Ako ste sa vysporiadali z rozvodom?

Anonymni
7.8.09 10:41

Ako ste sa vysporiadali z rozvodom?

Ahojte vsetci. Ani neviem ci chcem radu alebo len inspiraciu a vase skusenosti… Som rozvedena, mam dve deti a uz su to takmer tri roky co s nimi zijem sama. Mam priatela, (nie je to prvy priatel od rozchodu s manzelom) ale nie som stastna. Akoby som sa nevedela cez to cele dostat, zacat od zaciatku a s cistym stitom. Citim vo svojom vnutri ze nie som stastna, citim ze to nie je ten pravy. Sama neviem ci stale nico citim k ex, citim zmatok, nespokojnost, neviem najst dusevnu pohodu a ten pocit ze je clovek spokojny, vyrovnany, usmiaty a stastny. Nadovsetko milujem svoje deti, ale uz nedokazem tak milovat muza. Stale mam pocit ze je to len slaby odvar toho co som mala, a ze to prave este len pride.....len neviem kedy. Ako ste sa vyrovnali s rozvodom, kedy ste nasli novu lasku, pripadne novy vazny, kedy ste sa cez vsetko zle dostali? Uz by som chcela zazit ten pocit ze moj zivot niekam smeruje, ze si znova planujem zivot s niekym koho milujem a kto miluje mna. Dakujem za vase reakcie.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1446
7.8.09 11:37

Ahoj,

také jsem si tím prošla.Bylo to těžké období.Myslím si ale,že až potkáš někoho do koho se zamiluješ jako blázen,že to teprve bude to pravé.Já pár měsíců poté co nás ex opustil,se dala dohromady s kolegou z práce.Byla to silná chemie,bylo to hodně o sexu.Pomohlo mi to překonat to prázdné období,mohla jsem se kde vybrečet a svěřit se ze svého trápení.Pak jsme se rozešli a já až teprve potom měla další vztah,ale už jsem to cítila srdíčkem.Setrvali jsme 2 roky,ale nakonec jsem se s ním rozešla…ještě stále jsem necítila že to je to pravé ořechové.Jezdila jsem hodně k psycholožce,hodně mi pomohla začít se orientovat ve svých citech.A najít sama sebe.Říkala,že do dalšího vztahu mám jít s úplně čistým srdcem,ať je to s bývalým manželem nebo přítelem…Pak budeš mít jinak pocit,že to pořád není to pravé ořechové…Až teď mám přítele,který má rád i mé dvě dcerky a v říjnu čekáme narození miminka.Moc ti držím palce,uvidíš,že jednou to přijde a opět pocítíš lásku a štěstí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.8.09 10:08

Mě by zajímalo, KDE jste hledaly. Jestli jste to vzaly aktivně do svých rukou - třeba seznamka přes inzerát nebo jste začaly chodit více do společnosti známých a nechaly si „dohodit“ třeba jejich kamaráda, který byl sám.. nebo jste doufaly, že vám osud někoho přivede do cesty?
Jsem taky sama už půl roku, zatím je mi teda dobře, protože se mi rozvodem obrovsky ulevilo. Užíváme si s dětma pohody, doháním setkání se známými a přáteli, které jsem po dobu manželství „zanedbávala“. Ale přiznám se, že čas od času pomyslím na to, že by vůbec nebylo špatné mít vedle sebe zase fajn chlapa, který by pohladil, vyslechl, prostě byl člověku nablízku…
Ale nechci se do ničeho bezhlavě hnát, jsem člověk rozvážný, žádný poděs, který by se vrhnul do první náruče, která se nabízí… a navíc: musím taky zohlednit své dvě děti. určitě bych jim nechtěla hned někoho cpát do života… stačí, že tak již činí jejich tatínek :(.
Ale narozdíl od zakladatelky musím říct, že se cítím - i přes ten rozvod - skutečně ŠŤASTNÁ!!!!
Možná je to i tím, že mám kolem sebe hodně fajn lidí, kteří by mi pomohli snad i o půlnoci. A to člověka hodně podrží. Já měla navíc sebevědomí na bodě nula, ale pak si říkám, že když je kolem mě tolik kamarádů, tak asi nemůžu bejt tak špatnej člověk, jak se mi to manžel snažil celé roky namluvit.
Podtrženo, shrnuto - netrápím se, nebrečím, ale jelikož jsem taková trošku nymfomanka :), mužský element by se prostě hodil. A pochopitelně nejen na „to“ :).

• Nahlásit
  • Citovat
1446
10.8.09 09:28

Ahoj anonymní,

kde jsem hledala?Nikde,protože ten jeden byl kolega z práce.A ten současný seznámení na lavičce :wink: .Přeji ti ať brzy někoho potkáš a bude ti s ním dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
10.8.09 09:39

Já myslím, že někdy nějde o tom, kde člověk hledá, nějakou dobu po težkém rozchodu nebo rozvod, ať je ten chlap sebevětší " magor" a jakkoliv ublížil je hodně težké se zamilovat naplno.

Z vlastní zkušenosti vím, že i když člověk vnitřně nechce být sám, najít někoho s kým bude znovu mít ten povit bezpečí a bude se usmívat, tak to nejde. I kdyby ten nový chlap měl mnohem víc kladných vlastností a choval se líp, když nepřijde v pravý čas, je to v háji… a po nějaké době to přestane fungovat…

Asi bych ještě počkala na toho pravého, někdy se říká že zotavit se z rozchodu a rozvodu trvá třetinu trvání toho vztahu, tak třeba je ještě čas na sobě pracovat..:-)

Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14628
10.8.09 13:05

Souhlas s posledním příspěvkem :wink:

Taky bych moc ráda našla nového partnera a náhradního tatínka pro malou, ale mám v sobě jakýsi „blok“, který mi brání v zamilování se.Zrovna teď se mi „dvoří“ jeden moc velký sympaťák, je moc hodný (je to dlouholetý rodinný přítel), pohledný, milý, pozorný- ale já před ním nějak instinktivně couvám.Strašně mě to mrzí- on je opravdu takový dobrák- a tak se snaží- a já vím, že by na nás byl hrozně hodný- ale zatím prostě asi nedokážu navázat vážný vztah. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama