Bezdůvodně mě vše rozpláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olahova.andrea
Stálice 83 příspěvků 23.07.18 10:53
Bezdůvodně mě vše rozpláce

Chtěla jsem se zeptat. Nevím co to se mnou je, je mi vše líto, rozplacu se a nemam dobrou náladu.
Měla jsem ms od 13teho do 20teho.
Je to jako před ms ale ms nemam dostat, neměla to některá z vás?:(

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 23.07.18 11:16

Já to mám teď v těhotenství :lol:

Svetluska.Lulu
Kecalka 329 příspěvků 23.07.18 11:21

Me to zustalo i po tehotenstvi :mrgreen: teda kojim, stresove situace kolem miminka zvladam, ale jak prijde neco jineho (treba nestiham uklidit byt pred dulezitou navstevou) tak brecim u kazde pisnicky v radiu :roll:

Olahova.andrea
Stálice 83 příspěvků 23.07.18 11:22

@Serpentini
U mě to nejspíš není těhotenství když jsem mela ms :oops:

Svetluska.Lulu
Kecalka 329 příspěvků 23.07.18 11:29

@Olahova.andrea nejaky dlouhodoby stres, frustrace, problem ve vztahu? Muze se stat, ze pretekl pohar tolerance neceho…? Nekdo misto vzteku reaguje placem…

Jinak bych si pohlidala horcik, se zdravotnimi pricinami snad poradi nekdo jiny :kytka:

Olahova.andrea
Stálice 83 příspěvků 23.07.18 11:31

@Svetluska.Lulu

Připadá mi ze nemam nějaké velké starosti.
Hořčík jsem si už dala. Ale nic :nevim:

Jolynka
Extra třída :D 13627 příspěvků 23.07.18 14:28

Já to mám od těhotenství, nevím už jestli od prvního nebo až druhého. Nebrečím tedy kvůli úklidu, ale třeba u televize jsem na měkko, nebo i v reálu když se něco stane, ať už pozitivního nebo negativního hned bulím. Dřív jsem to neměla. :nevim:

Olahova.andrea
Stálice 83 příspěvků 23.07.18 22:09

Mám to taky tak :( vůbec nevím co to je. V práci sem se rozbrecela, když se na mě usmalo miminko. Nevím :/ těhotenství to asi nebude. Protože ms proběhla normálně :/ jako snažíme se, ale nejde to zatím

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >