7DPO uhnizdování?

Anonymní
3.8.20 09:09

7DPO uhnizdovani?

Ahoj holky, mám takové dotaz nebo spíš kdyby jste mi napsali nějaké vaše zkušenosti byla bych ráda ???? s přítelem se snažíme o miminko, od mala trpím záněty a infekcemi močového měchýře, lítám poslední dva roky po vyšetřeních ale nic nezabírá a nikde taky nic není už mi bylo doporučena i laparoskopie, že by byla možnost že by tam něco najít mohli a dost mi říkají, že čím dřív si udělám dítě tím líp, že potom už to půjde jen hůř. Je mi 22 a mimi už si oba stejně přejeme. No každopádně jsem 7DPO dost mě bolí podbřiško, včera dokonce mě píchalo i v zádech a na pravé straně podbřiška a v noci úplné křeče, že mě to i budilo. Každopádně teď mě to jen poboliva ale jelikož mám časté ty záněty tak se bojím aby to spíš nebylo od toho ale jinak se to zatím neprojevilo což mi přijde divné. Kéž by to bylo uhnizdovani???? je to možné tak brzo? jaký na to máte názor?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5598
3.8.20 09:13

Názor mám, že my fakt nevíme co se děje v tvým těle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3536
3.8.20 09:55

Mám názor, ze jsem zapadla 3× a nikdy jsem žádné zahnizdovani necítila, nic mě nebolelo a už vůbec nebolelo. Nepozoruj se, po případné vynechane MS se otestuj. Moc bych ti to prala, ale fakt ti nikdo neřekne, proč te bolí břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat