Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Nevíte někdo, pokud je věc v reklamaci, prodlužuje se 14tidenní lhůta pro vrácení? Díky za radu
Tak buď věc vracím ve 14denní lhůtě, protože mi nevyhovuje nebo jí reklamuju, jsou to 2 různé věci
Určitě se neprodlužuje. Ta 14 denní lhůta je na vrácení zboží co se ti nelíbí, nehodí. Pokud ho reklamuješ tak to je, jako že ho chceš, ale nesmí být rozbité.
Jako je to ale o ničem, v tom případě. Protože člověk nemá šanci si věc vyzkoušet
tak díky, ale nepotěšili jste mě
protože jsme museli reklamovat věc druhý den a po 14ti dnech ji vrátili z reklamace ve stejně nefunkčním stavu a musela jít do reklamace zas. No jo, tak prostě holt jsme přišli o peníze. protože samozřejmě reklamaci neuznali
a věc nadále stejně nefunguje, jako předtím
@Anonymní píše:
Jako je to ale o ničem, v tom případě. Protože člověk nemá šanci si věc vyzkoušettak díky, ale nepotěšili jste mě
protože jsme museli reklamovat věc druhý den a po 14ti dnech ji vrátili z reklamace ve stejně nefunkčním stavu a musela jít do reklamace zas. No jo, tak prostě holt jsme přišli o peníze. protože samozřejmě reklamaci neuznali
a věc nadále stejně nefunguje, jako předtím
Udělali jste na začátku chybu. Věc jste neměli reklamovat, ale rovnou vrátit. A pak kdyžtak objednat tutéž, novou.
Ale pokud se vada objeví do půl roku od koupě, má se za to, že tam byla již při převzetí, máš to třeba tady http://www.bezplatnapravniporadna.cz/…formace.html#…, dřív to byl rozpor s kupní smlouvou
@jessikka píše:
Udělali jste na začátku chybu. Věc jste neměli reklamovat, ale rovnou vrátit. A pak kdyžtak objednat tutéž, novou.
No vzhledem k tomu, že to byla nutná součást druhého zařízení, které by jsme museli vrátit společně a nemohli by jsme bez toho fungovat, tak to jaksi nešlo ![]()