Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Jani na Edu už jsem si taky zvykla ![]()
Kačí bude to záhul ta svatba, ale užij si to max jak to jde, je to více méně váš/Tvůj den…pamatuji si, že jsem fakt byla Nevěsta a snažila jsem si to naprosto užít
a užila.
TY JO, VY MĚ SERETE, TONÍK ZAČÍNÁ BÝT MAMINČÁK, UŽ NECHCE BÝT ANI S MOJÍ MÁMOU, TO JE CO ŘÍCI............TAKŽE SRAZ SE MUSÍ UDĚLAT PROSTĚ CO NEJDŘÍVE, MUSÍ SE DÁT NĚJAKÝ TERMÍN
TETA NEBOJ, ŘEKNEŠ ANO, DOBŘE SE NAJÍŠ, ZATANCUJEŠ, SPLNÍŠ MANŽELSKOU POVINNOST V NOCI A JE PO SVAJBĚ ![]()
MÁM UVAŘENO, TAKŽE SI NANDÁM NA TALÍŘ, OPŘU O BŘUCH A BUDU VALIT, MÁÁÁÁÁÁÁÁM NA TO TÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁKOVOU CHUŤ
![]()
dívám se na metráčka, malý spí, uvařeno, no já jsem dobrá, jak jen to janinko děláš
![]()
no ale dokážeš si nádherně sama se sebou pokecat a pochválit se
![]()
já se tak napápla, že se musím natáhnout nebo
tak pááááááá večír, j.
Holčiny ahojky, tak já už jsem konečně doma. A dočítám Vás už tu přes hodiny. Měli jsme se úžasně vegáč jak prase nic jsem nemusela i kapučínko mi bylo ráno uvařeno takže pohodička. Akorát noc příšerná nemohla jsem spát a furt hledala malého v lůžku. Spali jsme totiž pod střechou a poklop do přízemí byl otevřený a já měla strach že se malý vzbudí a jak po tmě půjde že tam sletí. Pak je to chata na samotě v lese a já měla strach jít v noci čůrat musí se totiž do kadibudy ale to jsem nezvládla tak vždy za chalupku. No a chtělo se mi příšerně na velkou ale to jsem tam taky nezvládla. takže konečně doma ale počasí a malý úžasný až na to že jak jsme vyjížděli tak spadl ze schodů a odřel si celý nos.
Jinak s km a kg jste mě teda povabili no a já s těmi km teda jedu pěkně nahoru už mám 7 za ten víkend jsem furt jen žrala.
Holky někdo někdy tu psal recept na lívance. Nemůže to ho sem ještě hodit mám na ně strašnou chuť a k tomu šlehajdu a povidla. No to bude mňamka.
Jinak dneska dělala mamka oběd a byli vepř a krutí řízky ale mi to teda moc nejelo jsem se přemáhala a stejně to nedojedla.
Teď čekáme až se prcek vzbudí a fičíme ven připravit zahradu na zimu dokud je tam ještě jakžtak. Tak kdyžtak večír papa nebo zítra dopoledne
tak sis Peťko aspoň odpočinula ![]()
Já taky nemůžu na velkou když jsem v cizím prostředí a kadibudka v té kose ?????
![]()