Bolest kolene po úderu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 09:31
Bolest kolene po úderu

Ahoj, nehledám přímo radu, spíš zkušenosti. Ve středu jsem jela autobusem, musel to prudce zašlápnout a já narazila koleny do sedačky před sebou. Jednorázově mě zabolelo koleno a pak dobrý. Během pátku mě to koleno ale začalo bolet, včera docela dost, ale hlavně když chvíli sedím, ležím a pak vstanu. Než jsem to „rozchodila“, tak to bylo docela drsný. Ale pak už to bolí tak normálně, že se dá chodit. Dnes leší. Mažu Voltarenem. A zajímá mě, jestli existuje třeba nějaký typický úraz kolene, který se takhle může stát. Nebo naopak se tímto způsobem nic stát nemůže a je to jen náhoda, že to tak vyšlo. Díky.

Reakce:
sucuba
Kecalka 220 příspěvků 21.10.18 10:24

Mě spolužák podkopl nohy na základce, neřešila jsem to, protože byla soutěžní sezóna v tančení.. Po půl roce to po zátěži pořád bolelo, na rtg mi řekli, že se mi tam odlomilo kousek kosti, který zase přirost zpátky a obalil se takovou něco jako chrupavkou, která tlačí na okolní kosti. Jediná možnost je operace, vysekat to,ale na to jsem moc posera a musela bych chodit na rehabky atd. Takže to nechávám být. :oops:.. Byt tebou, pro jistotu si raději zajdu.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 21.10.18 10:29

Stalo se mi minuly tyden uplne to samy. Modrina jak hrom, i pod kloubem, bolelo to dost. Rozchodila jsem to. Ale modrinu mam porad.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 10:37
@Azeretereza píše:
Stalo se mi minuly tyden uplne to samy. Modrina jak hrom, i pod kloubem, bolelo to dost. Rozchodila jsem to. Ale modrinu mam porad.

Já mám modřinku velikosti tak dvou milimetrů. Jen trochu boli na dotek. Proto je mi to divné.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 21.10.18 11:59
@Anonymní píše:
Já mám modřinku velikosti tak dvou milimetrů. Jen trochu boli na dotek. Proto je mi to divné.

Taky jsem mela jen malou modrinku, zmodralo to az den potom. Podle me se nic horsiho stat nemuze, naraz do kolene vzdycky boli :nevim: Bud to rozchodis, nebo kdyby to bolelo nejak dyl, tak skoc na ortopedii. Ja jsem sla dva dny potom do bazenu a je to oukej, uz to neboli vubec, jen mam modrinu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >