Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj, nejspíš mě čeká artroskopie ramene po úrazu na lyžích.
Kosti mám v pořádku, ale paži nezvednu od těla a neotočím.
Máte někdo zkušenost? Bolí to, jak dlouho trvá rekonvalescence, jak je to pak ošetřené? Sádra, obvaz, ortéza?
Vím, že je to individuální, ale zajímají mě obecné zkušenosti.
Díky všem.
Neboli, rekonvalescence 4 týdny minimálně, ortéza sundavaci.
@Bubla Bůčková píše:
Neboli, rekonvalescence 4 týdny minimálně, ortéza sundavaci.
Děkuju.
Je to individuální.. Já už mám za sebou 2 artroskopický operace ramene. Akorát jedna byla v roce 2017 a druhá byla minulý rok v dubnu po pracovním úrazu. Rameno je teď v takovým stavu, že to je po operaci nějak horší a řěším co dál.. Hrozí mi otevřená operace, kdy budu mít už natrvalo omezený pohyb. Práci, kterou jsem dělala, tak už nemůžu dělat a budu mít trvalý následky tak jako tak.. Chodím po ortopediích a hledám nějaký řešení.
Jinak ortézu po operaci jsem měla 4 týdny a je dobrý si domluvit rehabilitační pobyt po operaci. ![]()
Ale neboj určitě ti to dobře dopadne
.
@Anonymní píše:
Je to individuální.. Já už mám za sebou 2 artroskopický operace ramene. Akorát jedna byla v roce 2017 a druhá byla minulý rok v dubnu po pracovním úrazu. Rameno je teď v takovým stavu, že to je po operaci nějak horší a řěším co dál.. Hrozí mi otevřená operace, kdy budu mít už natrvalo omezený pohyb. Práci, kterou jsem dělala, tak už nemůžu dělat a budu mít trvalý následky tak jako tak.. Chodím po ortopediích a hledám nějaký řešení.
Jinak ortézu po operaci jsem měla 4 týdny a je dobrý si domluvit rehabilitační pobyt po operaci.Ale neboj určitě ti to dobře dopadne
.
Držím palce, ať se to zlepší.
Já mám za sebou 2 artroskopie kolene a vše probíhalo naprosto v pohodě.
Nicméně to, co jsem si četla o tom rameni, zní mnohem hůř.
Ještě čekám na výsledek MR a pak se definitivně rozhodne.
@Anonymní píše: Více
Dobrý den.
Jsem po operaci ASK ramene, je to 6 týdnů. Je to snad horší než pred operací.
Zvedám ruku s bolestí, s bolestí otáčím…
Máte ještě problémy
Zaujalo mé co jste napsala.
Už nevím co dál
Děkuji