Běhání a silná stehna?

397
24.6.15 08:29

běhání a silná stehna?

Ahoj holky, prosím o radu… Běhám už více jak dva roky a před rokem jsem přestala kouřit a nabrala jsem 7kg, proto jsem se rozhodla, že abych to shodila, tak si vezmu trenéra k fitku a doplním to k běhu. Ale trenér, který je fakt pan trenér, trénoval kulturisty a má toho fakt hodně za sebou, proto mu věřím.. Když jsem měla trénink tak mi řekl, ať se vyprdnu na běhání, že mám z běhání akorát silnější stehna, zadek a lýtka.. Tak mě tím tak zaskočil, protože jsem si myslela, že tím běháním je shodím :think: A ne, že to mám s toho :think: V běhání jsem udělala velký posun, jsem na to zvyklá a baví mě to, ale postava je pro mě důležitější, také kvůli tomu jsem to začala dělat.. Mám se tedy na to vykašlat? Prosím poraďte.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18760
24.6.15 08:35

Začala jsem běhat abych něco zhubla… hubnu akorát v pase a zadek a stehna nic… ale běhání mě baví a asi jen tak nepřestanu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
24.6.15 08:36
@Xhnip píše:
Začala jsem běhat abych něco zhubla… hubnu akorát v pase a zadek a stehna nic… ale běhání mě baví a asi jen tak nepřestanu…

Takže to je fakt asi to co říkal viď :/ Achjo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.15 08:40

Já běhám co druhý, třetí den vedle svého koně (když vozím dcerku) a váha je pořád stejná, stehna a zadek trochu pevnější…
Jste šikulka, že jste cigarety vyměnila za běhání, je to pro Vás určitě zdravější :-)
Raději silnější stehna, zadek…než třepotající se sádlo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.15 08:41

Ahoj…tak já nevím, ale běhám rok a stehna mi rozhodně zhubla.Ale vážně…na nich to snad vidím nejvíc. I pas…a krásně se vytvaroval zadek…Třeba to má každý daný jinak, nevím…ale já mám daleko hezčí nohy i zadek. A myslím, že i holky kolem mě, co běhají. Taky jsem začala běhat kvůli hubnutí a podle mě to zabírá! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
24.6.15 08:43
@verka268 píše:
Já běhám co druhý, třetí den vedle svého koně (když vozím dcerku) a váha je pořád stejná, stehna a zadek trochu pevnější…
Jste šikulka, že jste cigarety vyměnila za běhání, je to pro Vás určitě zdravější :-)
Raději silnější stehna, zadek…než třepotající se sádlo :hug:

je moc děkuji :oops: :mrgreen: No jen těch 7 kg už není tolik příjemných :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
24.6.15 08:44
@Pepinek007 píše:
Ahoj…tak já nevím, ale běhám rok a stehna mi rozhodně zhubla.Ale vážně…na nich to snad vidím nejvíc. I pas…a krásně se vytvaroval zadek…Třeba to má každý daný jinak, nevím…ale já mám daleko hezčí nohy i zadek. A myslím, že i holky kolem mě, co běhají. Taky jsem začala běhat kvůli hubnutí a podle mě to zabírá! :D

Přesně kvůli tomu jsem začínala :roll: Tak nevím no.. Je pravda, že jídelníček jsem teď měla na prd, tak to možná rostlo i tím… Zkusím omezit jídelníček a třeba to půjde :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
24.6.15 08:44
@Susenka.M píše:
je moc děkuji :oops: :mrgreen: No jen těch 7 kg už není tolik příjemných :(

Jinak já zase obdivuji takhle běhání s dítětem natož ještě u koně :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
24.6.15 08:45

Ahojky, já mám problém s přibíráním po běhu. Máme s holkama skupinku Běhám, běháš, běháme! - teď jsem tam dala příspěvek. Zkusím zkopírovat tady..snad budete vědět a poradíte mi :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
24.6.15 08:46

"Ahoj holčiny,
já vím, že se už se opakuju. Ale prostě nejde mi do hlavy jedna věc.

Jak jsem psala – v září mám svatbu, tak jsem si říkala, že bych mohla dát dolů tak 5 kg, začala jsem tedy s běháním. Když jsem se nedávno postavila na váhu měla jsem 78 kg (začala jsem na 77 kg, 176 cm). Uklidňovaly jste mě, že to jsou svaly. Dneska jsem se postavila po dvou týdnech znova a mám 80 kg!! No málem to se mnou šlehlo…mám sice volnější kalhoty, koupila jsem si teď dokonce o číslo menší. Ale nechápu, že váha pořád roste…přece se to musí někdy zlomit a jít dolů ne? Funguje to takhle? Přece nemůžu mít 100 kg a velikost 36 to nedává smysl…

Co si o tom myslíte? Mám z toho nervy. Běhání mě baví, ale stále rostoucí váha mě demotivuje. Chlap je ze mě nešťastný, protože co dva týdny kopu do váhy a mám pak celý den na nic. Nemluvím o tom, že teď budu muset shazovat ne 5 ale 8 kg
Nevíte, jak tělo funguje? Mám běhat dál, nebo přejít na rychlou chůzi? Případně hledat úplně jiný sport..

Nikdy bych neřekla, že zrovna já to budu tak řešit…ale fakt jsem z toho špatná (ale jsou to i ty nervy ze svatby )"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.15 08:46
@Susenka.M píše:
Přesně kvůli tomu jsem začínala :roll: Tak nevím no.. Je pravda, že jídelníček jsem teď měla na prd, tak to možná rostlo i tím… Zkusím omezit jídelníček a třeba to půjde :roll:

Já jídelníček ani moc nezměnila…ale vážně to jde běháním dolů…jde…vyzkoušeno :kytka: A vážně nohy daleko hezčí, štíhlejší, pevnější…i zadek…vydrž :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11208
24.6.15 08:48

Chystáš se být sprinter nebo vytrvalec? Pár let běhám a silnější stehna nemam, pevnější ano. Že je někdo trenér kulturistů ještě neznamena, že rozumí běhu.

Příspěvek upraven 24.06.15 v 08:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11208
24.6.15 08:50

@Sinquinita já jsem na začátku běhání přibrala 5 kilo a sundala dvě konfekční velikosti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
24.6.15 08:51

@Sinquinita Tak koukám, že ty to máš také zajímavý :think: Máš opravdu menší oblečení? Jaký máš jídelníček, upravila jsi ho? A ještě se zeptám, cvičila jsi před běháním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.15 08:52

Nejsem odborník, ale co jsem tak vypozorovala, řekla bych že pokud budeš běhat spíš takovej jogging, na tepovku, v aerobním pásmu, pak bys neměla ty stehna nějak nabírat. Ségra ta třeba běží 10 km tak jako „naplno“ a ta má ty stehna ted namakanější než dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama