30denní výzva na břicho

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13073
13.4.14 19:19
@lucieluciova píše:
@tamata Pro začátek raději volím něco „volnějšího“ a až se z holka vycvičíme tak vlítnem i na to „těžší“ :)

to nevadí. Já pojedu podle tamtoho, ale musím se tu nahlásit, abych se na to nemohla zase vyprdnout :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7276
13.4.14 19:21

Jdu do toho taky :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
723
13.4.14 19:22

@Attila8 Tak jo, já taky nemám výstavní břicho po dítěti :nevim:
@tamata To je taky jeden z důvodů, proč to tady zakládám, protože já bych se jinak nepřinutila :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
723
13.4.14 19:22

@adeeelia Super :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
13.4.14 19:23
@lucieluciova píše:
Ahoj všichni, chtěla bych začít 30denní výzvu na břicho. Půjdete do toho někdo se mnou? Nejspíše bych začala od pondělí, ale můžete začít kdykoliv. Přidá se někdo? :)
Cvičili bychom takhle :)

Klidně cvič…ale BACHA na záda…konkrétně BEDERNÍ páteř…pokud posiluješ břišní svaly, musíš zároveň posilovat i bederní svaly…tedy tu „protější část“ trupu…jinak bude tvé tělo v nerovnováze…můžou tě začít bolet záda a to fest…
Nezapomeň si u cvičení podložit bedra, třeba ručníkem…před cvičením se zahřát (svižné poskoky, procházka venku, rotoped…apod.) a svaly protáhni před i po cvičení, jinak i u břišních svalů riskuješ natažení studeného svalu…a to bolí jako prase, věř mi… :mrgreen:
Cvičení zdar… :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
1715
13.4.14 19:26

@lucieluciova já shodit nepotřebuju, mám ho po porodu plochý, jen tam nemám absolutně žádný svaly, tak proto :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24797
13.4.14 19:26

Já se na to taky chystám už dlouho a tak to teda asi taky zkusím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
13.4.14 19:26

Na ty bederní svaly je super lehnout si na břicho…ruce pod bradu nebo za hlavu a zdvihat trup a hlavu nahoru…20cm…a zpátky na zem…15-20× po 3 sériích.
Tohle bych prokládala sedy-lehy…

  • Citovat
  • Upravit
723
13.4.14 19:26

@Lenule15 Jojo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13943
13.4.14 19:27

Už jsem chtěla napsat, že teda do toho jdu taky, ale teda @Jitka1976 mi to zarazila a nejdu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
723
13.4.14 19:27

@Attila8 Za to se svět nezboří, taky proto cvičíme a krásníme :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
723
13.4.14 19:28
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24797
13.4.14 19:29
@lucieluciova píše:
@bimbama Ok :)

Hlavně, abych vydržela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2528
13.4.14 19:29

@lucieluciova taky se hlásím od zítra

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
13.4.14 19:29
@PetiteFillette píše:
Už jsem chtěla napsat, že teda do toho jdu taky, ale teda @Jitka1976 mi to zarazila a nejdu :mrgreen:

8o 8o 8o 8o :mrgreen: Jáááá…??? :mrgreen: Nééé…klíďo cvič…ale chce to fakt prohřát svaly, protáhnout a zařadit mezi sedy-lehy ty cviky na bederní svaly…což potřebujem holky všechny…tyhle svaly máme díky nošení a zdvihání dětí v prd**** :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková