Bezdůvodně mě vše rozpláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 23.07.18 10:53
Bezdůvodně mě vše rozpláce

Chtěla jsem se zeptat. Nevím co to se mnou je, je mi vše líto, rozplacu se a nemam dobrou náladu.
Měla jsem ms od 13teho do 20teho.
Je to jako před ms ale ms nemam dostat, neměla to některá z vás?:(

Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 23.07.18 11:16

Já to mám teď v těhotenství :lol:

Svetluska.Lulu
Kecalka 300 příspěvků 23.07.18 11:21

Me to zustalo i po tehotenstvi :mrgreen: teda kojim, stresove situace kolem miminka zvladam, ale jak prijde neco jineho (treba nestiham uklidit byt pred dulezitou navstevou) tak brecim u kazde pisnicky v radiu :roll:

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 23.07.18 11:22

@Serpentini
U mě to nejspíš není těhotenství když jsem mela ms :oops:

Svetluska.Lulu
Kecalka 300 příspěvků 23.07.18 11:29

@Olahova.andrea nejaky dlouhodoby stres, frustrace, problem ve vztahu? Muze se stat, ze pretekl pohar tolerance neceho…? Nekdo misto vzteku reaguje placem…

Jinak bych si pohlidala horcik, se zdravotnimi pricinami snad poradi nekdo jiny :kytka:

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 23.07.18 11:31

@Svetluska.Lulu

Připadá mi ze nemam nějaké velké starosti.
Hořčík jsem si už dala. Ale nic :nevim:

Jolynka
Extra třída :D 13619 příspěvků 23.07.18 14:28

Já to mám od těhotenství, nevím už jestli od prvního nebo až druhého. Nebrečím tedy kvůli úklidu, ale třeba u televize jsem na měkko, nebo i v reálu když se něco stane, ať už pozitivního nebo negativního hned bulím. Dřív jsem to neměla. :nevim:

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 23.07.18 22:09

Mám to taky tak :( vůbec nevím co to je. V práci sem se rozbrecela, když se na mě usmalo miminko. Nevím :/ těhotenství to asi nebude. Protože ms proběhla normálně :/ jako snažíme se, ale nejde to zatím

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rokem bubeník Mirai pohřbil ženu (†26), dnes má jinou? Otci zesnulé se to nelíbí

Je tomu více než rok, co bubeník kapely Mirai Šimon Bílý přišel o svou... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >