Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli tady někdo nevíte, kolik dní má pošta na doručení balíku? Paní mi tvrdí, že balík zaslala 3.10.2013, ale doposud nic nepřišlo.
A je možné zjistit na poště podle mého jména jestli byl balík vůbec někdy odeslán???
Děkuji za odpovědi.. ![]()
@T.Hololinka píše:
100% to zjistíš z podacího čísla.
Podací číslo neznám, paní mi tvrdí, že je teď mimo domov a podací lístek má doma… ![]()
Spoj se s tím co balík odesílal, ať ti dá číslo a pak si ho zadej tady a uvidíš ![]()
Dle meho nazoru by jsi mela balik mit uz davno doma…
ja kdyz neco objednavam treba mleko, tak do tri dnu to mam doma, nekdy i do dvou dnu..dosla bych na postu a zkusila vypatrat, zda ta pani vubec neco poslala…ty jsi ji uz penize poslala na ucet nebo to mas na dobirku?
@Sibyla0 píše:
Spoj se s tím co balík odesílal, ať ti dá číslo a pak si ho zadej tady a uvidíšhttp://www.ceskaposta.cz/…-zasilky.php
Podací číslo neznám, paní mi tvrdí, že je teď mimo domov a podací lístek má doma… ![]()
@Ivulka88 píše:
Podací číslo neznám, paní mi tvrdí, že je teď mimo domov a podací lístek má doma…
aha.. No na poště ti max řeknou, zda ho tam mají. Občas se stane, že ho tam mají a lístek nehodí ![]()
Už by to dojít mělo, na balík jsou cca 2 dny.
Měla bys mít od odesílatele podací číslo, podle toho ti na poště všechno zjistí (popř. můžeš zjistit sama na internetu).
Pokud byl balíček skutečně podaný 3.10., mělo by se zjistit, co se s ním stalo, popř. doručení reklamovat.
Obvykla vymluva, nejdriv nejsou doma, pak nemuze najit podaci listek, pak to vlastne posilal manzel… ![]()
@Hanka79 píše:
Dle meho nazoru by jsi mela balik mit uz davno doma…ja kdyz neco objednavam treba mleko, tak do tri dnu to mam doma, nekdy i do dvou dnu..dosla bych na postu a zkusila vypatrat, zda ta pani vubec neco poslala…ty jsi ji uz penize poslala na ucet nebo to mas na dobirku?
Posílá mi balík za 2000,–kč, a já jí poslala pouze 500,– jako záruku že si pro balík příjdu… ![]()
Dnes podáte, zítra dodáme… mě balíky vždy přišly do 3 dnů, pokud nepočítám víkend.
No pozor, minule už jsem celá nervozní psala paní a ukázalo se, že v tom byla nevinně, opravdu tam přes týden viselo, že balík přepravují k dodací poště
Asi jim někam zapadl ![]()
@ncc1701 píše:
Obvykla vymluva, nejdriv nejsou doma, pak nemuze najit podaci listek, pak to vlastne posilal manzel…
No právě z toho mám strach…
Abych neslyšela jenom výmluvy.