Když má umřít blízký

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 18:24
Když má umřít blízký

Máte taky takový nepříjemný 6. smysl, když má umřít někdo koho znáte. Nedávno mi umřel blízký člověk z rodiny, dozvěděla jsem se to až tento týden. Týden před tím mi ale běhaly hlavou myšlenky o umírání a smrti. Dokonce se mi i zdálo, že dotyčný umřel. Léčil se 5 roků s rakovinou prostaty progradující do páteře. Nakonec umřel týden po neštastném pádu, kdy si naštípnul obratel.

Reakce:
Pincenza
Závislačka 3511 příspěvků 16.10.14 18:30

To nemam, ale mamina mela v kvetnu infarkt, tak jsem denne ve stresu jen mi zacne zvonit telefon. Hrozne me to vycerpava. Nutno dodat, ze jsem specialista na hororove situace. Vse vidim cerne. :(

Anys29
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 5 inzerátů 16.10.14 18:36

Ahoj anonymní, je mi moc líto tvojí ztráty. Takhle to přesně nemám. Mám teď nemocnýho tátu a je to padesát na padesát, taky rakovina. Takže se spíš snažíme všichni v rodině myslet pozitivně a doufáme, že to zvládne. Že by měl umřít, si nepřipouštím. Když mi předloni zemřela babička, se kterou jsem měla hodně blízký vztah, třikrát se mi po její smrti o ní zdálo. Ale ten večer, kdy zemřela, jsem žádné zvláštní tušení neměla, těšila jsem se, že ji půjdu další den nakrmit, ale už na to nedošlo.

Lady4
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 16.10.14 18:41

Upřimnou soustrast :srdce: Měla jsem to před smrtí blízkého člověka taky. Zdálo se mi, že moje dávno zesnulá teta odvádí. Někdo něco říkal o pohřbu začátkem února. Sen se mi zdál na podzim a blízký zemřel náhle začátkem února. Život někdy skrývá tajemství. Hodně síly :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 18:51

Díky moc holky. Strejda se s tou potvorou pral statečně, podařilo se nádor a metastázy uspat. Těžko říct co se mohlo odehrát, po to neštasném úrazu. Ještě o prázdninách jsme se viděli a vypadal v rámci možností dobře. Možná se rakovina nějak rozbouřila.

Lady4
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 16.10.14 19:11

Těžko říct, jak píšeš. Strejda už našel svůj klid a vzpomínky ti zůstanou. Máš v nebi anděla, který na tebe bude myslet. Mám tam už několik andělů a občas žasnu nad jejich pracovitostí. Přežila jsem děsné věci. Jsem ateista, ale na své nahoře věřím. Přeji hodně sily a posílám ti virtuální obejmutí :hug:

Zuza30
Kecalka 398 příspěvků 16.10.14 19:25

Když mi umřel otec, tak jsem zrona odjížděla od našich a ve vlaku mě přepadla hrozná uzkost a ráno mi volali, že otec umřel. Když umřela mamka v nemocnici, tak jsme zrovna jeli za ní navštěvu, po cestě nám praskla žárovka u auto, tak přítel se stavil na benzince, že jí vyměni, vůbec mu to nešlo, tak jsme jeli dál, až jsme dojeli k nemocnici, tak se mu podařila ta žárovka vyměnit. Vyletěl jsem z auta, že musím běžet. Zrovna jsem se blížila k pokoji, kde ležela mamka a ze dveří vyšel doktor, že mamka před chvíli umřela.

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 16.10.14 19:49

Ano, mam to taky.Mam vzdy tuseni dlouho dopredu :?

Maky.p
Generální žvanilka 24801 příspěvků 16.10.14 21:48

Moje babička taky byla s rakovinou v nemocnici, mě se v noci zdálo, že pořád zvoní telefon, ale spala jsem vedle něj a vzbudilo by mě to (tehdá ještě pevná linka). No zvonil hned ráno, z nemocnice.. :,(

Zdálo se mi, že mi vypadl zub a druhý den jsem potratila :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >