Bolest za krkem z práce

Anonymní
20.10.20 16:48

Bolest za krkem z práce

Zdravím, poradíte něco na bolest za krkem a mezi lopatkama. Po mateřské jsem týden v práci a je to prace, kde jsem celý den na nohou, ale stojím na místě a koukám na stůl. Vím že je to o zvyku, ale nesu si zvyknu, tak prosím o radu jak si od bolesti nějak ulevit? Nějaká masticka nebo pomůcka, zkusím cokovil, protože to opravdu neskutečně bolí. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7648
20.10.20 17:22
@Anonymní píše:
Zdravím, poradíte něco na bolest za krkem a mezi lopatkama. Po mateřské jsem týden v práci a je to prace, kde jsem celý den na nohou, ale stojím na místě a koukám na stůl. Vím že je to o zvyku, ale nesu si zvyknu, tak prosím o radu jak si od bolesti nějak ulevit? Nějaká masticka nebo pomůcka, zkusím cokovil, protože to opravdu neskutečně bolí. Děkuji

Jednoznačně cvičení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
20.10.20 17:28

Mně pomohl na krční páteř zdravotní polštář. Doporučila bych navštívit fyzioterapeuta, jestli nemáte bloknuto. Jinak cvičit, buď joga nebo na netu jsou cviky na krční páteř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9153
20.10.20 18:08

@Annabela11 :palec: Ano, jen cvičením, mám stejnou zkušenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5614
20.10.20 20:01

Jedině cvičení, nic jiného bohužel fungovat nebude. Podpořit to můžeš masážemi, ale samotné masáže to nevyřeší, úleva by byla jen chvilková

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama