Reklama

Bezdůvodně mě vše rozpláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olahova.andrea
Stálice 80 příspěvků 23.07.18 10:53
Bezdůvodně mě vše rozpláce

Chtěla jsem se zeptat. Nevím co to se mnou je, je mi vše líto, rozplacu se a nemam dobrou náladu.
Měla jsem ms od 13teho do 20teho.
Je to jako před ms ale ms nemam dostat, neměla to některá z vás?:(

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineSerpentini
Kecalka 485 příspěvků 23.07.18 11:16

Já to mám teď v těhotenství :lol:

Uživatel je onlineSvetluska.Lulu
Kecalka 234 příspěvků 23.07.18 11:21

Me to zustalo i po tehotenstvi :mrgreen: teda kojim, stresove situace kolem miminka zvladam, ale jak prijde neco jineho (treba nestiham uklidit byt pred dulezitou navstevou) tak brecim u kazde pisnicky v radiu :roll:

Olahova.andrea
Stálice 80 příspěvků 23.07.18 11:22

@Serpentini
U mě to nejspíš není těhotenství když jsem mela ms :oops:

Uživatel je onlineSvetluska.Lulu
Kecalka 234 příspěvků 23.07.18 11:29

@Olahova.andrea nejaky dlouhodoby stres, frustrace, problem ve vztahu? Muze se stat, ze pretekl pohar tolerance neceho…? Nekdo misto vzteku reaguje placem…

Jinak bych si pohlidala horcik, se zdravotnimi pricinami snad poradi nekdo jiny :kytka:

Olahova.andrea
Stálice 80 příspěvků 23.07.18 11:31

@Svetluska.Lulu

Připadá mi ze nemam nějaké velké starosti.
Hořčík jsem si už dala. Ale nic :nevim:

Jolynka
Extra třída :D 13617 příspěvků 23.07.18 14:28

Já to mám od těhotenství, nevím už jestli od prvního nebo až druhého. Nebrečím tedy kvůli úklidu, ale třeba u televize jsem na měkko, nebo i v reálu když se něco stane, ať už pozitivního nebo negativního hned bulím. Dřív jsem to neměla. :nevim:

Olahova.andrea
Stálice 80 příspěvků 23.07.18 22:09

Mám to taky tak :( vůbec nevím co to je. V práci sem se rozbrecela, když se na mě usmalo miminko. Nevím :/ těhotenství to asi nebude. Protože ms proběhla normálně :/ jako snažíme se, ale nejde to zatím

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama