Hubnutí od 1/8/2020

Anonymní
31.7.20 21:21

Hubnutí od 1/8/2020

Holky, od zítřka do toho zase slapnu. Hubla jsem od prosince 2019 do dubna 2020, a zhubla 6kg. Pak se to nehlo. Je fakt, že jsem nebyla důsledná a tak k cílové váze pořád chybí cca 6-7kg (z 12). Zítra ráno naskocim na váhu, přemerim se a hodím sem čísla. Kdo chce, ať se přidá. Vím, že nejde o žádné velké hubnutí, ale mrzí mě vlastní selhání od dubna, dávno jsem mohla být v cíli a teď budu ráda, když zjistím, že číslo od dubna se nehlo. Jinak na těch 6kg si dávám tři měsíce (jde mi to pomalu, hubnu z normy).
Anonym, zítra hodím numera, možná foto..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24983
31.7.20 21:23

Jak budeš hubnout, taky bych 5 kg brala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 21:27

Na internetu je vzorový jídelníček od Havlíčka, funguje na mě, jen mám trochu větší porce (mám 180cm). A pohyb, Jillian a její Body Revolution :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
265
31.7.20 21:29
@Anonymní píše:
Holky, od zítřka do toho zase slapnu. Hubla jsem od prosince 2019 do dubna 2020, a zhubla 6kg. Pak se to nehlo. Je fakt, že jsem nebyla důsledná a tak k cílové váze pořád chybí cca 6-7kg (z 12). Zítra ráno naskocim na váhu, přemerim se a hodím sem čísla. Kdo chce, ať se přidá. Vím, že nejde o žádné velké hubnutí, ale mrzí mě vlastní selhání od dubna, dávno jsem mohla být v cíli a teď budu ráda, když zjistím, že číslo od dubna se nehlo. Jinak na těch 6kg si dávám tři měsíce (jde mi to pomalu, hubnu z normy).
Anonym, zítra hodím numera, možná foto..

Jsem v tom s tebou. Zítřejší datum mám stanovené již delší dobu. Jde mi také „jen“ o „pár“ kilogramů, ale především pak o dobrý pocit. I proto by se mi hodilo podpůrné prostředí, proč ne tady. :-) Také si vyčítám jedno nedávné selhání, takže věřím, že nám zítřejší osmička přinese štěstí. Samozřejmě to není o datu, číslech a tak dále a tak dále, ale rituály lidem pomáhají od pradávna, tak proč né i nám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 21:29

Taky bych potřebovala shodit 6kg, ale budu spokojená, když dám dolů 3kg. Kojím, takže spíš potřebuji poupravit jídelníček a hlavně neujídat nebo spíše nezajídat ten neustálý povyk dětí doma :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1557
31.7.20 21:31

Já taky se taky snažím pomalu hubnout. V květnu jsem porodila. Mám sice svou původní váhu před těhotenstvím, ale ráda bych dala dolu ještě aspoň 6kg. Nechci držet nic brutálního. Snažim se přidat do jídelníčku více zeleniny a omezit takový to uzobávání a sladkosti. A posílit svaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29227
31.7.20 21:35

Budu ráda, když mě podpoříte. Potřebuju shodit 10 poporodních kil :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13294
31.7.20 21:38

Taky chci dat dolů cca 7kg. Nechceš udělat uzavřenou skupinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 21:39

Sešly jsme se tu taková podobná parta ;-) Nechtěla jsem tady do už zavedené skupiny, protože tam už se znají a většinou řeší víc než 5-10kg, tak bych nerada prudila. Takhle to bude o té trošce, žádným velkým stresu a (snad) s rozumem. Drastarny ne, prostě na pohodu a na začátku listopadu v cíli… :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
8173
31.7.20 21:40

Pridala bych se taky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50189
31.7.20 21:40

Necekala jsem na novy mesic. Byla jsem dva tydny pryc, kde jsem byla mimo svoji kuchyn a moje suroviny. Takze se prasilo hlavne kupovanym, mlsanim a pecivo bile casteji. Takze zaplacana moukou.
Jak jsem se vratila, tak zas jsem si to nastavila. Potrebuji pravidelny rezim a mensi porce a casteji. A pouzivat zase celozrnne a alternativni mouky, olivovy olej a necpat sladkym nebo syrovyma tycinkama, ktere jsou moje droga :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
31.7.20 21:41

Ahoj, jdu to toho s vámi, já potřebuji zhubnout 10 kg a zítřejší termín mám už delší dobu stanovený též :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 21:41

@lachtanice86 tahle asi zavřít nepůjde, co? Nechala bych to otevřené aspoň do zítřka a pak by se vidělo podle zájmu..hm? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
13294
31.7.20 21:42

@Kelsey tak januz se taky nějakou dobu snažím, ale když budu mít parťáky, bude mě to motivovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
31.7.20 21:42
@Anonymní píše:
Anonym, zítra hodím numera, možná foto..

Pridavam se, take to mam v planu od zitra. Muj cil je dat dolu cca 7kg a zpevnit se. Podpora se mi bude hodit👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama