Dřívější menstruace (rozhozené hormony/těhotenství)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 07:58
Dřívější menstruace (rozhozené hormony/těhotenství)?

Ahoj,
s partnerem se snažíme i miminko tak trochu prazvláštně - necháváme tomu volný průběh. Je to půl roku, co se mi rozhodila menstruace (antikoncepci jsem nikdy nebrala) ve stylu, že ji mám jednou za dva měsíce. Celkem pravidelně vzdy kolem 14. dne v měsíci. Teď jsem ji měla dostat až 14.8., ale dostala jsem ji 19.7. spředchozími bolestmi prsou (jako by se mi zvetšili) a jako bych se vrátila do puberty (beďarovité celé čelo, které už od osmnácti mám jak dětskou prdelku) ke všemu od 19.7. každé ráno jen co se zvednou z postele, tak mi je na zvracení a cítím celkovou slabost. Došla bych si k doktorovi, ale už máme zaplacenou dovolenou od středy a pan doktor nás mě má čas až po ní. Jde mi o to, zda ta je možnost otěhotnění a nebo to jsou jen nevybouřené hormony? Máte s tím nějaká zkušenost?
Prosím anonym

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6379 příspěvků 23.07.18 08:15
@Anonymní píše:
Ahoj,
s partnerem se snažíme i miminko tak trochu prazvláštně - necháváme tomu volný průběh. Je to půl roku, co se mi rozhodila menstruace (antikoncepci jsem nikdy nebrala) ve stylu, že ji mám jednou za dva měsíce. Celkem pravidelně vzdy kolem 14. dne v měsíci. Teď jsem ji měla dostat až 14.8., ale dostala jsem ji 19.7. spředchozími bolestmi prsou (jako by se mi zvetšili) a jako bych se vrátila do puberty (beďarovité celé čelo, které už od osmnácti mám jak dětskou prdelku) ke všemu od 19.7. každé ráno jen co se zvednou z postele, tak mi je na zvracení a cítím celkovou slabost. Došla bych si k doktorovi, ale už máme zaplacenou dovolenou od středy a pan doktor nás mě má čas až po ní. Jde mi o to, zda ta je možnost otěhotnění a nebo to jsou jen nevybouřené hormony? Máte s tím nějaká zkušenost?
Prosím anonym

No a proč si neudělaš test ?

P4ja
Kelišová 6284 příspěvků 23.07.18 08:21

No a proč si neuděláš test? Otěhotnět můžeš vždycky, když máš nechráněný sex.
A jinak to nechápu píšeš že ti MS došla 19.7. ale měla dojít až v srpnu. Kdy jsi tedy měla tu červencovou?

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 23.07.18 08:22

Vyoada to spíše na pms, ale test si udělej jestli z toho mas divny pocit

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 23.07.18 08:22

@P4ja píše, ze ma ms jednou za dva měsíce

P4ja
Kelišová 6284 příspěvků 23.07.18 08:26

@Tichošlápek jo už to čtu. No třeba už se MS rovná :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 09:21

MS ještě stále mám a myslela jsem, že test si můžu udělat až po skončení. Jen jsem se chtěla ujistit
Zakladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 09:24
@lachtanice86 píše:
No a proč si neudělaš test ?

Zajímavé, Ano, vždy všichni radilte udělat test. To mě taky napadlo, nebojte, ale spíš sem se ptala na zkušenosti, zda to nějaká žena neměla podobně, že šlo třeba o rozházené hormony.

• Zakladatelka

P4ja
Kelišová 6284 příspěvků 23.07.18 10:31
@Anonymní píše:
Zajímavé, Ano, vždy všichni radilte udělat test. To mě taky napadlo, nebojte, ale spíš sem se ptala na zkušenosti, zda to nějaká žena neměla podobně, že šlo třeba o rozházené hormony.
  • Zakladatelka

Tak to klidně rozházené hormony být můžou. Obvzlášť pokud máš MS takhle. A určitě se najde žena, která to tak měla a měla rozházené hormony a klidně žena, která měla to stejné a byla těhotná.

Vždyť jsme každá jiná, ne? :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 11:16
@P4ja píše:
Tak to klidně rozházené hormony být můžou. Obvzlášť pokud máš MS takhle. A určitě se najde žena, která to tak měla a měla rozházené hormony a klidně žena, která měla to stejné a byla těhotná.Vždyť jsme každá jiná, ne? :)

To je pravda:) přikláním se spíše k těm hormonům.

• zakladatelka
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >