Bolest týden po ovulaci

Anonymní
18.4.20 20:40

Bolest týden po ovulaci

Ahojky :) Mám dotaz. Dala jsem to do tématu snažení, jelikož si myslím, že s tím někdo bude mít zkušenost. Poprvé v životě jsem měla ovulaci, do dnes jsem nevěděla, co to je pořádně. :D zjistila jsem to čistě náhodou, protože jsme se rozhodli s přítelem, že se začneme snažit o miminko, al mě zatím tak, že to ponecháme náhodě a nebudeme se tím moc zabývat, protože se znám a začala bych se strašně prohlížet apod. Zkrátka byla jsem u doktora, aby mi poradil co a jak a zjistili jsme, že u mě proběhla ovulace, přitom jsem byla bez ovulace. Myslela jsem si, že dostanu dříve MS, ale nakonec tomu bylo jinak. Jenže po ovulaci asi týden, mě neskutečně začali bolet prsa a sem tam mě bolí podbřišek. Bolest je šílená, Hlavně když jdu ze schodů, ale bolí mě i při běžném pohybu a já to nikdy neměla. Odezní ta bolest příchodem MS nebo se nám to podařilo na poprvé? :D jen se v tom ještě moc nevyznám. Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7674
18.4.20 21:42

No, bud se vam podarilo nebo dojde MS. Tohle ti fakt nikdo nerekne. Priznaky se daji kraaasne vsugerovat. Pockej na MS a kdyz nedojde, zkus test ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.20 21:44

@Kukacka123 o to mi ani tolik nejde jestli jo nebo ne. Je mi jasné, že dokud nebudu moct udělat test, tak bude každý vědět kulový :D ale spíš jestli někdo nemá zkušenost s těmi bolestmi takhle po ovulaci. Protoze jak říkám. Měla jsem ji poprvé, tak vím houby, jak se může tělo po té ovulaci chovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.20 21:47

Dříve mi přišlo, že ovulaci normálně mám. Ale doktor mě pak utvrdil v opak, že u mě žádná neprobíhá, takže až budu chtít mít děti, tak budeme ovulaci vyvolavag a nakonec se tak stalo samo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
18.4.20 21:49

@Nikol_Feldy ja treba ovulaci citim a bolesti mam tak dva dny…den predem lehke a v den ovulace jak pri MS - v podbrisku (pri MS bolesti ani tlak nemivam). Kdyz jsem otehotnela poprve, zjistila jsem to az z testu. Tehotenstvi teda skoncilo v 17tt. Kdyz jsem pak otehotnela s dcerkou, tak jsem mela tlaky v podbrisku az do MS a ta nedosla. Pak jsem udelala test a byl zretelny duch. Tak jsem zvedava u pripadneho dalsiho tehotenstvi…pokazde uplne jine :nevim:

Tak preju, at se zadarilo/zadari brzy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.20 22:05

@Kukacka123 takže vlastně je to cítit jako při MS. Teda asi jak u koho, ale u mě to tak asi je. A dál to pokračuje protože se mi asi už blíží termín. Děkuji moc za odpověď. :) No třeba ano, zatím se snažíme krátce, tak z toho zatím nesilim :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
18.4.20 22:31

@Nikol_Feldy ono to muze byt i cyklus od cyklusu no…ja prave pri MS tlaky ani bolesti nemam, ale ovulaci citim, takze nedokazu porovnat, jak to pred ci pri MS boli no :lol:

Chapu…a kdy mas mit MS? Ono je lepsi se predcasne neradovat. Ja poprvne mela //, po tydnu dosla MS. Pak ZT v 17tt a az pak se zadarilo. Ale uz jsem mela strasny strach se radovat…

Tak drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.20 01:08

@Kukacka123 MS bych měla mít za 5 dní, tak uvidím no. Předčasné se radši neraduju byla by velká náhoda, kdyby to na poprvé vyšlo. Jen mě moje tělo nějak mate :D já den před MS mám jen šílený bolesti v podbřišku, tak už vím, že se ráno proberu a bude. Občas bolí i ty prsa, ale teď teda šíleně bolí právě týden po ovulaci no. Kdo se v tom má vyznat. Každopádně si trpělivě počkám 😃

Tak alespoň, že se ti nakonec zadařilo :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
19.4.20 08:06

@Nikol_Feldy jo, to testovat pred MS name cenu. Vse vyslo vzdy na poprve, takze jsme nikdy „necekali“. Jen na to spravne tehotenstvi. Ja teda nemela nikdy problem s cyklem. Jen pri kojeni byl nepravidelny, ale ted uz zas jak hodinky :) i tak pak budu brat gynex. Mela jsem po nem moc dobre pocity a bylo mi dobre :)

Tak drzim palce a dej pak echo, 5 dni utece… :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.20 16:47

@Kukacka123 to já právě neměla měsíčky 3 roky a pak chodila na vyvolavacky a brala proveru na srovnání. Říkali mi, že nebudu mít moc času na to děti mít, že to nevypadá dobře, ale z ničeho nic se to začalo docela srovnávat, ale myslím, že jeste vyhráno úplně není. Tak fakt by to bylo štěstí, kdyby to takhle pěkně vyšlo :) a ten gynex je na co?

Dám echo. :) Třeba se zadařilo :kytka: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
19.4.20 17:55

@Nikol_Feldy tak treba jooo :)

Ten gynex je moc fajn. Mrkni: https://www.energy.cz/…enu2_x7248x/

Tady to koukam nemaji, ale priznive ovlivnuje i drahu poceti :)

Tady jsou rozesany i ty bylinky: https://www.benu.cz/energy-gynex?…

Mne po nem hlavne bylo celkove dobre, byla jsem i takova plna energie. Mamka ho mela pri nepravidelne a silne MS a taky ji to rovnalo cyklus, ale ona to ne kazdy mesic brala pravidelne no…

Z okoli mam jen dobre zkusenosti s nim, ale cetla jsem, ze i cyklus rozhodil :nevim: ale osobne jsem to neslysela a dost kamaradek a zen z rodiny ho bralo a same pozitivni zkusenosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.20 23:02

@Kukacka123 tak děkuji moc 😊 ono to je asi individuální a na každého to třeba působí jinak no :D

Každopádně hlásím, že jsem to nevydržela. Nemohla jsem už ani spát, i když jsem byla hrozně unavená a když už, tak mě probudilo takové pálení bradavek a bolest prsou i podbřišku, takže jsem si následující ráno udělala test. Dnes a viditelný duch na testu, tak to vypadá, že je to tam :dance: testovat budu ještě jednou po vynechání a uvidím :kytka: přítel o tom ještě neví počkám na vynechání a ráda bych mu to nějak originálně oznámila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
21.4.20 07:14

@Nikol_Feldy jo, urcite bych minimalne do MS pockala :) ja bych to manzelovi teda rekla hned, ale chapu.
Tak dej pak vedet :) drzim palce, at je to v poradku vse :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 08:42

@Kukacka123 uvidím, ještě to může odejít spolu s MS, tak se nechci zbytečně radovat a hned to říkat příteli právě. Až si budu jistá, tak ano. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat