Aktuální situace České Pošty?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
15.11.21 19:19

Aktuální situace České Pošty?

Hezký večer! Nepracuje tu někdo u celnice nebo ČP? Nebo jaká je tam teď situace?..čekám na balík z Německa už asi 2 týdny a naposledy byl viděň u vyměňovací pošty v Praze tak před týdnem, to už začalo to šílené vánoční období? :,(

Já se vždycky snažim vyčkat, ale zrovna tohle je na rychlo..je možné že nejsou lidi? :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2324
15.11.21 19:26

Já se s dovolením zaháčkuju. Jak to vypadá s daněním zásilek do 22 EUR? Opravdu to nějak začalo fungovat? Jaká je praxe, pokud je to zásilka za 50 Kč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
15.11.21 19:40
@Proto02 píše:
Já se s dovolením zaháčkuju. Jak to vypadá s daněním zásilek do 22 EUR? Opravdu to nějak začalo fungovat? Jaká je praxe, pokud je to zásilka za 50 Kč?

Taky jsem zvědavá! Mají tam napsáno, že to platí pro zásilky které nejdou z EU, takže doufám že za tuhle zásilku platit nebudu… :mrgreen: Ale Anglie a tak asi ano. Ještě s tím zkušenost nemám, ale čekám na balík od přítele z USA, který odhaduju že platit budu :roll: Snad nám někdo pomůže :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
15.11.21 19:41

@Proto02 Pokud se ptas na balicky z ciny, tak vcera o tom byla diskuze. Pokud jine, tak neporadim
https://www.emimino.cz/…-clo-446050/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat