Aplikace na hubnutí, která?

813
4.8.20 16:55

Aplikace na hubnutí, která?

Ahoj, potrebuji a chci zhubnout cca 10kg a uvažuji o pořízení nějaké šikovné aplikace. S jakými máte dobrou zkušenost? Co třeba kalorické tabulky, myslím konkrétně tu plnou verzi, má to smysl, chtějí 500,–/rok. To mi přijde docela dost. A kdyby se někdo chtěl k hubnutí přidat budu ráda :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4880
4.8.20 17:16

Leda ze se chcete v tech slozeni potravin apod. vic stourat. jinak staci zakladni verze bohate.

Akorat nejak nevim, jak KONKRETNE si to hubnuti predstavujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
813
4.8.20 17:17
@Cenarius píše:
Leda ze se chcete v tech slozeni potravin apod. vic stourat. jinak staci zakladni verze bohate.Akorat nejak nevim, jak KONKRETNE si to hubnuti predstavujete.

Konkrétně - hlídat si jídlo a víc se hýbat :lol: :lol: :lol: ale to zvládnu i bez aplikace, vím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4880
4.8.20 17:23

Tak ta apka je dobra v tom, ze vam to spocita na cely den a +- slozeni co clovek snedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
813
4.8.20 17:32
@Cenarius píše:
Tak ta apka je dobra v tom, ze vam to spocita na cely den a +- slozeni co clovek snedl.

Jj to asi jo. Ale nevím jestli má smysl kupovat tu full verzi. Není to moc, ale zas proč utrácet na blbosti, že? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13241
4.8.20 18:12

@roba18 ja si vystacim s kalorickyma tabulkama bez placení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
4.8.20 18:14

Za mě je ta neplacená verze dostatečná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
4.8.20 18:14

@roba18 já na neplacené zhubla cca 30kg, dost pochybuju, ze placená by mi pomohla víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2237
4.8.20 18:15
@roba18 píše:
Konkrétně - hlídat si jídlo a víc se hýbat :lol: :lol: :lol: ale to zvládnu i bez aplikace, vím :mrgreen:

To je tezke zvladnout, hlavne na zacatku, aplikace je super, ze vis, zda nejis moc nebo malo kalorii. Za mne staci Kaloricke tabulky, ty zdarma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
813
4.8.20 18:35
@hospodki píše:
@roba18 já na neplacené zhubla cca 30kg, dost pochybuju, ze placená by mi pomohla víc.

8o waw, tak to je neuvěřitelné. Jak se ti to povedlo? Já si tam hodila dnešní jídlo a teda nestačím se divit, jsem na 175% tuků a přitom bych řekla, že jsem jedla zdravě. K obědu čočka, ráno kefír… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
4.8.20 21:43

@roba18 no těžko. Včetně hodně cvičení. U nutriční terapeutky jsem byla asi 3× na měření a konzultaci abych věděla co je fakt blbě. Navíc zjistit banální metabolismus a nastavit si to do tabulek správně. Napsala jsem i pidi kosticku čokolády, vše vážit. Hlavně varit at víš co tam je. Recepty a jídelníček jsem si plánovala předem i dva dny a neuhla jsem. Chce to fakt disciplínu. V těhotenství jsem nabrala a po porodu nejsem schopna to shodit a ještě mám o par kilo víc než po porodu. Hlavně mi to tenkrát cvaklo v hlavě a proste jsem najela na plánování. Teď bych taky chtěla, ale jeďte pořad mi to v te hlavě poradně neseplo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
813
4.8.20 22:01
@hospodki píše:
@roba18 no těžko. Včetně hodně cvičení. U nutriční terapeutky jsem byla asi 3× na měření a konzultaci abych věděla co je fakt blbě. Navíc zjistit banální metabolismus a nastavit si to do tabulek správně. Napsala jsem i pidi kosticku čokolády, vše vážit. Hlavně varit at víš co tam je. Recepty a jídelníček jsem si plánovala předem i dva dny a neuhla jsem. Chce to fakt disciplínu. V těhotenství jsem nabrala a po porodu nejsem schopna to shodit a ještě mám o par kilo víc než po porodu. Hlavně mi to tenkrát cvaklo v hlavě a proste jsem najela na plánování. Teď bych taky chtěla, ale jeďte pořad mi to v te hlavě poradně neseplo

Tak to jsi dobrá. :kytka: já se vyzrala po porodu. Měla jsem po porodu míň, než před otěhotněním a teď si rvu vlasy. Jenže ono je to prostě o pravidelnosti a to jsem prostě nestíhala. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
4.8.20 22:11

@roba18 já mám o 15 víc než před tehotenstvim. Od porodní váhy me dělí jen 5 kilo. Je to strašný, ale nejsem schopna se dokopat plánovat jídelníček dopředu. bez prcka to bylo jednodušší, ale teď je to hlavně o pohodlnost. Místo cumenina emimino jsem už dávno mohla mít plan jidla na další dva dny :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
813
4.8.20 22:19
@hospodki píše:
@roba18 já mám o 15 víc než před tehotenstvim. Od porodní váhy me dělí jen 5 kilo. Je to strašný, ale nejsem schopna se dokopat plánovat jídelníček dopředu. bez prcka to bylo jednodušší, ale teď je to hlavně o pohodlnost. Místo cumenina emimino jsem už dávno mohla mít plan jidla na další dva dny :?

jo tak to souhlasím. A stíháš sportovat? Nechtěla by ses nějak vzájemně hecovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
4.8.20 22:52

@roba18 no jednou týdne posilovaci cvičení ve fitku. Víc teď kvůli narazene (možná nastiple) kosti pod kotnikem úplně nedávám. Určitě bych stihala víc, ale když dítě spi tak si dam radši kafe a hodím nohy nahoru. Já na hecovani nejsem. Jsem individualista a tohle me nechává úplně klidnou. Me to v ty hlavě proste musí nějak zapadnou na správne místo a pak nikoho jako podporu nepotrebuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama