10. den po ET - lehké špinění, jen po ránu

5
6.2.18 13:59

10 den po et, lehké špinění jen po ránu

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Jsem 10 den po ET, ráno jsem lehce špinila ( od té doby zase nic), TT jsem dělala včera a byl negativní. V pátek bych měla jít na krev, ale chtěla jsem se zeptat zda o tom někdo něco nevíte. Jsem tady nová a jedná se o můj první pokus. Omlouvám se předem pokud toto téma zde již bylo probírané, ale nejsem schopná se probrat ve všech diskuzích :) Děkuji za jakékoliv odpovědi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
250
6.2.18 14:21
@siona píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Jsem 10 den po ET, ráno jsem lehce špinila ( od té doby zase nic), TT jsem dělala včera a byl negativní. V pátek bych měla jít na krev, ale chtěla jsem se zeptat zda o tom někdo něco nevíte. Jsem tady nová a jedná se o můj první pokus. Omlouvám se předem pokud toto téma zde již bylo probírané, ale nejsem schopná se probrat ve všech diskuzích :) Děkuji za jakékoliv odpovědi :D

Ahojky, a menstruace ti má dojít kdy? A jak staré embryo ti vkládali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.18 14:22

Desaty den nemusi byt nic videt. Ja delala test osmy a devaty den po KET a carku jsem si spis vsugerovavala. Nechala jsem to byt s tim, ze to nevyslo. 13 ty den - den pred kontrolou jsem to nevydrzela a taky jsem chtela byt pripravena na verdikt, abych se jim tam neslozila. No a vykoukly na me dve //. Drzim palce at to vyjde. Ted mam 21 mesicni jednovajecne dvojcatka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.2.18 15:09

Menstruaci bych měla dostat 9.2., což mám jít zrovna i na krev. Ale bohužel se za tu hodinu to špinění opět vrátilo a řekla bych, že i zesílilo :( Vkládali 5 denní embryo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8637
6.2.18 15:11

@siona u mě to vždy znamenalo konec. začalo to vždy špiněním a pak se rozjela normální menstruace.ani utrogestan to nezadržel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
6.2.18 15:12
@siona píše:
Menstruaci bych měla dostat 9.2., což mám jít zrovna i na krev. Ale bohužel se za tu hodinu to špinění opět vrátilo a řekla bych, že i zesílilo :( Vkládali 5 denní embryo.

No když si to tak vezmeš tak jsi vlastně 15 dpo. Moc ti to přeji ale už by to test ukázal. Také jsem měla 5 denní embryo a ducha jsem měla 6 dnů po ET. Doktorka mi říkala že se musí uhnizdit do pár hodin po ET jinak je to ztracené. Dej vědět jak zo dopadlo. :hug: a držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
6.2.18 15:13
@siona píše:

Jinak to může být přicházející menstruace.kor když špinění sílí :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
6.2.18 15:53

Já jsem to měla tak, že růžové špinění = zahnizďování, hnědé = nevyšlo to a blíží se MS. S 10. dnem bílo a sílící špinění to bohužel vypadá spíš na to druhé. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.2.18 18:19

Holky děkuji vám moc za odpovědi :hug: v pátek dám vědět jak to všechno dopadlo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
8.2.18 14:28

Ahoj holky, včera ráno jsem začala krvácet a pak už celý den nic. Tak jsem raději zavolala do CARu a byla dnes na krvi. Právě jsem se dozvěděla, že hladina HCG je 73 a v pondělí se mám znovu dostavit na krev. Osobně si myslím, že je hladina dost nízká nebo ne? Děkuji za odpovědi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lol
2543
9.2.18 16:07

@siona ahoj a kolikaty den po et jsi byla na krvi? Ja byla 14 dni po a řekli mi, ze berou jako pozitivni nad 200 jednotek…ale nevím, zda si nesla, driv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lol
2543
9.2.18 16:10

@siona uz to vidim, vcera si byla 13den po…no upřímně si myslim, ze je to dodt malo…ale budes moudřejší po dalsim odběru, ktery by, se mel delat za, dva dny, drzim moc palce!!! Jinak ja mela u prvniho po 14 dnech 350 jednotek a ted jsem mela 902 jednotek…kazda to mame jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat