Aromatické náramky proti klíšťatům

6.6.17 15:37

aromatické náramky proti klíšťatům

Ahoj.. Máte někdo zkušenost s aromatickými náramky proti klíšťatům a komárům? Funguje to? Docela mě to láká, hlavně pro děti. Repelenty používáme, ale stejně dlouho nevydrží. Musí se přes den aplikovat víckrát a náramek dáte na ruku a je po starosti :) Teda aspoň tak jsem to pochopila :think: Děkuju moc za názory :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32764
6.6.17 15:42

Měla jsem minulý rok na táboře ( v přírodě, pod stany ) pro děti 4 a 2 roky..do toho jsem ještě stříkala a neměl ani jeden ( ostatní tam vytahovali denně pár kousků )..navíc dopuju obě děti béčkem..( prý to dělá pro klištata smradlavý pot a na oběť nejdou )..a zatím opravdu nic..Přes sezonu teda dávam jen bečko a stříkám..když jedeme do lesa nebo na ten tábor nebo k dědovi na hory, tak dávám ještě i náramek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
6.6.17 15:48

Na komáry funguje spolehlivě. Na klíšťata teda nevím. Béčko u nás nefunguje, na dceru lezou i tak. Asi je nejlepší kombinace všeho.
Mám vyzkoušené z DM. Silně jsou cítit levandulí. Ale opravdu silně!!!

• Citovat
  • Upravit

Ahojky. Kamarádka dělá vedoucí na táboře a nemůže si náramky vynachválit. Prý to doporučili rodičům, protože tahali šílených klíšťat a řešili štípance. Spí se tam ve stanech, je to takový tábor - samá příroda, lesy. Takže havěti požehnaně. A prý co mají ty náramky tak obrovský rozdíl. :) Sama jsem nezkoušela. Ale o béčku vím a to taky pomáhá. Akorát mi ho teď v těhu nedoporučili, že jsou pak velká mimča. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32764

Já kupovala z dedry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 15:56

A která značka náramků je asi ta nej?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 16:01
@smurfka píše:
Měla jsem minulý rok na táboře ( v přírodě, pod stany ) pro děti 4 a 2 roky..do toho jsem ještě stříkala a neměl ani jeden ( ostatní tam vytahovali denně pár kousků )..navíc dopuju obě děti béčkem..( prý to dělá pro klištata smradlavý pot a na oběť nejdou )..a zatím opravdu nic..Přes sezonu teda dávam jen bečko a stříkám..když jedeme do lesa nebo na ten tábor nebo k dědovi na hory, tak dávám ještě i náramek.

A můžu vědět, kolik dáváte béčka? Já mám děti 10 a 6 let. Klíšťáky taháme docela často i přes repelenty. Chtěla bych zkombinovat náramek i béčka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13433
6.6.17 16:05

Mám od Eurony a funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32764
6.6.17 20:50

@JaninkaŠv mám děti ještě celkem malé takže dávám bečko v kapkách a tam je normálně na krabičce dávkování dle věku..takže každému jinak..prášky mi nechtějí polykat ještě a v cucavých jsem nikde nenašla..kapky dám do pití a je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama