Bio Lab mask . znáte to někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pepřenka
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 16.10.14 21:17
Bio Lab mask . znáte to někdo?

Holky, nezkoušela jste některá ten „zázrak“? Funguje to, nebo je to další tahák na prachy?
 http://www.biolabmask.com/…7b/index.php?…

Reakce:
pepřenka
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 16.10.14 21:20
lucca2207
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 16.10.14 21:30

@pepřenka Neznám to, nikdy jsem o tom neslyšela. Nicméně mi stačilo si přečíst diskuzi pod článkem na druhém odkazu a je mi víc než jasný, že to budou akorát vyhozený peníze. Jako tolik chvály a ještě takto „uměle“, to umí vyprodukovat jen objednané komentáře :)

Bábrdl
Generální žvanilka 22879 příspěvků 16.10.14 21:39
pepřenka
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 16.10.14 21:45
@lucca2207 píše:
@pepřenka Neznám to, nikdy jsem o tom neslyšela. Nicméně mi stačilo si přečíst diskuzi pod článkem na druhém odkazu a je mi víc než jasný, že to budou akorát vyhozený peníze. Jako tolik chvály a ještě takto „uměle“, to umí vyprodukovat jen objednané komentáře :)

No ta diskuze mě taky moc nepřesvědčila :cert:

@Bábrdl píše:
Podvod na první pohled :lol:
http://www.datovazurnalistika.cz/…-gramotnost/

Děkuji, za ušetření peněz :* Kam mám poslat provizi? :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 22879 příspěvků 19.10.14 09:15

@pepřenka mne štaci Dobrý pocit :lol:

ivosp
Nováček 1 příspěvek 07.01.15 21:12
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >