Artroskopie ramene - zkušenosti, rekonvalescence

22566
24.2.23 17:13

Artroskopie ramene Zkušenosti, rekonvalescence

Ahoj, nejspíš mě čeká artroskopie ramene po úrazu na lyžích.
Kosti mám v pořádku, ale paži nezvednu od těla a neotočím.
Máte někdo zkušenost? Bolí to, jak dlouho trvá rekonvalescence, jak je to pak ošetřené? Sádra, obvaz, ortéza?

Vím, že je to individuální, ale zajímají mě obecné zkušenosti.

Díky všem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3142
24.2.23 18:15

Dobrého fyzioterapeuta

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26747
25.2.23 00:27

Neboli, rekonvalescence 4 týdny minimálně, ortéza sundavaci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22566
25.2.23 03:44
@Bubla Bůčková píše:
Neboli, rekonvalescence 4 týdny minimálně, ortéza sundavaci.

Děkuju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.23 07:14

Je to individuální.. Já už mám za sebou 2 artroskopický operace ramene. Akorát jedna byla v roce 2017 a druhá byla minulý rok v dubnu po pracovním úrazu. Rameno je teď v takovým stavu, že to je po operaci nějak horší a řěším co dál.. Hrozí mi otevřená operace, kdy budu mít už natrvalo omezený pohyb. Práci, kterou jsem dělala, tak už nemůžu dělat a budu mít trvalý následky tak jako tak.. Chodím po ortopediích a hledám nějaký řešení.
Jinak ortézu po operaci jsem měla 4 týdny a je dobrý si domluvit rehabilitační pobyt po operaci. :)

Ale neboj určitě ti to dobře dopadne :).

  • Citovat
  • Upravit
22566
25.2.23 07:32
@Anonymní píše:
Je to individuální.. Já už mám za sebou 2 artroskopický operace ramene. Akorát jedna byla v roce 2017 a druhá byla minulý rok v dubnu po pracovním úrazu. Rameno je teď v takovým stavu, že to je po operaci nějak horší a řěším co dál.. Hrozí mi otevřená operace, kdy budu mít už natrvalo omezený pohyb. Práci, kterou jsem dělala, tak už nemůžu dělat a budu mít trvalý následky tak jako tak.. Chodím po ortopediích a hledám nějaký řešení.
Jinak ortézu po operaci jsem měla 4 týdny a je dobrý si domluvit rehabilitační pobyt po operaci. :)Ale neboj určitě ti to dobře dopadne :).

Držím palce, ať se to zlepší.
Já mám za sebou 2 artroskopie kolene a vše probíhalo naprosto v pohodě.
Nicméně to, co jsem si četla o tom rameni, zní mnohem hůř.
Ještě čekám na výsledek MR a pak se definitivně rozhodne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22566
25.2.23 07:33
@annlady píše:
Dobrého fyzioterapeuta

Jj, ale to až poté.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Alenach21
25.11.24 11:47
@Anonymní píše: Více

Dobrý den.
Jsem po operaci ASK ramene, je to 6 týdnů. Je to snad horší než pred operací.
Zvedám ruku s bolestí, s bolestí otáčím…
Máte ještě problémy
Zaujalo mé co jste napsala.
Už nevím co dál
 Děkuji

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák