Ako sa zbaviť kamaratiek

Anonymní
18.10.19 20:35

Ako sa zbaviť kamaratiek

Pekný deň. Mám 3 kamarátky, ktorým som sa snažila vyhýbať, proste sa s nimi už nechcem stretávať. Mam 4 deti a oni sú bezdetné už si nemám a nimi čo povedať. No oni mi začali klopať na dvere a stále ma doma otravujú ja už neviem čo mam robiť nechcem sa ich nejak dotknúť ale oni sa stále pýtajú kedy môžu prísť a ja si to neprajem. Ako to vysvetliť?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30432
18.10.19 20:41
@Anonymní píše:
Pekný deň. Mám 3 kamarátky, ktorým som sa snažila vyhýbať, proste sa s nimi už nechcem stretávať. Mam 4 deti a oni sú bezdetné už si nemám a nimi čo povedať. No oni mi začali klopať na dvere a stále ma doma otravujú ja už neviem čo mam robiť nechcem sa ich nejak dotknúť ale oni sa stále pýtajú kedy môžu prísť a ja si to neprajem. Ako to vysvetliť?

Normálně jim řekni, že ti mlíko vlezlo na mozek, že vaše přátelství už pro tebe nic neznamená, když ony jsou bezdětné a že si teď hledáš lepší kamarádky, se kterými budeš moci sdílet mateřské zkušenosti. Co je na tom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6914
18.10.19 20:42

Jeee druhy dotaz :D doufam, ze jste opravdu nesvepravna podle toho jak nejste absolutne schopna fungovat. Poslete je normalne k sipku co je na tom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20148
18.10.19 20:59

Bezdětné kamarádky kopou do dveří čtyřnásobné matce a lační po informacích o plínách, miminech, spinkání a kakání provázených dětským řevem a uslintanými batolaty :lol: tak určitě, ty musí být stejně hloupé jako ty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
18.10.19 21:07

Priste parkrat rekni, nemam cas a ony prestanou. Jen mi prijde divny, ze by se u tebe praly o kliku 3 bezdetny kamaradky… mozna mas neobycejne vyborny kafe :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6212
18.10.19 21:09

Ty jsi kamarádka snů :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.19 21:10
@Lumíkovec píše:
Priste parkrat rekni, nemam cas a ony prestanou. Jen mi prijde divny, ze by se u tebe praly o kliku 3 bezdetny kamaradky… mozna mas neobycejne vyborny kafe :)

Poznáme sa od strednej boli sme dobré kamarátky ale odkedy mám deti nejak si s nimi nerozumiem :(

• Citovat
  • Nahlásit
1558
18.10.19 21:15
@Anonymní píše:
Poznáme sa od strednej boli sme dobré kamarátky ale odkedy mám deti nejak si s nimi nerozumiem :(

Tak to je pochopitelny… ale ony taky jednou budou mit deti. Uplne je nemazej. Proste kdyz nechces, rekni, ze zrovna nemas cas. Ze se omlouvas, ale se 4 detma se mas co ohanet. Ale takovy to 1× za mesic nebo 2 dat deti vecer manzelovi a vyrazit si vycistit hlavu… na to si myslim, ze jsou bezdetny kamosky nejlepsi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17984
18.10.19 21:15
@terien píše:
Bezdětné kamarádky kopou do dveří čtyřnásobné matce a lační po informacích o plínách, miminech, spinkání a kakání provázených dětským řevem a uslintanými batolaty :lol: tak určitě, ty musí být stejně hloupé jako ty :lol:
:lol: ještě lepší než @Bábrdl :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33062
18.10.19 21:39

Tak ja mam spis opacny problém, me bezdetne kamaradky se ke me otocily zady a chodej si do hospudek beze mne. Clovece, ani dotaz jak se mám pote, co jsem u sebe prestala organizovat holcici dychanky :lol: vyměnim aspon jednu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10115
18.10.19 21:46

@PaníKadrnožková se mnou nejlepší kamarádka přerušila kontakt, když jsem byla asi ve 4.měsíci. Odstěhovala jsem se a od té doby jsme se potkaly jednou na parkovišti, náhodou. Ani neví, že ty děti už mám dvě. Deset let přátelství, stýkaly jsme se i několikrát týdně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33062
18.10.19 21:55
@Aduš8 píše:
@PaníKadrnožková se mnou nejlepší kamarádka přerušila kontakt, když jsem byla asi ve 4.měsíci. Odstěhovala jsem se a od té doby jsme se potkaly jednou na parkovišti, náhodou. Ani neví, že ty děti už mám dvě. Deset let přátelství, stýkaly jsme se i několikrát týdně. :nevim:

No, co se da dělat :nevim: rozhodne nejsem typ, co by se na nich vozil- tak holky, sup sup, co vy a podobně, ale bez zájmu, napsala jsem jim asi 3 zprávy- jedna, ze cekam, 2. ze mam problemy a 3. ze to bude kluk a uz se na to vyprdnu :lol: mezitim ony byly vsechny na dovce, tak jsem je povzbuzovala… No, lito mi to je. A ted ma jedna kulatiny a ty druhy dve, ze ji vezmou na luxusni veceri. Samo, ze beze me, ja ted nemuzu chodit a i kdybych si pujcila vozik, tak vychazky do 6 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
18.10.19 22:49
@PaníKadrnožková píše:
No, co se da dělat :nevim: rozhodne nejsem typ, co by se na nich vozil- tak holky, sup sup, co vy a podobně, ale bez zájmu, napsala jsem jim asi 3 zprávy- jedna, ze cekam, 2. ze mam problemy a 3. ze to bude kluk a uz se na to vyprdnu :lol: mezitim ony byly vsechny na dovce, tak jsem je povzbuzovala… No, lito mi to je. A ted ma jedna kulatiny a ty druhy dve, ze ji vezmou na luxusni veceri. Samo, ze beze me, ja ted nemuzu chodit a i kdybych si pujcila vozik, tak vychazky do 6 :nevim:

Tak to nejsou kamosky, ale pindy. Kamoska by ti donesla aspon pizzu v krabici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat