Život jedné holky IV

O životě

Již čtvrté pokračování deníčku jedné maminky, která píše, co se děje u ní doma. Tak sjeď dolů myší a čti.

Skončila jsem tím, že jsem šla na triple testy, které dopadly dobře. Byla jsem šťastná, že Uzlíček krásně roste, nic nás netíží a vše je v pořádku.

První zářijová kontrola padla na 19. září, kdy jsem Uzlíček pod ♥ nosila 19+0 tt. To nám bylo sděleno, že na 98 % můžeme očekávat chlapečka a 26. 9. máme jít na genetiku.

Byla jsem štěstím bez sebe, jak jsem si chlapečka přála. Sice to nebylo 100%, ale 98 % je 98 %. Manžel tvrdil, že umí jen holky, i když sám ještě mímo neměl :-D Jeho reakce byla pravdivá věta: „Že ty máš vždycky pravdu, mamko!“ ;-)

Majdalénka byla taky šťastná a pořád říkala (říká), „Maminko, to je super, už se těším, až ho budu vozit v kočárku a každému říkat: „Tohle je můj bráška, Honzík“ :-) Mám to já ale doma veselo! Na genetice nám pak Honzíka potvrdili a změnili jsem „Uzlíček“ na „Honzíček“ ♥

V půli října, přesněji 14. 10. jsme se už oficiálně nastěhovali do našeho vysněného domečku. Všichni máme radost. Už je vše tak, jak má být, jen Honzík schází. Maminka si dělá řidičák, Magdalénka chodí od 7.10. oficiálně do školičky, kde se jí moc, moc líbí.

A teď už budu končit, protože si vše dopodrobna nepamatuji. Tohle asi bude poslední deníček z části: „Život jedné holky“. Další deníček plánuji až v únoru, po porodu, abych mohla vše vylíčit :-)

Hodnotilo 14 lidí. Score 2.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 2 inzeráty 10.11.12 19:16

Gratuluji já čekám Honzíčka ted 22.nebo 30.listopadu :mavam:

 
Denpry
Závislačka 4280 příspěvků 11.11.12 15:47

@dasjana Tak ať je co nejdříve s vámi :srdce: :mavam:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama