nákaza od myši

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 18:43
vzteklina nákaza

Ahoj našla jsem na zemi myš tu jsem odhrnula stranou botou, tak za 1 min jsem tu botu zezula asi jsem šáhla i na to místo od myši a vzala si rohlík, nejsem si jistá zda jsem si umyla ruce. Mohla jsem takto něcím nakazit? Např vzteklinou díky.
nedelám si srandu, jen chci v klidu usínat

Reakce:

Uživatel je onlineJar Jar
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 17.10.18 18:51

Vzteklinou určitě ne, to spíš leptospirózou.

Ester13
Kelišová 5819 příspěvků 17.10.18 18:52

Jo, toto vypadá na smrt vydesenim. Sama citis, že je to blbost, tak nepanikař. Včera si syn hrál divadlo s kočkou zabitou myší. Taky jsem neměla dobrý pocit, ale klid, nic se neděje.

Ester13
Kelišová 5819 příspěvků 17.10.18 18:53
@Jar Jar píše:
Vzteklinou určitě ne, to spíš leptospirózou.

Tímto způsobem bych se ani leptospirózy nebála.

AlenaSu
Kecalka 401 příspěvků 17.10.18 18:57

Ne,nemůžeš. V klidu

FenekUsaty
Závislačka 4253 příspěvků 17.10.18 19:18

Hele syn mi na zahradě pravidelně požírá bobky od všeho možného - myši, kuny, ptáci… prostě oleze všechno a všechno strčí do pusy. Výslovně jsem se ptala doktorky, jestli mám plašit, a ta mi řekla, ať ho nechám žít :lol: V případě nějakého echt hnusu ať mu dám tři dny za sebou probiotika. Vzteklinu myš určitě neměla, tu mají v ČR jen netopýři, jinak byla zlikvidovaná už před mnoha lety. Chápu, že myš byla mrtvá, tak má člověk strach, ale takhle fakt nic nechytneš a vzteklinu už vůbec ne, tam je potřeba přímý kontakt se slinama, krví atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 19:42

Ale prosim tě… Ve svém životě (hlavně tom mladším, ještě blbém) jsem sáhla na lecos…

• Hele mami, našla jsem žabičku!

! Okamžitě jí odnes zpátky ven a běž si umejt ruce, to je ropucha!!!

• Mami, hele, myška!

! Okamžitě jí vyhoď do popelnice a umej si ruce horkou vodou, vždyť je to mrtvá krysa!!!

• Teto, proč se tenhle králíček nehýbe, spinká?

! Nesahalas na něj? Doufám, žes na něj nesahala!!! Ten je mrtvej, měl vzteklinu, to bys musela do nemocnice!!! Jdi si umejt ruce horkou vodou!!!
(To jsem samozřejmě zatloukla, bylo mi 5 a řvala na mě, tak co čekat).

A taky na mrtvou kočku, co jsme asi 2 týdny postrádali a našli ve škarpě, když slezl sníh. Automaticky jsem jí vzala, že jí odnesu domů pohřbít.

Přežila jsem všechno, i toho králíka s údajnou vzteklinou (co na tom bylo pravdy, zda to nějak
testovali, to netuším, bylo mi 5, pamatuju si jen, co ječela teta).

Neber si to tak zakladatelko, člověk si myje ruce ani o tom neví, to je prostě automatická činnost, velmi pravděpodobně jsi si je umyla a kdyby náhodou ne, tak se to ještě nerovná jistotě, že ti něco bude, navíc jsi ani nesáhla přímo na tu myš jen na botu, kterou ses jí dotkla. Víš čeho všeho se naše boty dotknou, aniž bychom o tom věděli? A stejně je zouváme rukama den co den a skoro všichni žijeme. A ti co umřeli, už tu nejsou, aby nám o tom mohli vyprávět ;)

TMana
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 17.10.18 19:52

Další jakobyanonymní troll.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >