Babička se moc západní do výchovy

Anonymní
11.9.21 19:28

Babička se moc západní do výchovy

Ahoj psala jsem tady už předtím ohledně našeho problémů.
Průser je v tom, že moje máma chce hodně pomáhat ve výchově celkové ve všem. S malou jsme bydleli na Sk, já studovala a jsme se přestěhovali do ČR. Malá má novou školku, při všem chtěla být máma..pak přišli s tátou na návštěvu a máma že mi pomůže sní první týdny v září.. říkala že týden zůstane a půjde a nakonec byla dva..
Malý dává do hlavy různé sprostosti - ať si ve školce nepřidává jídlo protože bude tlustá.., když j dám tričko které matka nechce tak jí ho ráno převleče, nebo taky ji jinak učeše jako jí to udělám já.. úplný blbosti, doma mi to celý předělala.
Co je teď nejhorší přišla dnes zpátky na SK máma a volá malý už asi 5× a malá brečí, kdy prijde babka.. nejhorší je že když jí to řeknu uráží se a je hnusná a druhý den jak kdyby nic a furt to dela. Ted jsme řešili Vánoce že máme přijít k nim, že malá určitě musí být na SK.. už mi naplánovala i její narozeniny, že musíme na SK at si už koupím lístek a když jsem ji řekla, že teď určitě ne až třeba za měsíc přijdeme tak řekla, že ona přijde na vlaku sama na den, dva a půjde zpátky. Je to s ní šílený taky chceme soukromí, přítel už měl a má toho všeho dost, že se takhle normální babička nechová. Já už fakt nevím co dělat. Vysvětlovala jsem ji vše a i tak mě má v p..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14657
11.9.21 19:30
@Anonymní píše: .....
Malý dává do hlavy různé sprostosti - ať si ve školce nepřidává jídlo protože bude tlustá.., když j dám tričko které matka nechce tak jí ho ráno převleče, nebo taky ji jinak učeše jako jí to udělám já.. úplný blbosti, doma mi to celý předělala. :) .....

Protoze se nechas :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6494
11.9.21 19:36

Tvoje školková dcera má vlastní mobil? Nebo jak jí babička volá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
11.9.21 19:39

@Havlova to ne, myslím, že volá mě a ona chce slyšet ji nevím proč se chytáte takých blbostiy když jde o něco jiného. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6494
11.9.21 19:43

Tak proč jí dceru dáváš k telefonu. Proč si necháš předělat byt? Proč jí neřekneš důrazně, ať nejezdí? Proč si netrváš na tom, jak to chceš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
11.9.21 19:50

Musíš si důrazně trvat ma svém. Jakmile začneš dělat ústupky, jste tam, kde jste byly. Bude to za cenu hádek, ale jiné řešení než chovat se asertivně nevidím. Ty jsi matka, ty rozhoduješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
11.9.21 19:57

Ach jo, to je tady pořád dokola..
Jsi dospělá, tak se snad umis vymezit a říct-ne, mami, teď se vám to nehodi, přijedeme až za měsíc. Nezlob se, mami, teď sem nejezdi, nehodí se nám to..
Ostatní nezmenis, ale můžeš změnit svůj postoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32490
11.9.21 20:18
@Anonymní píše:
Ahoj psala jsem tady už předtím ohledně našeho problémů.
Průser je v tom, že moje máma chce hodně pomáhat ve výchově celkové ve všem. S malou jsme bydleli na Sk, já studovala a jsme se přestěhovali do ČR. Malá má novou školku, při všem chtěla být máma..pak přišli s tátou na návštěvu a máma že mi pomůže sní první týdny v září.. říkala že týden zůstane a půjde a nakonec byla dva..
Malý dává do hlavy různé sprostosti - ať si ve školce nepřidává jídlo protože bude tlustá.., když j dám tričko které matka nechce tak jí ho ráno převleče, nebo taky ji jinak učeše jako jí to udělám já.. úplný blbosti, doma mi to celý předělala.
Co je teď nejhorší přišla dnes zpátky na SK máma a volá malý už asi 5× a malá brečí, kdy prijde babka.. nejhorší je že když jí to řeknu uráží se a je hnusná a druhý den jak kdyby nic a furt to dela. Ted jsme řešili Vánoce že máme přijít k nim, že malá určitě musí být na SK.. už mi naplánovala i její narozeniny, že musíme na SK at si už koupím lístek a když jsem ji řekla, že teď určitě ne až třeba za měsíc přijdeme tak řekla, že ona přijde na vlaku sama na den, dva a půjde zpátky. Je to s ní šílený taky chceme soukromí, přítel už měl a má toho všeho dost, že se takhle normální babička nechová. Já už fakt nevím co dělat. Vysvětlovala jsem ji vše a i tak mě má v p..

to jsi ty, co jsi nechala děcko nejprve u matky a pak ses strašně divila, že chce rozhodovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
11.9.21 20:22

Proč jsou dneska skoro všechny příspěvky napsané jak od retardů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32490
11.9.21 20:32
@Quertizop píše:
Proč jsou dneska skoro všechny příspěvky napsané jak od retardů?

jaký majitel, takoví přispěvatelé :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10782
11.9.21 20:45

Dostala jsi tady už spoustu rad a nic jsi si z toho neodnesla. Pořád jedeš dokola to stejný. Ztráta času ti něco říkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32490
11.9.21 20:49
@JancaS84 píše:
Dostala jsi tady už spoustu rad a nic jsi si z toho neodnesla. Pořád jedeš dokola to stejný. Ztráta času ti něco říkat.
že je to ona, co hodila matce na krk děcko na několik let a pak se divila, že jí ho matka nechce vrátit
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
11.9.21 21:19

@vokishka teď jsem chtěla psát že je to určitě ta co se vybodla na dceru, hodila ji na krk matce a po letech si na ni vzpomněla… A teď se jen vzteká že se babi zajímá, nevěřila bych jí ani nos mezi očima… Chudák holka chce zpět k babičce na kterou byla zvyklá a ne k matce co se na ni vykašlala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
11.9.21 21:55
@vokishka píše: že je to ona, co hodila matce na krk děcko na několik let a pak se divila, že jí ho matka nechce vrátit

Jojo, je to určitě ona, už stálice tady. Nestačím se divit, napřed hodit děcko matce na krk, to jí byla na starání se dobrá, a teď najednou už se to nehodí do krámu, tak přichází zakládání x ufňukaných diskuzí, ze kterých si očividně nevezme ani ň. Nemám slov na tohle :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14341
11.9.21 22:41

Veď v oboch diskusiách píše pod svojím nickom Mag1996 takže je to ona :nevim: asi nevie že treba i každý príspevok označiť ako anonym, nie len úvodný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat