

 
prcekniky
Závislačka 2995 příspěvků 21.11.12 13:26
:palec: :potlesk:
 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 22.11.12 22:34

:potlesk: :potlesk: :potlesk: Odkud já to jenom znám… :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jé, budeme mít miminko

Porod našeho Sama


Reklama