14ti denní lhůta na vrácení zboží a reklamace

17014
2.10.16 11:26

14ti denní lhuta na vrácení zboží a reklamace

Nevíte někdo, pokud je věc v reklamaci, prodlužuje se 14tidenní lhůta pro vrácení? Díky za radu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66845
2.10.16 11:39

Neprodlužuje

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32243
2.10.16 12:15

Tak buď věc vracím ve 14denní lhůtě, protože mi nevyhovuje nebo jí reklamuju, jsou to 2 různé věci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30324
2.10.16 12:48

Určitě se neprodlužuje. Ta 14 denní lhůta je na vrácení zboží co se ti nelíbí, nehodí. Pokud ho reklamuješ tak to je, jako že ho chceš, ale nesmí být rozbité.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.10.16 13:26

Jako je to ale o ničem, v tom případě. Protože člověk nemá šanci si věc vyzkoušet :pocitac: tak díky, ale nepotěšili jste mě :? protože jsme museli reklamovat věc druhý den a po 14ti dnech ji vrátili z reklamace ve stejně nefunkčním stavu a musela jít do reklamace zas. No jo, tak prostě holt jsme přišli o peníze. protože samozřejmě reklamaci neuznali :cert: a věc nadále stejně nefunguje, jako předtím

  • Citovat
  • Upravit
12651
2.10.16 14:40
@Anonymní píše:
Jako je to ale o ničem, v tom případě. Protože člověk nemá šanci si věc vyzkoušet :pocitac: tak díky, ale nepotěšili jste mě :? protože jsme museli reklamovat věc druhý den a po 14ti dnech ji vrátili z reklamace ve stejně nefunkčním stavu a musela jít do reklamace zas. No jo, tak prostě holt jsme přišli o peníze. protože samozřejmě reklamaci neuznali :cert: a věc nadále stejně nefunguje, jako předtím

Udělali jste na začátku chybu. Věc jste neměli reklamovat, ale rovnou vrátit. A pak kdyžtak objednat tutéž, novou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32243
2.10.16 17:38

Ale pokud se vada objeví do půl roku od koupě, má se za to, že tam byla již při převzetí, máš to třeba tady http://www.bezplatnapravniporadna.cz/…formace.html#…, dřív to byl rozpor s kupní smlouvou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.10.16 18:12
@jessikka píše:
Udělali jste na začátku chybu. Věc jste neměli reklamovat, ale rovnou vrátit. A pak kdyžtak objednat tutéž, novou.

No vzhledem k tomu, že to byla nutná součást druhého zařízení, které by jsme museli vrátit společně a nemohli by jsme bez toho fungovat, tak to jaksi nešlo :nevim:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová