Barcelona - Slavia - kde se dá dívat?

681
5.11.19 16:52

Barcelona - Slavia - kde se dá dívat?

Prosím o radu - existuje nějaký program, server nebo něco podobného, na čem se dá na tento zápas dívat? Vím že televize O2, ale tu my nemáme… Mužskej nervózní, těšil se a ono kulový :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5.11.19 16:54

Pokud vím, tak nikdo jiný než O2 tv to nevysílá. Leda by se dalo někde najít španělské vysílání…Nejjednodušší mi přijde jít se dívat do hospody ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
5.11.19 16:58

@Filipina Pokud by nevadil slovenský komentář, dá se tuším přes sms koupit měsíční předplatné na Orange tv a sledovat přes internet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
5.11.19 17:00

@Filipina

Pokud máte smart tv, tak jde přes červené tlačítko tv Prima získat přístup o2tv sport na jeden den.

Určitě se objeví i nějaký stream ale zatím jsem nic kloudného nenašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
5.11.19 17:08
@Kochanská píše:
@Filipina

Pokud máte smart tv, tak jde přes červené tlačítko tv Prima získat přístup o2tv sport na jeden den.

Určitě se objeví i nějaký stream ale zatím jsem nic kloudného nenašla.

Prosímtě, jak to myslíš, tv prima? Mám smart tv a nevím, jak na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
5.11.19 17:18

Já to dneska manželovi na měsíc přes 02 zaplatila, at mám klid. Pustí si to přes kabel z noťasu do televize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
5.11.19 17:18

@KaZeAd
Přepni na tv prima, na ovladači zmáčkni červené tlačítko a objeví se nabídka primy. Jsou tam pohádky, videpůjčovna atd. Když sjedeš dolů, tak je tam o2tv sport na den.

Snad je to srozumitelné, nejsem nejlepší „vysvětlovatel“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5830
5.11.19 17:26

Hlavne O2 hlasi ze si to maji vsichni zapnout s předstihem uz nekolikrat se stalo ze to bylo pretizene a spostu lidi o prenos prislo. Tak bacha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3280
5.11.19 17:30

Nevim, manzel uz volal ze od 23 hod budou davat aspon sestrih hodinovej na ct sport…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
5.11.19 17:43

@Kochanská ukazuje se mi vše mimo o2 tv sport :mrgreen: tak nic ale díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5584
5.11.19 17:53

Televizi nemáte, ale Internet určitě jo, nebo ne? Normálně si zaplaťte O2 přes internet a kabelem si to pusťte do televize. Ale fakt je, že to občas při velkém vytížení (což tenhle zápas určitě bude) vypadává a seká se to. Ale O2 údajně dělá všechno pro to, aby výpadky nebyly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9761
5.11.19 23:00

Není jednodušší jít někam do hospody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu