Bolest při sexu, přítel nechápe

Anonymní
2.5.12 09:20

Bolest při sexu-přítel nechápe

Ahojky holky, jsem po porodu už téměř rok. Jenže, neustále dokola trpím na infekce ať kvasinky či záněty, u dr jsem téměř každý měsíc a odcházím s recepty na čípky, tablety, vitamíny a je to furt dokola…
Při sexu nebo i při doteku, mě to stále pálí štípe a při samotném styku to bolí. Přítelovi sex samozřejmě chybí, a já ho odmítám. Už jsme se dostali do takové fáze, že se vyhýbám každému kontaktu a on si myslí že mě to s ním nebaví, že se jen vymlouvám nebo si vymýšlím abych s ním nemusela spát. Snažím se to s ním probírat stále dokola, ale je to prostě chlap :roll: Už jsem z toho bezradná, vím, že mu sex chybí a mám strach, že si někoho najde…
Když už se k nějakému styku přinutím většinou ho jen protrpím, takhle to přeci nejde :,( Měla jsem sex ráda, spali jsme spolu za náš dlouholetý vztah hodně často řekla bych až přes míru, ale ted to prostě poslední měsíce nejde a jsme zoufalí oba dva :,( Tím, že začal vyhledávat slečny přes internet, v noci kouká na porno (což jsem řekla, že mi nevadí), ale bojím se že si na sex najde jinou a já bych se mu snad ani nemohla divit když já prostě nemůžu :,( Já už prostě nevím co mám dělat, chci s ním spát, ale nejde to :,( Ani snad nevím jestli se dá něco poradit, ale třeba se třeba se najde nějaká spolutrpitelka :roll: moc Vám děkuji

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
534
2.5.12 09:33

Co se týče těch zánětů, musí byt přeléčený i partner(mastičkou na plísně). Jinak co se týče tebe by sem zkusila Rosalgin. Jsou to výplachy. Sice nejsou levné, ale rozhodně pomůže.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
alli_li
2.5.12 09:35

Ahojky, uplne Te chapu. Mam s tim taky problem a to jsem 5 mesic po porodu. Taky mam ruzny kvadinky a to uz od tehotenstvi a ne se toho zbavit. :-( Po siti tam mam porad boulicku. A ted pres ty vedra je to tam dole horsi a horsi :-( I kdyz chut na milovani mam, telo proste nereaguje - nedokazu zvlhnout a pri prvnim pruniku me to boli. :-( Manzel to sice chape ( rika to aspon ) ale kdyz ho odmitnu protoze se bojim ze to tase bude bolet tak se otoci ke mne zady a spi. Docela me to i urazi. :-( Taky se bojim toho aby si nenasel jinout.

  • Citovat
  • Upravit
31292
2.5.12 09:35

tak základ je, že ti nevěří a myslí si, že si vymýšlíš, když se odkloním od toho, že je to od něj dost hloupé, tak mu ukaž zprávy od lékaře…aby ti věřil.
jinak pokud ti gyndař léčí léčí ale nevyléčí, tak by možná stálo za to lékaře změnit.
moje sestra to měla podobné, gyndařka to vždy nějak přeléčovala, ale prd z toho, pak změnila doktora a najednou šup, a bylo vyřešeno - a to už jí z důvodu neustálých potíží začaly i potíže s čípkem. nový lékař zachránil situaci a ona má od té doby potíže minimální…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
2.5.12 09:36

Já bych se nejdřív zaměřila na pořádné vyléčení, vč přítele. Zkusit s nim promluvit, že je to opravdu nepříjemné, nebo mu nechat přečíst nějaký článek a pod. A zkusit pro začátek jiné techniky by nepomohlo? Jinak mi osobně pomáhal lublikační gel ve velkém množství, bolest se omezila na minimum, ale základ je fakt důkladná léčba.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
myšanda26
2.5.12 09:39

Jen takový malý dotaz. Přeléčil se i přítel? Ono pokud máš kvasinky či infekci může je mít i on a vrací se ti to kvůli němu. Navíc pokud vím po dobu léčení je nutná abstinence (teda ta sexuální). Jinak bych radila zkusit gynekologa, pokud je to problém jen po fyzické stránce, mohl by pomoct. Asi máš tím vším poškozenou sliznici a proto to bolí. Držím pěsti, ať už máš od toho všeho pokoj a sex je tím čím býval.

  • Citovat
  • Upravit
10005
2.5.12 09:39

Měla jsem to samé, tak před 10 lety. Na střídačku se záněty močového měchýře. Bylo to o nervy. Pomohla mi vnitřní detoxikace těla. Od té doby nemám jediný zánět. Je třeba i úprava stravy. Nejíst cukr, droždí, bílou mouku…Co se týče přítele a milování, já se v té době snažila hodně manželovi věnovat jinak - mazlení, orální sex…naštěstí měl trpělivost a pochopení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18047
2.5.12 09:39

Tady jsou podstatné dvě věci - tvoje vyléčení - když nepomáhá klasická léčba, nesladká dieta, sáhla bych po podpoře imunity a kvalitním homeopatovi.
A pak jeho pochopení a trpělivost během půstu. Uspokojovat ho můžeš i jinak, klasický sex prostě zatím být nemůže a nejste jediný případ ze zdr. důvodů. Co kdyby on měl nějaký zdr. problém, taky bys to chápala, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10005
2.5.12 09:41
@Eliška píše:
Tady jsou podstatné dvě věci - tvoje vyléčení - když nepomáhá klasická léčba, nesladká dieta, sáhla bych po podpoře imunity a kvalitním homeopatovi.
A pak jeho pochopení a trpělivost během půstu. Uspokojovat ho můžeš i jinak, klasický sex prostě zatím být nemůže a nejste jediný případ ze zdr. důvodů. Co kdyby on měl nějaký zdr. problém, taky bys to chápala, ne?
:pankac: :pankac: :pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ArankaC.
2.5.12 09:46

Tak já si myslím, že by se měli partneři léčit oba, jinak se pak nemůžeš divit, že se ti to furt vrací. Tvůj partner je podle mě sobec, když nechápe, že máš pořád takové potíže a i podle mě tím,že vyžaduje sex, když nejsi ještě doléčená, ti to zhoršuje. Nic nedokáže znechutit ženskou víc, než vynucování, když nechce nebo nemůže. Můžeš ho přece když tak uspokojit jinak - rukou, pusou, když už. Jeho chování se mi nelíbí a tvoje zdravotní problémy mu nedávají právo si psát o sexu s holkama z netu nebo si dokonce hledat jinou na sex. To se prostě nedělá. Na porno ať kouká, to snad není nějaká hrůza, ale podvádět by tě neměl ani virtuálně.

  • Citovat
  • Upravit
2185
2.5.12 09:50

Ahoj, napadlo mně že může být i nějaký psychický problém, nemáš nějaký nápad co by to mohlo být? Třeba by ti pomohl homeopat.
Taky je dobrý nápad s tou detoxikací, zkus si vygůglit dieta na odkyselení organismu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.12 10:01

Holky moc Vám děkuji, zkusím rady které jste mi dali i když co se týká diet ty jsem už zkoušela a žádné zlepšení… Přítel používal masti také stejně moje úleva nikdy nebyla delé než 3 dny :zed:

@tessy i psychický problém by mohl za takové problémy? 8o :think:

Jinak zprávy od dr on viděl, léky vidí taky, proto nechápu, že si myslí že se na to kolikrát jen vymluvím abych prostě nemusela :pocitac:
O změně dr jsem přemýšlela taky, jelikož při poslední návštěvě mě ani neprohlédl a napsal pár receptů :roll: asi si myslel že když jsem tam pomalu jak doma tak ví co to je a už asi stěr brát nemusí či netuším :nevim:
Podívám se na net na vaše rady, a zařadím je k těm dalším bůh ví kolika co jsem už zkusila :roll: děkuji všem :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
2185
2.5.12 10:13

@tessy i psychický problém by mohl za takové problémy? 8o :think:

No to může :nevim: pokud ho nemáš vyřešený, „vráží“ se to do nějakého tělesného problému.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.12 10:16
@tessy píše:
No to může :nevim: pokud ho nemáš vyřešený, „vráží“ se to do nějakého tělesného problému.

Hm tak to abych se nesnažila s léčením zbytečně :zed:
Děkuji za názor :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
9018
2.5.12 10:31

Za prvé, tvůj partner je naprosto nezralý jedinec. To na okraj.
Nevím, proč nepoužíváte nekoitální techniky.
Vezmi partnera sebou na gyne a promluvte si s lékařem a v případě změň gynekologa. To už tady padlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová