8 a 9 let chtějí koukat na dokument kruhy v obilí

2394
10.8.13 21:09

8 a 9 let chtějí koukat na dok.kruhy v obilí

Dobrý den chci se zeptat zda by ste nechaly 8 a 9 let kluky koukat na dokument.. mayské proroctví a kruhy v obilí dneska sme byly na jednom kruhu v obilí kouknou.. a kluci by chtěly vidět dokument protože tam o něm byla zmínka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5970
10.8.13 21:10

@Paikea A proč bys jim to jako zakazovala nebo ti to přijde divné? Co je na tom? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
10.8.13 21:10

A proč né? když jste si byli na kruhy podívat tak je to asi zaujalo a chtějí se o tom dozvědět víc, nebo je na tom něco špatného?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
10.8.13 21:11

A proč by nemohli???

• Citovat
  • Upravit
Bunny puella

Jasně, že nechala. Proč ne. Je to zajímavé téma a myslím si, že by to už mohli chápat. Pokud jste se byli na kruh podívat, tak určitě touží po dalším a dalším vysvětlení.

• Nahlásit
  • Citovat
valkil

Pěkné, všechny jsme odpověděly otázkou!

• Citovat
  • Upravit
2394
10.8.13 21:14

Ale jo:) jenže já sme po tomto dokumentu měla husí kůži a bála sem se i na zachod bojim se aby se pak nebudily ze spaní :) :) nebo aby se nebály :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781

Nechala. Mám osmiletou dceru a z dokumentů si toho „odnese“ víc než, kdybych se ji to snažila vysvětlit ;-) a pak mě poučuje :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil

TAk záleží, jaký doument to bude, ono jich je určitě spousta, ne?

• Citovat
  • Upravit
6537
10.8.13 21:17

@Paikea já na ty dokumenty koukala před " koncem světa" a jak byli výborní ve všem a jak byli chytří jak měli vše promyšlené a ty výklady co ty kruhy znamenaj tak jsem měla bobky z konce ale nakonec vše v pohodě, ale vidět to jindy dokumenty to jsou krásné a zajímavé :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46867
10.8.13 21:22

Ja bych asi nechala, kdyby nalehali :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5970
10.8.13 21:30

@Paikea Já to viděla a jako nic extra mi to nepřišlo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprihl.ne-silenamatka
10.8.13 21:34

Nechala bych je a po pravde bych asi ani nemela potrebu se sama sebe ptat, zda je to vhodny - osobne sem ten dokument videla a fakt tam neni nic „nevhodneho“.Ostatne - me by zajem tak „malych“ deti i potesil.

• Nahlásit
  • Citovat
2401

V tomhle veku decka milujou strasidelny historky…Ja bych je nechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312

No hooodně bych přemýšlel, jestli tak malé děti vzít třeba na historickou poznávací cestu do Osvětimi. To by hlavou pobrat třeba nemuseli… Ale pokud se týká dokumentu o kruzích v obilí, to jejich duševnímu vývoji - podle mého názoru - nejspíš neuškodí.
Apropó - na havárie z motocyklových závodů a ze závodů formule 1 je necháte dívat? Aby z nich pak třeba nebyly skleníkové květinky… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama