Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
No je to hrozný skleroza neboli mela jsem styk bez ochrany proto mě to zajímalo.
Mám to nějak vybrané…dr říkala i asi týden po dalším platíčku používat ochranu
Ahoj holky, taky beru měsíc Softlinu a je mi blbě od žaludku a bolí mě v krku, přesně jak píší v příbaláku, asi zavolám gyndařce…coo???
Ahoj holky, tak už je to nějaký ten pátek, co beru Softinelle a vcelku jsem tedy spokojená, až na to, že mě trápí bolesti hlavy, který jí začínám přisuzovat a občas špatně od žaludku. Chuť na sex trošku klesla, možná mám i častěji menší „depku“. Žádné špinění nebo krvácení uprostřed cyklu nemám. No prozatím v ní budu pokračovat dál, zatím jsem ani nepřibrala, což bylo pro mě po předchozích zkušenostech důležitý ![]()
Ahoj holky ja jsem se softinelle celkem spokojená, ale…už ji beru rok před tím jsme brala yadine, ale pravě rok mě trápí zacpa pořad jsme dumala z čeho a že už zajdu k mudr a manžel se mě zeptal zda to nemuže z antikoncepce, tak ji skusim vysadit
jinak bolesti hlavy, zavratě, ztrata libida to taky nic přijemneho, ale da se to..vubec jsem to nepřisuzovala antikoncepci až mě na to upozornila znama ![]()
@martas22 já jsem bolesti hlavy a ztrátu libida měla už s předešlými antiko. Při vysazení to byl obrat o 180°. Dá se to vydržet, ale hlava mě bolí denně a není to příjemné, navíc v práci…
Ale jsou horší negativní účinky, takže taky u ní zůstanu (a myslím si, že změna by nepomohla).
@Pomka ja ted zvolim jinej druh antikoncepce a někdy nejspiš sterilizace ![]()
Ahoj, Softinelle beru asi mesic (po prechodu z Chloe) a zatim jsem spokojena. Nema nekdo tip, ve ktere lekarne se da sehnat v Praze nejlevneji?
Diky
Ja teda nejsem z prahy, ale u nas se mi osvědčil dr.max lekarna…seženu ho tam za 460 kč a jinde je přes 600,– ![]()
@martas22 tak já jsem se rozhodla přestat antiko brát. Nebudu ji měnit za jinou HA, takže nejspíš asi kondom a potom to necháme na přírodě, protože bude v plánu i mimi
Bolesti hlavy jsou časté, začínám i přibírat (jako při předešlých za ty roky) a čím více info na internetu hledám, tak se přikláním k vysazení.
@Pomka to by se mohlo ale spravit ne??? ta vaha teda…každopadně to jsou sra. čky to bezesporu, ale ja to momentalně řeším absencí sexu ![]()
@martas22 no za predchozi roky brani ha priblizne 25kg nahore, po cca 12 letech jsem vysadila a behem pul roku dalsich 8kg vyskocilo nahoru. Shodila jsem 10kg, co jsem rok nebrala no a ted to zas zacinam nabirat. Pohyb a omezeni jidla nepomaha
tak s ni skoncim… hlavnim duvodem jsou teda ty bolesti hlavy. Ka bych ji vysazovala stejne cca za pul roku, tak to akorat trochu uspisim ![]()